TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Por. Janek

Firma dość rzetelna i konkretna, szczególnie w porównaniu z niektórymi innymi firmami z branży. Zakres wykonywanych obowiązków zgodny z ustaleniami. Mundury i wyposażenie też ok. Kierownicy różnie, zależy jak się trafi, ale generalnie ogarniali obiekty. Wypłaty raczej na czas, może ze dwa razy zdarzyły się jednodniowe obsuwy. Generalnie większych powodów do narzekań przez czas obowiązywania umowy nie było.

@Por. Janek

cześć, czyli mówisz, że spoko i warto się rozejrzeć za robotą? bo się zastanawiałem na tym ale ciężko było tu znaleźć jakieś normalne opinie, bo większość tu to jeden koleś pisze i średnio biorę je na poważnie... po ile godzin się pracuje?

Hyss

160-200 godzin

oleq
@kandydat

nie wiem czy moja opinia cie do czegoś przybliży, ale wiesz, ja na przykład uważam podobnie do kolegi. Na pracę nie ma co narzekać w sumie

Asia
@kandydat

Uwierz mi że szukaj pracy wszędzie gdzie to możliwe ale nie w tej firmie banda (usunięte przez administratora) kłamców co innego mówią a co innego robia

Karlus
@Asia

Głupoty opowiadasz. Firma jak firma, nigdy większych problemów nie było. Raz się jeden dzień spóźnili z wypłatą przez rok pracy, a kierownik raz mi zapomniał przywieźć koszulkę, to na drugi dzień przyjechał na obiekt jeszcze raz. Różne ludzie mają doświadczenia i to jest normalna sprawa.

oleq
@Karlus

właśnie u mnie też nie było do tej pory jakichś problemów. A z ciekawości długo tu pracowałeś?

dawińci
@Hyss

przeważnie norma czasu pracy wynosi w granicach 168 - 176 godz. jak braknie paru godz. to Time bierze pracownikowi brakujące godziny z urlopu a ja się pytam czyja to jest wina jak nie można wyrobić normy pracownika czy pracodawcy. ??????? mądremu dość.....

Karlus
@oleq

Raz na umowie o pracę dwa lata a potem schodzili z obiektu. A kiedyś później jeszcze rok na zleceniu bo miałem też inną robotę.

@Karlus

Raz w roku, to się i w najlepszych firmach może zdarzyć, zwłaszcza jak tylko dzień, to to nic problematycznego dla mnie

kandydat

Średnio mi się chce wierzyć komuś kto niemal 24/7 siedzi na forum byłego pracodawcy i pluje jadem...brzmi bardzo niezdrowo.

Dżony
@kandydat

tu jest cała (usunięte przez administratora) takich dziwnych ludzi. Nic sie nie idzie dowiedzieć, chyba że ktoś z firmy sie wypowie bardziej konkretnie

idek
@Dżony

Tak, tylko jak ktoś chce się wypowiedzieć, to przyjdzie taka Asia i wmawia, że to nieprawda...

idek
@kandydat

Najlepiej nie słuchaj innych, tylko sprawdź sam, nikt nie oceni tego jak ci się będzie pracowało, niż ty

Joasia

jak dla ciebie to wstyd pracować w ochronie to co tu robisz na tym forum? frustracje siejesz?

Oleg

Jest opcja pracy na nie pelny etat? jak grafik? proszę o informacje

@Oleg

Dzień dobry. Oczywiście, jest opcja pracy na pełny etat. Natomiast kształt grafiku zależy rzecz jasna od obiektu, na którym ewentualnie podjąłby Pan pracę. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w naszej firmie, uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Rekrutacji, pod numerami telefonów: 535 505 149, 535 453 076. Pozdrawiamy!

Oleg
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czyli jest to do dogadania w razie czego? Żeby to jakoś ustawić pod to co mam jeszcze?

@Oleg

Wszystko zależy od tego, jakie ewentualnie uprawnienia Pan posiada i na jakim obiekcie podjąłby Pan pracę. Ale tego rodzaju szczegóły trzeba już ustalać podczas procesu rekrutacji.

Lidka

Witam chciała bym się zatrudnić , Jakie dokumenty są potrzebne do zatrudnienia. jestem osoba niepelnosprawna.Z kim mam się kontaktować ?

@Lidka

Dzień dobry. Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośredni z naszym Działem Rekrutacji, pod numerami tel. 535 505 149 lub 535 453 076. Pozdrawiamy!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

czyli mam zadzwonić tu do działu rekrutacji i mi tam powiedzą co wysłać czy można po prostu wysłać cv, na któregoś maila?

@Karol

Naszym zdaniem bezpośredni kontakt z Działem Rekrutacji przyspieszy cały proces. Dlatego właśnie prosimy o telefon - tam uzyska Pan wszystkie istotne informacje.

rozumie, dziękuję. Będę się kontaktował

Karol

mam własny rozum i sam potrafię decydowac o sobie i zrobię co będę chciał, dzieki za troske...

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Hyss

Jak ktoś chce zarobić to im więcej godzin tym lepiej . Lesery to by wcale robić nie chciały. Ważne że wypłata się zgadza i jest na czas

@Hyss

ja PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TRZY LATA I WIEM JAK JEST O NADGODZINACH MOŻNA ZAPOMNIEĆ JAK SZEFOSTWO DAJE NA OBIEKTY LUDZI PONAD STAN PRZEWAŻNIE NORMA W MIESIĄCU JEST 168 LUB 176 GODZ. BYŁEM NA OBIEKCIE GDZIE W OKRESIE LETNIM OD KWIETNIA DO LISTOPADA PRACA PO 11 GODZ. SAME NOCKI. 30 RAZY 11 = 330 GODZ. A 168 RAZY 2 = WYCHODZI 336 GODZ. NA BRAKUJĄCE GODZ. (usunięte przez administratora) Z URLOPU A CZYJA TO JEST WINA ŻE NIE MOŻNA WYROBIĆ NORMY GODZINOWEJ ZWYKŁEGO PRACOWNIKA CZY SZEFOSTWA. JAK PRZYJMUJĄ TAKIE PRZETARGI ŻE NIE WYCHODZI NORMA ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ TO JEST CAŁA PRAWDA PRAWDA W OCZY KOLE JA MOGĘ SIĘ ROZLICZYĆ Z KAŻDEGO POSZCZEGÓLNEGO MIESIĄCA POSIADAM WSZYSTKIE PASKI I GRAFIKI. NA WYCIECZKI INTEGRACYJNE KTÓRE FIRMA ORGANIZOWAŁA NIE MIAŁEM ANI RAZU PROPOZYCJI TYLKO W ŚWIĘTA PRZEZ TRZY LATA MUSIAŁEM SPĘDZIĆ W PRACY BO ZAWSZE ZNAJDĄ SIĘ OSOBY ŻE NIE BĘDĄ W ŚWIĘTA PRACOWAĆ I ZAWSZE COŚ WYKOMBINUJĄ ŻE NIE BĘDĄ PRACOWAĆ.

MARKO

a ty zrobiłeś ten sam błąd co tomasz. POWINNO BYĆ W OGÓLE - A NIE WOGÓLE...............

Tomasz

Myślę, że to też nie jest poprawna pisownia a jednak tak sie pisze polonistko "w ogóle "????

@Hyss

a skąd brać nadgodziny jak jest ludzi na obiekcie ponad stan. minimum trzeba każdemu pracownikowi zapewnić normę miesiąca. przeważnie norma w miesiącu wychodzi średnio 168 lub 176 godz. gdy jest system całodobowy to godzimy przy czterech osobach dwie osoby 192 godz. i dwie osoby 180 godz. ile zostanie godz. dla piątej osoby. godz. brakujące trzeba odpowiednio wy urlopować. a nie okradać pracownika z urlopu urlopować trzeba umieć potrafić żeby wyszło jak się należy a nie urlop wypisywać na raty godzinowo. mógł bym wiele przykładów na ten temat wyjawnić. jak urlop to w całości ktoś musi mieć wolne a nie po parę godz. w różnych odstępach.................

Takie bzdury piszesz że dochodzę do wniosku że sam potrzebujesz (usunięte przez administratora)i brak ci empatii

Gfki
@MARKO

Trzeba było też kombinować i w święta nie robić, prosta sprawa, nie chcę to nie robię nikt Cię do kaloryfera łańcuchem nie przypiął. Wed

gość

możecie mówić co chcecie, ale mi się tu dobrze pracuje. pozdr

DAWIŃCI
@gość

ja pracowałem tam trzy lata mogę dużo opowiedzieć ze szczegółami. honorują tylko emerytów nawet takich pod osiemdziesiątkę a takich z grupą bez renty pozbywają się bez najmniejszego oporu. ja od listopada jestem bez żadnego dochodu do Życia bo ZUS nie przydziela renty jestem w posiadaniu tętniaka aorty wstępującej.i jestem bez pracy a W TIME TYLKO HONORUJĄ CO MAJĄ PODWÓJNIE DOCHODY+ TRZYNASTKI I CZTERNASTKI A TYM CO NIE MAJĄ RENT NIE CHCĄ DAWAĆ NADGODZIN. BO NIE UMIĄ UKŁADAĆ GRAFIKÓW. JA NA TĘŻNI ZADOLE JAK UKŁADAŁEM GRAFIKI NIE MIAŁEM PROBLEMU BO UMIAŁEM UŁOŻYĆ GRAFIK ŻEBY WSZYSCY BYLI ZADOWOLENI.

gość
@DAWIŃCI

naprawdę, nie musisz komentować każdego posta z osobna...twoje zdanie już znamy, serio, raz wystarczy. a to, że będziesz pisał capslockiem, nie oznacza, że to co piszesz będzie wzięte bardziej na poważnie, a wręcz przeciwnie. sorry, ale to trochę niepokojące, że ciągle przesiadujesz na tym forum i piszesz komentarze pod różnymi nickami, gdzie styl wypowiedzi zdradza od razu, że to jedna i ta sama osoba..

DAWIŃCI
@gość

prawda w oczy kole. dyrekcji time.................

ti tak

Firma ok wypłacalna

KRISTOF
@ti tak

o nadgodzinach można zapomnieć, bo na każdym obiekcie ludzi ponad stan.

ten
@KRISTOF

Ale czy to źle nie każdy chce klepać nadgodziny. Dla mnie jako osoby która była zmuszana do nadgo w poprzedniej pracy to wrecz plus

pozytyw

SZANUJ SZEFA SWEGO BO MOŻESZ MIEĆ GORSZEGI.

Pracownik Time

Bartosz on przynajmniej pracuje nie ma takiego parcia na dowódcę jak ty. Tylko ty jesteś bezrobotny ponieważ jesteś w każdej firmie ochraniarskiej spalony. Życzę powodzenia Biedronka czeka na ciebie czubku z orzeczeniem na głowę haha.

W CYRKU JEST MIEJSCE DLA CIEBIE

JERZY

W CYRKU JEST MIEJSCE DLA NIEGO...

Jaco

A Kargulie to jeszcze robio

tik tak
@Jaco

pracuje o ma się świetnie

Zainteresowana

Poziom konwersacji ,jest szokujacy.Chyba lepiej wypowiedziec swoje zale bezposrednio do osob ktorych rzecz dotyczy.Takie pranie brudow nie daje konstruktywnej opini o firmie ,ani tez nie rozwiazuje sprawy.Fakt faktem do dzis czekam na telefon od Kierownika.Mysle ze raczej Time mnie nie wybralo.

@Zainteresowana

Dzień dobry. Proszę ewentualnie przedstawić sprawę w HELPDESK - sprawy pracownicze: tel. +48 533 329 991 lub e-mailem: kontakt@time-polska.pl. Chyba że wcześniej kontaktowała się Pani bezpośrednio z konkretnym kierownikiem. Pozdrawiamy!

Dua

Marko. Tego się nie da już czytać! Wiecznie pokrzywdzony!! Znajdź se chłopie inną robotę a nie szukaj problemów u innych. Byłam ostatnio w firmie i teksty ochroniarza w helpdesku były mocno żenujące. Myślę że dyrekcja powinna coś z tym zrobić. Ogólnie nie narzekam. Uczciwe rozliczenia, czasem wymagające wyjaśnienia. Po paru latach pracy i doświadczeniu z innych firm uważam że Time jest super. Kto chce pracować to zarobi.

@Dua

Co Pani rozumie przez "mocno żenujące teksty w HelpDesku"? Żeby stosownie zareagować, musimy wiedzieć, czego właściwie dotyczą Pani uwagi. Pozdrawiamy!

Dzień dobry. Jeśli wejdzie Pan na naszą stronę www, znajdzie Pan stosowne kontakty do zgłoszenia ewentualnych skarg czy wniosków (np. telefon dedykowany pracownikom HELPDESK czy e-mail ZGŁOŚ PROBLEM). Sugerujemy skorzystanie z nich, jeśli ma Pan zastrzeżenia co do działań przedstawicieli firmy lub chce zgłosić jakiekolwiek inne, merytoryczne uwagi. Prosimy jednak o powstrzymanie się od anonimowych obelg, inwektyw i osobistych wycieczek, bo na tego rodzaju wpisy nie możemy i nie będziemy reagować. Pozdrawiamy.

Bossak
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Helpdesk to ściema żadnych uwag nie rozpatrujecie, siedzi gość co mamrota jakieś głupoty i zbywa ludzi taki to help desk. Najgorsze że ludzią się nie chce po sądach włóczyć i na tym bazujecie.

Szanowny Kandydacie. Może dla Ciebie proponowane stawki są śmieszne, ale nie muszą być takie dla wszystkich. Po drugie - nie zatrudniamy wyłącznie osób niepełnosprawnych, to chyba oczywiste. A ponieważ rekrutujemy na rozmaite stanowiska, wszystkie dodatkowe umiejętności, kursy, a także wykształcenie mogą mieć znaczenie - zależnie od stanowisk, na które prowadzone są konkretne procesy rekrutacyjne.

Karo

A może trochę odwagi i pan się przedstawi i napisze konkretnie co jest nie tak w zarządzaniu. Umowy wszyscy mają, pieniądze są wypłacane na czas i zgodnie z umową. Łatwo pisać anonimowo niespójne , mało konkretne informacje. Może trzeba to udowodnić lub z firmą skonfrontować

@Karo

JA NIE PISZĘ ANONIMOWO, JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TRZY LATA . DWA LATA BYŁEM OSOBĄ KTÓRA SPORZĄDZA GRAFIKI NA TĘŻNI NA ZADOLU. MIAŁEM UMOWĘ DO 31 STYCZNIA 2021. I FIRMA MI NIE PRZEDŁUŁA UMOWY. TYLKO WOLELI TRZYMAĆ EMERYTÓW KTÓRZY MAJĄ EMERYTURY A JA Z ORZECZENIEM UMIARKOWANYM SYMBOL 07 S, ORAZ 05 R. MNIE SIĘ POZBYLI JAK PSA. ZOSTAWIAJĄC BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA. PÓKI JA TAM ROBIŁEM GRAFIKI TO BYŁO WSZYSTKO DOBRZE NIKT NIE MIAŁ DO MNIE ŻADNYCH ZARZUTÓW JAK PRZYSZEDŁ NA OBIEKT MÓJ SĄSIAD Z ULICY TO ZACZĄŁ NA MNIE DONOSIĆ DO DYREKCJI I OPOWIADAŁ NA MÓJ TEMAT NIE STWORZONE RZECZY KTÓRE NIE BYŁY PRAWDĄ A TEN SĄSIAD DOCHODZI DO OSIEMDZIESIĄTKI I TAKICH LUDZI TRZYMIECIE. A TYCH CO ZUS CUDOWNIIE UZDRAWIA WYSYŁACIE NA BRUK. TO CAŁA PRAWDA O WASZEJ FIRMIE...............

Ola
@MARKO

Z całym szacunkiem do Pana ale Pan się powtarza!!! Rozumiem Pana żal ale ile można czytać jedno i to samo.

Uu

Marco należy ci się krzyż za zasługi że wytrzymałej w tym wariatkowiw trzy lata szacun

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Oczywiście, że konkretne umiejętności.To dziwię się, jak osoba z pofem nie potrafi obsługiwać paralizatora ????

Stefanescu
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Zarabiasz 19, 70 zł brutto - ile to netto? Minimalna stawka godzinowa umowy zlecenie 2022 określa, że pracownik otrzymuje "na rękę" minimum 13,91 zł. Kwota obejmuje składkę na ubezpieczenie emerytalne (1,92 zł), ubezpieczenie rentowe (0,30 zł) oraz ubezpieczenie zdrowotne (1, 57 zł), a także zaliczkę na podatek (2 zł). Firma Time Security ma jakieś inne stawki zaniżone.......

Były

Będziecie płacić podatek na koniec roku bo zatrudniają na działalności niezarejestrowanej także uważajcie stawka wychodzi dużo mniejsza

Miro

Mam pytanie czy firma Time security oprócz pensji daje np bony świąteczne, czy płaci za pranie, dojazd do pracy? Czy są tworzone warunki na obiektach dla osób niepełnosprawnych?

@Miro

Dzień dobry. Tylko w ostatnim okresie firma przekazała paczki świąteczne dla dzieci pracowników, zorganizowała dla wyróżniających się pracowników liniowych wyjazd do Wisły, przekazała najlepszym nagrody i upominki. Jeśli chodzi o udogodnienia dla niepełnosprawnych, to oczywiście firmowy biurowiec je spełnia. Natomiast obiekty, które chronimy, nie podlegają nam w takim zakresie i tu wszystko zależy od kontrahentów. Pozdrawiamy!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

ja pracowałem trzy lata dla waszej firmy nie otrzymałem od was nic ani razu na święta starałem się jak można najlepiej i nie przedłużyliście ze mną umowy dla was tylko są dobrzy emeryci i renciści gdyż oni mają podwójne dochody a tych co nie mają renty wysyłacie na bruk. zostawiając bez niczego.na tężni zadole byłem najlepszym pracownikiem który układał grafiki nigdy nie było żadnych problemów. póki ja robiłem grafiki..............

@Miro

trzy lata pracowałem w TIME SECURITY - ANI RAZU NIC NIE OTRZYMAŁEM NA ŚWIĘTA JESTEM Z ORZECZENIEM UMIARKOWANYM.NIE PŁACA ZA PRANIE ŻADNYCH DODATKOWYCH NIC TYLKO ZABIERAJĄ WSZYSTKO PRACOWNICY BIÓR. A ZWYKŁYM PRACOWNIKOM WEDŁUG NICH NIC DODATKOWEGO NIE PRZYSLUGUJE...........

xxx
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Witam, nie odpowiedzieli Panstwo odnosnie tematu prania umundurownia - czy Panstwo to zapewniaja, czy tez Panstwo zwracaja koszty - zgodnie z KP.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ciekawe ciekawe ja bym powiedział gdzie paczki były dane dzieciom od ojców , matek które pracują w biurze ????zresztą już i tak się skompromitował iście na FB dając pokaz jak dzieci malują a co najciekawsze dzieci od kiedy ludzi co pracują w biurach .

Ona
@Miro

Tak. Łóżko z pościelą i posiłki regeneracyjne

@Miro

trzy lata w tej firmie pracowałem ani razu nic dodatkowego na święta nie otrzymałem. organizują wycieczki ale tylko dla pracowników biurowych a osoby na obiektach nie mają nigdy propozycji na wyjazd integracyjny. ściągają grubą kasę z PEFRONU. ZA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE. A ZWYKŁEMU PRACOWNIKOWI Z TEGO NIC NIE PRZYSŁUGUJE. TYLKO ZMUSZAJĄ W GRAFIKACH 12 GODZ. PRACY 12 GODZ.WOLNEGO. A POWINNO BYĆ 12 GODZ. PRACY A WOLNEGO POWINNO BYĆ MINIMUM 24 GODZ..

@Ona

O POSIŁKACH REGENERACYJNYCH MOŻNA TYLKO POMARZYĆ............

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

JA PRACOWAŁEM U WAS TRZY LATA ANI RAZU NIC OD WAS NIE OTRZYMAŁEM NA ŚWIĘTA TYLKO W ŚWIĘTA MUSIAŁEM SPĘDZIĆ W PRACY BO SĄ TACY ŻE NIE BĘDĄ W ŚWIĘTA PRACOWAĆ I ZAWZSZE COŚ WYKOMBINUJĄ ŻEBY MIELI ŚWIĘTA WOLNE.......

@xxx

w innych firmach płacą za pranie chociaż kwota daje dużo do życzenia - ale W TIME NIE PŁACĄ NICZEGO DODATKOWEGO NAJGORSZA FIRMA OCHRONIALSKA. TRZY LATA TAM PRACOWAŁEM MNIE NIE PRZEDŁUŻYLI UMOWY ALE FORUJĄ EMERYTÓW I RENCISTÓW A TYCH BEZ RENTY WYSYLAJĄ NA BRUK. PRACOWNICY NA OBIEKTACH MUSZĄ PRACOWAĆ NA BIUROKRATÓW TIME.

Ochrona Stefan
@MARKO

ZAMILCZ MARKO BZDURY PISZESZ ZAL MI CIEBIE NO ALE PSYCHIKA ROBI SWOJE MYSLE ZE TERAZ W NOWEJ PRACY WIEDZIE CI SIĘ DOBRZE POCHWAL SIE GDZIE PRACUJESZ I CO DOSTAJESZ..

Karo
@MARKO

To dlaczego wcześniej firmy nie zmieniłeś skoro tak źle było że aż trzy lata pracowałeś . Teraz jest rynek pracownika . Pracy wszędzie pełno

@Karo

obecnie jestem bez pracy. ciągle szukając nowej. A W TIME TYLKO HONORUJĄ EMERYTÓW CO MAJĄ PODWÓJNE DOCHODY A TYCH CO ZUS CUDOWNIE UZDRAWIA WYSYŁAJĄ NA BRUK TO JEST CAŁA PRAWDA O TIME. MĄDREMU DOŚĆ..........

@Ochrona Stefan

PRAWDA W OCZY KOLE. JA TYLKO PISZĘ PRAWDĘ. NIE SAMYM CHLEBEM CZŁOWIEK ŻYJE LECZ KAŻDYM SŁOWEM KTÓRE POCHODZI Z UST BOŻYCH. NIECH ZSTĄPI DUCH ŚWIĘTY I ODNOWI OBLICZE ZIEMI TEJ ZIEMI. CZAS PRÓBY POLSKICH SUMIEŃ TRWA. SŁOWA DO DZISIAJ SĄ NADAL AKTUALNE I NA CZASIE.......

Pracownik ochrony

WSZYSTKIM PANIĄ PRACUJĄCYM W TIME SECURITY Z OKAZJI DNIA KOBIET 8 MARCA SKŁADAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDROWIA I DALSZEJ OWOCNEJ WSPÓŁPRACY DLA DOBRA FIRMY.

@Pracownik ochrony

W imieniu wszystkich Pań zatrudnionych w firmie - serdecznie dziękujemy! :)

Robcio

Nie polecam tej firmy to firma kogucik dziś jest jutro jej nie ma czuje smród z daleka . Odradzam wszystkim mieć coś wspólnego z tą firmą .

@Robcio

popieram cię z tą opinią. ja pracowałem tam trzy lata,.mnie nie przedłużyli umowy a tylko forują emerytów i rencistów a tych co nie mają renty wysyłają na bruk.a mam orzeczenie umiarkowane obecnie na stałe. MĄDREMU.DOŚĆ.......

@Robcio

Dzień dobry. Nie możemy polemizować z Pana osobistymi ocenami i odczuciami, jednak gwoli wspierania faktów: na rynku ochrony funkcjonujemy od ponad 15 lat i nic nam nie wiadomo, aby w najbliższym czasie coś się miało w tym zakresie zmienić. Pozdrawiamy!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

i OD 15 LAT OKRADACIE ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW. ZBIERACIE GRUBĄ KASĘ Z PEFRONU ZA NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIE UMIECIE ROBIĆ GRAFIKÓW ZMUSZAJĄC PRACOWNIKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRACOWAĆ W SYSTEMIE 12 NA 12 . JAK SIĘ PRACUJE PO 12 GODZ. TO WOLNEGO POWINNO BYĆ MINIMUM 24 GODZ. PÓKI JA ROBIŁEM GRAFIKI NA TĘŻNI ZADOLE TO BYŁO WSZYSTKO DOBRZE A TERAZ JEST PRZY PANU WOJCIESKIM WIELKI ROZPISZCZAJ. BO NIE UMIE Z SPORZĄDZAĆ GRAFIKÓW. MNIE UMOWY NIE PRZEDŁUŻYLIŚCIE MNIE A TRZYMIECIE WOJCIESKIEGO KTÓRY DOCHODZI DO OSIEMDZIESIĄTKI. A MAM ORZECZENIE NIEPEŁNOSPRAWNOSCI UMIARKOWANE NA STAŁE OBECNIE I MNIE ZOSTAWILIŚCIE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA MĄDREMU DOŚĆ.

Jędruś

Poraz kolejny ludzie pracujący na zlecenie zostali wyrolowani po całosci,nie ma jak zwykle przelewow w umowionym terminie.Ta firma to jest zart na rynku ochroniarskim.Z ludzmi nie liczą sie wcale.Trzeba po mału sie ewakulowac z tego bagna.Nie pozdrawiam????

Jędruś Putinek
@Jędruś

Mi szef powiedział przed przyjęciem do pracy że od 25 do końca miesiąca są wypłacane nadgodziny a więc czego jierozumisz (usunięte przez administratora) .Ja zawsze dostaje kasę w tym terminie ciekawe kto ci powiedział że 25 zawsze masz dostać muzgowcu

@Jędruś Putinek

A czy w tej bajce były smoki ? Jak nawet w firmie nam mówili że do 25 wypłaty nie wspomnę o kordynatorach????

@Srk

Dzień dobry. A proszę jeszcze sprawdzić treść podpisanej umowy - czy tam nie widnieje zapis o płatności do ostatniego dnia miesiąca?

@Jędruś

Szanowny Panie, jaki termin wypłaty należności za wykonaną pracę jest zawarty w Pana umowie?

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Państwo przeczytają sobie paragraf o celowym wprowadzaniu w błąd pracownika ????już kiedyś owy paragraf wstawiałem to raz dwa umowa słowna działa tak samo jak pisemna a po trzecie i tak będziemy rozmawiać prawnie na temat celowego wprowadzenia w błąd pracownika przy podpisywaniu umowy mowa tutaj o umowie o dzieło o której nikt nam nie powiedział że druga umowa jest owa umowa i ostatnia wypowiedź osobiście posiadam w pełni nagranie przy podpisywaniu umowy więc poczekam na więcej zainteresowanych założeniem wam sprawy i nagłośnienie waszych praktyk

Rafał
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Szanowny TIME SECURITY, pragnę zauważyć że, dzisiaj tj. 28.02.2022r, jest ostatnim dniem miesiąca. I jeżeli pieniądze na przelewy nie zostały wysłane w Piątek 25.02.2022r, to nie ma możliwości aby dzisiaj zostały zaksięgowane na kontach pracowników. I proszę nie pisać że to zależy od banków w jakich mamy konta.

Olo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

No i mamy ostatni dzień miesiąca a przelewu nie widać albo są tylko częściowe. Ludzie mają już dosyć. Jeżeli do jutra nie będzie pieniędzy to jutro nie podejmiemy służby. Nie pozwolimy się okradać.

@Jędruś

Nie ma wypłat jest 28 luty! To jedyne moje źródło dochodu firma time mi zaplaci za rachunki.

@Ado
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Tą umowę trzeba mieć. Dają do podpisu i zabierają do podpisu dla dyrektora. Do dzisiaj nie można doprosić się umowy, żeby dostać. Koordynatorzy zmieniają się co chwilę i mają wszystko gdzieś.

żenada
@Rafał

Przelali jakieś pieniądze,nikomu sie nie zgadza,rozdrobnione na kilka przelewów,niby reszta jutro ale,jutro to już 1.03.2022...zawsze mają jakiś problem....nieustanienie jakieś wymowki.Jesli ktoś podvhodzi powaznie do swoich pracownikow to robi przelewy z wyprzedzeniem,by np 28 wszyscy,niezalenie od banków,ksiegowań mieli na czas....no coż....wnioski wyciagnijcie sami....szkoda strzępić języka.

@Jędruś

Czy ktoś wie co to za firma MMRC.RE SP.Z.O.O .Dostałem PIT i nie wiem gdzie ja pracowałem. Podpisana umowa Time która odprowadziła tylko składki na ubezpieczenie a reszta firma kogucik o której nie ma m pojęcia co to za firma .Jeśli ktoś wie co to za firma proszę o odpis bo do kulawego się nie dodzwonisz i nie dostaniesz odpowiedzi. Pozdrawiam .

xxx

Jest to firma ktora płaci za umowy cywilno-prawne dla Time Group. Jak podpisywałeś umowę to chyba czytałeś co i z kim ( jaką umowę i z jaką firmą) podpisujesz. Firma ta nie ma związku z wykonywanymi czynnościami ochroniarskimi. Wypłaca pieniądze na podstawie dokumentacji ( wykazu roboczogodzin) otrzymanych od TIME Group. I oczywiście na podstawie podpisanej przez pracownika, czyli także przez Ciebie umowy cywilno-prawnej. Dziwne może się wydawać, ale czasem to dzieki tej firmie pracownicy mają kasę na koncie.

Srk

Informuję iż pip się odpowiednio zajmie cała firma kogucik , kolejna kwestia pismo do instytucji która wydała koncesje jest już dane ????na dniach będzie podany meil wszystkie osoby z Śląska możecie tam pisać ????wydaje mi się że czas time się ukróci ???? pozdrawiam Pana M.S który pięknie wie że dane pracownik idzie do szpitala po czym w kolejnym telefonie nie wie że dany pracownik jest w szpitalu na szczęście mamy nagrania telefoniczne ????

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 415.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 269, z czego 78 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.