Ober-Haus
2 26 64 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Czy firma Ober-Haus w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Administrator Nowy wpis

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w Ober-Haus? Podzielcie się swoim zdaniem!

Dana Nowy wpis
@Administrator

Decyzją sądu firma została wykreślona z KRS

Koralgol Nowy wpis

@szczera rada Czy na pewno zastanowiłeś nad swoja opinią o firmie? Może pisałeś ją w emocjach. Chyba nie jest tak jak piszesz!

Agata

Jak wyglądają wymagania językowe dla nowych kandydatów na stanowiska pracy w Ober-Haus? Ze względu na międzynarodowy charakter firmy jest to ważna kwestia przy procesie rekrutacyjnym. Czy ktoś z was może podzielić się z innymi zainteresowanymi swoimi doświadczeniami?

szczera rada
@Agata

tak podzielę się: omijaj złodziei bo okradli już niejednego pracownika i kontrahenta

Ranking
wiktorianka

@ha ale przeciez bez większego ,problemu możesz w internecie znaleźć sporo informacji o tej agencji nieruchomości, przecież jest jedną czołowych na naszym rynku

Mirek

UWAGA! Ty też grasujesz

Regina

Przecież ta firma już nie istnieje, powołany został likwidator i tyle w temacie.a ci co biją pianę są żałośni tak jak ci co wypisuja jakieś pozytywne rzeczy

babe

bzdury pani będzie płaciła za ten wał że pracownicy nie dostali pieniędzy za pracę, rządy się zmieniły - jasne? a podstawione jaśki i dawidy to żenada i śmiech na sali jak ktoś chce skorzystać z biura pośrednictwa to ma na rynku inne i to uczciwe i profesjonalne firmy!

zebra

ale co to znaczy - ale co to znaczy - ale co to znaczy - ale krakowski olek - po okresie próbnym to cię pani okradnie panie olku

była Brokerka

Dla wszystkich którzy zadają głupie pytania o ober house. znowu szukają nowego biura - co to znaczy sami sobie odpowiedzcie, pieniędzy wciąż nie oddali i pewnie nie oddadzą. Ludzie pomyślcie trochę i sami wnioski wyciągnijcie.

Merinos

Agencja Nieruchomości Ober-Haus sp. z.o.o nie prowadzi już działalności biznesowej.A nazwa używanie nazwy Ober-Haus jest w Polsce niedozwolone.

doris

tak to jest jak głupol robi bandyterkę ta marka już nic nie znaczy bo kojarzy się na rynku z jedną wielką machloją smród się ciągnie na cały kraj od roszpunki z Krakowa, kara jest nieunikniona wszyscy unikają tego chłamu

były pracownik

Ludzie czy wy na głowe upadliście Oberka wyrzucili z trzech biur za niepłacenie o czym wy mówicie . Dziewczyną z księgowości wiszą od groma kasy. Firma It ich też ściga, millenium plaza też ich ściga, właściciele lokalu przy mokotowskiej też , właściciele lokalu w centrum zajeli im ruchomości. Każdemu z kim współpracowali wiszą kasę. albo te kpiny o złej gospodarności. Pani Jolanta to miała niezłą pensję i tyle. Biuro też przerost treści nad formą. Oberek to już przeszłość było 20 agentów jest 5. Ja tylko ostrzegam jeśłi ktoś chce przekonać się na własnej skórze to zpraszam do ober hausu. Powodzenia....

nemo
@były pracownik

jaka piękna katastrofa... :-((((((((

spokojny

Widać z tych wszystkich wpisów że jedna osoba pod rożnymi nickami zieje jadem.Internet to najwyrazniej miejsce na anonimowe hejtowanie. gratulacje dla wszystkich nienawidzacych innych i siebie, tak jestety na wiekszosci forów

pazuro

na taką propagandę to możesz panno się już nie silić bo jesteś śmieszna

zadowolony
@pazuro

po pierwsze to jestem rodzaju męskiego, po drugie to OH nadal mi wisi dużo kasy, ale zamiast "bić pianę" wolę rozmawiać i przynajmniej część odzyskać i jak dotychczas jest to znacznie lepsza metoda

zadowolony

Widzę, że większość Agentów to potrafi tylko narzekać i obwiniać innych o swoje niepowodzenia - naprawdę, szkoda na to czasu. 13 lat jestem Pośrednikiem i żadna firma z której odchodziłem nie rozliczyła się ze mną uczciwie (a byli to aktualni liderzy rynku), Ober-haus również. Natomiast zamiast narzekać, pracuję dla innej firmy, a z OH powoli odbieram zaległe pieniądze - trzeba tylko umieć rozmawiać, a nie krzyczeć i obrażać innych. Widzę, że tak naprawdę to nie wiecie skąd wzięły się kłopoty Ober-haus - "pracował" na nie głównie zarząd jeszcze sprzed panowania (usunięte przez administratora). Z tego co wiem to w nowej firmie OH REA zostało kilku bardzo doświadczonych Agentów, mają już nowe biuro i coraz lepiej sobie radzą - mają bardzo dużą swobodę w działaniu i prowizję na poziomie 70%, która jest wypłacana w terminie. Życzę wszystkim mnóstwo transakcji (u mnie w tym miesiącu 3 sprzedaże i 1 wynajem), szkoda czasu na narzekanie, przecież mamy nowego prezydenta, HA-HA-HA!!!

kontiki

Tak czytam te wszystkie wpisy i wszyscy macie strasznie niskie poczucie własnej wartości.Szkoda

w krok

babolu cele we Wronkach już białkujo dla przekrętasów

też pracownik

dzisiaj się dowiedziałam że biuro jest od poniedziałku ,wiec nie wiem skąd masz takie info

pracownik.

To żenada znowu to samo miało być biuro i się zesrało. Ponoć już podpisane i nic, obiecanki cacanki Joli.L Uciekam z OH. Wszystkim radzę to samo....B

były pracownik

To radzę ci dobrze odbieraj pieniądze i uciekaj do normalnej firmy....

prcownik

Normalnie jestem i na chwilę obecną szukamy nowego biura. A umowy zostaną podpisane niebawem, jak tylko staniemy na nogi. Oczywiście tez mnie to irytuje ale taka jest prawda ja i paru innych brokerów jesteśmy jeszcze w Oh.

beza

Jak możesz być w oberhouse jak z tego co wiem z nikim nikt z tej firmy nie podpisał żadnej umowy

pracownik.

Ja jeszcze jestem w oberhouse ale tylko dlatego że czały czas czekam na swoje pieniądze i też nie wierzę że ktoś dostał pieniąki. Bo z pustego to i salomon nie nleje... Pieniądze może będą jak wpadnie transakcja ale jeśli komornik wczesniej nie wejdzie na nowe konto:-) Jola oddawaj pieniadze....

demon

pracowałem w Ober-haus i też juz mam swoja agencje a zaległe pieniądze polubownie i w ratach ale dostałem

kpina
@demon

demon jakie pieniądze - moniaki? i kiedy -rok temu? Krętacz chamski wszystkich wystawił bezczelnie i nie znam nikogo kto ostatnimi czasy dostał jakieś pieniądze, kajdany i kilof za takie przekręty oddałam sprawę gdzie trzeba i wszystkim też radzę.

@kpina

pieniądze dostałem w styczniu

Anka
@demon

ciekawa jestem kto to zapłacił jak już nie było w styczniu nikogo kto mógłby to formalnie zrobić a pewnie to ty jesteś taki facet co Jola ma na imię bzdury piszesz i tak się nie wybielisz trafisz tam gdzie twoje miejsce już czekają

poszkodowany przez OH
@demon

Jakim cudem mogłeś dostać pieniądze w styczniu jak od grudnia nie ma tam nikogo, kto mógłby zatwierdzać płatności, ani zarządu, ani jednego pracownika, ani właściciela - NIKOGO! Zatem kto ci zapłacił, na jakiej podstawie i za pieniądze którego wierzyciela??? Wszystkie konta zajęte przez komorników, a ty w styczniu pieniądze dostajesz???!!! To jest co najmniej podejrzane.

@poszkodowany przez OH

Nic podejrzanego trzeba tylko wiedzieć z kim i jak rozmawiać.

@Anka

chciałem tylko podzielić się opinią , a Twoje podejrzenia są śmieszne.

były pracownik

Kiedyś spółka rządziła na warszawskim rynku i bardzo dbała o pracownika to juz przeszłość. Oberka już nie ma..... Zostały tylko długi i niesmak....

były pracownik

Ober hause nie ma strony bo nie ma na nią poprostu kasy, biura też na chwilę obecną nie ma z ostatnich 2 biur zostali usunięci siłą bo nie płacili. Pamiętam jak policja wyprowadziła nas z biura na al.Jerozolimskich. Wstyd i tyle. Pani Jolanta.L oszukiwała i kręciła do końca. Tak to była bardzo dobra firma a teraz już jej nie ma. Odradzam wszystkim współpracę z nimi. A oferty to se mogli przepisać jak połowa z nich jest nie aktualna. Teraz Jolanta otworzyła Ober hause lub ohrea - tyle tylko że firma nie ma siedziby i ludzi do pracy...

kina

najważniejsze że krakowski WEK narobił wałów i się jeszcze pluje, ja to bym cię nie nazwała nawet kobitą bo to nobilitacja sama wiesz na jakie miano zasłużyłaś!

ręce opadają

albo to prowokacja J.L. albo przyjdź z tłumaczem i przeczytaj co napisano wyżej. Kobito żałosna!

wikipedia
@ręce opadają

"KOBITO..."...wiejskie określenie KOBIETY...często używane przez "warszawskie słoiki"...

przekręcony

Jak widzę nie tylko mnie przekręcił ten bezczelny babol, graża i inni nie mam Waszych prywatnych komórek razem będzie łatwiej Raf. Wa-wa piszcie na mail ohszukani@op.pl przestrzegam wszystkich przed tą pokrętną osobą

Tak4Nie

Zostaw opinię o Ober-Haus - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie