Opinie o PR Plastics Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie PR Plastics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PR Plastics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PR Plastics Sp. z o.o. w Toruń

Na jakie zarobki mogą liczyć operatorzy wózków widłowych ?

Mery
@Pracownica

A ile takie szkolenia mniej więcej trwają? Jeśli ktoś dostanie stanowisko magazyniera, a robi uprawnienia na inne maszyny to ma możliwość zmiany stanowiska? Chyba, że jest opcja pracy na dwóch stanowiskach, ale w trybie 8 godzinnym?

Witam czy rekrutacja jest aktualna ?

@Pr Plastics

Usiąść można tylko podczas przerwy? Jeśli tak rzeczywiście jest to proszę o info jak długie są przerwy i czy można sobie robić więcej przerw, a krótsze.

Czy firma została zlikwidowana? Żaden telefon nie jest aktywny, gdzie mogę pytać o pit za 2023?

Właśnie ja też się zastanawiałam, bo ktoś tu pisał o jakiś zwolnieniach i odprawach. Ale szukałam firmy w rejestrach i wszędzie ma status czynny. Czy wiecie coś o tym, czy jak był zwolnienia, to nie ma w planach rekrutacji, jest sens wysłania cv nawet bez oferty?

Były pracownik Nowy wpis

Sądzę że nie ma sensu wysyłania CV , były zwolnienia pracowników lecz firma nawet odpraw nie zapłaciła. Hmmm ciekawe czy Wogóle wypłacą

QWERTY Nowy wpis

Skoro wg. KRS firma działa, to mimo wszystko potrzeba do tego ludzi. Napisze Pan, w jaki sposób decydowali, kogo zostawić, a kogo zwolnić? I czy uprzedzali wcześniej o sytuacji firmy, by był czas szukać sobie innej roboty?

Mija kolejny miesiąc od czasu gdy otrzymaliśmy wypowiedzenia, a odprawy brak ..... hmmm . Prezesie pytanie do Pana

Ciekawa Nowy wpis

@Pracodawca właśnie też się nad tym zastanawiam. Z tego co mi wiadomo firma współpracowała z Conkret, co na to właściciele tej firmy Państwo Trejderowscy , ... zostawią to tak ???

sM

Podobała się praca w PR PLASTICS?

Tola
@sM

Hahahah, dobre pytanie, też się nad tym zastanawiam. Ktoś wie? Ja jestem ciekawa pracy raczej jako juniora. Podoba się ta praca? Także pod kątem finansowym, czyli ile taka osoba zarabia stałej pensji? Dajcie znać, ok?

Jak to, znaczy, firma zwolniła wszystkich pracowników? Czy to są pojedyncze zwolnienia? Znacie liczbę osób zwolnionych? Firma zastosowała zwolnienia grupowe? No i co do odprawy, to jak zwalniali ludzi, to nie powiedzieli, kiedy te odprawy będą wypłacone, nie podali żadnej daty??

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PR Plastics Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

W takim zakładzie jeszcze nie miałam okazji współpracować , atmosfera na produkci bardzo dobra, ale to co działo się poza pradukcją to jakieś cyrki,kpina. (usunięte przez administratora)myślał tylko o sobie, dużo obiecywał, ale to były tylko puste słowa.(usunięte przez administratora)

To co się działo na produkcji, że tak się wyróżniało na tle innych działów? Co prezes zwykle obiecał? Chodzi o kasę czy jakieś inne warunki pracy?

qwerty

Od wtorku 2 stycznia według tego co pisaliście nikt już miał w firmie nie pracować? I jak wyszło? Ja też widzę aktualne ogłoszenia na kilka stanowisk i w sumie postanowiłem, że spróbuję bo jakoś info na temat upadku firmy nie widać. O co chodzi z tą wzmożoną ilością przerw na stanowisku sortowacza? Premie opisane w ogłoszeniu dostaje się co miesiąc?

Kornelia

Czy jutro można przyjechać tj.22.12.23 do firmy i porozmawiać o stanowisko sortowaczki ?

Kornelia

Jak to upada ? Jakby upadała nie miałaby ogłoszeń, które jak widać są aktualne. wszyscy się wypowiadają dobrze , oprócz Ciebie. Jesteś byłym pracownikiem/pracowniczka?

Nick 2

A czy firma już zgłosiła upadłość że piszesz że nie istnieje ? Bo nie ma żadnej wiadomości o upadłości. Sądzę że każdy wiedział co ma robić na swoim stanowisku , oczywiście rozumiem że są takie osoby, które chcą zarobić a się nie narobić i ciężko dopilnować takie osoby

Na stronie firmy wisi oferta pracy na stanowisko pracownika sortowni. Firma oferuje pracę w systemie zmianowym. To koniec końców, ile jest tych zmian? W jakich godzinach? :) Opowiecie coś o systemie premiowym? Za co można dostać dodatkowe pieniądze? :) Myślę nad aplikacją.

Alina

Jaki zarobki w firmie na stanowisku operatora wózka widłowego?

Jest tu informacja, że zarobki są wyższe niż najniższa krajowa. Może poda ktoś widełki w takim razie na stanowisku pracownika sortowni? Na stronie nie wpisali niestety. Jest za to informacja o systemie zmianowym oraz o zwiększonej liczbie przerw. Tzn. ile ich wychodzi w trakcie zmiany? I za polecenie znajomego do pracy, dodatkowe 500 zł do wynagrodzenia - to jednorazowy bonus czy zwiększają stawkę podstawową?

Lukasz

Czy oferta na wózek widłowy jest aktualna ?

@Lukasz

Tak, oczywiście oferta jest aktualna. Zapraszamy osobiście na rozmowę do siedziby firmy lub przesłać Cv na adres kadry@prplastics.com.pl.

Witam czy rekrutacja jest aktualna ?

PR Plastics
@Marta

Dzień dobry. Rekrutacja aktualna. W danym momencie zatrudniamy Panie do pracy przy sortowaniu folii. Zapraszamy na spotkanie do siedziby firmy PR Plastics, ul. PŁASKA 36, w Toruniu. Kontakt telefoniczny pod numerem 668 612 440 lub 881 090 705 CV prosimy wysyłać na adres rekrutacja@prplastics.com.pl

Martyna
@PR Plastics

Czy na sortownie są 2 zmiany czy jest też nocna? Pozdrawiam

@Martyna

W wakacje pracowalismy na jedną zmiane. Ale zwykle są dwie zmiany.

@PR Plastics

Wysłałam cv kiedy spodziewać się odpowiedzi ?

@Marta

Dzień dobry Pani Marto, kontaktowaliśmy się z Panią wielokrotne, lecz nie odebrała Pani telefonu. Ponawiamy próbę kontaktu.

NIki
@Pr Plastics

Czy drobna kobieta 50 kg poradzi sobie na sortowni? Może śmieszne pytanie, ale pracowałam już fizycznie i niestety po czasie nie dawałam już rady, a szukam czegoś na dłużej...więc proszę o szczerą odpowiedź:)

@NIki

Dzień dobry. W PR Plastics praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej, a więc w pozycji stojącej. Praca polega na sortowaniu, ale nie dźwiganiu. Przy wykonywaniu pracy sortowacza, nie jest potrzebna siła, tylko zwinność oraz zdolności manualne. Ciężko więc odpowiedzieć na Pani pytanie, ponieważ Pani sama zna swoje możliwości oraz umiejętności.

A kilka wpisów wcześniej ktoś pisał o pracy na nocnej zmianie. Czy coś się zmieniło w tej kwestii w ostatnim czasie? Czy w ogóle jest opcja pracy 3-zmianowej, czy raczej trzeba co jakiś czas wyłączać maszyny, żeby ich nie uszkodzić?

Dagmara

Pytanie do Pań, czy praca na sortowni jest trudna? Wiem, że to indywidualna kwestia, ale da się mniej więcej szybko załapać co i jak?:)

Pr Plastics

Dzień dobry. Jeżeli jest Pan zainteresowany ofertą pracy i posiada Pan odpowiednie kwalifikacje do zajmowania tego stanowiska, to prosimy o kontakt bezpośrednio z firmą 668 611 440 lub przyjechać na ul. Płaską 36 do siedziby firmy, w celu poznania szczegółów zatrudnienia.

Witam, mam kilka pytań odnośnie stanowiska pakowacza na sortowni, akurat jest ogłoszenie. W ogłoszeniu jest podane, że wynagrodzenie jest stałe plus dochodzą jeszcze premie. Ile w takim razie tak średnio faktycznie można zarobić? Sama podstawa ile wynosi? O co chodzi z tymi przedłużonymi przerwami?

@Gość

Dzień dobry, na stanowisko pakowacza nie zatrudniamy. Ogłoszenie zamieszczone na portalu dotyczy stanowisko SORTOWACZ. Na to akurat stanowisko zatrudniamy Panie. Więcej informacji udzielimy na spotkaniu. Zapraszamy do siedziby firmy, od poniedziałku do piątku. Pr Plastics Sp. z o.o. ul. Płaska 36 Toruń

Qq

I jak z tymi nockami? Mają wprowadzić?

Na jakie zarobki mogą liczyć operatorzy wózków widłowych ?

Ktoś...
@Zainteresowany

Na krajowa bo nigdy nie będziesz robił na umowie która podpisałes... Zawsze będziesz rzucany wszedzie. Kto zagrzal miejsce ten ma nie Licz na więcej...

@Ktoś...

No to jesteś trochę w błędzie. Nigdy nie zarobiłem tyle co jest na umowie!! W każdym miesiącu jest premia i zawsze wychodzimy na tym korzystnie. Z tym wrzucaniem wszędzie, to też bzdura. Masz uprawnienia na wózki, to jeździsz wózkiem. Mnie nigdy nigdzie indziej nie wrzucaja.

@Zainteresowany

Jeśli masz uprawnienia, to przyjdź na rozmowę i wszystkiego sie dowiesz.

Małgorzata

Ta premia w każdym miesiącu jest taka sama czy od czegoś zależy? W takim razie ile realnie da się tu zarobić? Pensje są konkurencyjne ?

@Małgorzata

Czy pensja jest konkurencyjna, to ciężko powiedzieć. Nie wiem jak jest w innych zakładach. Najniższej krajowej nie zarabiamy, a premia jest jest zawsze naliczana tylko zależy ile przesortujemy.

W jaki sposób kontrolują pracę, że wiedzą kto ile zrobił żeby prawidłowo premie naliczyć? W ogóle zatrudnienie tutaj jest na umowie o pracę czy jest jakaś inna forma?

@Marta

Zatrudniają na umowę o pracę, a premie przyznają w różnych kwotach, bo zależy jaki tonaż zrobimy. Indywidualnie różnie można dostać premię od Dyrektora.

Hanna

A ile najmniej można się tej premii spodziewać? Czy uprawnienia na wózki widłowe to wymóg konieczny czy może firma pomaga lub finansuje takie uprawnienia?

@Hanna

Kwoty premii różne, zależy od stanowiska. Niektórym firma pomogła zrobić papiery na wózek, czy inne potrzebne uprawnienia. Jak widzą, że jesteś dobry, to Ci pomogą.

Iwona

Co dokładnie oznacza, że ktoś jest dobry? Chodzi o sumienność wykonywanych obowiązków czy raczej o charakter? Jeśli ktoś zrobił uprawnienia to wtedy dostaje więcej kasy? Napisz czy nowi pracownicy też mogą liczyć na wsparcie.

Pracownica
@Iwona

Dobry czyli chodzi o wykonywanie pracy, o sumienność i staranność. Z uprawnieniami pracownicy zajmują inne stanowiska np. operator wózków widłowych. Zarobki wtedy są dostosowane do wykonywaj pracy. Jeżeli chodzi o wsparcie, to bez obaw. Nowi pracownicy są szkoleni. Na każdej zmianie jest brygadzistka, która też pomaga nowym pracownikom.

Mery
@Pracownica

Jaka jest kultura pracy w PR Plastics Sp. z o.o.?

To super, na pewno się tu dobrze pracuje. Powiesz na jakim stanowisku tu pracujesz i jakie masz obowiązki? Szefostwo też w porządku, idzie się dogadać również z przełożonymi? Jak rozwiązywany jest problem kiedy jakaś osoba okazuje się konfliktowa?

NICK

Serdecznie polecam, wypłata na czas i fajni ludzie, moge smialo polecicć

Ko
@NICK

A ile da się zarobić??

@Ko

Najniższej krajowej nie ma. Premie w każdym miesiącu są i jeszcze zależy jakie stanowisko. Zadzwoń do biura i umów się na rozmowe.

Iwona

Możesz powiedzieć jak to wygląda w Twoim przypadku, na jakim jesteś tutaj stanowisku i z jakim stażem pracy? Miło się czyta pozytywne opinie i to jak pracownik zadowolony jest z zarobków; napiszesz ile Ty konkretnie zarabiasz razem z premią? Umowę dają od początku zatrudnienia?

@Iwona

Pracuję tu już kilka dobrych miesięcy , od początku na umowę o pracę. O wypłacie tak na forum, to nie chcę pisać, ale jestem zadowolona. Panie zajmują się sortowaniem

Emilia

Dlaczego, pracodawca uważa to za tajemnicę zawodową? Szkoda, liczyłam trochę na transparentność w tej kwestii. A można chociaż wiedzieć, czy bliżej zarobkom do średniej minimalnej czy wyżej?

Pracownica
@Emilia

Jeżeli chodzi o wypłatę, to już podstawa jest wyższa od najniższej, do tego dochodzą premie, ubezpieczenie medyczne itd. W święta organizowane są poczęstunki dla pracowników i dodatkowa premia. Umowa o pracę od samego początku zatrudnienia. Szatnie czyste, stołówka wyposażona bardzo dobrze. Dbają o czystość i BHP. Nie mogę narzekać, a jestem tu już ponad rok. Ogólnie dbają o pracowników. Idź na rozmowę, to Ci wszystko przedstawią.

Lulu

Rzadko spotyka się firmy, gdzie prezes jest życzliwy dla pracowników.Wprowadza wiele udogodnień,ponieważ zdaje sobie sprawę, że praca w pr Plastics nie należy do lekkich. Jeśli ktoś chce pracować, jest sprawny fizycznie to polecam.

Renata
@Lulu

A tu tak jest z tymi udogodnieniami od prezesa? Jakie konkretnie udogodnienia są? Chodzi o udogodnienia do obowiązków? Bycie bardziej efektywnym? Lżejsza pracę? Jakieś konkrety?

Zostaw merytoryczną opinię o PR Plastics Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w PR Plastics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PR Plastics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PR Plastics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 10 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PR Plastics Sp. z o.o.
  • Skłodowskiej-Curie 73