Opinie o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Conkret Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Conkret Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Conkret Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Liko

Dzień dobry jestem zainteresowana pracą w tej firmie chciałbym zapytać się o zarobki ile na rękę da się zrobić ?

Witam Czy ktoś wie jak wygląda praca Przedstawiciela handlowego w tej firmie? Jak wygląda system premiowania oraz ogólne warunki pracy?

Witam zastanawiam się nad pracą w firmie Conkret jak to wygląda na stanowisku operatora maszyn?

@Marcin

Maszyn jak w każdej średniej czy większej firmie jest wiele rodzai na różnych działach,co za tym idzie specjalność operatora również jest dość szeroko pojętym stanowiskiem.Dobrze było by mieć jakieś doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych bo zazwyczaj tylko tacy aplikują na to stanowisko.Ciężko odpowiedzieć na twoje pytanie przy pytaniu „jak to wyglada na stanowisku operatora?”

Edyta
@Anonim

O kurcze czyli jak sie nie ma doświadczenia takiego to jest cięzej z zatrudnieniem? Nie ma tu jakiś stanowisk juniorskich?

@Edyta

Oczywiście, że są. Zachęcam do złożenia CV - spotkamy się i o wszystkim porozmawiamy.

Hito

Gdzie mogę złożyć cv ?

@Monika

Pani Moniko, a pani pracuje w dziale hr w tej firmie? gdzie można wysłac cv? jakie wakaty teraz macie wolne ?

@Karolina

Witam serdecznie. Tak, jestem pracownikiem działu personalnego i zajmuję się rekrutacją. CV można wysyłać np. bezpośrednio na maila rekrutacja@conkret.com.pl Aktualne wakaty to: PAKOWACZ, PRACOWNIK REGRANULACJI oraz SORTOWACZ

@Hito

Witam serdecznie. CV można wysyłać np. bezpośrednio na maila rekrutacja@conkret.com.pl

Jaki dress code obowiązuje w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j.?

Pracownicy produkcyjni posiadają przydzieloną odzież roboczą dostarczaną przez naszego serwisanta. Dress code dla pracowników administracji jest ustalony w Regulaminie Pracy, ale nie ma w nim zbyt wielu ograniczeń - jedynie takie, które wynikają z ogólnie przyjętych zasad.

Barbara
@Monika

Czyli jak ta odzież robocza wygląda? :-)

@Barbara

Standardowa odzież robocza - spodnie w pas, koszula flanelowa, t-shirt, obuwie robocze. W zależności od stanowiska dodatkowo polar lub bezrękawnik.

Dorota
@Monika

No to spoko, że dają. A jak ktoś rezygnuje z pracy to oddaje te robocze rzeczy? Pytam z ciekawości, bo w wielu firmach tak jest, a potem te ubrania ma kolejna osoba i to moim zdaniem jest średnio higieniczne. Spoko jak się wypierze jasne, ale butów np. po kimś średnio.

@Dorota

Obuwie każdy dostaje nowe i w przypadku zwolnienia zabiera lub jest utylizowane. A odzież jest zapewniana przez naszego serwisanta, który ją dostarcza i pierze - każdy pracownik korzysta ze swojego przydziału.

Irena
@Monika

W przypadku uszkodzenia i potrzeby zamiany na nowe już trzeba pewnie dopłacić? Ile?

@Irena

Odzież uszkodzona jest naprawianie w serwisie, jeśli oczywiście nadaje się do naprawy. W przypadku konieczności wymiany na nową lub np. na inny rozmiar, jest również wymieniana.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Utrzymania Ruchu?
Mala

Witam. Jakie macie opinie na temat pracy kobiet tam? Ciezko jest? Chcialabym zlozyc cv ale nie wiem czy warto

@Mala

Dla kobiet ciężko tam kobiety są źle traktowane nie polecam

anonimus
@Kamil

Źle traktowane?na jakimś konkretnym dziale?ogólnie zakład masz namyśli? masz jakieś przykłady?czy tylko straszysz bo chwile popracowałeś i było za ciężko?

Kaja
@Mala

Jak dla kobiety nie polecam

Zbyszek
@Mala

Oczywiście ze nie warto. Jak chcesz pracować nie mogąc iść do WC i nie moc się napić nawet zwykłej wody przy upale 40 C to tam tak jest

Irena
@Zbyszek

To możliwe, że tak jest i nikt z tym niczego nie robi?

Ktoś coś więcej może powiedzieć o pracy mechanika? Ogłoszenie bardzo długo wisi

ostatecznie wysłałeś cv i byłeś na rozmowie w firmie? napisz coś bo nikt się nie chce udzielić w temacie

W związku z rozwojem firmy poszukiwani są kolejni pracownicy działu utrzymania ruchu, dlatego ogłoszenie jest odświeżane na bieżąco.

Karol

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie,(usunięte przez administratora),wykorzystywanie tych którzy coś potrafią i dorzucanie im obowiązkôw oczywiście wynagrodzenie mniejsze niż ci co dobrze donoszą i znajomych biurowych. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam były wieloletni pracownik.

Krzysztof
@Karol

To i tak sporo wytrzymałeś w tej atmosferze skoro jesteś wieloletnim pracownikiem. Co cię ostatecznie skłoniło do zmiany pracy?

Paulina

Fajne pieniądze za pracę w systemie ciężkim bo czterobrygadowym z nadgodzinami w dni wolne od pracy . Staraj pracownicy pracują ciszej niż młodsi gdyby nie oni nie byłoby norm i premi Małe zainteresowanie kierownictwa swoimi pracownikami . Zakaz palenia na terenie firmy jest umowny bo ludzie pala na hali nawet pod kamera, używają telefonów, grają i piszą podczas pracy do tego spoufalanie się,piszą do siebie nawzajem dwie hale dalej, afery,skandale i romanse . Ja bym nie chciała żeby pracował tam mój mąż. Niektóre osoby mają tyle czasu wolnego że wiecznie siedzą na magazynach i plotkują. Co do plotek ludzie chyba tam mają za dużo czasu wolnego podczas pracy Szczególnie na sortowni i drk2. Ciężka praca atmosfera wroga nie polecam

Kmiot
@Paulina

Pisze pani o wolnym czasie na sortowni? Niezla pompa, skoro maszyna jest zaladowana i normalnym jest aby poczekac na pojscie towaru dalej zwlaszcza ze linia nr2 jest modernizowana i proces ten trwa wolniej. Praca jest ciezka ale warto przyczyniac sie do zmian klimatycznych oraz przy przetworstwie tworzyw sztucznych. Na nieszczescie krysztalowe pokolenie boi sie prawdziwej pracy oraz zahartownia wiec woli walic w (usunięte przez administratora) i ciac jakies pierdoly o romansach, NA SORTOWNI WSROD BIG BAGOW SMIECI

Teresa

Firma Conkret została założona w 1990 roku. Spółka zajmuje się produkcją i montażem folii PE. Szukałam nowych ofert pracy, ale niestety nie ma nic nowego. Powiedzcie proszę, jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca, i co jaki czas pojawiają się oferty pracy?

Aaa

Witam, chciałem się dopytać czy praca w firmie jest dosyć Lekka?

@Aaa

Nie

Matt

Witam jak wygląda rekrutacja na stanowisko pakowacz??? Dostałem się i nie wiem czego się spodziewać...

@Matt

Proszę cię .. Chcesz dostać garba to pracuj ja bym nie próbował

Helena

Widzę, że w firmie jest kilka wolnych wakatów: https://conkret.com.pl/kariera/oferty-pracy/ Ktoś mógłby mi opowiedzieć, do jakiego działu warto aplikować? Zauważyłam, że pracodawca oferuje szkolenia podnoszące kwalifikacje, odbywają się one regularnie? Czy każdy z pracowników może wziąć w nich udział?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. odbywa się również w języku angielskim?

Witam, jeśli na danym stanowisku wymagana jest znajomość j. anielskiego, to na część rozmowy jest przeprowadzana po angielsku. Z poważaniem, Monika Podlaszewska

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j.?

Witam serdecznie, oczywiscie. Chęć do pracy o połowa sukcesu. Zachęcam do złożenia cv. Z poważaniem, Monika Podlaszewska

jola

Czy na stanowisko pakowacz przyjmowane sa kobiety?

@jola

Witam, tak, na stanowisku Pakowacz również pracują kobiety ale ich rodzaj pracy i zakres wykonywanych obowiązków jest dostosowany do ograniczeń BHP zwłaszcza jeśli chodzi o dopuszczalną normę dźwigania. Z poważaniem, Monika Podlaszewska

Benek

A może komuś nie chce się maseczki założyć a teraz jeszcze narzeka?

ola

ile kosztuje dojazd z kowalewa ? i z którego miejsca zabierani są ludzie ?

@ola

Witam, pracownik płaci 40zł za cały miesiąc, resztę dopłaca firma. Przystanki w Kowalewie: PKS koło Dino oraz przy Zespole Szkół. Z poważaniem, Monika Podlaszewska

Ciekawy

Czy firma planuje przestój z powodu stanu epidemii?

Haha
@Ciekawy

Co ty na sortowni nawet masek nie dadzą gdzie na innych działach noszą

Witam,chcę zapytać o dojazdy z Wrock?

Czym Conkret Z.R. Trejderowscy Sp.j. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Odpowiedź

Nie oplaca sie wiązać z tą firmą bo jest tylko meczarnia maszyny rozwalone nie ma komu ich zrobic bo kierownictwo ma to gdzieś premie zabierane wyplaty marne.

Zostaw merytoryczną opinię o Conkret Sp. z o.o. - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Conkret Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Conkret Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Conkret Sp. z o.o.?

Conkret Sp. z o.o.