Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Felderowiec

Obserwator proszę czytaj ze zrozumieniem. W firmie współpracuje setka osób to wspaniali ludzie. Jednak możliwe że 20 z nich musi się jeszcze poprawić ( według zasady 80/20 ). Ci krytycy to biedni byli (usunięte przez moderatora) z ostatnich 4 lat. Życzę powodzenia w moderacji ! Felder jest OK.

obserwator

Felderowiec - 2013-05-11 18:52:08 No obserwator w jakim świecie ty żyjesz ? Nie ma złodziei, oszustów, kłamców, sądów, kodeksu cywilnego, kodeksu pracy, ........ ? Zasada 20/80 zawsze funkcjonuje, a ty biedaku w tych smętnych 20. Nie znasz faktów, Feldera krytykujesz jasnowidz jesteś ? Felder jest OK !Felderowiec po tym co piszesz to żaden fakt nie może usprawiedliwiać takiego zachowania i języka w pracy. Moim zdaniem problemem tej firmy jesteś ty i tobie podobni. Wystarczy że będziesz pisał to co piszesz a pies z kulawą tam do pracy nie przyjdzie. Dziwne że tylko ty chwalisz i bronisz tej firmy, nikt inny. A masa ludzi mówi źle o tej pracy. Pewnie sam jesteś kłamcą, oszustem i (usunięte przez administratora) i tą sama miara oceniasz wszystkich innych. Żal mi ciebie i twojego pożal się boże pracodawcy.

Dział HR

W imieniu działy HR pewnej firmy o zasięgu ogólnopolskim proszę panów i panie z firmy Felder o nienadsyłanie swoich aplikacji i podań o pracę do naszej firmy. Nie jesteśmy zainteresowani współpracą z żadną z osób obecnie lub w przeszłości współpracującą z firmą Felder. Z poważaniem Dział HR

do Michała

Felderowiec - 2013-05-11 18:28:53 Sprzedajacy standard ma 3000-5000 zeta na reke Sprzedajacy specjal ma 4000-6000 zeta na reke. Innych nie ma lub nie będzie. Pracuje 160-200 godzin w miesiącunawet nie chodzi o pieniadze bo i tak wszyscy wiecej placa godnosc i honor zeby [usunięte przez moderatora] ktory powinien najwyzej myc moj samochod na myjni nie mowil mi co mam robic

obserwator

Wystarczy poczytać wpisy podpisane felderowiec, felder, pozytywny felder, michał, prokurent albo okraszone dopiskiem felder jest ok czy podobnie żałosnym podpisem. Widać ze pisze to jedna osoba, która już nie widzi niczego poza swoją pracą. Widać też z kim i jak tam się musi pracować, z takimi ludźmi czy kierownikami. Widać skąd u nich ta rotacja pracowników. W dobrych firmach jest stała załoga i nikt nie odchodzi bo kilka złotych więcej zaproponowali. Zwłaszcza w tych czasach. Czytałem tu groźby sądami, policją, prokuraturą, komornikiem, pobiciem, oskarżenia o zdradę, kradzież wysnuwane przez jak sądzę szefa czy kierownika z tej firmy wobec pracowników. Co to za firma, skąd ci ludzie się biorą? Tak to jest jak się ludzi ze wsi zatrudnia i daje im trochę władzy. Jak dać małpom brzytwy. Felder na pewno nie jest ok!!! Nawet pozytywne wpisy o tym świadczą!!!

kolega

Felderowiec - 2013-05-11 17:08:09 Co antyGebels ? Ostatnie 2 stówki ukradzione jeszcze w 2011 z ciebie komornik w marcu wziął. Strasznie boli, prawo działa, jeszcze parę lat będziesz kłamstwa pisał. Felder jest OK !o co chodzi bo tego nie kumam? a fajnie się czyta tą sage.

Felderowiec

Proszę narcyz do rzeczy. Rozumiem HONOR: u Felder 1 raz mycie samochodu według wytycznych, teraz swój własny na własny koszt do woli. Rozumiem MT z lubelskiego ma pewne 6500 na rękę w SCM. Ty nie masz tych 5500 ? Przyznaj się ! Nie wytrzymasz ! Felder jest OK !

do Michała

Felderowiec

Jak tam idzie narcyz ? Sumienie przerobione. Można dalej w życie iść bez honoru. 4800 na rękę było za mało. Za 5500 na rękę przez 6 miesięcy sumienie sprzedałeś ! Felder jest OK !

byłszy

Felderowiec - 2013-05-11 14:42:41 Jeszcze 3 kłamliwe wpisy. Gdzie jest Antygebbels i SCM ? Felder jest OK !pierwszy kłamliwy wpis już właśnie napisałeś michał. felder, a co to, firma sprzątająca jakaś? nie znam więc to na pewno jakieś papraki. Co za balas pisze 0,5 godziny? Nie wiesz przez jakie "u" pisze się pół? To pisz 30min:) Nieuku! Widać kto tam pracuje.

Felderowiec

Jeszcze 3 kłamliwe wpisy. Gdzie jest Antygebbels i SCM ? Felder jest OK !

Felderowiec

Firmie Felder idzie bardzo dobrze. Ma stały zarząd, dyrektorów, kierowników i dobrych współpracowników. Wszyscy otrzymują regularnie wynagrodzenie, firma się rozwija nowe samochody, nowe większe biura. Stale utrzymuje kurs rozwoju. Szuka uczciwych, zaangażowanych, chcących zarobić współpracowników. W Felderze nie popracuj (usunięte przez administratora) oszuści, lenie, kombinatorzy, muszą szukać szczęścia gdzieś indziej. To właśnie te osoby w ciągu 0,5 godziny odpowiedzą na ten wpis czterokrotnie. Pozdrawiam Felderowców.

farmer

obcy - 2013-05-09 22:18:03 Ile miesięcy tolerują w scm że słabszymi wynikami ? Motywują za 4000 na rękę 6 miesięcy ? buhahahaha widzisz buraku jaką odpowiedź dostałeś od Włochów:) wijesz się w konwulsjach ze złości a to nie tędy droga. ilu ludzi pisało już tutaj jaki jest problem feldera? Brak szacunku dla ludzi pracujących na twoja wypłatę, traktowanie jak śmiecia, śmieciowe umowy, chamstwo, głupota, buractwo, niekompetencja przełożonych...

SCM

A kto tu mówi o zatrudnianiu was? Nie nazywam nikogo burakiem. Pomyśl logicznie człowieku - po co innej firmie jest szkolenie z Feldera? Co to daje? Napisałem że co chwilę aplikacje dostajemy od waszych ludzi, głównie jeszcze pracujących. Pamiętam kilka aplikacji obecnych kierowników szukających pracy jako handlowiec. Jak dla mnie to coś złego może tylko zwiastować w Felderze. Pozdrawiam kolego i miłego weekendu życzę. Odpoczynek jest ważny w businessie.

OBCY

Jak to ? SCM zatrudnia [usunięte przez moderatora], rolników, górników, mechaników samochodowych, ......., wykształconych przez tych [usunięte przez moderatora] z Feldera. Może jednak tych biedaków, których Felder sobie nie życzy ?

SCM

obcy - 2013-05-09 22:18:03 Ile miesięcy tolerują w scm że słabszymi wynikami ? Motywują za 4000 na rękę 6 miesięcy ? Połowa CV przysyłanych do SCM pochodzi od ludzi Feldera, myślałem że znacie już warunki. Popytaj kolegów to ci powiedzą jeśli sam nie byłeś na rozmowie jeszcze.

obcy

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.