Opinie o GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. w Gdańsk

Pete

Zdecydowanie nie polecam pracy w finansach: nerwówka, pieniądze takie sobie, duża rotacja pracowników, stabilizacja zerowa (w 2023 roku kończy się umowa Saur z Miastem Gdańsk). Doświadczenie, które się zdobywa specyficzne dla tej branży więc potem nie przydaje się chyba nigdzie.

ponoć na 34 nowo przyjętych pracowników 30 odeszło to chyba mówi samo za siebie jaki poziom reprezentuje ta firma... pisać to sobie można wszystko ale jestem ciekawy czy za tą sumę byś pracował bo wydaje mi się ze nie... ale jelenia zawsze znajdziecie taki rynek pracy mamy niestety

@Adam

Nie wiem skąd takie dane że akurat 30 na 34 ale rzeczywiście ludzie odchodzą z okresów próbnych albo jak znajdą inną lepszą ich zdaniem prace. Kilka osób miało nieprzedłużone okresy próbne. Kilka osób zrezygnowało. Cóż bywa, owszem nie ma takich pieniędzy jak kiedyś na start. Ale nie znam dużej ilości pracodawców którzy dbają o pracowników w taki sposób. Dostałem się do Saura bez znajomości jako człowiek z ulicy, ogólnie praca mi się podoba. Zawsze znajdzie się jakiś minus (dlaczego nie zarabiałem 3000 na dzień dobry). Są specyficzni ludzie ale też zależy jak do nich podchodzisz - ja na start byłem młodym do zapieprzania nadal tak jest ale bardziej z faktu że jak pracuję z ludźmi o 30 lat starszymi to siłą rzeczy nie będą robili tego co mi przychodzi z łatwością. Ale też trzeba zrozumieć że wiedza którą posiadają jest ogromna. Doświadczenie też jest ogromne - zobacz jak długi jest przeciętny staż pracownika. W takich sprawach które wymagają po prostu wprawy to ja często nie nadążam za nimi. Mi się podoba w Saurze i jest to moja opinia. Więc pozdrawiam i życzę wszystkim miłej pracy:D

na sieć potrzebują "desperatów" za 1900zł netto (na spłate kredytu wystarczy..)

Dobra fuche złapałeś nic nie robisz kase bierzesz to nie narzekasz a postaw sie na miejscu innych pracownikow egoisto!

byłem widziałem nie polecam!

Automatyk

Wypełnienie ankiety - zupełnie niepotrzebne przepisanie CV... Potem rozmowa z kierownikiem oraz kadrową, którzy przedstawili typowy dzień pracy. Na rozmowie o zarobkach się skończyło, bo zaproponowali połowę mniej niż obecnie zarabiam. 5 min i do widzenia.

Ile chcę zarabiać

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
lelek

saur neptun nie polecam a szczególnie pracy w sieci pan kierownik tylko ładne oczka robi jak cie zatrudnia nie długo to sam bedzie pracował bo nikt za te pieniadze nie chce przyjsc do pracy a jeszcze jak trafisz do brygady szanownego pana bogdana to napewno jestes za pare dni na dywaniku trzeba uwazac na słowa bo nie wiadomo kto zaraz ciebie nie podkabluje naprawde nie polecam

ex- saur
@lelek

Drogi Panie, tak się składa, że pracowałem kiedyś z Panem Bogdanem przez ładnych parę lat i uważam, że wypisywane oszczerstwa pod jego adresem są nie na miejscu. Podejrzewam, że nie przepracował Pan z tym człowiekiem zbyt dużego okresu czasu. Rozumiem, że można napisać o danej firmie co się nam w niej podoba lub nie ale żeby szkalować dobre imię ludzi to już lekka przesada.Ja też rozstałem się kiedyś z sng ale nie wystawiam nikomu cenzurki bo mam swoje zasady i odrobinę przyzwoitości. Ale proszę pamiętać, że świat wod-kan jest mały i ludzie znają się nawzajem. Co będzie jeśli ktoś kiedyś zasięgnie w sng opinii na Pański temat ? To zależy też czy spalił Pan za sobą mosty czy też nie, bo rozumiem, że Pan już tam nie pracuje? Proponuję skontaktować się z Panem Bogdanem i przynajmniej go przeprosić, dopóki tych bzdur jeszcze nie przeczytał. Niech Pan mi wierzy, że przy najbliższej okazji powiem Panu Bogdanowi o tym wpisie a on z pewnością będzie wiedział kim Pan jest. Na przyszłość, jeśli pisze się o kimś z imienia i wskazuje szczegółowo gdzie pracuje to również należy podpisywać się prawdziwym imieniem a nie ukrywać się za anonimowym pseudo jak tchórz.Jestem ciekaw czy powiedział Pan to wszystko w twarz Panu Bogdanowi ? Wątpię !

elegancja francja

We Francji minimalna miesięczna pensja od 1 stycznia 2015 roku wynosi 1458 EUR (gdzie jeszcze obowiązuje 35-godzinny tydzień pracy w niektórych grupach pracowniczych...) w Polsce od 1 stycznia 409,53 EUR na miesiąc chyba że sumują wszystkie zarobki prezesów dyrektorów itd itp i podzielą przez wszystkich pracowników to może faktycznie na papierze wyjdzie że się zarabia w Polsce 1500 euro ale niestety rzeczywistość jest inna...

elegancja francja

Saur France minimalne wynagrodzenie 1500 euro Saur Polska minimalne wynagrodzenie 500 euro ciekawe ile to jeszcze naród Polski wytrzyma

2016

zarobki w okolicach 2tyś nie doceniają pracowników kontrola pod każdym względem nie polecam tej firmy szkoda czasu.. Rekordowo wysokie zyski odnotował Saur Neptun Gdańsk w 2012 roku – prawie 20 milionów złotych netto Po odprowadzeniu podatku pozostało netto do podziału miedzy udziałowców blisko 20 milionów złotych Członkowie zarządu spółki pobrali 1 887 087 zł wynagrodzenia brutto wraz z wypłatą nagród z zysku. Premia za wynik finansowy udzielona trzem członkom zarządu (wypada więc średnio po 630 tys. zł na członka zarządu, czyli 52 tys. zł miesięcznie)...

ktoś

Rozmowa rekrutacyjna na baardzo niskim poziomie. Odnoszę wrażenie że Pani, która ją przeprowadzała robiła to pierwszy raz. Nie miała planu na rozmowę, pytania wymyślane były na bieżąco. Nie wspomnę, że ,prowadząca' nie potrafiła odpowiedzieć na pytania o stanowisko na które rekrutowała... Porażka. Jeżeli nie macie tam znajomości nie traćcie czasu na ,rozmowę kwalifikacyjną'

Marcel

Brawo! Don Bigimilise,brawooo. Właśnie po takich pracownikach jak Ty widać poziom zatrudnieia w SNG. Jest tam was wielu lecz tylko Ty potrafiłeś zająć w tej sprawie stanowisko. Na pewno pracodawca ceni sobie takich pracowników i jest dumny z zatrudnienia Ciebie w swojej firmie.Powinieneś sie ujawnić,nie ma sensu kryć sie za nickiem.Powinni docenić Twoje zaangażowanie na tym portalu bo jak by nie patrzeć ponad swoje obowiązki zadziałałeś na korzyść firmy. Gratulacje. Mam jeszcze pytanie: Wiesz może jakie trzeba mieć kwalifikacje by zatrudnic sie w SNG na stanowisku choćby montera takiego jakim był kurczak.Teraz to stanowisko jest już wolne to może udało by mi się do was dostać...

don bigimilise

Witaj(BYŁY) Kolego po fachu!!! Szanując Twoje poglądy oraz doświadczenia związane z firmą Saur Neptun Gdańsk,można by wywnioskować że jesteś mega zawiedziony...Nie mniej jednak,wyobrażając sobie Twoje wyciągnięte wnioski myslę że po prostu tam się nie NADAWAŁEŚ!!! Zapomniałeś (BYŁy) kolego po fachu dodać że w Saur Neptun Gdańsk Cię ZWOLNIONO...z wpisem w akta,prawda!? Co za tym idzie,że wylewasz swoje brudne wnioski na temat firmy która jest monopolistą od 24 lat,ponieważ dręczy Cię fakt że już tam nie pracujesz.Patrząc na tak,odległe czasy powstania firmy z tym statusem to nic innego jak zasługa wieloletniej pracy załogi grupy SNG,a na zasługi gdyby Ci nie wiadomo było (BYŁY)kolego po fachu z bardzo krótkim stażem- TO pracuje sie TEAM-em.Wszyscy Ci pracownicy których bardzo brzydko wymieniłeś także składają sie na TEAM grupy SNG i gdyby tak było faktycznie jak piszesz to uwież mi,ale nie byli byśmy w dalszym ciągu liderem-wiodąca firmą eksploatacyjną sieci WOD_KAN w Polsce, tak jak przekazał ją w ręce w 2011 we wrześniu P.Zbigniew Maksymiuk.Pieniądze które wypływają poza granice Polski to w dzisiejszych czasach rzecz normalna.Państwo Polskie pozwoliło na to by dzielic sie zyskami z innymi krajami uzyskanymi na Naszej Ziemi Polskiej-tyle na ten temat powinno Ci wystarczyć,choć obawiam sie że i tak nie zrozumiesz moich ideologi, przekonań.Wylewasz smutki i żale na portalu bo czujesz sie zawiedziony.Jak mogli mnie zwolnic,dając mi 2400 na rękę,jak to, nie mają prawa odemnie żądać za wielu a juz na pewno nie tego że muszę pogodzić sie z Elektronicznymi bramkami i nie można sie urwać wcześniej z pracy-wiesz co....jesteś żenujący i szkoda tracic na Ciebie czas.Mógłbym każdą podniesioną kwestię przez Ciebie tutaj racjonalnie sprostować lecz,szkoda mi na Ciebie mojego drogocennego czasu. P.S-gdyby Pani od BHiP była za każdym razem, czyli w 92% bywała na awarich gdzie zagłębienie ruru wodociąowej jak piszesz jest na min.na 2,5 metra to byś tu pisał że jesteś wciąż inwigilowany i nawet porządnego bąka nie możesz sobie walnąć będąc w wykopie bo kobieta nad Tobą stoi. Jak dla Ciebie P.Bobrowski---- w chwili gdy zorientował się jakiego tępaka zatrudnia oraz o jego czarnych obliczach po prostu podjął decyzję o zwolnieniu Cię bo działasz na niekorzyść firmy czyli psujesz reputację firmy swoją osobą,uczynkiem i zaniedbaniem itp,itd.... POGOTOWIE!!? Co ty wiesz Jarząbek o POGOTOWIU!!! Uwaga,Uwaga-Kogut do Kurczaka-cholera,nie znam tego pieżaka:) Z poważaniem: Don Bigimilise

kurak
@don bigimilise

I tak temat rozpoczęty przez kuraka się rozwinoł potwierdziły opinie innych ludzi kto miał rację także don bigollo był tak za firmą i obrazał pieżaka a większosc ludzi ma podobne odczucia po pracy w sng no cuż pozostaje mi życzyc miłego poslizgu przy wchodzeniu francuzom w tyłek ,i znalezieniu jelenia na stanowisko kopacza ręcznego za 2000 tyś za 200 godzin i , 50 groszy za godzinę za czekanie na tel . w domu pracy bez perspektyw

olek

a co konkretnie robi sie w tym neptunie w Gdańsku? wydaje mi się, ze tutaj mają nietypowe obowiązki tak naprawde i nie wiem jak to rozwiązac wszystko. Bo z jednej strony piszecie mi, ze kiepsko jest u nich z kadrą zarządzającą, a z drugiej to nie wiem już,bo s =w sumie jak będe miał ciekawe obowiązki i dobra płacę to mi to wszytsko jedno.

Art

ogloszenie bylo w internecie na pracuj.pl, w grudniu. Trzeba sie liczyc z tym, ze w obecnej sytuacji na rynku pracy nie ma przypadkow w takiej firmie. Znajomosci to podstawa.

Art

czy ktoś ma może jakieś informacje odnośnie postępu w rekrutacji na Stanowisko specjalisty ds Zakupów? czy rekrutacja trwa skończyła się, czy jeszcze się nie rozpoczęła?

Kamila

czy firma prowadzi rekrutacje? ogłoszeń na stronie nie ma zbyt wiele

czy ktoś wie jak tam siędostać? Czy osobiste zgłoszenie się z CV w przypadku gdy nie ma ogłoszeni o naborze daje rezulatat?

Ramana

to aż tak źle? kanalizacja to chyba zawsze będzie.

3333d

szanujcie polaków ,zobaczycie co ten [usunięte przez moderatora] z wami zrobi ,dwa ,trzy lata i jest po was,ta jak inne firmy pod jego rządami

Zostaw merytoryczną opinię o GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.?

Kandydaci do pracy w GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GDAŃSKIE WODOCIĄGI S.A.
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Wałowa 46
    80-858 Gdańsk