Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

dobra rada

Jeśli piszesz, to używaj polskich znaków, ponieważ jest różnica, czy robisz komuś \"laske\" czy \"łaskę\". Następna sprawa - jeśli dla ciebie przy zmianie pracy najważniejsze jest \"ile zarabiają i jakie mają samochody\" - to ja ci życzę powodzenia na rozmowach kwalifikacyjnych. To ty masz przekonać kogoś aby cię przyjął do pracy, a nie ten ktoś ma cię zachęcić do podjęcia pracy samochodem i zarobkami. Chyba że twój całkowity staż pracy to 2 miesiące z wakacji na szparagach w Niemczech. Powodzenia

tok

witajcie! co sie tam stalo iz sa nowe przyjecia. ile moze zarobic spec od rozwoju rynku a ile kierownik ds kluczowych klientow ? jakimi autami jezdza ? polecacie czy odradzacie tam prace ? pozdrawiam

łowca krasnali

zobaczysz krasnoludku, już niedługo wypowiedzenie złoży czołowa osoba w regionie śląskim. Ma już dość Twoich intryg i dwulicowości. Twoi przełożeni zobaczą wówczas Twoje ponad przeciętne możliwości sprzedażowe :-).Za nim pójdą inni, którzy mają Cię serdecznie dość. Pokażesz wówczas swój \"kunszt\". Powodzenia Ci nie życzę

młody

i co? wiedziałem, że tak będzie:P pieski poszczekały, a karawana jedzie dalej:) i czego tu sie tak napinać:P gdzie te pozwy:)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
Mario boss

A w bebeny jeszcze biją lepkimi pałeczkami ????

bob budowniczy

GKS - 2012-03-24 23:55:19 odpowiadając na dwa poniższe wpisy: zakładam że to sam kierownik regionu śląskiego pisze że nie narzeka na pracę w RB bo zarabia 15 tys. na miesiąc buja się nowym passatem i jest ludzi traktuje jak traktuje(donosicielstwo zakłamanie itp.) i pisze dlatego że grunt się sypie pod nogami bo pracownicy uciekają z regionu jak psy ze schroniska gdzie się je głodzi...reasumując moją wypowiedź może ktoś wreszcie do (usunięte przez administratora) .. w tej warszawce zwróci uwagę na to co dzieje się w tym regionie! najlepsi ludzie polecieli lub sami się zwolnili dalej nikt nie widzi co tu się dzieje?? Czy po prostu od dawna T,S ma plecy w Warszawie i wszystko samo się pięknie tu (usunięte przez administratora) ???? No niech ktoś odważny napisze?!!nich łysy zarabia 15 tys, niech ma nowego pasata :) widocznie na to zapracował, ja tam wole mieć 185 cm wzrostu, szczęśliwa rodzinę i płaski brzuch bez kłaków:) sorry brzydki krasnoludku, do zobaczenia w pracy ;) NIE UFAM CI

logo - 2012-04-19 19:17:18 poczekaj aż Cię wezwą na świadka, co nie którzy już byli..... ja co moge im powiedziec skoro bylem na niskim szeblu w tej firmie nic nie wiem i po wszystkim. a tak ogolnie to mam gleboko w (usunięte przez administratora) pie ta firme po tym jak sie z nimi rozstałem. jak dla mnie to najgorsze co moglo mnie spotkać.

kiki

o co chodzi z tą aferą koledzy? też jestem byłym pracownikiem? napiszcie jakieś szczegóły?

logo

poczekaj aż Cię wezwą na świadka, co nie którzy już byli.....

BYŁY 2011

JAK DOBRZE ZE W 2011 PRZESTALEM BYC PRACOWNIKIME RED BULL,TERAZ JAK PRZYPADKIEM TRAFILEM NA ARTYKUŁ KAUFLAND-RED BULL TO SMIAĆ MI SIE CHCE JAK TO TA FIRMA DZIAŁA ŻEBY ZAISTNIEC TO PŁACA (usunięte przez administratora). TO ZE TO BYŁ 2008 ROK NIC NIE ZNACZY BO DALEJ TO SAMO SIE DZIEJE JAK SIE DOMYŚLAM. TO CO ZAKAZ WSTEPU DO SIECI JUZ ZROBILI DLA RED BULLA.....?

red

Pozimo wypowiedzi odzwierciedla poziom.... dodajcie sobie sami. Popieram, wypowiedz, że z tej marki (w PL)zostało tylko logo i żeby pracować w tej firmie trzeba mieć osobowość.... a większości z Was tego brakuje :(

kolega xl

LUDZIE PIJCIE XL-a SUPER NAPOJ.POZDRO

nie no nie pracuję już w RB od czasu zwolnień grupowych. Nieważne. Patrząc na poziom wypowiedzi na tym forum, dziękuję temu, co na górze, że z takimi wieśniakami już nie mam do czynienia. Jaaaaaa... Jedni są idiotami, bo zachowują się jak debile i nie potrafią zarządzać ludźmi, a drudzy sa idiotami, bo zachowują się jak bydło i wieś jakaś, a nie ludzie, dlatego ci pierwsi nigdy się zarządzać ludźmi nie nauczą, bo mają takich zenków w regionie. Nara. PS Jeszcze raz dziękuję, że już nie muszę oglądac tego żenującego spektaklu:D

krol

obecny pracownik RB - 2012-03-23 21:02:39 obecny pracownik RB - 2012-03-23 20:59:39 Widzę jedno - wypowiadają się tu tylko sfrustrowane osóbki, które kiedyś pracowały w RB, teraz pracują w innych firmach i czasami sobie zaglądają tutaj i wylewają swoje żale !!! Ja jestem zadowolony z pracy w RB i nie wchodze na fora byłego pracodawcy i nie pier... bzdur. Żałuję tylko jednego - że nie zacząłem pracy w RB wcześniej, tylko charowałem w innym kołchozie za psie pieniądze. Tutaj jest dużo pracy, ale i kasa dobra. Jeśli ktoś chce w handlu pracować 8h/dziennie to życzę powodzenia. Proponuję państwową biurową posadę za 1200/ miesiąc. Dajcie więc sobie spokój z pier....takich bzdur jak w RB jest źle. 90% z was forumowiczów nie pracuje obecnie w RB i pojęcie o obecne sytuacji w RB macie takie jak wilk o gwiazdach. Pozostałe 10% - jeśli wam się nie podoba w RB - bierzcie kartkę i piszcie: "Proszę o rozwiązanie ze mną umowy o pracę za porozumieniem stron..." itd. Pewnie zaraz po mnie pojedziecie jak po burej suce ale mam to w d. Narka i miłego weekendu życze I dlaczego nikt z was sie nie podpisze pod swoimi wypocinami??? (ja tego nie zrobie - bo była by to wazelina z mojej strony) TAK WIEM !!! - HAROWAĆ PISZE SIĘ PRZEZ > a nie >Buraku... No takiego wazeliniarza to dawno nie widzialem. RKS ma z Ciebie pożytek, co? :)

GKS

awe

Firma Red Bull Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista/-ka ds. Rozwoju Sprzedaży Miejsce pracy: woj. śląskie Ktoś się zwolnił czy został zwolniony :) ??

obecny pracownik RB

obecny pracownik RB - 2012-03-23 20:59:39 Widzę jedno - wypowiadają się tu tylko sfrustrowane osóbki, które kiedyś pracowały w RB, teraz pracują w innych firmach i czasami sobie zaglądają tutaj i wylewają swoje żale !!! Ja jestem zadowolony z pracy w RB i nie wchodze na fora byłego pracodawcy i nie (usunięte przez administratora)... bzdur. Żałuję tylko jednego - że nie zacząłem pracy w RB wcześniej, tylko charowałem w innym kołchozie za psie pieniądze. Tutaj jest dużo pracy, ale i kasa dobra. Jeśli ktoś chce w handlu pracować 8h/dziennie to życzę powodzenia. Proponuję państwową biurową posadę za 1200/ miesiąc. Dajcie więc sobie spokój z pier....takich bzdur jak w RB jest źle. 90% z was forumowiczów nie pracuje obecnie w RB i pojęcie o obecne sytuacji w RB macie takie jak wilk o gwiazdach. Pozostałe 10% - jeśli wam się nie podoba w RB - bierzcie kartkę i piszcie: "Proszę o rozwiązanie ze mną umowy o pracę za porozumieniem stron..." itd. Pewnie zaraz po mnie pojedziecie jak po burej suce ale mam to w d. Narka i miłego weekendu życze I dlaczego nikt z was sie nie podpisze pod swoimi wypocinami??? (ja tego nie zrobie - bo była by to wazelina z mojej strony) TAK WIEM !!! - HAROWAĆ PISZE SIĘ PRZEZ > a nie >

obecny pracownik RB

były były były

Ludzie... pracuje jeszcze (usunięte przez administratora) isty kierownik (usunięte przez administratora)... na Warszawie? :)

szakira :)

anonymous - 2012-03-13 21:17:35 Polecam Lekturę czyli co teraz???? http://finanse.wp.pl/kat,104128,title,Test-energetykow-czyli-jak-nas-koluja,wid,14326411,wiadomosc.html?ticaid=1e15e&_ticrsn=3 A co to na "nius" :) Żenada,jeżeli nie wiecie, że sprzedaż w większość opiera się o marketing to gratuluję !!!! A jeżeli chodzi o tego "super niusa" to jak ktoś opiera się na takiej lekturze to gratuluję poziomu intelektualnego i zachęcam do pracy w .... kopalni, nie w sprzedaży Po wyjściu na powierzchnię z głębin 2-3kilometrowych taki "nius" może rzucić na kolana :)

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull