Opinie o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH w Sosnowiec

Jak jest z pakietem medycznym w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH? Można dołączyć rodzinę?

Nikt

tak można ! Jeszcze psa kota sąsiada sąsiadkę i ciotkę i wujka !

Płaczećie i narzekaćie a i tak w tym (usunięte przez administratora)tyraćie ... Ja miałem tej firmy dość więc się zwolniłem. W ciągu tygodnia znalazłem nową firmę w której pracuje nadal i nie narzekam socjal i inne dodatki jest OK

xxxl

Mam pytanie czy nowa ochrania jeszcze szpital zakażny na zjednoczenia w Chorzowie?

@xxxl

Prawdopodobnie szpital przejoł Hetman. Firma zKatowic.

CIEKAWY

Napiszcie jak jesteście zabezpieczani przez" Nową" w związku z KORONAWIRUSEM? Dotyczy pracowników pracujących w szpitalach,starostwach i innych urzędach.

Odpowiedź

Sam piszesz że na służbę otrzymujesz pół litra spirytusu .A co do O2-P to również masz bo w firmie innych nie ma.Tyle w temacie Ferdynandzie.Kończę dyskusję.

KIEPSKI FERDEK
@Odpowiedź

Kocham Cię i współczuję tobie bo z twoim wykształceniem w tym kraju dla Ciebie innej pracy jak cieciowanie nie ma ????

Gabriela

A możesz szerzej opisać, jakie zabezpieczenia przed epidemią wprowadziła NOWA? Bardzo chętnie się dowiem. Są nadprogramowe dni wolne?

Boczek Arnold
@CIEKAWY

czteropak, seta i galareta ????????

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Czesław

(usunięte przez administratora) jak cholera .Omijać Odradzam

Jaka umowa obowiązuje w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH podczas okresu próbnego?

KIEPSKI FERDYNAND

na umowie podczas okresu próbnego przychodzisz do pracy, siadasz w wygodnym fotelu, pijesz zimne piwko i pierdzisz oraz robisz pod siebie niedorozwoju. Jest to Umowa o Pracę na okres próbny. !! KIEPSKI FERDYNAND

Emeryt z Katowic były pracown

Ja dostałem umowę na czas próbny na okres 3 miesięcy ale to było 2 lata temu . A teraz może być różnie . Bo po tej firmie wszystkiego można śię spodziewać . ODRADZAM

Ewelina

Chodzä słuchy że Renoma przejmie starostwo w Będzinie . Teatr już przejęła szpital w czeladzi też . Dobrze że odeszłam z Nowej bo RENOMA jeszcze gorsze (usunięte przez administratora)

Ballaś
@Ewelina

Jaki szpital przegrali jak jeszcze przetargu nie było nie pisz głupot jak nie wiesz

Ballaś
@Ballaś

Ewelina nie wiesz to nie pisz Renoma jest najlepsza w Będzinie nie ma stawki 5.50 tylko 2 600 brutto pracowałeś tam nie za nadgodziny płacą 12 zł a nowa 3.50

DORIS

POPIERAM WSZĘDZIE DOBRZE TAM GDZIE NAS NIE MA-:) CI CO NIE CHCĄ PRACOWAĆ W NOWA NIECH IDA DO RENOMY

@Ewelina

Jesli chodzi o Teatr to Nowa nie przystępowała do przetargu.A żeby Renoma przejęła Starostwo, to musi najpierw wygrać przetarg.I pamiętaj że jest to zamówienie publiczne i nie ma lekko że Renoma.

Bambo

Jakiś ty jest niemądry czytaj:"GŁUPI".

Stachu

Piszesz bzdury jak mało ktòry

Bolesław

Mam pytanie?. Po 33 miesiącach pracy dostałem umowę na czas świadczenia usługi na danym obiekcie.To znaczy że Firma nie może teoretycznie zatrudniać mnie na żadnym innym obiekcie.Pytanie 1:Czy przy wygraniu przetargu Firma daje dalszą umowę?. Pytanie 2: Czy jeśli Nowa przegra przetarg to daje wtedy umowę i jaką na inny obiekt?. Wiadomo że po 33 miesiącach umowa powinna być na czas nieokreślony.

Bolesław

Ta umowa na dany obiekt jest zgodna z przepisami PIP.Prosiłbym o odpowiedź kogoś, kto miał podobną do mojej sytuację lub spotkał się z podobną sytuacją na swoim obiekcie.Bardzo zależy mi na szybkiej i pewnej odpowiedzi.

Ola

A co Nowa ma jeden obiekt , przegrywa przetarg a pracowników przeżuca na inne obiekty tak jak to robią firmy ochroniarskie tak było w moim przypadku. Pracuje w S.O.S i tu niema takich problemów i innych firmach chyba też .

Czarek

Zasada jest prosta .Oni udają ,że płacą , a ja udaje, że pracuje. M(usunięte przez administratora) oraz inne dodatki , bo sam jest nieogarnięty jak większość pracowników w tej firmie. Udaje prezesa ,a tak na prawdę to zwykły kłamca .Narty na koszt firmy ,wczasy na koszt firmy , lewe faktury i inne rzeczy , którymi powinna zająć się prokuratura . Wiem - kontrole są i nic nie wykazują ( do czasu ) , bo kwity się zbierają. Jeżeli chodzi o kierowników ,to jedyni którzy byli tam ogarnięci i trzymali ta firmę już odeszli ,zostali wazeliniarze ,którzy boja się odezwać i nie wierzcie ,że poprzednicy zostali zwolnieni ,bo to nie prawda . Dziwie się tylko właścicielowi firmy ,że pozwala na taki folwark u siebie w firmie osobie ,która nie raz go (usunięte przez administratora) i nadal to robi ,ale jest jedno ważne stwierdzenie w życiu .KARMA WRACA . Wszystkiego dobrego w Nowym Roku dla pracowników ,którzy robią na tego darmozjada prezesa.

Jan Paweł II

@ ble ble tak trzymaj. Trzeba tępić tych starych pracowników byłych UB i SB-eków. Co ten cieć sobą reprezentuje jak odbiera umowę z Kadr nie czytając jej i nie wiedząc ile dni ma luty. Typowy SB-ek. Takiemu nie daje się paczek tylko pod mur i kula w łeb ciota i niedorozwój. Tak trzymaj i pozdrawiam Ciebie z Wysokości Jan Paweł II

Zorza

Witam. Firma jak prawie każda w sektorze ZPCH.Nie spotkałam jeszcze takiej, która by miała więcej niż 3,8 opinii. Pracuję już kilka lat i było mi dobrze, ale nie chorowałam, a wręcz narażałam swoje zdrowie żeby tylko zachować pracę i być w porządku wobec kierownika, który był moim najlepszym ever. Niestety odszedł. No i wraz z nim względny spokój. Teraz mamy chaos, nikt nie wie czy grafik nie zmieni się z dnia na dzień. 4 razy obiecywana premia i echo..Nikt nic nie wie co z nią jest...W firmie trzymała mnie moja praca, która była wręcz odpoczynkiem od tego co mam w domu. Przez kilka lat robiłam same nocki, ale już nie.. Akurat tu nie mogę mieć pretensji do nowego kierownika, bo to logiczne, że każdy chce zarobić.Nigdy nie słyszałam o żadnych dopłatach do wczasów,za to 5,50 zł na umowie widnieje.Może teraz to nie ma znaczenia bo na rękę mamy minimalną, ale jak będą obliczać emeryturę to będziemy cienko piskać ..Tu też obiektywnie rzecz ujmując inne firmy stosują podobną politykę. W poprzedniej miałam więcej bo aż 7,50.. No cud miód po prostu. To co mamy napisane na umowie jest podstawą do wypłaty jakichkolwiek świadczeń. Był krótki czas kiedy miały wejść zaostrzone przepisy i podobno miały zostać jedynie osoby z S-ką..To już nie obowiązuje.Wszyscy traktowani są jednakowo i mają taki sam zarobek. Ze słyszenia wiem, że chorować się nie opłaca bo jak się podpadnie kierownikowi to albo cię rzucą na gorszy obiekt albo pod byle pretekstem zwolnią czy nie przedłuża umowy.Kursy są , ale nie wiem dlaczego to dany kierownik informuje o kursie poszczególne osoby, a inni żyją w niewiedzy.Nie za bardzo wiem czym się kieruje kierownik , ale co ja tam wiem.Nowy kierownik może i dobry chłop, ale nie ogarnia tylu obiektów ile nabrał. Wciąż brak odpowiednich ludzi na wszelakich obiektach. Nie wiem dlaczego, np. na OLX stale widnieje ogłoszenie o pracy w Nowej skoro firma, jak piszecie wciąż zwalnia pracowników.I niemalże wszędzie brakuje ludzi.Można zrozumieć, że jak ktoś chleje czy stale rewiruje to można się go pozbyć, ale czy na pewno dziesiątki osób to alkoholicy? Wątpię.Reasumując. Firma jak każda inna, w miarę stabilna, bez kokosów. Pracowałam w gorszych. Z opowiadań wiem, że są i lepsze, więc rozważam odejście.Tyle, że mogę zmienić z papucia na lać.Nigdy nie wiesz na co trafisz i na początku zawsze jest pięknie.

Pracownik starostwa
@Zorza

Pracowałem 2 lata w tej oszukańczej firmie ale byłem nie wygodny dla prezesa i kierownika i zostałem zwolniony .Powodem było dochodzenie prawdy , chodziło właśnie o tą stawkę 5,50 . Będąc w ZUS powiedzieli że mogę idąc na emeryturę mieć problem bo takie stawki godziwe to (usunięte przez administratora) na umowie powinno wyraźnie pisać 2250 brutto

Jola z sosnowca
@Zorza

Ja nie żałuję że odeszłam z tej żałosnej firmy .Pracuje obecnie w firmie ERA jest wszystko OK.

Olo

Zobaczymy czy w 2020 na umowie będzie 2600 Czy znowu magiczne 5.50

Ballas

Witam O co się kłócicie o paczki nie dostali ludzie z Urzędu Skarbowego im się to należało Avonu żadnych nie było a umowę też mam do trzydziestego pierwszego lutego więc się zdziwiłem Zadzwoniłem i mają być korekty w kadrach się pani w ogóle pomyliły żyją świętami więc się nie dziwcie dostałem paczki do domu kasę a na urzędzie żadnych błędów nie dostali więc ble ble (usunięte przez administratora) głupot bo bo to ty se możesz ale (usunięte przez administratora) w głowę

Stary pracownik

Witam czy To prawda że nowa paczki daje na święta ale pracownikom którzy są na skarbowkach wstyd w innych firmach paczki bon A tu nic mam umowę do 31 lutego i zwalnianie z tej firmy

ble ble
@Stary pracownik

synek co ty cpasz zmień dostawce luty ma 28 lub co 4 lata 29 dni :P

@ble ble

Sam zmień dilera bo jesteś jebniety tak mam i w kadrach muszą zmienić lizusie prezesa Liz mu (usunięte przez administratora) dalej dostałeś paczkę zamknij mordę

ble ble
@ble ble

NIE TYLKO PACZKĘ DOSTAŁEM ALE TEZ BONY NA ZAKUPY ŁOSIU -TAKA ŁAMAGA JAK TY NIC NIE DOSTANIE HEHE

Stary pracownik

Łoś to ty jesteś i pierwsze co naucz się pisać Nie wiem czy chodziłeś do szkoły bo z polskiego to chyba byłeś noga i Łoś więc nie Pozdrawiam Cię ble ble ble bo dla mnie jesteś idiotą

Stary prsvownik

Grzegorzu nie pracujesz u nas w firmie czytałeś umowę masz tam brutto 5.50 nie masz jak ja w inej firmie 2300 brutto byłem z tym u prawnika i mi mówił że firma musi dac Aneks do umowy albo zgłosić to do pipu lub wytoczyć im sprawę sądową z pozwem zbiorowym

Klaudia

Czy może ktoś wie coś o przetargu na starostwo w Będzinie

WWWW
@Klaudia

Widać że pytasz żeby zapytać.Wystarczy sprawdzić u źródeł, czyli na stronie Starostwa.Tyle w temacie.

Emmm

Warto składać tam cv? Jakie zarobki? Jak wygląda tam praca?

Szymon

Czy to prawda, że osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą tu łatwo dostać pracę? Czy jest szansa podjęcia zatrudnienia na pół etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH - Sosnowiec

• Jak się pracuje w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Zobacz opinie na temat firmy PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PPiUH "NOWA" Sp. z o.o. ZPCH
3.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Teatralna 9 lok. 416
    41-200 Sosnowiec