Opinie o Red Bull w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Red Bull. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Red Bull o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Red Bull w Warszawa

rumcajsik

Hej Może ktoś dać konkretną odpowiedź ? na jakim poziomie kształtują się zarobki w RB ? Na stanowiski zwykłego ph , lub PH horeca ? jakie narzędzia ? tzn jakie auto ? benefity ? itd ? będe wdzięczny za odpowiedź , bo póki co widze , same wypociny i narzekania ludzi , którzy chyba nie mieli za dużo do czynienia z handlem w terenie. mam nadzieję ,że ktoś da szczerze znać Pozdrawiam. rumcajs i cypisek

Pablito
@rumcajsik

Stanowisko PH(specjalista ds rozwoju sprzedazy). Podstawa w okolicach 3000 netto plus max 15% premii za realizacje zadan w msc. Benefity: laptop,telefon bez limitu, samochod vw caddy osobowy i do uzytku własnego, multisport, enelmed itp. Wizyt w zaleznosci od terenu okolo 20+. Czas pracy różnie. Firma dobra ale zalezy jak trafisz sa ludzie fajnii a sa ludzie ktorzy nie powinni byc na swoich stanowiskach. Jak masz łeb na karku to dobra firma choc zaczyna sie psuc bo nachodzi sie mase zlych ludzi do biura.

Rumcajsik
@Pablito

Dzięki wielkie za info !

lkj

niestety nie wiem, tez chciałabym sie dowiedzieć jak wygląda generalnie rozmowa rekrutacyjna, @ RedBullek - wiesz coś może w tym temaciue, skoro jak rozumiem przeszedłeś juz te etapy? prosze o info.

RedBullek

Jak wygląda etap rozmowy z Dyrektorem Handlowy?, czyli nazwę to 3 etap bo wiadomo że 1 i 2 etap to te same mniej więcej pytania. Wie ktoś coś?

Ciekawy i zainteresowany RB

Poszukuję osoby, która odpowie mi na kilka pytań odnośnie pracy w RB na stanowisku Specjalista ds. Rozwoju sprzedaży teren Warszawa: 1. Ile płaca podstawy 2. Ile premi można zarobić i czy jest to realne 3. Jakie auto i czy można korzystać prywatnie 4. Ile wizyt dziennie i ile godzin w pracy 5. Czy bardzo dużo jest tabelek itp. 6. Jaka opinia o kierowniku na tym terenie Z góry dziękuje za odpowiedz

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Red Bull. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku HR Trainee?
Emi

I ETAP. Standardowa rozmowa, Co wiesz na temat firmy, Wymień 3 polskich sportowców sponsorowanych przez red bulla, Słabe, mocne strony, Idealny szef, Najlepszy i najgorszy dzień w pracy, Co Cię motywuje do pracy, Największy sukces, Czym dla Ciebie jest sprzedaż, Scenka, wstawienie lodówki do sklepu, Obliczenia marży, Czym różni się marzą od narzutu, I na koniec 5 zastosowań lodówki dla eskimosa, II ETAP Powtórka z pierwszego,tyle ze bez obliczeń. W razie pytan pisz.

Mela

Proszę o info jak wygląda I i II etap, z góry dzięki

Emi

Po długim oczekiwaniu, dostałam odp ze wybrali kogoś innego. Gdyby ktoś potrzebował info na temat drugiego etapu w Wawie to chętnie pomogę. po drugim etapie,nie żałuję, ze nie dostałam tej pracy.

Gosia

Hej, czy jest ktoś kto bierze bądź brał już udział w drugim etapie rekrutacji na ph w Krakowie?

Damian
@Gosia

byłem na pierwszym etapie w krakowie,a co do drugie etapu to cisza więc chyba już kogoś znaleźli.

mstw

Go Work, przechodzicie samych z siebie z pisaniem tych sztucznych opinii. Chociaż trochę postarajcie się i piszcie bardziej naturalnie! :-)

pytająca

Nie dostałam zatrudnienia i wg mnie chodziło o przestrzeloną stawkę. FMCG nie ma wiele do zaoferowania. Natomiast spotkanie rekrutacyjne i panowie bardzo ok. Pozdrawiam ;)

pytająca

Chciałabym się zorientować czy na stanowisku Specjalisty ds. rozwoju sprzedaży można zarobić średnio 5k netto? Pytam orientacyjnie ponieważ od lat siedzę w B2B i nie wiem czy warto zmieniać branżę. Koledzy z B2B twierdzą, że praca w FMCG jest krokiem w tył zawodowo. U nas zarabia się średnio 4-10k netto i są to realne kwoty. Szukam pracy ale nie chciałabym minąć się z rzeczywistością..

rekru

Jak wygląda praca specjalisty ds rozwoju sprzedaży? są jakieś plany sprzedażowe? czy pracuje się na jakośći? jakie samochody oferuje firma? uzytkowanie samochodu na poza godzinami pracy? Pensja? Pls o info. Pozdrawiam

światło w tunelu
@rekru

Samochody to VW, jakość pracy kiepska ciągle cie sprawdzają i ci nie ufają masz plany zadania jak we wszystkich firmach.Musisz tylko codziennie pamiętać żeby być lizuskiem swojego kierownika bo tylko tak utrzymasz się na stanowisku i będziesz dostawać premie.

leo

jak wyglądają zarobki w wings team? i jak atmosfera?

Do "do Rogera"

Klasa Stary! Pojechałeś:) a teraz szybko, bo na lekcje się spóźnisz:)

roger

Co to za imprezy robi red bull na Twojej uczelni? Na mojej raz pozostawiali w kilku miejscach torby papierowe z dwoma redbullami w środku, także raczej promocja taka sobie. Ja poszukuję teraz pracy i zastanawiam się, czy aby warto tutaj aplikować? Macie jakiś fajny system socjalny? Czasem zdarzy sie dostać premię?

wwa

Z tego co mowi sie na miescie posypal sie caly dzial gastro. Brak kasy na umowy, brak kasy na wszystko, najlepsi ludzie odchodza.... ktos cos wiecej wie?

burn, niech Cię pochłonie!

Co tam słychać w Red Bull-u? Straszna cisza od dawna...

doda skrzydeł?

ja to bym popracował gdzieś w marketingu redbulla chociaż powiem szczerze, że nie wiem jak to dokładnie wygląa i czy firma ma bardzo rozbudowaną siatkę w polsce? możę tlyko jedna osoba tym zarządza - napiszcie jak to jest bo jestem ciekawy a fajna firma i na pewno znana a szukam dobrej firmy do praktyk i stażu.

mstw

Oczywiście masz rację, że takie zachowania trzeba tępić, bo są patalogiczne i działają na szkodzę firmy. Natomiast takie brudy pierze się wewnątrz organizacji, a nie wylewa je na forum publicznym, na dodatek rzucając nazwiskami.

mstw

Jesteś z siebie dumny donosicielu? Może boli Cię to, że ktoś zarabia, a Ty nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Red Bull - Warszawa

• Jak się pracuje w Red Bull?

Zobacz opinie na temat firmy Red Bull tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Red Bull?

Red Bull