Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Dzięki za bardzo fajną rodzinną imprezę :) Dzieciaki się wybawiły bardzo miła atmosfera. Oby to weszło na stałe tylko trochę wcześniej - w wakacje.

BETA

Prawda...impreza byla super

@BETA

Czyli pracując w Konspol Holding można liczyć na tego typu imprezy - to znakomicie! Nie będę ukrywać, że bardzo ciekawią mnie ogólne warunki pracy w tej firmie. Może powiecie mi, jaki konkretnie pakiet socjalny jest tam oferowany?

Dawid
@Maria

Tak. Cargill po przejęciu tej firmy zaczął robic cos dla pracownikow

@Dawid

Bardzo cieszy ten fakt. Teraz już tym chętniej dowiedziałabym się czegoś na temat ogólnych warunków, jakie Konspol Holding oferuje swoim pracownikom. Pytałam poprzednio o ewentualne benefity pozapłacowe. Powiesz coś więcej o nich?

Renata

Mam pytnie czy impreza w konpolu byla tylko dla prconikow czy dla pracownikow z rodzina i jak dla rodzin tez to kiedy byla i gdzie ta impreza czy chodzi o ta w kosewie bo wspomnial pan ze dzieci dobrze sie bawili badzo prosze o odpowiec z gory diekuje

Gary

A ja tu pracowałem przez dwa miesiące. słowo daję nigdy w życiu w takich warunkach nie pracowałem i może już przepracowałem kilka firm. Masakra to jest mało powiedziane.obecnie pracuję w Niemczech zarabiam 5 razy tyle pracuję 10 razy mniej i mają ludzie do mnie szacunek.

Nieznajomy

Witam. Pracuje w tej firmie dość długo. I stwierdzam to co pozostali firma spada na dno. Szantaż emocjonalny jak w sobotę w pracy cie nie ma. Tutaj musisz dobrze przekazywać kierownikowi i (usunięte przez administratora) mu lizać bo inaczej uwala ci na wypłacie. To co się tu dzieje to dramat. Niszczą człowieka psychicznie. Nie dziwota że tyle osób się zwalnia. Czekamy tylko kiedy oni będą zwalniać i pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Nie polecam

@Nieznajomy

Wiele osób pisze tu ostatnio o pogarszającej się od jakiegoś czasu sytuacji w Konspol Holding. Szantaż emocjonalny wobec pracownika to już bardzo poważne wykroczenie. Nie myślałeś zatem o tym, by zwrócić się o pomoc do odpowiedniej instytucji?

Najgorszy pracodawca. W tej firmie panuje wszechobecny mobbing,czylizastraszanie,ponizanie,gnebienie psychiczne zwłaszcza nowozatrudnionych ale i tak wszyscy po jakimś czasie się zwalniają od produkcji po dyrekcje.Szkodaczasu tam marnować bo nie warto.

Robotnica
@Anonim

Jeśli dla ciebie mobbingiem jest to że ktoś wymaga od ciebie pracy i trzymania się przerw to faktycznie (usunięte przez administratora) Praca dobra. Wg mnie najlepsza w sączu. Przydałyby się stałe wypłaty bo czasem jest zaskakująco dobrze a czasem zaskakująco średnio

@Robotnica

dlaczego tylko twoja opinia rożni się od pozostałych?może jesteś jednym z tych pseudokierownikow?tak czy inaczej nie wmawiaj ludziom nieprawdy...

No name
@Anonim

Nie jest jedyna. Wymagaja pracy jak kazdy pracodawca a widze ze tutaj niektorym sie w glowkach poprzewracalo i piszcie o tym co teraz napisze cuda gleboko to mam. Kazdy gani kazdy pisze negatywnie. Ale nikt z was nie napisze ze ogranizuja piknik dla pracownikow z dziecmi. Ze daja karnety na basen silownie pintball. Ze daja owoce na pierwszy dzien wiosny pączki na tłusty czwartek....nikt. Jest ciezko czasem ale wlasnie przez ludzi przez ich zachowanie i wtykanie nosa w nie swoje sprawy. Opowiadanie herezji dookoła i w tym jest problem...najbardziej w was

Stary
@Anonim

Jak komuś jest dobrze to nigdzie o tym nie rozpowiada, a jak ma problem to od razu się żali i tworzy problemy. Tu nie komentuje 600 czy ile tam osób zatrudnia konspol lecz kilka ciągle narzekających osób których nikt siłą nie trzyma

Yoopy
@Stary

Dokładnie tak jest. Naprawdę jeżeli komuś nie podoba się praca to przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę. Wystarczy iść do odpowiedniej osoby i powiedzieć że zwalniam się. Ludzie jesteście dorośli macie prawo wyboru więc przestańcie narzekać.

@Yoopy

Jasne ze nikt nikogo na sile nie trzyma, ale ludzie przychodza tam zarabiac na swoje rodziny ,na zycie ktore jak wiadomo jest strasznie drogie, wiec co maja zrobic?problem jest taki ze w Konspolu panuje niesparawiedliwosc jednym jest dobrze innych traktuje sie okropnie-do tego zmierzam do panujacej w tym zakladzie nierownosci, niesprawiedliwosci, do niestety obecnego zjawiska mobbingu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno
Grey..

Witam. To co dzieje się w tej firmie to dramat. Robią z ludźmi co chcą. Teksty niby nowego kierownika ekipy całkowicie przechodzą ludzkie pojęcie. Znajomi pracują na tym dziale. Non stop słyszą że nie mają wyjścia muszą przyjść do pracy w sobotę i nie mają innego wyjścia. Co to (usunięte przez administratora) ma być?! (usunięte przez administratora)! Nie pracuje w tej firmie ale znam dużo osób co tam robią. I wszyscy jednym głosem mówią że mają nadzieję że ten niby szef wyleci jako pierwszy

Nieznajomy..

Dobry wieczór chciałem się podzielić swoimi słowami.. to był bardzo dobry zakład a sp.prezes dbał o ludzi i nigdy w życiu by nie pozwolił na to co się teraz tam dzieje. Smutno mi mówić ale mieli kontynuować dalsze i rozwój firmy a jak się dowiaduje to idzie na dno..tak obiecali prezesowi sp Kazimierzowi ze do tego darzą a rozwój firmy będzie konkretny..minelo 2.5 miesiąca od śmierci twórcy i jest coraz gorzej.. gdyby on żył nie pozwolił by na to....

Znajdę Cie

Pinujcie się karma wraca.

Znajdę Cie

W konspol w gierlatowie robią podjebywacze uważajcie. Donoszą do dyrekcji i na pały. Na pewno są z Pis-u

Gary

Czemu wreszcie nie dojdziecie do jednego wniosku. Ten zakład upadnie. Pracowałem tam przez chwilę może miesiąc dwa Co mogę powiedzieć masakra

smutna prawda...

Przykro to pisac ale ten zaklad pracy spada coraz nizej(zamiast sie rozwijac jak wiele tak duzych firm tu jest odwrotnie)Nie zatrudniaja ludzi mlodych,zdolnych,wyksztalconych ale robia przesuniecia na inne stanowiska pracy starych pracownikow , zeby Ci mieli jakakolwiek prace. W takim ukladzie ten zaklad sie nie rozwinie a jedynie moze po prostu upasc. Firme tworza LUDZIE i od nich zalezy jej przyszlosc. Ta firma stanela w jednym punkcie.

Jacek
@smutna prawda...

Uważasz, że firma powinna zacząć zatrudniać osoby młode, które mają pomysły na dalszy rozwój firmy Konspol Holding? Skoro uważasz, że obecnie firma nie rozwija się to w Twojej ocenie, co powinien zmienić pracodawca, aby pójść krok do przodu? Liczę na Twoją dalszą aktywność, ponieważ zaciekawił mnie Twój punk widzenia.

Śmiech na sali

Nawet kierownikiem kucharzy jest gość który nie ma pojęcia jak zrobić zupę . Ta firma to śmiech na sali .. banda poganiaczy .układy na układach .

XYZ

Kiedyś nie było tych wszystkich "koordynatorów, kierowniczek", był jeden dyrektor, przyjeżdżał odwiedzając sklep raz na jakiś czas i było super. A teraz, które Panie ze Słupcy pełnią funkcję "opiekunów" (usunięte przez administratora) doprawdzają do rozbicia tej firmy. Nie mają kompletnie zielonego pojęcia, ponieważ za ladą nigdy nie były i nie wiedzą jak jest. A więc Drogi Dyrektorze jeżeli to czytasz proszę zmień coś z tym. Ludzie się zwalniają, bo psychicznie nie mogą wytrzymać. I doprowadź do tego żeby było tak jak kiedyś, a Panie zwolnijcie albo daj je na produkcje!!! Nie pozdrawiam.

DajPanSpokój

Ta firma która kiedyś naprawdę była przyjemnym miejscem do pracy , tworzyli ja super ludzie teraz idzie na dno jak już tam nie jest... Jest coraz gorzej odkąd Słupca która za przyzwoleniem Cargillu nadzoruje holding i wydaje im się , że pozjadali wszystkie rozumy . BHP w tej firmie nie istnieje wszystko jest robione na chwile żeby było albo "( bedzie bedzie...) " Wypłaty to jakaś abstrakcja . Ludzie nie są doceniani a wręcz można powiedzieć że oszukiwani . Firma nie posiada ujednoliconego regulaminu wynagrodzeń . Pracownicy nie wiedza dokładnie z czego składa się ich wypłata a za każdym razem jest inna raz tak raz tak . Wydaje mi się że cały konspol mentalnie zatrzymał się na czasach Pazgana i umów o dzieło . Wieczne strasznie wprowadzanie kolejnych zasad, przestróg itp jak w (usunięte przez administratora) na Syberii . Tylko że za takie pieniądze ludzie maja cały zarząd, kierowników, mistrzów, prokurentów w przysłowiowej (usunięte przez administratora) Można tak wymieniać i wymieniać co wyprawia się w tej firmie po przejęciu przez "amerykanów" królestwa kurczaka i wiecznych "audytów" Słupcy. Nie polecam tej firmy nie polecam pracy w tej firmie chyba że ktoś chce tyrać za śmieszne pieniądze gdzie więcej dostaje się w biedronce , lidlu albo tesco ... Nie polecam bo szkoda zdrowia psychicznego i nie pozdrawiam kierownictwa bo to ludzie tworzą firmie a nie kolejni dyrektorzy albo kierownicy lub jacyś "koordynatorzy" magazynowi . Bez ludzi nie było by niczego tylko szkoda ze władza o tym zapomina nie informuje pracowników o niczym i się z nimi nie liczy . Wielka szkoda!!!!

Gal Anonim

Witam wszystkich po długiej mojej nieobecności. Z tym wszystkim co udało mi się dowiedzieć po zmianach jakie nastąpiły i podobno mają jeszcze nastąpić to mogę stwierdzić że ta firma z tak dobrą tradycją jak i opinią idzie , przepraszam za moje stwierdzenie ale na samo dno. Słyszę że coraz większa ilość pracowników albo się zwalnia albo ucieka na chorobowe aby nie patrzeć na to co tam się dzieje. Nowa władza która wprowadza bardzo duże zmiany nie ma pojęcia co tak naprawdę się tam dzieje i jak powinni postępować z ludźmi którzy natabene ich uczyli fachu. Czytam tu bardzo wiele o stosowanym (usunięte przez administratora) i to jest bardzo przykra rzecz jak teraz ludzie którzy dostąpili awansu zmieniają swoje podejście do innych z którymi do niedawna byli : niby jak się okazuje dobrymi kolegami, a tu po obietnicach z kapelusza już im palma zaczyna uderzać w głowę. Doszły mnie też słuchy że niejaki Szef dostąpił odnowienia władania , więc znowu będzie .cyt. wszystko bedzie, bedzie...i napewno później. Żal się patrzy na to co się z tą firmą którą tak długo i pieczołowicie prowadził Pan Kazimierz lecz niestety po sprzedaży i jego nieoczekiwanej śmierci już nikt nie ma żadnych sentymentów . Teraz to jest wyścig po awanse , pieniądze i niby władzę ( niektórzy to nawet myślą że już są ponad wszystkimi i rządzą całym przedsiębiorstwem ). Nie będę pisał z nazwiska ale osoby współpracujące z tą ...brak mi słów cenzuralnych aby tą osobę opisać ...osobowością napewno się domyślą bo z tego co zostało mi przekazane jest to swego rodzaju ewenement . Na ten czas to tyle i zobaczymy co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję że jeszcze ona będzie i tkzw. Władza jeszcze raz przeanalizuje czy ludzie których postawili w tym czasie ponad innych na to zasługują, mają wiedzę i umiejętności oraz czy będą w stanie podołać temu wyzwaniu bo śmiem wątpić. Pozdrawiam i życzę długiej i owocnej pracy w tej do niedawna wspaniałej firmie

Autor

Zostałem "zatrudniony" po rozmowie, Po kilku miesiącach zwlekania z umową, ostatecznie jej nie otrzymałem, Nie polecam :)

Witam, czy możecie powiedzieć coś o atmosferze na zakładzie? jak kwestie związane z BHP ? Interesuje się ofertą na specjalistę bhp. Czy warto ? jakieś benefity ? możliwości rozwoju ?

____

1. KTO PRZEZ UPORCZYWE NEKANIE INNEJ OSOBY LUB OSOBY JEJ NAJBLIZSZEJ WZBUDZA U NIEJ UZASADNIONE OKOLICZNOSCIAMI POCZUCIE ZAGROZENIA LUB ISTOTNIE NARUSZA JEJ PRYWATNOSC, PODLEGA KARZE POZBAWIENIA WOLNOSCI DO LAT 3. 2. TEJ SAMEJ KARZE PODLEGA, KTO, PODSZYWAJAC SIE POD INNA OSOBE, WYKORZYSTUJE JEJ WIZERUNEK LUB INNE JEJ DANE OSOBOWE W CELU WYRZADZENIA JEJ SZKODY MAJATKOWEJ LUB OSOBISTEJ

Super
@____

Swiete slowa....i jeszcze jedna rada dla pewnej Pani ktora wrocila..jesli nie wie co to jest znieslawienie lub pomowienie w pracy. Jesli nadal bedzie puszczac falszywe informacje do osob trzecich na temat jakiej kolwiek z osob. To moze swiadkowie i sprawa karna jej otworza oczy.

olczak

pracowałam w tej firmie i powiem tylko tyle takie pieniądze za taka harówkę jakie miałam tam mam w nowej pracy gdzie pracuje przy biurku tak więc nikomu nie polecam zatrudniać się w tej firmie.

Iwo

Idealnie nigdzie nie jest ale ostatecznie jeśli komuś nie odpowiada praca to może ją zmienić.

Robert

Pierożki są najwspanialsze na świecie. Cudowna faktura ciasta i wspaniały farsz serowo - jagodowy. Mistrzostwo świata. Nie dał bym czterech gwiazdek tylko 5! Jeśli ich nie ma w sklepie to dla mnie jak by słońce przestało świecić.

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.