M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.

Brochocinek

M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.

Opinie o M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.

Adrianek

Oszust odradzam każdemu tam prace smród brud wysypisko śmieci i zadymienie że nie widać połowy hali spalonego oleju zarobki 1800 zł kabaret firma zadluzona w 90%hutowni w Płocku

Każda wypowiedź się liczy! Napiszcie co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. w miejscowości Brochocinek, czekamy na info od obecnych i byłych pracowników!

Zostaw opinię o M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j. - Brochocinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M.S.Steel Klaudiusz Sobieski sp.j.