Opinie o Kaplast w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaplast. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaplast w Bydgoszcz

Ma na imię Michał :) Z tego co wiem jest w związku,ale to w niczym nie przeszkadza ... :)

AA

Jest Ich 2

a który chłopak z magazynu

Mi się Tam dobrze pracuje :) Nie ma co narzekać są gorsze zakłady :) Pracuje tam bardzo fajny chłopak na magazynie .... :-) Sympatyczny,oraz przystojny :-)

Kaplast prowadziła rekrutację na stanowisko SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (NR 1077). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracuję w Kaplaście około miesiąc i nie narzekam tak szczerze poznałam naprawdę sporo fajnych ludzi, brygadziści jak wiadomo różni na mojej zmianie akurat zawsze trafiam na tych najlepszych z którymi normalnie można pogadać. Na początku ciężko się zaklimatyzować ale to pierwsze 2 dni

mała

Pracowałam tam 3 miesiące, jak w każdej firmie zdarzają się perełki :) Ale studenciaki nie marudźcie bo takie są realia w każdej pracy, ale tak to jest, że teraz masowo są produkowani tacy osobnicy nie przystosowani do prawdziwego życia. [usunięte przez administratora] spinali zawsze, ale tylko do osób z agencji zazwyczaj. Brak narzędzi pracy - duży minus firmy. Na zakładzie nikt nie miał nigdy noża do gratowania, a w tych swoich sakwach to pół zakładu mieli. Brak rękawiczek - dla mnie jakaś kpina. Nie wspomnę już o tym, że często gęsto nie były opisane detale przy maszynie, a jak ktoś to pierwszy raz robi to trudno aby wiedział co i jak, a spróbuj się kogoś o coś zapytać - NO ALE JAK TO NIE MOŻNA WIEDZIEĆ TEGO, a chyba lepiej zadawać dużo pytań niż później gadać, że detale są złe i itp. Dla frustratów obecnych i przyszłych - wrzucić na luz, jak ktoś nad głową truje - niech sobie pogada jak musi, za chwilę przestanie i dalej można się obijać przy maszynie :) Ludzie pracujący to tylko pionki nic nie wnoszące do Waszego życia, po wyjściu z pracy najzwyczajniej w świecie olejcie ich i róbcie dalej swoje i cieszcie się zarobionymi pieniędzmi (może i nie za duże, ale ile wy byście chcieli za taką pracę, gdzie często gęsto idzie zasnąć w niej).

DO:)lalala:)

O jakiego przystojniaka Ci chodzi??? haha Czyżby o mnie ??? xD OPISZ GO DOKŁADNIEJ

Plastyk

Po co Wy się wszyscy kłócicie:D???? Ja tam pracowałem tylko kilka ostatnich dni i na prawde większość osób jest w porządku :D [usunięte przez administratora] Także przestańcie sobie grozić i ubliżać, bo i po co ??? Straszenie policją też trochę niestosowne... Sam wiem z własnej autopsji że Policja nic w tej sprawie zrobić nie może :D [usunięte przez administratora] Dajcie spokój i lepiej zajmijcie się wszyscy pracą a nie jakimiś plotami !!!!

trolinka

[usunięte przez administratora] Najpierw trzeba kogoś poznać a potem osądzać!!!! Pracuje przez agencje i sama widzę ,że co nie którzy mało robią a maja te same pieniądze co ja, a (usunięte przez administratora) e robia ustawiaczą[usunięte przez administratora] To zakład parcy i jesli przychodzicie na kilka dni to nie psujcie atmosfery osobą które chca tu nadal pracować,bo my bedziemy pokrzywdzeni przez takich jak wy

:) lalala :)

Tam pracuje taki przystojniach :D Wpadl mi w oko :D Ciacho :) chyba sie domyslacie o kogo chodzi ;p pracuje z nim :D

becik

He He Tyle na temat 'pracy'(usunięte przez administratora)pierwszorzędnego rąbacza (usunięte przez administratora) i lesera. Jego żarciki to taki brodzik intelektualny, że szkoda gadać. .(usunięte przez administratora) Jedynie (usunięte przez administratora)trzyma fason, ewentualnie się zniży do poziomu(usunięte przez administratora) Co do kontroli jakości, ciemna babka dziwna ale spoko, ta w okularach muchy w nosie ma, a (usunięte przez administratora)to taki niechluj, ze nie wiem co on na tym stanowisku robi, w detalach bledy a on je przepycha dalej... albo wyjmie Ci detal, obejrzy i walnie na stolik z poukladanymi, w tylku ma czyjas prace. Kierownik dla mnie mily, nic do niego nie mam. (usunięte przez administratora) sie zachowuje jakby wszyscy powinni wszystko wiedziec i wali z tylka ogniem jak sie przyjdzie do niego po pomoc. Co do pracy to nawet na najgorszej maszynie jest lajt przez to 8h i generalnie bhp nie przydatne, aczkolwiek powinno sie odbyc jakies przeszkolenie ktorego bylo brak. tak samo smiech na sali, ze osoba pracujaca 3 dni ma sobie sama maszyne ustawiac, LOL?!

Nika ...

A co do kontroli to wszyscy są wporządku ... To jest ich praca i muszą sprawdzać po kimś czy jest dobrze czy źle !! i trzeba to uszanować ;) !! PoZdrawiam

Nika

Powiem tak ... Niektórzy troche przesadzają z tymi opiniami !! ;/ niektórzy to chyba nie wiedzą co to jest niemiła atmosfera w pracy ;/ Wszyscy są wporządku oprucz (usunięte przez administratora)... niemiły, wredny typ ... ;/ niepotrafi powiedzieć komuś czegoś w oczy tylko pod nosem piepszy ...

tj

firma masakra naprawde nikomu nie polecam (usunięte przez administratora)

Niektórzy z Was naprawdę przesadzają. (usunięte przez administratora) powie, co trzeba, pozostali pracownicy tak samo. Ustawiacze- wiadomo, jak się trafi, ale po dłuższym okresie pracy wiedzą, jakie możliwości ma pracownik, nawet jeśli powie się, że wolałoby się iśc na inną maszynę to jeśli mają taką możliwośc to skierują do czegoś innego. A jeśli chodzi o gorące detale- mówię o tych naprawdę gorących- to wystarczy pwiedziec: poproszę rękawice ochronne.

dosia

pracowalam tam cale wakacje i jest naprawde zle,milam pakoc towary a wyslali mnie bez przeszkolenia bhp na maszyny jak pracownika ktory pracowal tam kilka lat?to jest w porzadku? a gdyby cos sie stalo?mnieli by po d! brygadzisci brak slow Jurek z jarkiem na zmianie siedza nozki na stoliczku i wcinaja a my musielismy wsypywac detal do maszyny to nie nalezy do obowiazkow pracownika...oprocz tego atmosfera fatalna stali pracownicy robia pod gorke obgaduja za plecami i krzywo sie patrza! nie polecam

drukarz

co tam slychac nowego po urlopach

rosa

dobra może byscie tak przestali trzaskac takie komentarzyki (usunięte przez administratora)mój brat to kiedy dostaje zlecenie jest grafikiem komputerowym to w 3 dni zarobi 600zł a murzynskie legnowo w dwa tygodnie hehe

podaj dalej

:D:D:D racja a co my polaczki mamy z tego ciężką pracę za małe pieniadze szacunek ..pozdroxD

Jabłko adama

Niemcy by mieli tanią siłę roboczą i więcej kasy w portfelu wybudowali się na terenie Polski .. Typowe myślenie przedsiebiorcze

Zostaw merytoryczną opinię o Kaplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Kaplast?

Zobacz opinie na temat firmy Kaplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kaplast
3.4/5 Na podstawie 71 ocen.
  • Hutnicza 113
    85-873 Bydgoszcz