Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

Felderowiec

Szanowny NORMALNY, my nie przyjmujemy normalnych, jestem tego najdobitniejszym przykładem :-) Weźmy na to mój przykład - nawet najbardziej tępy człowiek zrozumiałby, że tak długo jak siedzę cicho i nie kłamię na temat tej niby "świetnej" pracy i zarobków, którą oferuję regularnie, co tydzień, nieustannie od ponad 3 lat w licznych moich ogłoszeniach, to to forum nie rozrastało by się w nieskończoność, wysławiając firmę failure w internecie, która jest moim jedynym domem, rodziną i życiem... Niestety mój schizofreniczny fanatyzm i paranoiczne uwielbienie dla firmy i pana mego nie pozwala mi już trzeźwo myśleć i z tego powodu postanowiłem pisać i pisać i pisać bo to jedyne zajęcie jakie mam w krótkich przerwach miedzy pracą a biciem głową w ścianę :-) failure jest ok !

Felerowiec

Felderowiec - 2013-05-11 22:25:23 Sprzedajacy standard ma 3000-5000 zeta na reke Sprzedajacy specjal ma 4000-6000 zeta na reke. Innych nie ma lub nie będzie. Pracuje 160-200 godzin w miesiącu Hola, hola, ostatnio ogłoszenia o pracę się nie pojawiły! Pewnie Felder przeniósł się tu, bo tu za darmo, a i tak większość tych co idą do nich na rozmowę czyta GoWork! Więc po co płacić?? o ile jeszcze mają czym? Bo Feler jest OK!

;)

do Michała - 2013-05-11 22:34:32 Felderowiec - 2013-05-11 22:25:23 Sprzedajacy standard ma 3000-5000 zeta na reke Sprzedajacy specjal ma 4000-6000 zeta na reke. Innych nie ma lub nie będzie. Pracuje 160-200 godzin w miesiącu Kurcze to całkiem rozsądne pieniądze jaka na ten czas. Powiedz mi tylko czemu od 3 lat bez przerwy, co tydzień szukacie nowych pracowników na wszystkie stanowiska? Coś jedna musi być bardzo nie tak z ta firmą!To ściema żeby zwabić nowych naiwniaków do pracy!

A w ogłoszeniu jak zwykle: Mechanik samochodowy na serwisanta obrabiarek do drewna, stolarz na handlowca, górnik na księgowego i rolnik na kierownika:) Że też inne firmy nie czerpią z nich "innowacyjnych" pomysłów;)

do Michała

Teraz to widać czarno na białym, że jakiś kierownik albo dyrektor dostał zadanie poprawienia nieco opinii o Felder na tym forum i wciela się teraz w fikcyjnych znajomych rzekomych pracowników Felder. Ciekawa inicjatywa rzecz jasna, ale równie co ciekawa to śmieszna. Ludzi zainteresowanych samą firmą jak i pracą w niej zachęcam do wnikliwszej lektury tego forum. Można tu poczytać wpisy realnych ludzi, rzeczywiście związanych, obecnie lub w przeszłości z tą firmą, dyrektora handlowego (w wielu wcieleniach), a nawet samego pana prokurenta, tzw. szefa (wpisy z największą ilością błędów). Jest tu niezbędne kompendium wiedzy o stosunku firmy Felder, jej szefa i dyrektora do jej pracowników (obecnych i byłych) oraz atmosferze w niej panującej. Polecam wpisy szefa straszącego wszystkich forumowiczów sądem i policją. Zabiegi poprawiające wizerunek firmy spowodowane są problemami ze zwerbowaniem nowych pracowników, których owa firma regularnie szuka kilka razy w miesiącu.

do Michała

Pracuje 2 lata, idzie mi coraz lepiej, praca od poniedziałku do piątku, dziennie robię 10 godzin z dojazdami, zarobki dobre z prowizjami 3000-4000 złotych na rękę, działalność, z kolega żyje dobrze, kierownik pomocny, na śląsku już się do ich gwary przyzwyczaiłem, można z nimi pogadać. Nie wiem skąd sa ci krytycy tej firmy, to nie sa obecni pracownicy, piszą nieprawdziwe informacje ! Polecam te firmę. Michał pracujesz tam nie 2 lata a z 15 niedługo stuknie co? Skąd są ci krytycy nie wiesz? Poczytaj uważnie wpisy na które odpisujesz a dowiesz się szybko. Nawet konkurencję potraficie (usunięte przez moderatora) głupim gadaniem a co dopiero wieloletnich pracowników . Sami sobie stworzyliście poważnych wrogów, nie szanując nikogo i dalej brniecie w swoje oszustwa, kłamstwa i obłudę. A co do konkurencji to ewidentnie widać że zatrudnia inteligentnych i wygadanych ludzi z pośród was a nie rolników i niemoty które tak sobie upodobaliście, bo łatwo ich straszyć i kontrolować. Pisz dalej a nowi i tak nie przyjdą do was pracować a starzy nadal będą uciekać falami. Nie pluj na konkurencję bo niedługo i ty będziesz roboty szukał. Zacznij powoli uczyć się włoskiego.

farmer

felder skupia (usunięte przez moderatora) , jesteś jednym z nich to zostajesz mimo wszystko, odbiegasz od stada - wypadasz sam albo z pomocą "kolegów". Nie polecam tej pracy nikomu kto ceni sobie godność, prywatność, normalność, stabilizację, życie osobiste, przyjazną atmosferę, przyzwoite zarobki, uczciwość, partnerstwo ... polecam baranom ze śląskiego stada... ślązak to taka nacja że kocha donosić i kisić się w smrodzie ciężkiej atmosfery donosicielstwa i karierowiczostwa. Do chama dotrzesz tylko chamstwem a do prostaka prostactwem. (usunięte przez moderatora)

Felderowiec inny ja żyję

Nie polecam pracy w tej firmie, sam tu pracuję i już mam tego dość. Idę do normalnej firmy, nigdy więcej takiego wariactwa za takie grosze! 3000-5000? raczej 1800 na rękę i stara panda van na LPG. Szczerze odradzam!!

Felderowiec

Przepraszam w imieniu całego Feldera za moje oszczerstwa pod adresem byłych pracowników i konkurencji. Wieloletnia praca w Felderze wyprała mnie z godności i honoru a jedyne co potrafię to kłamstwo i oszustwo, jestem nikim i kłamstwem próbowałem zmienić ten stan rzeczy. Prawda jest taka że jestem na skraju załamania nerwowego przez poniżanie i stres którego doświadczam na co dzień w swojej pracy, Codziennie boję się o swoją posadę i los mojej rodziny, która już i tak przymiera głodem przez moje upokarzające zarobki. Uczciwie postanowiłem przestrzec wszystkich przed tą pracą i podzieleniem mojego losu!!! A teraz idę się powiesić bo takie życie niema sensu. Pozdrawiam i buziaczki:) P.S. sprzedawałem konkurenci na którą teraz piszę obelgi informacje poufne.

Żałosna jest ta firma i ten wariat co tu tak pisze w jej obronie. Wszyscy odchodzą w gorsze warunki, zostaje elita, 20% pracowników kradnie i oszukuje więc inwigilujemy wszystkich aż na każdego coś znajdziemy a każdy kto odejdzie to zdrajca i kto nie z feldera to wróg, wszystkich nam szkoda bo są biedakami a my felderowcami. Wyciągasz jakieś dawne historie i piszesz o ludziach którzy już dawno niema - jak byli to byli dobrzy - odeszli i są źli, okradli, sprzedali informacje i oszukują bo co? Poszli gdzieś indziej? Ja pracowałem tam jakiś czas, na pewnym stanowisku i jakiś czas temu, sam odszedłem. Pieniądze były przeciętne 6200 to fantazja kierownika na rozmowie kwalifikacyjnej, ciągłe draki, ciężka atmosfera, słuchanie tych prostaków z Żor i ich pomysłów oraz teorii z książki jak ta 20/80, beznadziejna współpraca, wrażenie że ta praca niema końca a za poświęcony czas nikt nie płaci, wypominanie kosztów szkoleń, paliwa, zarabianie prowizji po kilkadziesiąt zł przy wyrobieniu planu. Można wymieniać długo... Ta firma to ściek który płynie w dół a jak popłyniesz z nim to czeka cię (usunięte przez moderatora) Michał nie kłam, nie obrażaj ludzi i konkurencji, sam robisz z siebie i tej firemki pośmiewisko i szukasz na siłę wrogów którzy niby walczą z wami. Ta psychoza jest zabawna ale tylko na początku. zazdrość, zawiść, czy frustracje swoje wyładowujesz? Przegrasz i już przegrałeś, szamotanina nic nie da.

Felderowiec

To prawda kierownik regionu 4-9 maszyn sprzedaje na regionie, 2200 na rękę ma za 50 godzin miesięcznie. Gdyby z 200 godzin popracował i to proporcjonalnie policzyć to by 8800 zeta na rękę dostawał. No oczywiście Fabia. Gratulacje !

srelderowiec frajerowiec

Felderowiec - 2013-05-11 19:46:01 srelderowiec frajerowiec, prosze doczytaj zasade do końca, to zrozumiesz. Wylali ciebie z Felder i już ciezko uczciwie zarabiać 6200 netto.6200 netto?? hahahahahahahahahahaha to mnie rozbawiłeś!!!:) Sam chciałbyś połowę tego dostać w felderze. Jak ktoś zarabia 6200 to nie odchodzi na gorsze raczej no i takiego ph to i firma żadna się nie pozbywa? Mylę się? To ty poczytaj jaką zasadę do jakiej sytuacji się stosuje i postaraj się ja zrozumieć. Kurs zarządzania z internetu to nie jest dobre źródło. Wierz mi!:) felder ssie !

do Michała

Felderowiec - 2013-05-11 19:23:04 Obserwator proszę czytaj ze zrozumieniem. W firmie współpracuje setka osób to wspaniali ludzie. Jednak możliwe że 20 z nich musi się jeszcze poprawić ( według zasady 80/20 ). Ci krytycy to biedni byli (usunięte przez moderatora) Felder jest OK. Ten (usunięte przez moderatora) to czasem nie był jedyny PH na Mazowszu który coś sprzedawał po tym jak trotel zwolnił innego sprzedającego PH bo ten nie dał sobą pomiatać? Stara historia ale z tego co pamiętam to płakałeś za nim a później opowiadałeś w firmie jaki był beznadziejny i zły. Teraz jest kierownikiem regionu a (usunięte przez moderatora) kopie wam tyłki:) Tylko 6 przez 4 lata odeszło do konkurencji?:) A ilu odeszło nie do konkurencji policzyłeś? Żałosny jesteś z tym wyciąganiem ludzi którzy już dawno uciekli z feldera. felder KO !

srelderowiec frajerowiec

Felderowiec - 2013-05-11 18:52:08 No obserwator w jakim świecie ty żyjesz ? Nie ma złodziei, oszustów, kłamców, sądów, kodeksu cywilnego, kodeksu pracy, ........ ? Zasada 20/80 zawsze funkcjonuje, a ty biedaku w tych smętnych 20. Nie znasz faktów, Feldera krytykujesz jasnowidz jesteś ? Felder jest OK !Ty niedouczony (usunięte przez moderatora) ! Jaka zasada 20/80??? Czytałeś kiedyś coś ale nie zrozumiałeś czy szkolenie wielkiego trotla ci się przypomniało? Istniej zasada 80/20 (usunięte przez moderatora) (Zasada Pareto) Zasada ta mówi, że średnio 80 procent jakiegoś wyniku przypada na 20 procent działań. Oto kilka przykładów: - 20 procent handlowców może generować dla firmy 80 procent obrotów, - sprzedawca 20 procent czasu poświęca na obsłużenie 80 procent klientów, - na 20 procentach dróg dochodzi do 80 procent korków, - itd. Zanim coś napiszesz to pomyśl a nie powtarzasz po innym karzełku bez szkoły. Zasada ta ma takie potwierdzenie w praktyce jak twoja wiedza w tej rozmowie głupcze!!! Co 20% PH w felderze zarabia 80% dochodu? To zamknij to w cholerę i idź w polu robić! Widzisz i dla tego jesteście pośmiewiskiem wśród swoich i obcych a konkurencja śmieje się wam w twarz! Felder to pośmiewisko !

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.