Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Ale na Inwestycujnej czy tarnobrzeskiej ? bo to różnica

Czerwony

Gang pókafffki vs gang slodziakow. Stawiam na slodziaki.

1-0
@Czerwony

Slodziaki 1-0

Zmiennicy

Lidery robią zakupy w Lydlu A Pjoter? A Pjoter w Biedronce :D

Zofia
@Zmiennicy

Wydaję mi się, że Twój komentarz - w takiej postaci - raczej niewiele wnosi do samej dyskusji o pracy w Stalgast. Jeśli tam pracujesz to prosiłabym Cię o przedstawienie niektórych warunków, na jakie można tam liczyć. Czy firma zapewnia Wam podstawowy pakiet socjalny?

kowalski
@Zofia

co najwyżej możesz liczyć na stek kłamstw od kierownictwa.Social w tej firmie nie istnieje.

Kolega grzesia

Już dawno zaczynają ludzie przeglądać na oczy a (usunięte przez administratora)to taka "historia" firmy degradowany wielokrotnie taka zapchaj dziura ale to tu normalne wiele takich zapchaj dziur począwszy od góry

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI SERWISU
Wysokie Mazowieckie
(Euromilk) GAMA Group Szepietowscy Sp.j.
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Zespołu Programistów
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
tego

nie polecam firmy(usunięte przez administratora) brak organizacji wymagają nie osiągalnych rzeczy nie dostarczając odpowiednich narzędzi . pracowałam tu 5 lat a na dowidzenia dostałam kopa.

Rezyser

(usunięte przez administratora) Ludzi spoko, chociaż nie wszyscy. Pensja nie była zła. (usunięte przez administratora)

Damian
@Rezyser

Widzę, że również masz niezbyt przychylne doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Wspomniałeś o wynagrodzeniu, które w Twojej ocenie nie było najgorsze. Mógłbyś dodać, czy pensja składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Liczę, że sprecyzujesz tę kwestię.

Zakalec z M

Dziadostwo nic więcej zrobili sobie z ludzi robotów i myślą że to taki park maszynowy 24h/7 a niektórzy w tych łbach to mają dobrze latają jak by ich czyściło cały dzień , kierownicy w tej zautomatyzowanej firmie to najgorsze (usunięte przez administratora) takie pieski na zawołanie robią pod siebie i tylko na siebie, Nie powiem bo są tez fajni młodzi ludzie a cała reszta to dno i konfitury .

Damian
@Zakalec z M

Twoja opinia jest trochę niespójna, dlatego pozwól, że zadam Ci kilka pytań związanych z Twoją wypowiedzią. Określiłeś, że pracodawca "ma ludzi za robotów", więc mogę przypuszczać, że praca w firmie Stalgast należy do prac trudnych. Mógłbyś napisać, jak dokładnie wygląda zakres obowiązków u tego pracodawcy? Pracownikom przysługuje przerwa na odpoczynek? Rozwiń, proszę swoją wypowiedź.

Kadrowicz

Coraz gorzej. Nie polecam tego (usunięte przez administratora). Siwy czy inaczej pukafka najbardziej dwulicowa osoba jaką w życiu spotkałem. Ogólne dno. Trzeba się ewakuować.

Praca w serwisie stalgast to jedna wielka mina. Nadgodziny nie istnieją ponoć. Robisz cały dzień i nic z tego nie masz. Koledzy w pracy zero pomocy. Jak o coś pytasz to odpowiedzi są typu on sam się nauczył. Szkolenie z urządzeń polega a czytaniu instrukcji samemu w domu jak masz czas po 13 godzinach w pracy. Obiecują na rozmowie o prace złote góry a przy podpisaniu umowy wszystko się zmienia radzę bardzo uważać. Generalnie kolejna firma kogucik która sama tworzy własny kodeks pracy. Choć otoczka firmy wygląda profesjonalnie i może być zachęcająca.

toja

Super firma rodzinna. Świetna atmosfera, dobre zarobki, fajni ludzie

Jedno wielkie dno kolesiostwo bajczary chamy i prostytutki. Pracowałem tam chwilę I sam zrezygnowałem pracując tam na dłuższą metę można się wykończyć psychicznie z ta patologia nie polecam tam pracy nikomu. Chyba że masz dobre znajomości to będziesz miał dobrze ????

@Anonim

Ja pracowałem ponad dwa lata. Praca nie należy do lekkich, ale mimo to jeżeli wykonujesz swoje zadania to nie ma problemów. 6 partii robiłem bez problemów, czasem kończyłem pracę dużo wcześniej. Atmosfera??? To jest praca na produkcji kontakt jest praktycznie z ludźmi na stanowisku obok Twojego. Ludzie pracują cały czas , nie ma tu miejsca na kawki i życie towarzyskie poza przerwami. Nikt nikogo na siłę nie trzyma, ja postanowiłem spróbować swoich sił gdzie indziej i nie było problemów.

Elohim
@Anonim

To trzeba się cieszyć, że pracujecie na umowach o prace nie w akordzie !!!!!! Patrzcie opinie !!! Stalgast Logstik Lub z linku wkleic w gorny pasek przegladarki.... https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21594439

Elohim
@Elohim

(usunięte przez administratora) Umowa akordowa

Zainteresowana

Czy są przyjęcia gdzieś na produkcję?

Gil
@Zainteresowana

Czy ty jesteś masochista ?

Eloo
@Zainteresowana

Jak wytrzymasz 45st To dawaj

Grzesiek

Jak ktoś się szanuje nie przyjdzie tu do pracy lepiej iść gdzieś za mniejsze pieniądze niż tracić nerwy, czas, ludzką godność i patrzeć na nieuków w postaci bandy purchafki. Jeden wielki (usunięte przez administratora).

zadowolony

Lubię atmosferę w Stalgast sp. z o.o. za: coraz lepsza atmosfera i możliwości rozwoju

Monter z sanatorium

Jest coraz gorzej jeżeli chodzi o atmosferę pracy ogólne dno kiedy ta tendencja się zmieni ? Wiem kiedy już niedługo bedzie wreszcie ruch jednostajnie prostoliniowy bo do dna brakuje już bardzo mało ech

Pracoholik
@Monter z sanatorium

Chyba tak jest wszędzie.

Agnieszka

@Michael, możesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Stalgast? Na jakim stanowisku pracujesz bądź pracowałeś u tego pracodawcy? Co możesz napisać na temat panującej atmosfery pomiędzy pracownikami? Czy nowo zatrudnione osoby mogą liczyć na wsparcie od starszych bardziej doświadczonych pracowników? Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat pracy w firmie Stalgast.

Irma
@Agnieszka

pracowałam chwile w tej firmie i nigdy więcej - jak nie jesteś czyjąś rodziną ciotka wujkiem siostrą bratem to nikt nie pomaga, nowe osoby nie mogą liczyć na pomoc b maja zaje... problem z tym starzy pracownicy. Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi tej pracy!

Rokokoko
@Irma

Dokładnie tak jest. Potwierdzam

Unknow

Odnośnie spawania Tig mam pytanie. Jak się tam pracuje? Na jakiej grubości materiale się pracuje

Motywacja

Życzę Wszystkim Wesołych Świat A Tobie Piotrek żebyś mniej strzelał z ucha w nowym roku tak wszyscy wiemy ze drabinka się już dla Ciebie skończyła także daj spokuj hohoho Merry Christmas

wh254

Witam, jaką stawkę można uzyskać za godzinę jako spawacz z uprawnieniami mig i mag?

karolo
@wh254

9zl brutto/h

wh254
@karolo

Po co tak piszesz?

Nieukrainie
@wh254

Jak cos wogule umiesz to ok. 20zl netto jak nie umiesz jstes stracony na starcie.

Grinch

Z okazji Świąt życzę sobie by pukafka dalej nie dołował firmy pamiętaj kasa to nie wszystko ale z drugiej strony gdyby nie to sam byś musiał zaginać ciąć itd chciałbym Ci powiedzieć w 2019 hasta la vista baby

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 140.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.