opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

TIME SECURITY

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2547)
Dodaj opinię
Oferty pracy(5)

Opinie(2547)

Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Certyfikaty jakości
  • .
  • Referencje
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza oferta

Certyfikaty jakości

Referencje

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mysłowice
  • Sosnowiec
  • Pekin
  • Długoszyn
  • Katowice
  • Będzin
  • Czeladź
  • Maczki
  • Jaworzno
  • Dąbrowa Górnicza
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Time Security Sp.zo.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mysłowice
  4. /
  5. Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o TIME SECURITY Mysłowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o TIME SECURITY Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Pan Niejadek

    04.09.2019 21:31

    Inne

    Grażyna pracowałem z tobą i tym niedorozwojem Sznurą a potem mnie przenieśli i wcale się nie dziwie że Janusz tym pierdyknął. Smród brud i ubóstwo. A tobie radzę bierz częściej prysznic bo cię czuć na 10 kilometrów :)
    ReviewUserIcon
    Agata

    05.09.2019 11:23

    Inne

    Dzień dobry, prosiłabym o zaprzestanie komentowania, jeśli sprawa nie dotyczy bezpośrednio opinii firmy. Ujawnianie danych jest karalne. Sprawa Państwa konfliktu została przekazana kierownictwu. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Agata Dział HR
    ReviewUserIcon
    J.F.K

    04.09.2019 23:30

    Inne

    Co wy ludzie wpisujcie za bzdury. Grażyna Muszyńska z Krymaru przy PiekarskieJ 1-3 to najlepsza pracownica w TIME SECURITY. Kandyduje na tytuł pracownika roku i jest oddana pracy bezgranicznie. Jest królową dancingów na trasie Chorzów-Bytom. Ma bardzo dobre serduszko i duszyczkę. Podzieli się z każdym ostatnią kromeczką bożego chlebusia i odda bliżniemu ostatni grosz. Kandyduje w Związku Emerytów i Rencistów na królową chorzowskiego parkietu. Działa w Ogólnopolskim Kole Złamanych Serc a jest Prezesem Koła. Działa w Chorzowskim Kole Gospodyń Domowych w sekcji Flaki i Podroby. Ostatnio rozpoczęła działalność w Caritasie sekcja zbierania puszek i starych .szmat czym zarywa noce i jest przemęczenia. Dorywcza dorabia myciem okien i wystaw sklepowych. Ma jeszcze wiele innych zajęć. A to że Grażynke trochę czuć i ukrywa swoje 02-P to ludzie trochę przeginacie Trzymaj się jestem z Tobą :)
    ReviewUserIcon
    Agata

    05.09.2019 11:22

    Inne

    Dzień dobry, prosiłabym o zaprzestanie komentowania, jeśli sprawa nie dotyczy bezpośrednio opinii firmy. Ujawnianie danych jest karalne. Sprawa Państwa konfliktu została przekazana kierownictwu. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Agata Dział HR
    ReviewUserIcon
    Violesława

    05.09.2019 06:09

    Inne

    Grażyna jak możesz być tak zakłamana obłudna i fałszywa. Pracowałam na tym posterunku bardzo krótko jednak nie lubiłam ciebie zmieniać bo zamiast iść do domu to godzinę czasu gadałaś na każdego tylko nie na siebie. Jako dowód podam co opowiedziałaś mi o chłopaku i jego żonie imieniem Patryk. To ty wyśmiałaś go że choruje na schizofrenie i to jest schizol a jego żona też bo się poznali w szpitalu psychiatrycznym. To ty powiedziałaś że ten Patryk w nocy dostał schizy i wyrąbał drzwi a jego teść przyjechał je naprawić. To ty powiedziałaś że Patryk nasikał koledze do butelki i podbierał innym jedzenie. Podobno Patryk łączył leki z alkoholem i trzeba na niego uważać chodź ja go nigdy nie widziałam. Sama tego bym sobie nie wymyśliła Na jego miejscu bym cię nawet nie popluła. A co mówiłaś o Panu R. Że to alkoholik bo jak przyjedzie na obiekt z grafikiem to jest cały spocony czerwony i telepią mu się łapy. Jesteś wredna i przestań udawać świętojebliwą i porządną. Może twoi współpracownicy przejrzą i Kierownictwo także na oczy. Pisania o tobie jest dużo ale te dowody wystarczą
    ReviewUserIcon
    Agata

    05.09.2019 11:21

    Inne

    Dzień dobry, prosiłabym o zaprzestanie komentowania, jeśli sprawa nie dotyczy bezpośrednio opinii firmy. Ujawnianie danych jest karalne. Sprawa Państwa konfliktu została przekazana kierownictwu. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Agata Dział HR
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.09.2019 14:21

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    04.09.2019 17:32

    Inne

    Szacunek dla Pana Panie Januszu. Mało kto by zniósł takie cyrki. Jestem pełna podziwu. Życzę Wszystkiego dobrego. Najważniejsze to się nie dawać
    ReviewUserIcon
    Konkurencja

    28.08.2019 07:22

    Inne

    @ Arnold Schwarzenegger Witam Pana i podziwiam Pana za brak wiedzy z podstaw Prawa Pracy i grożących z tego powodu konsekwencji. Zabrania Pan korzystać pracownikom ( tak przypuszczam ) podczas upałów z dostępu do korzystania z wody, czym łamie Pan Prawo Pracy bo jest to Pana zakichany obowiązek. Po drugie ujawnia Pan dane pracownika z imienia i nazwiska oraz miejsca pracy a grozi to sprawą karną. Po trzecie pisze Pan, że jest osobą niezrównoważoną psychicznie, bo jeśli ma grupę z określonym symbolem też Pan poniesie konsekwencje karne. A od kiedy Pan Pracodawco jest psychiatrą albo psychologiem klinicznym. Z przyjemnością zatrudnię tego Pana w naszej firmie ponieważ jestem pewien, że takich pokrzywdzonych jak ten Pan jest wielu. Najlepiej jak Pan zajmie się warunkami w Waszej firmie TIME SECURITY ponieważ opinie z forum i byłych pracowników pracujących u mnie są zatrważające. Pozdrawiam Pana i Pana Głupotę.
    ReviewUserIcon
    Niepełnosprawny

    30.08.2019 09:55

    Inne

    Przyjmujecie byłych pracowników (tudzież takich którzy chcą odejść z tej zlodziejskiej firmy) z pierwszą grupą?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.08.2019 08:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anna

    27.08.2019 09:21

    Inne

    Przyjęłam i zrozumialam pozdrawiam wszystkich :)
    ReviewUserIcon
    Joanna

    26.08.2019 19:10

    Inne

    czekać aż skarbówka też się dobierze do tyłków! pozdrawiamy pracownicy time :)
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    26.08.2019 19:19

    Inne

    popieram
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.08.2019 13:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Anka

    04.08.2019 19:29

    Inne

    Krist się własnie ujawnił :D :D :D
    ReviewUserIcon
    pracownik k..u

    06.05.2018 16:43

    Inne

    Ludzie nie polecam firmy absolutnie najgorszy badziew gdzie pracowałem nie liczy sie człowiek i umiejetnosci tylko grupa pracowałem w jednym miejscu szesc lat poleciałem ze względu na brak grupy ludzie którzy przyszli niewiem do czego sie nadają ale na pewno nie do pracy w ochronie ciagły szantaż pracujesz pod stresem nie wiesz kiedy wylecisz szefochrony pan a.s. jeżdzi jak na sranie i ciągle grozi ciągle się coś dzieje nie polecam absolutnie tej firmy nikimu mijać szerokim łukiem.Pan dyrektor regionalny Kraków ma grupe z s szef ochrony równieź co prezentuje ta firma widać po zatrudnionych ludziach także o czym my tu mówimy
    ReviewUserIcon
    krist

    02.08.2019 18:10

    Inne

    Co sie tak spinasz wiadomo że jak stracisz grupę to cię wykopią na zbity pysk to parodia że w ochronie pracują ludzie chorzy(niepełnosprawni) sam mam grupe i pracowałem w ochronie to wiem ,a jak już masz grupe specjalną to super bo dodatkowa kaska z perfronu leci oczywiście do firmy a nie do ciebie a co się tak boicie kierownika co on ci może zrobić premię zabrać jak jej nie masz a roboty jest w bród
    ReviewUserIcon
    Anna

    03.08.2019 18:41

    Inne

    założe się ze potrafi :D heheh
    ReviewUserIcon
    Steven Seagal

    02.08.2019 20:02

    Inne

    Witam. Pracuję gościnnie często na posterunku Krymar Piekarska 1-3. Pracuje tam wspaniały Adam dowódca, człowiek o gołębim sercu, duszy anioła, twarzy Rudolfa Valentino, który podzieli się ostatnim okruchem bożego chlebusia. Jest tak wspaniały, że aż się się chce pracować nie po 24 godziny ale po 124 a człowiek nie czuje zmęczenia i jest gotowy oddać życie za firmę. Kierownictwo jest przecudne, częste premie w razie nadgodzin kierownik przywozi catering z zimnymi napojami włącznie. Dowódca A. zrobi kanapki pożartuje pozwala nawet oglądać TV ( pornole też można ). Żyć nie umierać obiekt (usunięte przez administratora) Gorąco polecam
    ReviewUserIcon
    Mala

    02.08.2019 23:04

    Inne

    Ta firma to istne badziewie jak tak niby jest to czemu ludzie odchodzą czemu nie mają katering na obiektach chłopie idź się leczyć i nie pisz już tych bzdor nie dobrze się robi od tego
    ReviewUserIcon
    Grażyna

    02.08.2019 19:41

    Inne

    Ta firma nie lubi prawdy. Zwłaszcza o budce na Piekarskiej 1-3 w Chorzowie. Tam jest taki jeden.. przez którego ludzie uciekają. Grafik jest zmieniany codziennie a nawet kilka razy za dnia. SERDECZNIE NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    Pracownik.

    02.08.2019 19:46

    Inne

    Zgadzam się z tą opinią. Potwierdzam i nie zaprzeczam. Większej porażki tam nie ma....
    ReviewUserIcon
    Kotek

    26.08.2018 05:06

    Inne

    Firma time bardzo dobra firma dbają o ludzi grafik elastyczny może mało porozumienia między pracownikiem a szefostwo ale to się zmienia wszystko jest na dobrej drodze
    ReviewUserIcon
    krist

    02.08.2019 18:30

    Inne

    W twojej szkole specjalnej nie było polskiego ?
    ReviewUserIcon
    Kotek

    16.09.2018 05:38

    Inne

    Pracownik k...u nie masz żadnej racji jesteś jak ptak sramach w swoje gniazdo nie podoba się to wypad w forum i z firmy nie niszczy na gnoju opini
    ReviewUserIcon
    krist

    02.08.2019 18:28

    Inne

    Gratuluję ortografii , no i radzę jak najszybciej udać się do psychiatry ,to taki lekarz co leczy mózg u ludzi którzy go mają.
    ReviewUserIcon
    Marta

    21.09.2018 22:31

    Inne

    @Kotek, w swoim komentarzu mówisz o zmianach zachodzących w firmie, co dokładnie masz na myśli? Jakie różnice zauważasz? @KOTEK, każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania na forum, należy jednak przestrzegać regulaminu. Proszę Cię o zapoznanie się z nim. Nie wolno w taki sposób traktować innych użytkowników! @Siwy, co masz na myśli pisząc o tym, że "godziny przekraczają normę"? Pracodawca wymaga dłuższych godzin pracy? Czy są one dodatkowo płatne?
    ReviewUserIcon
    Siwy

    23.09.2018 02:38

    Inne

    Witam, godziny pracy sa przekraczane jezeli pracuje sie na na grupie inwalidzkiej, i sa jakies przepisy.. pracujac dziennie 16h lub nawet 24 to nie wydaje sie ze to jest zgodnie kodeksem pracy?. Jezeli na jmowe o prace jest te 166 okolo godzin pracy to czemu pracujemy po ponad 200 i za to nie mamy żadnych dodatkow premi itd godziny sa liczone jak kazda pierwsza. Jezeli juz mam po tyle pracowac to chcialbym zobaczyc jakis dodatek do wyplaty lub jakies bony. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    krist

    02.08.2019 18:22

    Inne

    Pracujecie po 200 godzin bo jesteście frajerami ,i nie potraficie się odezwać ślimak ma większe jaja od was !
    ReviewUserIcon
    Romko

    14.03.2019 14:36

    Inne

    Witam wszystkich ja pracuje w tej Firmie i jest ok , wszystko tak jak przekazano nam przy przyjeciu , uważam ze osoby które wypisuja bzdury , tak naprawde nie powinny pracowac w ochronie , takie moje zdanie , polecam ta firme ochrony, jest ok
    ReviewUserIcon
    Bbb

    21.07.2019 06:31

    Inne

    Bzdury ? Na nadgodziny trzeba czekać prawie 4 miesiące , i to tych nadgodzin nie ma z wypłatą tylko jakoś na 25 kwietna potem lipca potem października i stycznia 4 razy do roku jak coś im w godzinach nie pasują odejmuja dni z urlopu i ten urlop jest zabrany tylko dlatego że im godziny się nie zgadzają to nie bzduru tylko prawda
    ReviewUserIcon
    krist

    02.08.2019 17:57

    Inne

    A dlaczego za nadgodziny płacą na umowę zlecenie na inną firmę ?
    ReviewUserIcon
    Steve Wonder

    02.08.2019 12:55

    Inne

    Ten dziad na Krymarze Piekarska1-3 Adam Sznura pseudo dowódca analfabeta alkoholik ten kapuś brudas śmierdziel uwaga został poklepany przez pseudo kierownika Rumianowskiego i mu od...........ala dowódctwo. A ten ch..j nawet nie umie pisać po polsku bo to czysty gebels itp. itd. Pił tak,że żona go zostawiła w kalesonach i dostał mieszkanie socjal w slamsie a jak przychodzi debil do roboty to komornik stoi za rogiem i go obserwuje a funkcja mu odp.......ala. ten brudas nie ma się gdzie nawet wykąpać tylko stary ciul chodzi do MAMUSI !!!!! Nie przyjmujcie się do pracy bo SMRÓD BRUD I UBÓSTWO :)
    ReviewUserIcon
    Asia

    30.07.2019 17:41

    Inne

    Nie polecam nawet wroga
    ReviewUserIcon
    Nina

    02.07.2019 17:05

    Inne

    Witam pracuję w firmie od paru miesięcy jakoś złego słowa nie mogę powiedzieć . Polecam kto chce pracować- pracuje .
    ReviewUserIcon
    Jean Cloude Ja Wam Dam

    22.07.2019 06:49

    Inne

    Nina powieś się najlepiej, bo jak tobie wystarcza samo chcenie i wypłata na czas, to idź do ortopedy leczyć nogi bo na główkę za późno. :)
    ReviewUserIcon
    wso

    25.07.2019 11:25

    Inne

    Kto chce pracować pracuje Ja z tym się nie zgadzam jak nie masz grupy umiarkowanej,lub znacznej to nie pracujesz mam tylko lekki i ju prawie wyleciałem. Wypłata na czas. Reszta wielkie czary mary
    ReviewUserIcon
    Chłopcy z ferajny

    10.07.2019 05:38

    Inne

    Ostrzegamy nie przyjmujcie się na Krymar Piekarska 1-3. Jest tam(usunięte przez administratora) pseudo dowódca(usunięte przez administratora) i przez niego uciekają fajne chłopy a ten ciul kapuje do naszego szefa na nich że nic nie robią, A ten (usunięte przez administratora)stoi jak gebels przed budą na baczność i wygląda jak by był z wermachtu niedorozwój jeden. (usunięte przez administratora) się nawet do naszej roboty co go to (usunięte przez administratora)powinno obchodzić i sami go mamy dosyć a co dopiero ci co z nim pracują. Skarżą sie na niego kierowcy, właściciele firm i wielu innych ale (usunięte przez administratora)obstoi bo kapuje. Przez tego (usunięte przez administratora) fajni ludzie odchodzą bo to wieśniak kapuś donosiciel i ten co sra we własne gniazdo. Z daleka od niego :)
    ReviewUserIcon
    Pp

    10.07.2019 06:08

    Inne

    prawda.
    ReviewUserIcon
    kotek

    09.07.2019 23:12

    Inne

    ja jestem sam na obiekcie a mam druga grupe wiec jak nie wolno skoro tak jest prosze o odpowiedz czy mozna czy tez nie ?
    ReviewUserIcon
    Byczek

    10.07.2019 02:57

    Inne

    Według prawa nie wolno Tobie pod żadnym pozorem samemu pracować na obiekcie. Stosują to żeby mieć tylko większe zyski
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w TIME SECURITY?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    kotek

    09.07.2019 23:06

    Inne

    to dobra firma ja wyplate mam zawsze na czas a to jest wazne reszta nie gra roli
    ReviewUserIcon
    Byczek

    10.07.2019 02:49

    Inne

    wypłata na czas prostaku, a że srają i plują ci w mordę to nieważne. Ciebie mogą mieć za nic (usunięte przez administratora) !!!!!
    ReviewUserIcon
    Jean Claude Ja Wam Dam

    20.06.2019 04:37

    Inne

    Smród brud i ubóstwo FIRMA KOGUCIK (usunięte przez administratora) i ucik Pozdrawiam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Myszor

    25.06.2019 14:46

    Inne

    W pełni się zgadzam.
    ReviewUserIcon
    kotek

    26.09.2018 04:15

    Inne

    siwy nie masz racji tobi i ty tez nie ja pracuje maks po 168 godzin wiec nie ma po 200 nie macie zadnej racji nie oddzywajcie sie dodatki sa wyplacane do reki wiec tu tez sie mylicie jak wam sie nie podoba praca w tej firmie to ari wederci
    ReviewUserIcon
    Romko

    14.03.2019 14:11

    Inne

    Praca na Wirku super, bardzo dobra załoga i super dowódce dostaliśmy , jest wymagajacy ale ludzki i potrafi zjednoczyc załoge jest ok
    ReviewUserIcon
    Steven Segal

    23.06.2019 08:00

    Inne

    Kotek ty analfabeto pisze się arrivederci (usunięte przez administratora) i tumanie niedorozwinięty ( albo tumanko ). Nie znasz niedouczony/a wieśniaku języków to się nie odzywaj :)
    ReviewUserIcon
    Krawiec

    13.06.2019 18:15

    Inne

    Polityka firmy jest niestety fatalna .Jeśli nadal będą tak postępować z pracownikami to będą chodzić po domach i pukać do mieszkań czy ktoś nie chce u nich pracować .Żałosne kadry żałosna wysoka rada kierownicza będziecie jak Świadkowie Jehowy szarpać za klamki w mieszkaniach i dzwonić do ludzi.Na dzień dzisiejszy nie polecam pracy w tej firmie szkoda waszego czasu.
    ReviewUserIcon
    Marek

    29.04.2019 18:50

    Inne

    Wszystko w jak najlepszym porządku. Firma warta uwagi.
    ReviewUserIcon
    Papa

    27.11.2018 12:49

    Inne

    Ostatnio jest coraz gorzej , urzędniczki z kadr to żenada mam wrażenie że "pracują " tam za karę , brak kompetencji . W poniedziałek nie polecam wyjazdu do firmy bo jet odprawa i w wielu pokojach jest pusto . Nic nie załatwicie . W tym miesiącu mimo umowy że przelewy będą do 25 każdego miesiąca do tej pory nie ma ..... kotku ty nie komentuj .
    ReviewUserIcon
    Hades

    30.12.2018 04:45

    Inne

    Żenada? To mało powiedziane... Nie polecam, kierownicy bez elementarnej wiedzy z zakresu prawa pracy i zatrudniania osób niepełnosprawnych. Prosty przykład :osoby z I gr. pracują samotnie na obiekcie, co jest niezgodne z prawem, na orzeczeniu Igr stoi jak wół że praca wyłącznie z drugą osobą. Okradanie z urlopu, obcinanie godzin, podsuwanie wniosku urlopowego wypisanego na np. 4 godziny żeby tylko nie było nadgodzin i zgadzala się norma miesieczna. O ile jakimś cudem dostaniesz nadgodziny to wyplacaja raz na kwartał.... Takich minusów jest cały ogrom, z kierownikiem brak porozumienia, jeśli jakimś cudem zechce łaskawie porozmawiać to opowiada takie bzdury że głowa mała... Proponuję wysłać ich na szkolenie do PIP-u, może dowiedzą się jakie kary są za okradanie pracowników. Przekraczanie tyg. norm pracy to "standart". Pracownicy kadr to też jedno wielkie nieporozumienie. Urlopu nigdy się nie doliczysz bo po cichu go podbieraja. Jedyny mały plus ti wypłaty na czas, poza tym nie ma zadnych innych. Jeśli na obiekcie powstaje konflikt, to kierownicy zwyczajnie nie reagują i czekają aż sprawa sama ucichnie... Zastanawiam się za mają co te wysokie wyplaty, premie i inne benefity? Nie polecam tej firmy.
    ReviewUserIcon
    Ola

    01.03.2019 09:02

    Inne

    Aż tak źle ?

    Kontakt - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pukowca 15 40-847 Mysłowice

    NIP:2220818844

    KRS:0000363209

    http://time-polska.pl/
    Branża główna: Sprzątanie
    ReviewUserIcon
    Anna

    27.02.2019 21:31

    Inne

    Witam. Mam zacząć tam prace. Proszę napisać czy warto. Bo szkoda czasu jak faktycznie jest źle.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    28.02.2019 10:30

    Inne

    Decyzja należy do Ciebie. Jak sama widzisz jest ktoś kto nie daje napisać prawdy tylko wybiela firmę Życzę powodzenia
    ReviewUserIcon
    Marcin

    25.02.2019 00:20

    Inne

    Witam firma wygrała przetarg na kopalnie wirek. Czy komuś coś wiadomo o atmosferze tam panującej?
    ReviewUserIcon
    Kamila

    27.02.2019 15:25

    Inne

    Nie polecam! Za nadgodziny nie wypłaciła firma Kierownik olewa pracowników. Coś się dzieje w Time.
    ReviewUserIcon
    Marek

    16.02.2019 15:14

    Inne

    Witam wszystkich co krytykują ta firme , napisze tak że to jest kłamstwo, i nie prawdziwe oskarzenia, ja sie przyjąłem i panie bardzo miłe w kadrach wszystko zostało załatwione w ciagu 1 h praca tez, wypłata na czas. Jak ktoś chce lezeć i pobierać pieniądze to tak ta firma nie dla niego, niech poszuka szcześcia w innej firmie to taka informacja dla wszystkich , dziekuje za uwagę i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Zofia

    05.02.2019 17:45

    Inne

    Nie polecam. Zostałam zwolniona 3 miesiące przed osiągnięciem wieku emerytalnego. Masakra. Wykorzystywanie osoby niepełnosprawnej. Dyrektorka działu kadr to jakaś porażka niczego nie potrafi wytłumaczyć. Brak slow
    ReviewUserIcon
    Spidi

    08.01.2019 05:30

    Inne

    Bez komentarza
    ReviewUserIcon
    Monika

    24.10.2018 02:56

    Inne

    Widzę jak ochraniają pociągi śląskie w Oświęcimiu. (usunięte przez administratora)drinkuje i śpi, albo szuka pocieszenia w ramionach oświęcimskiego elementu....
    ReviewUserIcon
    TOBI

    07.06.2018 10:29

    Inne

    Uważajcie na tą firmę przekręt goni przekręt. Nie polecam !!!!!!, szukajcie pracy w innych, lepszych firmach w regionie.
    ReviewUserIcon
    K...C

    30.07.2018 13:31

    Inne

    Kotek... A jak można nazwać dostawanie wypłaty z dwóch różnych firm ?! Czysty przekręt i nic więcej... Uważajcie bo ktoś uwierzy że pracownik u was zarabia 60 zł na miesiąc hahaha... Kierownictwo tak samo bynajmniej w Katowicach, problem ? Radz sobie sam człowieku bo kierownik nie raczy odebrać telefonu. Byle jeszcze jeden dzień i omijam tą firmę szerokim łukiem !!! (usunięte przez administratora) i tyle
    ReviewUserIcon
    Maniek

    23.09.2018 20:57

    Inne

    Ciekawe jak długo pracujesz w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Siwy

    16.09.2018 21:31

    Inne

    Lepiej omijać szerokim łukiem, zeby pracowac musisz miec grupę nie masz to dowidzenia warunki okropne zero przepisow bhp, godziny przekraczaja norme, z umowami to robia jak sie tylko im podoba. Wypłaty na czas zero premii. Nie popracujesz długo lepiej szukac u konkurencji. Chcesz to ryzykuj ale szkoda twojego czasu
    ReviewUserIcon
    KOTEK

    31.08.2018 12:20

    Inne

    chcial bym sie zwrucic z prosba do osoby prowadzacej to forum aby to forum zostalo usuniete poniewaz psuje nie tylko opinie firmie ale i naszym pracownikom jesli to czyta osoba prowadzaca bardzo prosze o usuniecie tego forum
    ReviewUserIcon
    KOTEK

    31.08.2018 12:17

    Inne

    anonymous widze ze jestes ciemny jakie pieniadze za jaka umowe skoro masz nie rowno pod sufitem wypad z tego forum tacy jak ty to osly nikt cie tu nie zapraszal wiec jak cos ci nie pasuje to wypad i nie psuj opini bo jestes zwyklym pionkiem (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    kotek

    27.08.2018 22:49

    Inne

    bardzo dobra firma time jesli komus nie pasuje to wypad z forum
    ReviewUserIcon
    anonymous

    27.08.2018 17:00

    Inne

    Kiedy ta firma odda nielegalnie ściągane pieniądze wzamian za otrzymanie umowy na etat
    ReviewUserIcon
    Marta

    17.08.2018 00:59

    Inne

    @kotek, a jakiego typu są to szkolenia? Czy często się odbywają? Czy są one obowiązkowe, czy dla chętnych pracowników? @Nicol, dziękuję za opisanie Twojego punktu widzenia, ten komentarz pojawił się już jakiś czas temu, czy w firmie zaszły jakieś zmiany, które uznajesz za pozytyw?
    ReviewUserIcon
    Nicol

    23.08.2018 14:56

    Inne

    Niestety nie zaszły żadne zmiany w sprawie dogadywania się na relacji pracownik-pracodawca. Mam nadzieję że jednak się to zmieni. Bardzo ciężko pracuje się z takiego powodu.
    ReviewUserIcon
    Nicol

    23.08.2018 15:02

    Inne

    Mogę na szkolenia odpowiedzieć raczej są one obowiązkowe. Nie słyszałam raczej żeby ktoś mógł sobie opuścić takie szkolenia ale nie jestem pewna.
    ReviewUserIcon
    volvog

    21.08.2018 13:35

    Inne

    NIE POLECAM TEJ FIRMY

    Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Gądki

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Białystok

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon