Opinie o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

rysio

Dlaczego 5/ 50 na godzine na umowie a nie 2100 + dodatek nocny . Znowu jakieś kombinacje ,kosztem pracowników

Emeryt z Katowic były pracown
@rysio

Dlatego że za nocki masz płacone właśnie z tej stawki godzinowej 20% . Apowinneś być płacony z stawki jak wychodzi dniuwka nocna 8 godzinna20% i dlatego walą was w rogi z tą stawką godzinową 5 .50 o połowe ktura wam śie prawnie należy

Ola

Po pierwsze niema już takich stawek godzinowych 5 50

@rysio

Godzina w waszym przypadku to10zł na godz: z tego 20% za godziny nocne : przykład 50 godzin nocnych = 100 zł odliczyć od tego podatek wyjdzie około 82zł proste ,zgłośić do PIP, a oni na pewno się tym zajmą , albo ućiekać z tego bajzlu

Czarek

Może czas zacząć doceniać prace w firmie?

ochrona

Szukam pracy ochrona zainteresowania pracy ochrona puls jest ok....zapraszamy

IIgr.

Ile placa jak sie na wpis na kwalifikacje i IIgr normalna ?

Zarcik
@IIgr.

Normalnych nie przyjmuja :)

QWERTY
@Zarcik

Dobre :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Zainteresowany ?

Czy ktos z Was robil ten kurs na pracownika kwalifikowanego ?

STPD.

Ja jestem w trakcie.

@STPD.

Napisz jak mozesz cos wiecej , ciezko jest czy w miare i jak z badaniami czý duzo osob odpada ? P.s. pozdrawiam z nocnej zmiany :)

STPD.
@Zainteresowany ?

Narazie jest ok troche trzeba poczytac pouczyc sie i tyle , bardzo fajni ludzie co wykladaja na zajeciach . Rowniez pozdrawiam z nocki.

@STPD.

A jaki jest rozklad zajec tak mniej wiecej ?

@Zainteresowany ?

A jaki jest rozklad zajec tak mniej wiecej ?

@Zainteresowany ?

Napisz prosze jak mozesz ile tych spotkan w mc jest i jak dlugo trwaja ?

Tomasz

Zależy w jakim systemie pracuje to rozliczenie pracy w nocy jest zupełnie inne.

@Tomasz

Wlasnie jak liczyc te nocki wiem ze od 22 do 6 i wiem ze 20% ale od jakiej kwoty ?

Jak wyliczyc dodatek nocny ?

ZNIESMACZONY

Proszę omijać obiekt Hala Sor drew Kolonia Zygmunt (kolega tam robi) od przeszło miesiąca wody bieżącej tam nie mają a co za tym idzie zero korzystania z WC ,JESZCZE JEDYNKĘ TO POD MUREM ZROBI ALE DWÓJKĘ ?? a pracują po 12 godz. Kierownik BC wie podobno o tym ale ma to widać w poważaniu.TAK FIRMA ''NOWA'' ludzi niepełnosprawnych traktuje.Dziwię się ze tam jeszcze robią ja bym uciekał bez wachania

@ZNIESMACZONY

proponuje podesłać tam sanepid albo pip bo tez smieci od 2 miesiecy tam nie wywożą bo hala wystawiona jest na sprzedaż (patrz olx?) HALA BYTOM ZA 1,5 MLN

@nikt

ja to bym im chociaż toy toya postawił szkoda chłopaków

Look
@nikt

Ja pracuje na swietochlowicach i wiem ze kierownik zglosil sprawe juz jakis czas temu bo rozmawialem z Dyrektorem i powiedzial ze zaraz po swietach bedzie uruchomiona albo toaleta albo toytoy w 100% potwierdzona inf.

@Look

A do tego czasu mają co w krzaki robić lub zamknąć budę i do domu? ludzie obudzcie się :(

Wojtek

Czy mozna np dorobic na zlecenie poza limitem godz ?

@Wojtek

Pytalem o to w kadrach ale powiedziano mi ze nie maja umow zlecen na nadgodziny.

@STPD

Wojtek
@STPD

Dzieki za odp.

nowa

dodatek nocny nie ma........

Frugo
@nowa

A moze nie pracujesz na nocki to nie masz hahaha

@Frugo

Ja dostaje dodatek a pracuje od sierpnia wiec nie piszcie ze nie ma .

nowa

Zus składki .....ile filma płaca tak czy nie...

Mr

Pisz po Polsku.

@Mr

Po polskiemu ;)

nowa

Nadgodz. są płaca......tak czy. Nie....

Ergi

Sa nadgodziny ?

Yyy
@Ergi

Malo i rzadko.

Johny

Jaki zarobek z IIgr i wpisem na kwalifikacje ?

Ping pong
@Johny

100-150 zl wiecej niz bez.

Zainteresowany..
@Ping pong

Poważnie czyli ile masz na reke ?

Ping Pong
@Zainteresowany..

Srednio 1850 +/- 20-30zl ale sam nie wiem skad ta roznica sie bierze moze z tych godz nocnych.

ochrona

Zainteresowania pracy firma ochrona puls jest ok....1700 netto

?
@ochrona

?

nowa

dodatek nocny jest tak czy nie ......

Jest 20% wiec szalu ni ma :(

Abc

To ile to srednio wiecej na mc wychodzi ?

Abcdef
@Abc

1700-1800

Res

Jest

IIgr
@Res

A jak ten dodatek jest liczony bo co miesiac jakos inaczej wychodzi raz mniej raz wiecej od czego to zalezy ?

Zenobiusz

Ludzie nażekaćie a dalej pracujećie w tym bagnie , przećierz jest tych firm na pęczki gdzie są lepsze warunki i szanują człowieka.Pracowałem w nowej 4 lata i odeszłem bo miałem już dość .Obecnie pracuje od 3 lat w Firmie GARDA i sobie chwale tą prace

nowa

umowa pracy 2100 jest ...

nowa

Nadgodziny są tak czy nie wypłata. .

Jedyne co mogę Panu kierownikowi Ciechowskiemu zarzucić to to że sa dawane urlopy ale jak widać po wpisach nie on jedyny z kierowników daje urlopy , zresztą można się swobodnie z kierownikiem dogadać nawet co do urlopów , nigdy nie zdarzyło mi się abym nie dostał urlopu wtedy kiedy go potrzebuje i tak jeszcze zaszw mam jakiś zaległy , a Ci jęczą i bzdury wypisują to niech się w cholerę zwolnią nikt Was nie trzyma w tej firmie czy w innej , proste jest Ci źle to się zwalniasz a nie jęczysz i placzesz na forum . A co do alkoholu to potwierdzam jest cięty na tym pkt i za to popieram go w 100%.

Nie Bronię
@Marek

W pełni Cię Marek popieram.Dość długo pracuję z p Bartkiem i tak jak pisałem oprócz grafików nie mam żadnych zastrzeżeń.Jest wyrozumiały oraz daje wolne jeśli ktoś potrzebuje.A słowa ;jak Pan potrzebuje, to ja stanę na obiekcie za Pana; są naprawdę bardzo miłe.

TD
@Marek

Podpisuje sie pod tym co napisał Pan Marek dwoma rękami , a tych co pija w pracy wywalac na zbity pysk. P.s. pracuje w tej firmie dluzej niz kierownik a jest moim kierownikiem chyba z 6 lat juz.

Sprawiedliwy

NO mARKU SLUSARKU SKORO ROBISZ MU GRAFIKI ZA KASĘ TO GO BRONISZ

@Sprawiedliwy

No chyba mnie z kims pomyliles bo u nas na Katowicach przywozi grafiki kierownik wiec chyba jakas pkmylka .

zarobki ile......2018...

nowa

dodatek za prace w godzinach nocnych nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Zobacz opinie na temat firmy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH
3.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Teatralna 9 lok. 416
    41-200 Sosnowiec