Opinie o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Konspol Holding Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konspol Holding Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konspol Holding Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Porzarty przez rdzę.

Powiem tak. Prezes zapewne się w grobie przewraca, patrząc na to co się dzieje w jego kochanej firmie. Z drugiej jednak strony, kto wybrał aktualnych Vip-ów? ...to pytanie retoryczne. Drugi temat... zarząd siostrzanej firmy nie widzi co się w Sączu dzieje?? Czy może nie chce widzieć? Podsumowując...metal jak zardzewieje, "zepsuje" się, to jaki ma kolor ? I znów pytanie retoryczne:).. teraz ostatnie pytanie retoryczne...Jaki ma kolor 'metal' ,który aktualnie rozdaje karty w Konspolu w Nowym Sączu? Pozdrawiam serdecznie.

Porzarty przez rdzę.

Pracus

Pracuje w tej firmie od lat ale to co dzieje sie jak Cargill przejał to sie w glowie nie miesci zero zarzadzania z nikim nie mozna sie dogadac 19 zł brutto ludzie pracuja narazajac zdrowie i zycie przez koronawirusa nikt im nawet nie podziekuje premi dla produkcji to jeden ma 50% drugi co ciezko pracuje 20 gdzie jest dyr zarzadzajacy ?? A jezeli chodzi o poszcegolnych dyr -ludzie opamietajcie sie po liceum ,po zawodowce /lewozmywak,podyde itp Zamowienia małe nie ma sie kto tym zajac ,nie ma z kim wspolpracowac -a wracajac do zamówien to zwolnili I,K.ktora była naprawde i z wykształceniem i z wiedza i kontaktami -konkurencja sie pewno cieszy nikt tak nie załuje pozostałych jak własnie jej. Jeszcze o testach ,ktore były pierwsze robione -porazka robili Panowie ,ktorzy sami sie okazało maja testy dodanie Moze wreszcie sie ktos nami zajmie bo jest tragicznie ,A co z kierowcami ??tez brak bo zwolnili ;(

moim zdaniem
@Pracus

tymi testami i nakłuwaniem pracowników powinna się zająć prokuratura .ciekawe czy te testy miały jakikolwiek atest ,? czy można bez zgody pracownika nakłuwać go i pobierać jego krew do tych testów? dlaczego nie robili tych testów medycy tylko "zakładowy ordynator i jego zakładowy pielęgniarz "?czy był zachowany odpowiedni reżim sterylności?

Wolny
@Pracus

Zamiast narzekać to szczerze polecam i radzę ZAŁOŻYĆ związek zawodowy. Przedstawiciele załogi -to fikcja ! Poprzez związek byłaby wieksza kontrola nad tym co się dzieje w firmie z pracownikami

Solidarność
@Wolny

Związek małżeński sobie załóż. Albo gacie na lewą stronę.

Pracus

jak myslicie czy w konspolu to wreszcie sie skonczy koronawirus ??????????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konspol Holding Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Lider Zmiany Kontroli Jakości? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

jestem ciekaw kto odpowie za korona wirusa w firmie . założę się że wszystko zwalą jak zawsze na zwykłych pracowników a zaniedbań ze strony dyrekcji i kierownictwa nikt nie dostrzeże .w normalnej firmie poleciały by głowy ale nie w konspolu tutaj króluje hasło KASA JEST NAJWAŻNIEJSZA

moim zdaniem
@pracownik

za ten cały koszmar z korona wirusem odpowiedzialność powinna ponieś dyrekcja z głównym ordynatorem zakładowym WW na czele

kwarantannicz
@moim zdaniem

podziękujcie weselnikom i innym odpowiedzialnym za różne imprezy.

????
@pracownik

Masz rację. Jak kasa się zgadza to i dyrekcja i kierownicy mają usta zamknięte. Szacun dla słów WW. - "Pracownicy Konspolu to brudasy i niechluje" - .zrobil zebranie a potem sam spierdzielił. To ON jest brudasem i niechlujem tak samo jak Jego kierownicy.

John Doe
@????

Witam. Chcę się odnieść do opinii na temat Pana jak go zwiecie „WW”. Jeśli większość z was uważa że on jest w większej mierze winny całej tej sytuacji z koronawirusem w Konspol to zróbcie protest i zażądajcie od głównego dyrektora usunięcia tego „szkodnika”. Z informacji jakie dostaję wynika że jego ego jak i mania wielkości nie znają granic. Ludzi którzy pracują aby on mógł się nosić jak „paw” traktuje jak śmieci, tylko darcie ryja i zastraszanie ale właśnie tak działają nieudolni którzy nie mają żadnej wiedzy. Nie dziwi więc mnie zdanie o kim jakie mają jego pracownicy jak i większość na innych działach. Zaraza w Konspol wyszła pierwsza na jego dziale który jest jego oczkiem w głowie i aby realizować dalej produkcję i wysyłki ściągał ludzi z innych działów i w ten sposób dochodziło do ponownych zarażeń. Ten człowiek powinien zostać zdegradowany do zwykłego pracownika i poczuć jak to jest pracować fizycznie w tych warunkach. Poza tą sprawą proszę was -pracowników o dbanie o siebie i nie narażanie innych czym możecie doprowadzić do zamknięcia firmy. Trzymajcie się zdrowo .

.......

kiedy w koncu konspol wypłaca pieniądze bo się już pogubiłam 3 tak jak mówili dwa miesiące temu czy jednak 10?

Mariola z Kamionki
@.......

Wypłącà chyba około 20.08 a i to nie jest pewne

a miało być tak pięknie ,na pewno nie stracicie na pewno będzie lepiej ,nie wyobrażam sobie że zarobicie mniej niż 3000zł na rękę robić więcej i więcej nowe wyższe normy będzie premia i co 19zł brutto za godzinę ha ha ha nie wiadomo czy się śmiać czy płakać ciekawe czy czerwone czapki też mają nowe stawki- no wiadomo nowe WYŻSZE STAWKI NIE TAKIE MARNE JAK FIZOLE PRZECIEŻ ONI TAK CIĘŻKO PRACUJĄ I JEST ICH W DODATKU CAŁY CZAS ZA MAŁO....

Aga
@pracownik

Masz 19 brutto i narzekasz?A za 14.50 ludzie też muszą pracować! I cieszą się, że mają prace

John Doe

Witam. Strasznie tutaj nieścisłości i mijania się z prawdą. Długi już czas przyglądam się Tej firmie jak i opinią . Śmiem twierdzić że cały problem tkwi w osobach zarządzających danymi działami. Jest tu też zauważalny pewien paradoks (który wywnioskowałem wysłuchując osób tam pracujących jak i tych których się pozbyli) , dotyczący osób niedawno będących pracownikami a od jakiegoś czasu zmienionych na tkzw.kierowników. Niedawno sami narzekali na wspaniałe tam panujących dyrektorów , głównie z pionów produkcyjnych a teraz sami zachowują się podobnie a czasem nawet gorzej , nie szanując osób dzięki którym mają tą pracę i zarabiają krocie. Najlepszym przykładem jest pewien dyrektor Pan WW, który patrząc w przeszłość lobbował i(usunięte przez administratora) a żeby tego było mało to jeszcze ma tak duże parcie na szkło że aby osiągnąć swój sukces i samozadowolenie jest skłonny iść po trupach nie patrząc na konsekwencje które mogą go dopaść jak tak dalej będzie traktował ludzi. Teraz to na tyle ale pamiętajcie zawsze tu jestem i będę przekazywał wszystkie moje odczucia związane z tą firmą gdyż coraz więcej ludzi uskarża się na złe traktowanie i upadlanie przez uzurpatorów. Trzymajcie się mocno i zdrowo w tym tak niedobrym czasie jaki obecnie nas dosięgnął przez wirusa.

Zadowolona
@John Doe

W końcu sanepid. Inaczej bysmy tyrali do ostatniego pracownika.

Pipi
@Zadowolona

Wymaz z samego gardła nie daje 100% pewności. Powinien być z gardła i nosa. Tak pisało w pouczeniach sanepidu. To ci z sanepidu niby nie wiedzieli o tym? Macie testy, może parę wyjść albo i nie. Ludzie spokojni mogą rypać po 12 i w tzw. soboty płatne, nieobowiązkowe. Odnośnie tego po niżej, to czm się różni pracownik przez duże P od tego przez małe p?

dd
@Pipi

człowieku kto ci każe pracować ? Nie pracuj. A potem becz że pracy nie masz. I patrzcie jaki uczony. Wie lepiej od tych co pobierają wymazy jaki sposób jest dobry.

Zadowolona
@Pipi

Zgadzam się z Toba

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Xxx x

Bardzo zła atmosfera, w skali 1 do 10 daje 1. Jeżeli chcesz pracować w fajnej atmosferze to daruj sobie Konspol,nie warto tam pracować, ludzie są nieprzyjaźni, wrogo nastawieni, obmawiają się za plecami, donoszą, (usunięte przez administratora) szkoda czasu.

dd

znowu durne prowokacyjne pytania od moderacji portalu. kto normalny zadaje pytania w ten sposób ? Atmosfera normalna. Jak pracujesz normalnie to jest normalnie. Jak komuś się nie podoba droga wolna.

Dziołcha

Jak raz się postarali. 800 zł socjalnego na konto zamiast 300 na sklep. 600 zł dodatku za pracę w tym trudnym okresie i całkiem ładne wypłaty.

+ i -

+ a raczej - to jedyne co widzę ????

+ i -

+ a raczej - to jedyne co widzę ????

wizjoner

konspol stał się TITANICIEM i nic tego nie zmieni wszyscy znają historie tego statku następny etap podróży to góra lodowa [ orkiestra ubrana w czerwone czapki będzie grała do końca ]

Xxx

Jest tu parę osób takich ktore nic nie pracują, tylko liżą, ja..a wyżej postawionym osobom albo dyrek.... którzy się trzęsą, nie z ciężkiej pracy A z czego innego, a także Pani dyr... Maj.., która mogłaby najwyżej sprzedawać warzywa na straganie.

ktos
@Xxx

wiem o kogo chodzi. Ta pani M. na stragan z warzywami by się nadała ale nic poza tym, dobra jest jeszcze w donoszeniu na innych i obgadywaniu.

Xxx

Ogólny dramat praca w tej firmie, na każdym z działów totalne jełopy jeśli chodzi o zwierzchników. Osoby bez wykształcenia na wysokich stołkach dyryguja osobami niżej w hierarchii. Dużo wujkow, ciotkow, itd którzy nigdy nie mieli pojęcia o organizacji i procesach zarządzania. Bo kto miał im to wyłożyć nauczyciel po podstawówce czy po zawodówce bez jaj.

Nieznajomy

Totalna klapa kierownicy porobil dodatkowe osoby które nic nie robią a pracownicy sos ze pracują na kierowników majstrow to jeszcze na tych nierobów w głowie się nie mieści kiedy Słupca weznie się za kierowników i majstrow proszę Słupca

Sid

Pracuje tu ale ogolnie nie polecam, poszukuje nowej pacy bo nie idzie już wytrzymać w aktualnej. Presja ogromna, układy widoczne, wypłaty kiepskie. Szkoda czasu

Anonimowy

Totalne (usunięte przez administratora) porażka, układy,uklady i jeszcze raz układy. Nic więcej się tam nie liczy, beznadzieja, ludzie po prostu masakra.

Anonim123

Skoro wam nie pasuje to po co tyle kłapania i narzekania cieszcie się z tego co macie a jak nie pasuje to zmieńcie robotę i tyle. Taka prawda gdy by nie konspol było by totalne bezrobocie. Jeżeli chodzi o moją opinię to trzeba ciężko pracować na każdym dziale ale ogólnie atmosfera i ludzie w porządku

Anonim123
@Anonim123

Jeszcze dodam że fakt faktem można było by czasami jednego drugiego trzeciego.... Kierownika postawić do maszyny to zobaczyli by co to ciężka praca a nie mówi co i jak

Bez nicku
@Anonim123

Tak jest. A na pierwszy strzał handlowy. Oni zatwierdają zamówienia i leżą w weekend w domu, a my rypiemy przez weekend na ich premię.

@Bez nicku

Dziwne że nikt nie pomyślał że czasem brakuje mięsa na wyjazd często handlowy mówi że coś nie zrobìone a tak naprawdę jak jest Panie splawskì pewnie będzie się tłumaczył że nie wie o co chodzi prześledzil bym kamery co robił na nocnych zmianach a raczej gdzie był bo nie na swoim miejscu pracy mowie choćby o wakacjach ubiegłego roku i nie tylko ale na ten okres mam dowody sierpień wrzesień ubieglo roczne wakacje co Pan robił na nocnych zmianach przejrzał bym się na waszym miejscu bo dalej będą dziwne sytuacje

Ass
@Bez nicku

Tak to jest. Nowy właściciel i stare porządki. Tu jakonpra ownik dostajesz ochłapy i pracujesz na uboju. Lepiej mają rybki w akwarium bo przynajmniej wodę mają czystą. No i oczywiście kadra kierownicza w Audi.

do Ass
@Ass

Człowieku nic prostszego - zostań kadrą kierowniczą.

Czyli widzę ze Firma dba o swoich pracowników skoro robi takie imprezy

Sony
@Monika

Masz rację. Firma wporzo ale jej środek pusty

Zostaw merytoryczną opinię o Konspol Holding Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Konspol Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konspol Holding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 19 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konspol Holding Sp. z o.o.