Felder Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o Felder Group Polska Sp. z o.o.

obcy

Farmer dlaczego scm tylko 15% od zlecenia daje ?

ja oddam 2 opony zimowe 15stki, ok 3mm bieżnika i sweter męski rozmiar XL niech rozdzielą po najbardziej potrzebujących:)

AntyGebels

Może już nie mają na ogłoszenia. W końcu tanie nie są :P Wspomóżcie swojego byłego pracodawcę i zróbcie zrzutkę Przecież w felderze tak dużo się nauczyliście ehhehe

farmer

obcy - 2013-05-08 19:28:27 Co tu tak cicho ? Felber jest ok ! raczej farmer:) Może zbankrutowali? Trzeba sprawdzić czy dali kolejne, cotygodniowe ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników - jak nie to na bank zbankrutowali:) A w ogłoszeniu jak zwykle: Mechanik samochodowy na serwisanta obrabiarek do drewna, stolarz na handlowca, górnik na księgowego i rolnik na kierownika:) Że też inne firmy nie czerpią z nich "innowacyjnych" pomysłów;)

Weekend

Czyżby zarząd Felder miał wolne w długi weekend, ze taka cisza na forum?

byłszy

Każda firma sama sobie zapracowała na opiję u klientów o asortymencie, u konkurencji o renomie i uczciwości a u pracownika o warunkach pracy i poszanowaniu człowieka. Nie pisaniem bajek na forach Felder powinien zaczynać zmianę opinii o sobie, tylko poprawą warunków pracy. Dodam tylko stare przysłowie "ryba psuje się od głowy"

Czy ta firma zmienia pracowników każdego miesiąca po dwa razy? Bo szukam pracy już od stycznia i widzę ich ogłoszenia na wszystkie możliwe stanowiska, stolarzy, serwisantów, mechaników samochodowych, przedstawicieli handlowych. Po co taka firma istnieje wogóle?

nowy

Witam, piszę tutaj pierwszy raz mam zamiar złożyć papiery do tej firmy na stanowisko serwisant mobilny, jestem po technikum mechatronicznym, ogólnie jako sam zawód robota mi się podoba a jak jest w tej firmie?? Pytam ponieważ po wcześniejszych postach domyślam się że głównie wypowiadają się przedstawiciele handlowi itp. Pytam ludzi którzy mieli już styczność z tą firmą.

bardziej lojalny

Do tego należy dodać, że normalną praktyką jest, że za lojalki się płaci-co w ubogiej firmie felder nie jest oczywiste bo inaczej by brakło na i tak reglamentowane katalogi czy płyn do spryskiwaczy ;) Te lojalki są [usunięte przez moderatora] .. warte. felder jest wielki!

praca

Warunki pracy w Felderze są jakie są i się je akceptuje lub nie. Jak ktoś robi chwilę wystarczy, że porówna zdjęcia z wyjazdów do noworocznych do Austrii sprzed paru lat do obecnych i zobaczy jaki przemiał ludzi nastąpił.

praca

Boże jedyny co to za firma straszna?

tyracz

"Specjal" współczucie, piszesz tu, albo przed 7 rano albo po 23, poniekąd to rozumiem, w innych porach nie możesz bo trasa i statystyki nie pozwalają??

Nooo, właśnie tacy inteligenci pracują w kadrze kierowniczej i zarządzie Feldera!

felder ostrów

Panowie, ten właśnie "Narcyz z P..." to ma "jaja" jak arbuzy, gdybym ja miał takie, to też już dawno byłbym w konkurencji, z resztą jak 90% "doradców" tej firmy, tyle ze każdy boi się ze prokurent będzie nas ciągał po sądach, własnie za tel lojalki! ... i kto tu nie ma JAJ???

szukam pracy

Wchodze sobie na to forum żeby dowiedzieć się czegoś o firmie gdyż szukam jakiejś pracy no i znalazłem to ogłoszenie a tu kilku niepotrafiących się wysłowić wariatów truje tak że nie wiadomo kto jest za a kto przeciw w tej dyskusji i o co chodzi. Na wszelki wypadek ominę tą firme szerokim łukiem.

"Specjal"

Oczywiście od momentu jak tych samozwanych "najlepszych" nie ma w grupie to praca i atmosfera wielokrotnie lepsza. Niestety wszędzie tylko ludzie, tacy i tacy, Pozdrawiam

bzyko - 2013-04-07 01:33:06 Witam! Mam pytanie odnośnie pracy na stanowisku serwisanta w tej firmie bo znalazłem ogłoszenie ?Daj sobie spokój z tą firmą i szukaj dalej pracy, a w razie co zawsze możesz tam pójść za tydzień, miesiąc albo za rok bo oni szukają bez przerwy od paru lat. Reasumując nikomu nie polecam żadnej pracy w felderze.

byłszy

Teraz to widać czarno na białym, że jakiś kierownik albo dyrektor dostał zadanie poprawienia nieco opinii o Felder na tym forum i wciela się teraz w fikcyjnych znajomych rzekomych pracowników Felder. Ciekawa inicjatywa rzecz jasna, ale równie co ciekawa to śmieszna. Ludzi zainteresowanych samą firmą jak i pracą w niej zachęcam do wnikliwszej lektury tego forum. Można tu poczytać wpisy realnych ludzi, rzeczywiście związanych, obecnie lub w przeszłości z tą firmą, dyrektora handlowego (w wielu wcieleniach), a nawet samego pana prokurenta, tzw. szefa (wpisy z największą ilością błędów). Jest tu niezbędne kompendium wiedzy o stosunku firmy Felder, jej szefa i dyrektora do jej pracowników (obecnych i byłych) oraz atmosferze w niej panującej. Polecam wpisy szefa straszącego wszystkich forumowiczów sądem i policją. Zabiegi poprawiające wizerunek firmy spowodowane są problemami ze zwerbowaniem nowych pracowników, których owa firma regularnie szuka kilka razy w miesiącu. Zgadzam się w 100% z tą opinią. Poczytajcie od początku a poznacie co to za dziwaczna firemka i kto w niej pracuje. Nie polecam i radzę nie kierować się ostatnimi, pochlebnymi opiniami bo to manipulacja kogoś z firmy felder.

sierpien

Moje spostrzeżenia o rocznym okresie w f ! Bez poblemowu zrobię 25 telefonów oraz ustawie trasę z 10 wizytami. Za to dają 3500 brutto, jak dla mnie dobrze. Z tego zostaje 2 000 co mam pewne. Przez ostatnie 8 miesiecym z prowizjami nie miałem mniej niż 3100 na rękę. Sprzedaje poniżej tzw oczekiwań, ale zbytnio kierownik mnie nie gnębi. Widzę że się koncentruje na innych, coś w rodzaju pomocy. Jeśli tak pozostanie to zostanę tu jakiś roczek, no chyba że się naiwnie coś lukratywnego. Koledzy ok, na początku chętni do pomocy. Na piętrze jest nas 7 i kierownik. Kierownik mgr inz. z branzy, 4 osoby mają wyksztalcenie wyzsze, 3 srednie. Szukają osoby z wykształceniem min. srednim technicznym więc się zgadza. Szef ma swoje humory, za wysoko i za długo nikt nie skacze. Jedno zdanie twierdzace, jak się nie dostosujesz to cię niema. Co 3 miesiące szkola w Żorach, jednak często się powtarzają. To co mówią to robią. Całościowo polecam

bzyko

Zostaw merytoryczną opinię o Felder Group Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felder Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Felder Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Felder Group Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Felder Group Polska Sp. z o.o.