Opinie o M.S. Steel Sp. z o.o. w Brochocinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy M.S. Steel Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w M.S. Steel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M.S. Steel Sp. z o.o. w Brochocinek

Były pracownik Nowy wpis

Kompletne dno!!! Szef ma wywałke w pracownika, w biurze każdy wchodzi mu w tyłek, kl uwielbia kobiety. Kasa pod stołem , z czasem zajmie się tym pip. Ogólnie porażka. Nie polecam hala bez zadaszenia byle otwierać kolejne spółki.

Maciej

Jesteś niezadowolony z zatrudnienia tylko z powodu atmosfery i relacji z przełożonym? Napisz jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia. Mam na myśli wysokość wynagrodzenia i rodzaj umów o pracę zawieranych z pracownikami. Chętnie się tego dowiem.

NICK
@Maciej

Wynagrodzenie ok, konkurencyjne. Jasne zasady. Jak chcesz pracować to zarobisz. Jak idziesz posciemniać to potem wypisujesz swoje żale w internecie

Pracownik Nowy wpis
@NICK

W 100 % się zgadzam. Pracownicy często ściemniają, a oczekują nie wiadomo czego .

Tomasz

Nie polecam dział sprzedaży pod psem gosc który pracuje w tej firmie w kiosku chusteczki powinien sprzedawać

:) Nowy wpis
@Tomasz

Proszę się wypowiedzieć dlaczego dział sprzedaży pod psem ? Firma się rozwija . Zarówno produkcja jak i sprzedaż mają się dobrze.

A ja polecam tę firmę . Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy. Warunki pracy nie są idealne, ale firma z dnia na dzień coraz bardziej się rozwija i jest coraz lepiej-czego inne firmy mogą nam tylko pozazdrościć. Zainteresowanych pracą w tej branży zapraszam na rekrutacje. Atmosfera w firmie jak w każdej (raz lepiej, raz gorzej). Panie w biurze bardzo pomocne, miłe i uśmiechnięte. Właściciel firmy ma konkretne zasady - jest pomocny, sympatyczny i lojalny- w razie potrzeby wysłucha każdego pracownika i w miarę możliwości zawsze pomoże rozwiązać każdy problem.

Sylwia
@:)

Ale to na czym konkretnie ta poprawa polega? Oświetlili już lepiej halę albo zadbali o prawidłową wentylację? Bo to jednak musi mocno utrudniać pracę jak z oświetleniem i powietrzem jest coś nie tak...

Adaś
@Sylwia

A może masz coś z oczami, radzę konsultację u okulisty bo tylko Tobie nie pasuje oświetlenie hali. Skoro takl Ci źle było w tej firmie to może napisz w jakim fanatastycznym miejscu teraz pracujesz i czy spełnia Twoje oczekiwania

:) Nowy wpis
@Sylwia

Oświetlenie na hali jest polepszone. Wentylacja również została zamontowana . Skoro tyle pracowników nadal pracuje w tej firmie to uważają że mają dobrze

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M.S. Steel Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Szukam panio od zaraz!do sprzątania ! Mieszkania ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ryszard

Mam wrażenie, że komuś nie po drodze z pracą więc narzeka. Firma może nie ideał ale zupełnie ok!

Xyz
@Ryszard

Serio??? Panie Rysiu... i to tak bez wazeliny??? ????????‍♀️????????‍♀️????????‍♀️

ZyX
@Xyz

Twoje negatywne opinie mają być przyjęte bo Ty tak twierdzisz, a jak ktoś pisze pozytyw bo ma do tego prawo jak Ty do negatywa, to od razu wazelina???? Serio? Pokaż , że reprezenujesz jakiś poziom dyskusji albo zostaw swoje pseudo opinie dla siebie i NIC nie pisz!

Kris

Odradzam komu kolwiek pracy w tej firmie nawet teściowej bym odradził. Ta firma to (usunięte przez administratora) Oświetlenie na hali prawie zerowe, wentylacji nie ma. Maszyny zasyfiałe A prezes szkoda gadać.

Igor

@Kawa Możesz dodać więcej informacji? A może to inspiracja konkurencji?

Kawa

Nie polecam z czystym sumieniem nie warto nawet o tej firmie myśleć

Nie polecam tego pracodawcy omijać

mmm

oszust zadluzony w wielu firmach pozatym firma ta to chlew

Alicja
@mmm

Każdy może mieć różne odczucia wobec firmy M.S. Steel, jednak obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Niezgodne z nim jest obrażanie innych na wątku. Zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin aby uniknąć ponownie takich sytuacji.

Poul

Pan szef i cała ekipa że starachowic to kabaret potulne pieski u szefa się mizgaja a w swoim gronie rozmawiają jak tu na nim zarobić i doic ile się da ta firemka to przekręt z dotacji Eu czy ktoś się tym zainteresuje???

mmm
@Poul

Cała prawda.Święte słowa!!!

Jack
@Poul

Panowie w Cnh ludzie zarabiają teraz na dzień dobry 2500zl w czystej hali naprawdę polecam z nadgodzinami po 9 h 100% 3000 na rękę z sobota i wszystkimi nawet 4000zl pisze wam jak jest pracowałem w MS Steel dlatego zachęcam was do opuszenia tego (usunięte przez administratora)

as
@Jack

Dobrze wiedzieć.Dzięki kolego.Mssteel?Szkoda nawet słów na tą firmę.Jeśli właściciel nie zmieni swojego podejścia do ludzi i nie zacznie lepiej płacić to niedługo sam pójdzie robić albo zamknie ten grajdołek bo nie będzie miał kto tam pracować.

Jack
@as

Poważnie chłopacy w Cnh pracuje po tym (usunięte przez administratora) i naprawdę nie narzekam pracuje w czystych halach no nie ma porównania szkoda waszego zdrowia i pieniędzy które można zarobić nie tracąc czasu bo czas to pieniądz a u tego oszusta nie zrobicie a jedynie zostaniecie oszukani ale o tym wiecie przecież

www
@Jack

W cnh jaką masz umowę.Od wszystkiego odprowadzone?

Mmm
@www

Dokładnie od wszystkiego i umowa na stałe plus 1800zl na święta w gotówce i raz do roku za nadgodziny w Cnh w grudniu masz wypłatę za pół roku po 2 h dziennie wychodzi 13tys

Grey

Odradzam wszelkim fachowcom jedynie nieudacznicy tam się odnajdują za 1800 to dla tych ludzi szczyt możliwości kilka osób które znały się na tej pracy w skutek pracy odeszły jakiś czas temu nie ma tu fachowców tylko kilku chłopów małorolnych i chyba 4 że starachowic nadal strasznych bucow i podpierdzielaczy w tym jeden alkoholik zatacza jacy się po podłodze dosłownie gdzie ma na to przyzwolenie od szefa więc wszelkiej maści pijacy cpuny jak najbardziej tam są poszukiwani

ex pracownik

Potwierdzam w 100%.Też tam pracowałem i szybko uciekłem.Szkoda zachodu żeby tam wogóle jechać.Nie ma co dorabiać tego oszusta.Własciciel kłamie,manipuluje i obiecuje,a potem i tak was oszuka.Odradzam precę w tej śmiesznej firemce.

Piotrek

Odradzam wszystkim pracę w tym smierdzacym zakładzie generalnie zarobki to obietnice oszust większość firm nie chce nawet za gotówkę sprzedawać im towaru wszędzie długi to samo się tyczy firmy nowa stal na otolinskiej bo to byki wspolnicy cuda wianki ludzie omijać z dalekaaa

Michal
@Piotrek

w zakładzie smród zadymienie i brud nie z tej ziemi nikt się niczym nie interesuje zatrudniajac się jako operator pamiętaj że będziesz robił przedewszystkim inne rzeczy niż operowanie maszyna właściciela nie interesują problemy zakładu w tym ludzi nie widzi i nie słucha ludzi wiem pracowałem tam 3 lata niestety odradzam wszystkim fachowcom nie warto

Zostaw merytoryczną opinię o M.S. Steel Sp. z o.o. - Brochocinek

• Jak się pracuje w M.S. Steel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M.S. Steel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w M.S. Steel Sp. z o.o.?

M.S. Steel Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • 13A
    09-410 Brochocinek