Opinie o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH
3 40 334 5 1
Bumbum Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

W tom firmom nie jest wporzadku niby to jest zaklad chroniony a nie chce mnie dac kierownik na samodzielna prace to dlamnie to nie jest zaklad chroniony... ale ja sie juz prosic nie bede poniewasz szybko znalazla inna firma ktora mnie wezmie bo firma nowa mysla ze jakis glupkow znajduje..

Joanna Nowy wpis
@Bumbum

@Bumbum Fajnie, że się wypowiadasz. Chcesz powiedzieć, że firma nie daje możliwości awansu?

Tak3Nie2
Nina Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego tak narzekacie bo firma ma opinie dobrego pracodawcy, o co chodzi?

Tak1Nie5
Ballas Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Nie prawda pracowałem tam i nigdy już w tym bajzlu za leki zwrot jest A czeka się na niego długo 5 miesięcy wyplata za 184 godzin 1586 w niej firmie za tyle godzin mam 2100

BLEBLE

Witajcie najnowsze wieści o Nowej to prosze sprawdzać w Pzu wasze ubezpieczenia czy sa przez firmę systematycznie opłacane -Bo sporo osób ujawniło braki w składkach które na pasku były pobrane.WAŻNE !!

Tak12Nie1
Tomasz pl
@BLEBLE

Nażekaćie a dalej w tym bajzlu tyracie jak by nie było innych firm

Tak5Nie2

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Grzegorz

Co wy tu ludzie piszecie,jestem pracownikiem panstwowej instytucji.Jakie 5,50 na godzine w umowie o pracę?Umowa o prace to w tym roku 2250zł brutto od tej sumy +dodatek nocny .To jest umowa o pracę zgodna z prawem.Nie ma czegoś takiego jak 5,50 na godz + coś tam by wyszła minimalna 2250.Wy tu kłamiecie? to niemożliwe by tak płacić ,jeszcze jako ZPCH z dotacjami z PFRON.Taki ZPCH to oszustwo..Mimo wszystko polece sprawdzenie wypłat ......no wierzyć sie nie chce.

Tak7Nie3
@Grzegorz

Pan się nie dziwi. Kiedyś jak tam pracowałem - to nawet mi ubezpieczenia nie zapłacili w ostatnim miesiącu. Także to co ludzie piszą też o ubezpieczeniu to może być prawda. Pan sobie poczyta te komentarze. Pozdrawiam.

Tak16Nie1
abcd

A ja napiszę krótko.Pracuję 3 lata. Wypłata jest zawsze na czas.Urlop kiedy chcę to dostaję.Do biura nie jeżdżę bo nie mam potrzeby,a sprawy załatwia mi Kierownik.Za leki dostaję zwrot.Za wczasy też dostaję ,więc na co mam narzekać.W innych firmach jest gorzej/nie we wszystkich/ i ludzie pracują.

Tak5Nie2
ble ble
@abcd

Fajna sciema chyba noworoczna też tu trochę pracuje -za leki ,po roku urlop sam ci kierownik wpisuje co miesiąc aby za wiele ci nie zostalo pod koniec roku a zwrot za wczasy ?haha chyba musisz byc fajnym (usunięte przez administratora)albo kapusiem :P

Tak6Nie1
@ble ble

Po prostu normalnie pracuję.Nie chodzę i nie narzekam jak Ty.I popytaj dobrze ilu ludzi dostało za wczasy to się dowiesz że wystarczy normalnie pracować ,żeby dostać dofinansowanie.Jeśli długo pracujesz to powinieneś wiedzieć, że Panie z Kadr same mówiły że jak ktoś wyjeżdża na wczasy lub tp to niech bierze fakturę.Czy wg Ciebie 3/4 załogi jest kapusiami dlatego że pojechali na wczasy lub turnus rehabilitacyjny?Ja mówię kierownikowi że składam urlop na wyjazd i mi nie wpisuje.Napisz ile chorowałeś i ile masz wykonanych telefonów typu "nie przyjdę bo mi się paznokieć złamał"

Joanna
@abcd

Z Twojej wypowiedzi wynika, że - aby uzyskać wiele przywilejów od firmy PPiUH NOWA - należy sumiennie wykonywać swoje obowiązki i przykładać się do pracy. To bardzo dobrze świadczy o tym pracodawcy, gdyż wynagradza tych, którzy wiedzą, po co pracują. Powiedz proszę jeszcze, jak wygląda sprawa związana z nadgodzinami? Czy są jakoś dodatkowo rozliczane?

@Joanna

Ja osobiście nadgodzin nie robię,ale jeszcze jak robiłem zawsze miałem zapłacone na koniec kwartału, co można było odczuć na wypłacie.Można jechać również do biura i pobrać sobie tzw paski.I nie jest prawdą że pasków nie chcą dawać.Można również poprosić Kierownika o wolne za przepracowaną dniówkę w poprzednim miesiącu.Są również minusy pracy ale nie o nich rozmawiamy.Uważam że powiedziałem co miałem powiedzieć.

Tom

Tu jest praca przyjedzie na noc obejrzy telewizję ,przespi się i rano do domu!!!

Tak23Nie
@Tom

No wiadomo gdzie Inkubatar starostwa

Tak13Nie

Phm
@Tom

Są też i tacy ludzie jak piszesz. Wiesz , że za ciebie inny będzie pracować . To jest w porządku? Brak mi słów.

Tak2Nie1

Zzz

A ja mam pytanienz innej beczki , jakim cudem osoby chore na schizofrenie czy depresje przechodza badania na kwalifikowanego pracownika ochrony , przeciez to sa tez badania do posiadania zdolnosci do poslugiwania sie bronia palna , przeciez to sie nadaje do prokuratury , ludzie co wy robicie , opamietajcie sie ! Ile biora lekarze kasy za wystawienie kwita ? Jak Pan to zalatwia panie Prezesie ?

Tak16Nie

Konkretny
@Zzz

Zglosic to gdzie trzeba !

Jprd
@Konkretny

Ja (usunięte przez administratora) rozumiem ze wszyscy o tym wiedza i nikt nic z tym nie robi....

@Jprd

02-P i pozytywne badania do posiadania broni palnej .... ooo masakra ...

Anonimous
@233490

Ciekawe ile po takim kursie sie zarabia , w innych firmach to 2200 -2400 na reke , jak nie wierzycie to podzwoncie do innych firm !

H
@Anonimous

Stary skad Ty sie urwales na luzie i bez spiny z wpisem dostanieaz 2500 na reke.

PP
@H

A ja sie pytan kiedy skonczy sie podmienianie naszych umow juz od 2 lat powinienem miec na czas nie okreslony co sie umowa konczy to tel. z kadr zeby przyniesc stara umowe to podmienia , jak nie dostane teraz umowy na czas nie okreslony to zglaszam do PIP i pokaze xero swoich poprzednich umow.

Tak12Nie1
Pan PIP
@PP

Skonczy sie wtedy kiedy wpadnie PIP a to juz niebawem....

Prac.

Zamierzam założyć Pozew Zbiorowy do Sądu w sprawie działającej firmy Nowa

Gh
@Prac.

Powodzenia....

MO.
@Zzz

A moze by tak do Izby lekarskiej zglosic lekarzy ktorzy wydaja pozytywne decyzje badan ?

ZNIESMACZONY
@Zzz

Od dawna wiedziałem że ta firma stosuje różne chwyty poniżej pasa gdzie liczy się kasa a nie jakość pracy -Ja już w niej nie pracuje bo znaleźli kogoś z grupą specjalną .ZYCZĘ TEJ FIRMIE ABY JAKIŚ Z P-2 CO MA POZWOLENIE NA BROŃ KOGOŚ POSTRZELIŁ .

@Zzz

Ja mam do was takie pytanie z innej beczki naprawdę wy jesteście wszyscy chyba (usunięte przez administratora) ci co piszą że pozwolenie na broń jakie pozwolenie na broń pozwolenie na broń to jest też musisz mieć pracownika wykwalifikowanego ale do tego płacisz dodatkowo 850 zł i musisz mieć kwalifikacje dotego żeby posiadać broń co wy (usunięte przez administratora) wypisujecie takie bzdury Weźcie się wstydzić się bo naprawdę Pracujecie w firmie (usunięte przez administratora) no wa zachowujecie się jak małe dzieci Proszę panią proszę pana To on(usunięte przez administratora) No tak się zachowuje się jak małe dzieci. To jest właśnie pracownik wykwalifikowany bez pozwolenia na broń nie z pozwoleniem na broń weźcie Wpiszcie sobie wykwalifikowany a z pozwoleniem na broń naprawdę sorry piszecie że ci 02 p są chorzy że są ty a wy (usunięte przez administratora) osoby osoby zdrowe Właśnie tak myślimy A bo on 02 ma 0020 coś tam coś tam A wy (usunięte przez administratora) takie bzdury piszecie wstyd ci się Pracujecie w takiej samej firmie macie a wszyscy jakieś tam grupy nie powiem jakie i robicie takie sraney zasady. A po drugie jesteście zazdrośni i żałośnie ze względu na to że. Że oni mogą zrobić kurs a ty nie bo kierownik cię do tego nie wytypował i jesteś od jesteście o to zazdrośni wstyd ci się jeszcze raz wstyd wstyd wstyd jak nie masz ochoty nie pracuj w nowej nie pisz na temat nowej Ja pracuję już w nowej ładnych parę lat i nigdy w życiu nie pisze bzdury na nową Idźcie do każdej firmy pójdziecie To są właśnie takie osoby które piszą bo są zazdrosne bo cię nie stać na kurs bo co nie dasz rady A takie osoby które właśnie tak piszecie 02 p to one są jeszcze i bardziej inteligentne jak my wszyscy Pozdrawiam

Prawda
@Balas

Stary co Ty pierd... badania na kwalifikowanego prac ochrony sa jedne , czyli jezeli masz pozytywne badania to masz prawo zdawac egzamin do broni palnej w kazdej chwili , placisz za egzamin ktory , jest w szkolce Policji w Piotrowicach i tam zdajesz i koniec tematu , nie podzialu na badania z bronia czy bez broni sa jedne i tyle w temacie , a co do samej firmy to od dluzszego czasu wiadome jest ze nowa zalatwia i badania i kurs , jak nie masz pojecia o czym piszesz to zamilcz.

@Prawda

Że nie mam pojęcia to ty się mylisz że nie masz pojęcia Ja mam pojęcie Powiem ci takba40% osób nie zdaje pozwolenia na broń to się nie dzieje Tak jak masz wykwalifikowanego pracownika masz egzamin testy idziesz na komendę i zdajesz to nie jest tak łatwo zdać no chyba że masz jeszcze jakieś znajomości to wtedy tak w stu procentach zdasz

@Balas

To napiszę tak ja robiłem sam sobie pracownika wykwalifikowanego nie robiła mi to firma Nova zapłaciłem za to 1350 zł z badaniami więc powiem szczerze nie wiem jak robi nowa

ciekawski
@Prac.

pozew zbiorowy to trzeba jeszcze z kimś złożć

Adam
@Zzz

Czy mozna jeszcze zglaszac sie o dofinansowanie do wczasow ?

Robdon
@Adam

Chyba juz nie.... dopytaj w firmie.

Quba
@Robdon

A nie tylko do konca wrzesnia mozna slladac o zwrot ?

Joanna
@Robdon

Pracujesz w PPiUH "NOWA"? Czy ta firma ma jakieś dodatkowe świadczenia dla swoich pracowników poza dofinansowywaniem do wakacji? Jakie jeszcze benefity pozapłacowe oferuje ten pracodawca dla osób, które tam pracują? Zechciej proszę rozwinąć swój wpis.

Arek

Czy zatrudniaja na umowe zlecenie ?

Tak3Nie1

Zainteresowany
@Arek

No wlasnie chyba nie ??

@Zainteresowany

Niestety nie zatrudniaja.

Zlepek
@Pracownik

Nie wiecie czy dalej nie zatrudniaja na zlecenie ?

A.
@Zlepek

Nie.

Quba
@A.

Podobno juz zatrudniaja tak

asad

A co się dzieje z p. (usunięte przez administratora).Jednak miał wszystko opanowane.A ten nowy Pan? Może to opanuje a może nie?

asad
@asad

Bartkiem C

nowa

Zarobki ile. Dofinasowanie za wczasy ile

Taka prawda
@nowa

piszesz pytania które w Nowej są chyba tematem TABU,jak podpisujesz umowę dostajesz na niej 5,50ZŁ (Reszte podobno pokrywa PFRON) .Dofinansowanie to jeszcze większe tabu ,pytając w firmie z oporem dowiedziałem się ze po roku przepracowanym załatwiasz sobie turnus bierzesz FAKTURĘ i czekasz na zwrot od PREZESA (ale pewności nie ma w 100% ze dostaniesz)Byłem u konkurencji mają przejrzyste warunki na umowie 2100zł a nie 5.50zł,następnie zapewniają po 10 miesiącach wyjazd rehabilitacyjny w swoich ośrodkach,po roku wczasy pod gruszą ,zwrot za leki itd.I TO WSZYSTKO JEST W UMOWIE.A i za chwile Ci co są grupowo ubezpieczeni NA ŻYCIE dowiedzą się że NOWA od kwietnia zmienia UBEZPIECZYCIELA z Warty na Pzu (oczywiście składka w górę i trzeba nowe formularze wypisać)Pozdrawiam NORMALNYCH

Adam
@Taka prawda

Wlasnie o co chodzi z tym 5,50 ?

Tak3Nie

prawda
@Adam

skoro nie wesz to w nowej nie pracujesz ,więc szkoda Ci tłumaczyć

@prawda

Zarobki 1500-1700 a dofinansowanie 1000zl , skladajcie wnioski bo juz mozna.

Rubi
@Pracownik

Dzwonilem do kadr i Pani powiedziala zeby skladac wnioski wiec potwierdzam ze mozna skladac.

@nowa

za leki jest równa kwota 200 zł pozdrawiam zdrowych a z pefronu ile dostaja ?

"'

Jestes w bledzie .

Cześiek
@oszukana Ja_

W innych firmach co kwartał za leki dostają 200 zł tylko w tym bajzlu Tak jest .

NN
@Cześiek

A jeszcze w innych placa ponad 2000 na reke za grupe specjalna.

Anonimowa osoba

Mobbing na porządku dziennym.Nie warto niszczyć sobie zdrowia, podejmując pracę w firmie!!!

Nie 02-P

Tak czytam i czytam te wasze wypociny na rozne tematy ktore w 99% nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia to poprostu mi Was zal , w firmie pracowalo sie fajnie dopoki nie zaczeli zatrudniac ludzi z symbolem 02-P czyli poprostu chorych psychicznie co widac po wpisach nizej czy wyzej , ja naprawde sie dziwie kierownik jak oni z Wami wytrzymuja bo ja na szczescie mam tylko okolo 14 zmian w mcu gdzie musze zamienic pare zdan z kolegami ktorzy maja 02-P , i to jest normalnie dramat i wspolczuje wszystkin ktorzy maja do czynienia z tymi psychol.... bo to jakas pomylka co innego mowia co innego robia a jeszcze co innego mysla w swoich chorych glowach taka prawda i dobrze wszyscy o tym wiedza. Pozdrawiam tych normalnych.

Pioter
@Nie 02-P

Brawo Ty ! MASZ 100% Racji !

Prawda
@Nie 02-P

A dlaczego ich zatrudniają ? bo liczy się kasa Misiu kasa

Pioter
@Prawda

Wiesz kasa kasą ale ku..a z nimi sie robic nie da !

Byku
@Nie 02-P

Sam gadasz do siebie jakos normalnie sie z nimi pracuje sa ludzie co ich wykorzystują zamianami A jak sie nie zgadzają to ich wyzywacie powiedz mu A nie piszesz tu bo w necie jestes (usunięte przez administratora)

Roberto
@Nie 02-P

Chory na głowę to jesteś Ty. My jesteśmy ludzmi niepełnosprawnymi zawszony kundlu

Adi
@Roberto

Niekiedy ten niepelnosprawny lepszy od w pelni sprawnego wiec nie wrzucac wszystkich do jednego wora.

@Adi

@Nie 02-P

Pozdrawiam ja pracowałam do dnia 29.08.2018r ,. zostałąm zwolniona po prawie 5 latach uykonywania przez nich firmę no własnie na moje miejsce przyszedł z sybolem 02-P .....

@Nie 02-P

A czyja jest to wina że z psychole ... pracują pfron żadnej kontroli ...... Jak sie nie podoba za drzwi chciałąm podziekować kier Mariuszowi .S i P.P który pełni posadę prezesa a był zwykłym zwykłym ksiegowym z głową w gół jak sie przychodziło po paski z wypłaty a teraz bez kija nie podchodż .......

Rr
@oszukana Ja_

Wielki Pan Prezes on chyba tez ma 02-P.

Kkk

Nie 02P ciekawe cz jak by twoje dziecko miało 02P też byś tak pie.... ił

Mam dość tej ''FIRMECZKI''
@oszukana Ja_

Znam ten ból ,tez spotkało mnie to samo bo nie mam gr specjalnej w tej firmie nie liczy się jakość wykonywanej pracy tylko ile za CIEBIE KASY ZGARNĄ A 5.50 ZŁ NA UMOWIE MÓWI SWOJE .......

@Nie 02-P

Witam obecnych i być może przyszłych pracowników spółki, która nie jest przymusowym (usunięte przez administratora).Tak więc kaźdy niezadowolony może zmienić pracodawcę na innego-lepszego. W Polsce obowiązuje minimalna placa i dodatek za pracę w godzinach nocnych, bez względu na zapisy o stawce godzinowej na umowie o pracę. Wszyscy pracownicy spółki mają to zagwarantowane prawem, które jest przestrzegane przez spółkę. Każdy pracownik zwykle jest sam na zmianie, więc bez znaczenia jest kto ma jaki symbol niepełnosprawności, każdy odpowiada za swoją pracę, nie za pracę innych kolegów. Nie życzę nikomu trudności źyciwych lub zdarzeń losowych powodujących niepełnosprawność, jednak nie mogę akceptować wykluczenia osób dla których praca jest jedynym wyjściem z kłopotów. Zwykle osoby te są lepszymi pracownikami niż tzw. pełnoprawny. Odnosząc się do zwrotów za wczasy oraz innych wydatków z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji, to każdy pracownik odpisuje w momencie zatrudnienia oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem obowiązującym w spółce. Zwykle najbardziej niezadowoleni są pracownicy zwalniania dyscyplinarne lub z którymi spółka nie przedłuża umowy. Kończąc proszę aby nie słuchać kolegów czy sugerować się opiniami z tego forum lecz napisać do mnie w każdej sprawie na adres e-mail :Grzegorz@nowa.sosnowiec.pl Pozdrawiam obecnych i przyszłych pracowników Prezes Zarządu

@Prawda

Powiem wprost tylko kasa się liczy tak robi każdą firma i pamiętajcie że ludzie celowo idą do psychiatry żeby dostać pracę bo na takiego jest 1800

HAHA

te czasy SIĘ KOŃCZĄ WNET PEFRON NIE BĘDZIE DOPŁACAŁ DO GRUP SPECJALNYCH

REAN
@Pioter

Człowieku piszesz chyba sam o sobie.Czy nie wiesz że w firmie pracują ludzie z grupami specjalnymi.Większość z -P w symbolu .ale dużo ludzi twierdzi że ma grupę na kręgosłup.Tylko zapominają że na kręgosłup grupy specjalnej się nie dostaje.Zastanów się co piszesz i nie rób się wielkim ochroniarzem ,którym nigdy nie będziesz ewentualnie tylko zwykłym "PORTIEREM".

Tak3Nie

A ja mam pytanie czy sa zwroty za wczasy bo slyszalem ze mozna zlozyc jakis wniosek i jest szansa zeby dostacb1000zl i czy sa pozyczki w firmie ?

Alojzy
@Pracownik

Idz do dzialu kadr to sie wszystkiego dowiesz , napiszesz podanie i Pietranek rozpatrzy tak bylo w zeszlym roku.

Q
@Alojzy

A ta pozyczke ciezko jest dostac ?

Oksy
@Pracownik

Te zwroty sa co roku czy jak ?

Grzes
@Oksy

Co 2 lata chyba....

@Grzes

Jest 1000zl.

@Pracownik

Pozyczki tez sa bi sam bralem i mam potracane z wyplaty.

@Pracownik

Pozyczki tez sa bi sam bralem i mam potracane z wyplaty

Pracownikk
@STPD

A ile mozna dostac tej pozyczki ?

Clio
@Pracownikk

Na ile rat sa te pozyczki i splaca sie cos wiecej ?

TakNie

Mam pytanie jakie warunki trzeba spelnic aby dostac ta porzyczke w firmie , trzeba jakis okres pracowac czy jak i gdzie trzeba sie zglosic ?

Uhm
@Pracownik

Zlozyc wniosek i dostaniesz.

Migo
@Uhm

Ok.

TakNie

Wlasnie jak jest z tym dofinansowaniem za wczasy ?

Piotr
@Pracownik

W zeszlym roku byly a w tym nie wiem trzeba zapytac innych.

Ww
@Pracownik

Jest tylko juz trzeba skladac wnioski.

@Ww

A gdzie skladac wnioski i skad je wziasc ?

Dj
@Pracownik

W jakim terminie sklada sie te wnioski i czy przy skladaniu trzeba sie okreslic odrazu gdzie sie jedzie ?

Klopsik
@Dj

Chyba nie ma terminu.

TakNie

Kto z Was chodzil na kurs organizowany przez firme ? Napiszcie jak to jest czy wszysy zdaja i przwchodza badania , jak potem placa i czy to prawda ze ZUS moze zabrac rente ja sie dopatrzy ze sie ma wpis na kwalifikacje bo takie rzeczy slyszalem ?

Miro
@Pracownik

ZUS nic nie ma do kwalifikacji wiec bez obaw , jak jestes niepelnosprawny np masz grupe bo nie masz nerki i masz rente i masz np prawko B to co taksowkarzem tez nie mozesz byc - bzdura i tyle.

Tom.
@Miro

Ja robilem wpis w zeszlym roku w styczniu mialem komisje w ZUS i nawet nie pytali nic w tym temacie.

@Tom.

A pracujesz tam gdzie pracowales czy zmienili Ci obiekt ?

Rr
@Pracownik

Trudno jest przejsc ten kurs ?

K.
@Pracownik

Mozesz isc spokojnie dasz rade.

K.
@Pracownik

Mozesz isc spokojnie dasz rade.

Kurs
@K.

A kto decyduje kto i kiedy idzie na kurs ?

Thx

@W.

Rowniez potwierdzam .

Łukasz
@W.

Ja pracuje prawie rok bo od kwietnia 2017 i caly czas jest dodatek nocny szkoda tylko ze nie mozna miec samych nocek ale wszyscy chca miec i w miare po rowno wychodzi.

Łukasz
@Łukasz

Hanys
@Łukasz

Jak sie oblicza ten dodatek nocny ?

A.D.

Mam pytanie czy ktos was pracuje na Szpitalu gorniczym , napiszcie jak sie tam pracuje czy jest w miare fajnie czy nie ?

Włodziu
@A.D.

Praca na szpitalu ciezka non stop ruch kierownik gorzej upierdliwy niz mucha a do tego dowodcy ktorzy robia co chca a Pan kierownik Kornobis ma to w (usunięte przez administratora)

WSS5
@A.D.

Lipa , odpusc sobie sa spokojniesze obiekty tu jest zapiernicz i ciagly brak ludzi ja tez zastanawiam sie zeby odejsc na inny obiekt , brama wjazdowa to budka 1.5mx1.5m nawet ciezko sie obrocic na stolku zimno jak cholera do kibla trzeba isc na inna portiernie albo lac pod krzakiem poprostu porazka

@WSS5

No tu masz racje ta budka na wjezdzie dla karetek to tragedia....

STPD.
@Pracownik

No wlasnie tez slyszalem ze górniczy omijac szerokim łukiem.

Lokator
@STPD.

Górniczy szpital przegrali

?
@Lokator

To nie maja juz gorniczego ?

TOMASZ

Dniu 23.06.2018 podczas zmiennika Bolesława M. dostałem zagrożony lub nastraszany ze moge dostać w pysK i każe mi siedzieć cicho i Milczeć. Pan Bolesław jest bardzo groźny i mozna się szystkiego spodziewacz oraz też wiem że to jest karane,

Tak9Nie

Smacznego
@TOMASZ

Ale ma 02-P i moze Cie zadzgac , zabic , pokroic wczesniej oczywiscie soląc a potem zjesc i co najwyzej zabiora go do psychiatryka na obserwacje :)

Wariat
@Smacznego

Dobre :)

Czarek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację? Jak się wam pracuje?

Tytom
@Czarek

Kiepska firma

@Tytom

To prawdą jest ze firma tylko jak cie potrzebują to są mili ale spróbuj sie odezwać słuszenie w swojej sprawie zaraz cię gnoją totalnie ja szkoliłam na obiekcie nie będę pisała jakim nie wiedziałam jeszcze o tym że szkole człowieka a ja do zwolnienia za nie stawienia sie na szkoleniu bhp nad mieniam że byłam w tym czasie dwa razy chora na L-4 po zakonczeniu l-4 zgłosiłam gotowość do bhp odp " kierownika była proszę zaczekac pan Rafał zbiera wszystkich rozbitków z każdego obietku dam pani zanć kiedy byłam u Pietranka nie miałam nic do powiedzenia wezwano p Rafała z B.H. P. i zapytał go Pietranek czy sa bilingi ze 9 krotnie mnie powiadamiał odpowiedziałą że tak ja zapytałam dlaczego kłamie owszem dzwonił do mnie ale w innej sprawie kilka razy bo był w zastepstwie kier p.Mariusza S.... no i dostałąm dyscyplinarne zwolnienie za uchylanie sie od badań bhp . pozdrawiam oszukanych takich jak ja zostałąm oszukana drugi raz pierwszy raz po 5 latach pracy za symbol teraz za uchylanie sie od bhp sprytni co .....

Hitlerek
@oszukana Ja_

Oszukana Ja - Ty to chyba na wszystkim sie znasz i wszystko najlepiej wiesz . Ciebie naprawde oszukali na komisji powinnas miec 01-U.

anonymous

Dobra firma,bo można na nocnej zmianie wypić cały szesciopak piwa nikt nic nie mówi i się nie interesuje cudownie poprostu!!!

SETA
@anonymous

A niektórzy tacy nawaleni przychodzą na zmianę /nawet dzienną/, że pracownicy Starostwa boki zrywają.

@SETA

Powinni ich wywalić na zbity pysk gdzie kontrole

Mikrus
@Pracownik starostwa

pracowalem kiedyś na starostwie i powiem że pracownicy to robią problemy Ci że starostwa klucze nie zdają A potem na drugi dzień się kluca A co do kontroli były kierownik zawsze sprawdzał w nocy

SOLID
@anonymous

ŻAL MI TAKICH (usunięte przez administratora) JAK ty!!!

Yupi
@anonymous

Ludzie jak Wam nie pasuje to sie zwolnijcie nikt Was w tej firmie czy innej na sile nie trzyma.

Z.
@Yupi

Otóż to masz yupi 100% racje.

02-P
@Z.

Nie ma to jak forum z ludzmi 02-P. Smiech na sali.

RODO

Nie wiem czy to dla Was istotne ale podawanie jakichkolwiek danych jest karalne tym bardziej nazwisk odkad jest RODO , wiec sie 2 razy zastanowcie zanim napiszecie bo juz na innych stronach firma podala do sadu i ludzie podostawali nawet 10 tys kary , poczytajcie sobie na necie , glosno o tym bylo.

Oszukany

Firma wie co sie dzieje na obiektach tylko prezes zezwala na take traktowanie ludzi im zalezy na pieniądza a nie na ludziach wiem jak oni robia z ludzmi taka jest prawda to banda oszustów i kreca jak moga zeby jak najwiecej zgarnac dla siebie

Tak13Nie

Rtv
@Oszukany

Prezez zezwala. I. Takie sa tego skutki ze przegrywają obiekty z. Zajezdnią w gołonogu już się pozegnali

@Rtv

Starostwo w Będzinie też pszegrają. RENOMA już się szykuje do pszejęcia obiektów bo pszetarg tuż,tuź

Nitro

I jak przegrali ?

@Pracownik

Jakoś pracuje w starostwie w Będzinie podpisali umowę jak nie wiesz to nie pisz

@anonymous

Pracujesz - Tak jak reszta tej ekipy , tylko w nocy śpićie zamiast pilnować wogule to ciężko was pobudzić ,gdzie kontrole ze strony przełożonych/zero

Lokator
@Pracownik starostwa

Obiekt starostwa Inkubator śpią jak susły.Ochrona pożal się boże za co im płacą

Tak14Nie

Andrzej
@Lokator

Zgadza się tydzień temu chciałem wjechać na warsztat około 23 stałem pod bramom aż jaśnie Wielmożna ochrona wstanie z legowiska

@Andrzej

Ludzie jak Wam nie pasują pracownicy z PPiUH "NOWA" to dzwońcie do Pietranka i kierowników a nie piszcie na necie.

@Oszukany

oszukana Ja _ 31.08.2018.r Ja zostałam zwolniona za dobre sprawowanie w obiekcie mi powieżonym do chwili z dniem 31.08.2018. zadzwoniono do mnie że mam pilnie przyjechać do firmy Nowa że są moje akta przgotowywane do kontroli pip pojechałam osobiście do dział kadr nowa proszę zaczekać na pana prezesa jest rodo nie mogię napisać nazwiska ale jesli byliscie lub jesteście jeszcze pracownikami to proszę uwazać nie dano mi się wypowiedzieć na zażuty na moje miejsce przyszedł człowiek z grupą pierwszą a mnie wręczono Rozwiazanie Umowy O Pracę Bez Wypowiedzenia za uchylanie sie od okresowym badaniom B.H.P. Nadmieniam że jest to nie prawdą pnieważ byłam w tym czasie chora i nie mogłam uczestniczyć w bhp. Ale co ciekawe to wina kierownika ponieważ po pierwszym L-4 nie wolno było mnie pozwolić wejsć na obiekt bez ważnych badań bhp a prawda jest [ inna osoba weszła na moje miejsce z pierwszą grupą taka cała] prawda jest prawdą to banda oszustów i krecą jak mogą żeby jak najwiecej zgarnac dla siebie...

@Walter

Chłopie dobrze że Tobie wszystko pasuje podlizus .

@oszukana Ja_

Ech...pasowałoby czytać ze zozumieniem zanim się coś na kogoś napisze.

Myslacy
@oszukana Ja_

To chyba logiczne ze nie mozesz pracowac nie majac aktualnego szkolenia BHP .

BC

Firma NOWA chyba padnie.Nie ma kto pracować.

@BC

No cóż zrobić, Pietranek ludzi nie szanował, to ludzie się od niego odwrócili. Odkąd został prezesem zmienił się nie do poznania. Odwrócił się o 180 stopni. Tak to jest jak zwykłego kierownika zrobią prezesem.

@Walter

No ja sie przekonałam jaki jest Pietranek po prawie 5 latach w tym nie nz mojej winy nie posiadałam sybolu 02-P zostałam zwolniona 2014r dwa lata miałam przerwy dostałam list z nowej o informacji że pilnie mam sie zgłosić do dział kadr potrzebuja mnie bo na obiekcie wysokiej kultury motoryczne pijaństwo no i grupa druga im nie przeszkadzała bo tak naprawdę nie mieli nikogo godz po 15 i 12 godzin pracy zostałąm zwolniona z dniem 31.08.2018 r. Powód uchylanie sie od badań bhp z zwolnieniem dyscyplinarnym nadmieniam że kiedy było badanie bhp byłam chora na l-4 .. wróciłam i zapytałam Strzelca kiedy bhp proszę czekać pan Rafał organizuje wszystkich rozbitków z kazdego obiektu bo tacy sa i dam pani znać no dał mi znać pod grozba stawiania sie do Pietranka nie miałam prawa nic powiedzieć p Pietranek trzymał sie wersji kierownika strzelca i php ...to tyle i ach tyle nie polecam nowej z mojego doświadczenia pracy i zachowania sie kier Strzelca ....okropny .

ŻUCHOWSKA

DLACZEGO SĄ KASOWANE WPISY < CZY DLA TEGO ŻE LUDZIE PISZĄ PRAWDĘ O TYM SYFIE

Tak31Nie

@ŻUCHOWSKA

Ta firma prubuje zamiesc ten syf pod dywan ale nie da sie bo ludzie maja dosc takego traktowania z winny firmy nowa z sosnowca uwazajcie na to firme to jest firma ktura was oszuka bez mrugnięcia oka wiem o tym ja ucieklem od tej firmy i teraz mam spokoj ale mam dalej klopot z nerkami bo pszezebilem na katowicach na szpitalu na ul.raciborska 27 tam pracowalem nie polecam nikomu tam pracowac tam jest bajzel na kulkach

@ŻUCHOWSKA

Raczej za prawdę na 100% aby nie straszyć kolejnych chętnych do pracy w Nowej nie polecam "

pedrus

Witam jestem tu nowy w firmie Nowa ,proszę o rady :P

Hunter
@pedrus

Wsio już napisano wystarczy poczytać. Pozdrawiam.

Pedrus
@pedrus

Jest ok wszystkie złe wpisy można miedzy bajki włożyć ,kasa na czas woda w lato była ,Kierownik BC JEST SPOKO,Ludzie spokojni z którymi pracuje ,super posterunek -jedna wada to tylko to że urlop sami wpisują ale za to mniej godz w grafiku.Podsumowując w skali do 10 jest 9 .Pozdrawiam marudzących

Spike
@Pedrus

Zgadza sie. Kierownik super a jak ktoś nie chce przypadkowego urlopu zawsze moze go wczesniej wykorzystać :)

wm
@Pedrus

A napisz PEDRUS ile razy ta woda była przywieziona.Bo ja wiem że przez całe lato 1 raz i to 3 zgrzewki. Urlop jest narzucany co miesiąc.BC nie jest złym Kierownikiem ,nawet powiem że spoko gościu,ale mając 150 czy też 160 osób na głowie na terenie całego województwa mozna naprawdę zwariować.

Tak9Nie

@Spike

To kit nie ma wolnego ja tam pracowalem i zalujem tego ta firma oszukuje osoby niepelnosprawne i robia co chca z ulopami mi tak ukradli caly ulop to firma ktura żeruje na osoba niepelnosprawnych a wszyscy kierownicy to sa po jednych pieniądza a prezes ma ludzi w (usunięte przez administratora) wysluguja sie z nami jak my by byli ich własnością taka jest prawda byly pracownik rajda sylwester

pedrus
@pedrus

Myślę ze z dniem 31 grudnia zakończę współpracę z tą firmą bo czym dłużej tu pracuję tym bardziej jestem rozczarowany

@pedrus

Czytaj recezje uwazaj na nową ... za dobre sprawowanie jak kolwiek bedziesz sie starał dostaniesz wielkiego kopa i tyle ...

@Pedrus

Ty chłopie wodę dostałes chyba w biurowcu na teatralnej ...

@Oszukany

pozdrawiam czysta prawda ..

@pedrus

Mobbing i tyle kłamsto jedna rodzina mieści sie w Sosnowcu

ODCHODZĘ

29-01-2018. Grafików u Ciechowskiego nie ma.Ten człowiek nie nadaje się na kierownika.My też mamy rodziny i chcielibyśmy jakoś poustalać sobie miesiąc.

Również Odchodzę.
@ODCHODZĘ

I tu Cię popieram.Z tymi grafikami to są :jaja:.A szczególnie u Bartka Ciechowskiego.Czy p Pietranek tego nie widzi czy też nie chce widzieć

SORDREW