Opinie o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial Tobacco w Polsce. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Imperial Tobacco w Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco w Polsce w Polska

[kumaty nikodem

Wiekszość rejonów to wielka Iluzja,a firma nie dopuśći do autentycznej prawdy bo kto będzie się tłumaczył w Bristolu a wszystko jest pisane cienkim patykiem. A kredyty trzeba spłacać a posada cieplutka co dla niektórych .

Armagedon

UWAGA UWAGA:)::):) Prosta rzecz zakazać podmian paczek na sklepach puscic meila oficjalnego mniej zadań lub pomniejszyc je chwilowo i popracowac na tych obleśnych Westach bo nigdy nie wyjdziemy z dziury . Cały czas jest tylko Czas sie ogarnąc bo Danon i Nikodem nic nie zdziałaja tylko zrobia czystke i na koniec sami odejda do innych firm,bo naprawde wyglada to fatalnie niech Bristol sie przebudzi z grupy profitowej na inna:( trzeba kase wpompowac w rynek a nie 1000zapalniczek i 40 długopisów ubaw..... Dziekuje za uwage miłego weekendu.

Strachu

Ryba psuje się od głowy. Dziękuję tyle w tym temacie... Nie mówię oczywiście o wszystkich.

Tomasz

Sporo prawdy pesje małe fakt około 2 tysi ale na czas plus .tylko wiekszosc firm płaci juz na czas chyba ze prywaciarze. i fakt tyranie ogromna ilosc zadan odznaczen ceny co miesiac kolor taki i taki masakra i targety a to nic sie nie sprzedaje tylko trzeba prosic ludzi zeby sie wymienili na paczki z nami przykre ale prawdziwe:(

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa z agnecja ok , informacje dostalem po tygodniu

Tomasz

Kurde aż i ja zobacze co tu sie dzieje bo głosno w całej firmie o tej stronie ciekawe rzeczy piszecie hahaha mysle ze nie jedna osoba tu pisze bo we wszystkich regionach na konferencji telefonicznej jest rozmowa o goworku:)

kumaty nikodem

Klara co to znaczy poleciało tyle osób? Możesz podać ile? No i w jakim okresie? Podyskutuj o faktach popartych liczbami. Wszystkich przez GPS zwolnili? Jaka była średnia rotacja pracowników przed zamontowaniem GPS? I mam pomysł aby trochę ulepszyć pracę w ITPL. Wystarczy obowiązek audytowania zabrać MDS i przekazać do firmy zewnętrznej. Bez tego narzędzia represji będziecie mogli pokazać jak motywujecie, trenujecie i jak ogromny wpływ macie na wyniki osiągane przez zespół.

Sumienie
@kumaty nikodem

Wystarczy zabrac obowiązek audytowania Mds ?. Przecież to już było testowane, skala sciemy byla porazajaca. W efekcie szybko sie z tego wycofano i zamieciono pod dywan. Tak ze dla wszystkich wygodniej jest, jak to narzędzie represji dalej pozostaje w rękach MDS bo dłużej można trwać w blogiej nieswiadomosci.

xyz
@Sumienie

Tak było. ASM i MDS na wieść o tym że psy spuszczono i za chwilę wyjdzie na jaw ile są warte ich audyty i całe ich to pseudo zarządzanie, mało nie narobili w spodnie. I kiedy pierwsze wyniki potwierdziły poziom fikcji po ktorym należało by rozwiązać całego sales forsa, uznano chyba, że wygodniej będzie nie ujawniać istniejącej patologii. Problem wyciszono, ogary odwołano, kilka osób napisało wyjaśnienia i tak to trwa sobie dalej w najlepsze. My udajemy że budujemy dystrybucję, oni udają że nami zarządzają i nas kontrolują, wszyscy mamy pensje i gitara ! chwilo trwaj !

taki see

Masakra ręce mi opadają jak czytam co tu piszesz, pewnie ten negatywy to pisze jedna i ta sama osoba. Danon zły, dyzma zły asm zły, mds tez a co Ty wniosłas do firmy?? Jeśli masz pomysł na poprawę wyników to napisz masz dużo możliwości albo zacznij pracować a nie lansować się w samochodzie.

Klara

Kumaty MDS, jeśli faktycznie wszyscy tak świetnie pracują i mają zajebiste relacje z klientami, których regularnie odwiedzają oczywiście, to dlaczego nagle po zamontowaniu GPSow w autach, poleciało tyle osób?? Hmmmm, ciekawe prawda...?

Alexis

Ha ha ha, kumaty MDS, ale sie usmialem. Pytam ktory ??? Wy chlopaki to narprawde mocno odplyneliscie od realiów. Wasze wpisy tylko potwierdzają potrzebę zmian natychmiastowych i bardzo głębokich, od was zaczynając.

Klara

Powiedzmy sobie szczerze, że Klient przyzwyczaja się do przedstawiciela, nie do firmy

p

w każdej branzy handlowcy majacy relacje z klientami robia zamówienia telefonicznie, zatrudnijcie sobie telemarketera, klienci w każdej branzy i tak zamawiają w hurtowniachi u swoich sprawdzonych przedstawicieli :) klienci tez sami oddzwaniają do ulubionych przedstawicieli handlowych

kumaty MDS

Klara i Mm, aby brać udział w dyskusji na jakimkolwiek forum to najpierw trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. O braku relacji i nie odwiedzania klientów piszecie tylko Wy, więc pewnie jest to problem który najbardziej was dotyczy. Zachowanie obecnego stanu najbardziej jest na rękę tym którzy nie chcą rozwoju tej firmy, boją się zmian i dbają tylko o swój stołek. W jednym zgodzę się z Mm, winy najpierw trzeba szukać u siebie, a nie u innych. I jeszcze odnośnie zarządzania ja tak jak Ty kiedy gdzieś zabłądze samochodem to zawsze obwinia samochód nie kierowcę.

Klara

Mm, aby sobie wyrobić relacje z klientami najpierw trzeba do nich jeździć... Także może tutaj jest problem.

pytania

czy firma szkoli pracowników ? jak wyglądają szkolenia ? Czy przedstawiciel ma wsparcie np. szefa ? telemarketera ?dostaje bazę klientów ? jakie są różnice w targetach jeśli zatrudnia agencja?

rodryk waleczny

No no, ale mamy wysyp aktywistów. Na kilometr czuć HR-em - grubszą akcja. Kumaty Nikodem i inni chyba naprawdę trafili w czułe punkty skoro rzucono cały aktyw na odcinek walki z niezadowolonymi. Niestety, ale jesteś/cie mało wiarygodni w tej jednolitej narracji. Pracownik zadowolony i spełniony, zazwyczaj po pracy ma ciekawsze zajęcia niż zaglądanie na ten portal i pisanie laurek. No chyba ze musi bo dostał target.

kumaty nikodem

Yyy masz rację, trafiłeś w sedno, jestem skrzywdzony przez złe zarządzanie moja osobą przez przełożonych. Przez podejmowanie przez nich złych decyzji biznesowych i nie rozliczanie ich z konsekwencji takich decyzji. Przez nakazywanie mi wykonywania tych samych działań i oczekiwanie innych "lepszych" rezultatów. W ITPL potrzeba zmian, bo potencjał jakim dysponujemy jest ogromny, a efekty tragicznie słabe. Osobiście jestem też skrzywdzony przez samego siebie, bo brak mi odwagi aby to rzucić lub podjąć jakiekolwiek działania żeby polepszyć sytuację w firmie. A tak na marginesie migracja R66 do PS to naprawdę ambitne zadanie. Bałagan jaki w jej wyniku powstał jest ogromny. Do M - myślę że jesteś odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu, nigdy się nie zmieniaj, takich ludzi nam potrzeba BMW.

Mm
@kumaty nikodem

Najlepiej zgonić na złe zarządzanie przez przełożonych. W końcu to ich wina. A może tak zastanowić się nad sobą, swoimi działaniami. Ludzie jak czytam, że ktoś pracuje 11 lat i nie ma relacji z klientami to ja się pytam co wy robiliście przez ten czas?????? Wiadomo, że relacje buduje się w różnych okresach (1 klient od razu a inny potrzebuje więcej ale 11 lat i problem - nie wierzę) - pewnie jest to jakby nie patrzeć wina przełożonych, że nie zbudowali tych relacji za Was. Piszę do Was w celu rozpatrzenia swojego życia :) po co marnować je na pracę w firmie która nie pasuje - droga wolna!!! BORN THAT WAY Jest wiele osób na różnych stanowiskach którzy najchętniej pracowaliby do emerytury i nie chodzi tu o pieniądze - w tej firmie pracują FANTASTYCZNI LUDZIE - a czarne owce zawsze były są i będą.

P
@kumaty nikodem

A NIE MOZNA ZROBIC CZESC WIZYT TELEFONICZNIE ????? SKORO MA SIE RELACJE TO KLIENT ZAMOWI TELEFONICZNIE I NIE TRZEBA JECHAC DO KLIENTA A LICZBA WIZYT W TOTALU ZROBIONA ???

Klara

Nikodem wybacz, ale jeśli ktoś pracuje po 11 lat powinien mieć już tak wyrobione relacje z klientami, że zamówienia to sam możesz robić na sklepach, albo brać numery do osób decyzyjnych. Z resztą, pracujesz 11 lat to powinnes wiedzieć, co zrobić... A 18 wizyt dziennie, to nie jest koniec świata w przypadku gdzie znajdują się punkty przy punkcie

fik

Ludzie żal mi was... tyle osób szuka pracy a wy macie i wszystko źle i każdy zły itp:) najlepiej jako służbowy bmw m5, 5000 tyś plus premia i laska obok na siedzeniu ;) aaa i oczywiście targety po 30% przy max 10 wizytach dziennie :) no i oczywiście też byście pisali że źle - no cóż w takim kraju żyjemy gdzie każdy tylko narzeka. Skoro takie z was kozaki to otwórzcie swój biznes i cieszcie się swoim gdzie będzie idealnie a miejsce zwolnijcie innym którzy chcą pracować.

X -Men

Ty M twoj stary chyba sie spalił w tym kiosku

Nikodem

Fakt faktem ze pesje na czas!! ale małe podstawy masakra,powinni podrównac pracownik 11 letni zarabia 2500 na reke szokkk a ktos 4 lata robi i ma taka samą przykre ale prawdziwe:( wizyt 18 dziennie niech bedzie ale co z tego skoro 14 robi sie w miare skutecznie a reszte to wyscig szczura lub po godzinie 15, 16 nie ma juz osob dezyzyjnych na sklepach wiec reszta wizyt jest robiona na pałe zeby zrobic ,jak to pani prezes czyta w Jankowichach co na pewno czyta niech wkoncu cos wymysli,a ostatnia sprawa targety masakra potem sie dziwice ze ludzie nie wytrzumuja notuja głupoty i wpadaja, wiec pytanie do pani prezes jak zrobic target na warzywniakach na westa silvera westa reda i te poj..... kolory PS red blue bleck white co za kret.... wpadł na taki pomysł:):) standardowa odpowiedz prosze zapisać pytanie hahahhaa

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco w Polsce - Polska

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Imperial Tobacco w Polsce?

Kandydaci do pracy w Imperial Tobacco w Polsce napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Imperial Tobacco w Polsce