opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

TIME SECURITY

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2547)
Dodaj opinię
Oferty pracy(5)

Opinie(2547)

Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Certyfikaty jakości
  • .
  • Referencje
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza oferta

Certyfikaty jakości

Referencje

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mysłowice
  • Sosnowiec
  • Pekin
  • Długoszyn
  • Katowice
  • Będzin
  • Czeladź
  • Maczki
  • Jaworzno
  • Dąbrowa Górnicza
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Time Security Sp.zo.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mysłowice
  4. /
  5. Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o TIME SECURITY Mysłowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • 17
    • 18

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o TIME SECURITY Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    09.02.2021 14:39

    Były pracownik

    NA WYCIECZKI INTEGRACYJNE SĄ TYLKO DOPUSZCZANE PRACOWNICY. BIUROWI W GODZINACH PRACY. PREZES KATEGORYCZNE WYKLUCZA INTEGRACJĘ PRACOWNIKOM NA OBIEKTACH BO PRACOWNICY NA OBIEKTACH MUSZĄ ZA NICH PRACOWAĆ ŻEBY KIEROWNICTWO MOGŁOP TROCHĘ POCHULAĆ NA INTEGRACJI JA PRACOWAŁEM TRZY LATA ANI JEDNEJ PROPOZYCJI NA INTEGRACJĘ NIE MIAŁEM A ZA MNIE FIRMA KASOWAŁA OGROMNE PIENIĄDZE Z PEFRONU.
    ReviewUserIcon
    OLAF

    08.02.2021 14:26

    Były pracownik

    ZA PRANIE NIE WYPŁACAJĄ, NIE DAWAJĄ ŚRODKÓW CZYSTOŚCI. KIEROWNICTWO TYLKO DBA O SWOJE TYŁKI ŻEBY MIELI NA SWOJE POTRZEBY. A PRACOWNICY NA OBIEKTACH NA NICH MUSZĄ PRACOWAĆ ZA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ BEZ ŻADNEJ PREMII
    ReviewUserIcon
    Putin

    07.02.2021 16:35

    Pracownik

    Jak firma timer securiti nie dba o przepisy BHP i p.poz zagrożenie pożarowe a firma mo to w (usunięte przez administratora) ani polsku ani soli drogowej stawiają auta tam kaj droga ewukulacyjno nie dociera do firmy ino umia mobbing robić tak jak tyn woznoczko ale premie to loni umia brać czas z TYM SKOŃCZYĆ KTO JEST ZA NIECH TO LAJK ROZ NA ZAWSZE CZA Z TYM ZROBIC POZADEK ZATRUDNIAJA LUDZI CO WALNIENCI NA LEB
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    08.02.2021 08:43

    Były pracownik

    od kiedy że TIME SECURITY ZACZĘLI RZĄDZIĆ EMERYCI POD OSIEMDZIESIĄTKĘ I POWYŻEJ TEGO PROGU 19 LATKOWIE DO SETKI TIME SECURITY STAŁO SIĘ NA NAJGORSZĄ FIRMĄ NIE MA ŻADNYCH PRZYWILEJÓW DLA ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW TIME. NA WYCIECZKI INTEGRACYJNE JEŻDŻĄ TYLKO PRACOWNICY BIUR. W GODZINACH PRACY. ZWYKLI PRACOWNICY NA OBIEKTACH NIE MAJĄ SZANS NA INTEGRACJĘ(usunięte przez administratora) NA KAŻDYM OBIEKCIE JEST LUDZI PONAD STAN. NIE MOŻNA WYROBIĆ NORMY W POSZCZEGÓLNYCH MIESIĄCACH. NA TĘŻNI SOLANKOWEJ OD GRUDNIA DO MARCA SYSTEM CAŁODOBOWY. OD KWIETNIA DO LISTOPADA TYLKO SAME NOCKI PO 11 GODZ. OD 20 DO 7.PRZY DWÓCH. OSOBACH NIE MA SZANS NA NORMĘ GODZINOWĄ. W PIERWSZYM SEZONIE BYŁO JESZCZE GORZEJ. GRUDZIEŃ,STYCZEŃ,LUTY,MARZEC SYSTEM CAŁODOBOWY. KWIECIEŃ MAJ,WRZESIEŃ PAŻDZIERNIK BYŁY NOCKI 10 GODZ. OD 21 DO 7. CZERWIEC,LIPIEC,SIERPIEŃ. BYŁY NOCKI 9 GODZ. OD 22 DO 7. OD LISTOPADA DO MARCA BYŁ SYSTEM CAŁODOBOWY. KIEROWNICTWO TIMU. MA TO GDZIEŚ.PRZEZ DWA LATA PROSIŁEM SIĘ O ROZMOWĘ KIEROWNIK(usunięte przez administratora)NIGDY DLA MNIE NIE ZNALAZŁ CZASU. ZACHĘCAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW ŻEBY CO MIESIĄC ŻĄDALI PASKI Z WYPŁATY. KIEROWNICY POWINNI DOSTARCZYĆ JE NA OBIEKTY. OD TEGO MAJĄ SŁUŻBOWE SAMOCHODY.. KIEROWNICY- KOORDYNATORZY POWINNY BYĆ NA USŁUGACH.PRACOWNIKÓW OBIEKTÓW.
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    04.02.2021 20:45

    Były pracownik

    TIME TYLKO HONORUJE EMERYTÓW I RENCISTÓW. Z GRUPĄ ZNACZNĄ ŻEBY KIEROWNICTWO MIAŁO DOBRY PROFIT ZNICH. A OSOBY NA UMIARKOWANYM.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    25.01.2021 21:20

    Pracownik

    DLACZEGO W OCHRONIE SĄ ZRÓWNANE OSOBY BEZ RENTY Z EMERYTAMI I RENCISTAMI EMERYCI RENCIŚCI POWINNI PRACOWAĆ JAKO PÓŁ ETAT NP. JAK JEST NORMA 168 GODZ. TO NORMA NA PÓŁ ETATU POWINNA BYĆ 84 GODZ. A CO PONAD NORMĘ TO NADGODZINY. A NIE BZDURY PLOTĄ W OCHRONIE PRZEPISY NIE DOTYCZĄ. STOPIEŃ ZNACZNY LUB UMIARKOWANY TO NORMA POWINNA BYĆ DZIENNA RAZY 7 A NIE RAZY 8. W BIURACH RAZY 7 A NA OBIEKTACH RAZY 8. PRZEPISY W KODEKSIE SA DLA WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU
    ReviewUserIcon
    Wsciekly

    01.02.2021 11:21

    Pracownik

    Kodeks pracy obowiązuje także w tej pseudo firmie ochraniarski
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    01.02.2021 17:51

    Były pracownik

    w tej firmie TRAKTUJĄ KODEKS PRACY WYBIÓRCZO. TO CO IM NIE ODPOWIADA NIE REALIZUJĄ.
    ReviewUserIcon
    Awet

    24.01.2021 11:10

    Pracownik

    Ja chwalę ta firmę Time security. Dać trzeba szansę by się wykazać w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    24.01.2021 20:49

    Pracownik

    za CO CHWALISZ ŻE TRZYMIĄ 19 LATKÓW DO SETKI A OSOBY CO NIE MAJĄ RENTY WYSYŁAJĄ NA BRUK
    ReviewUserIcon
    MARKO

    26.01.2021 12:00

    Pracownik

    ja mam wszystkie paski i ksero grafików od początku jak się przyjąłem do firmy czyli od 19 lutego 2018 do chwili obecnej do 31 stycznia 2021 mogę się rozliczyć z każdego miesiąca z osobna. a kierownictwo może straszyć SĄDEM. STRACHY NA LACHY. MOGĄ WYSYŁAĆ ANONIMY NA TELEFON Z NIEZNAJOMEGO TELEFONU. JESZCZE NIE SŁYSZAŁEM ŻEBY ZA PRAWDĘ BYŁ SĄD.
    ReviewUserIcon
    Patryk

    25.01.2021 23:57

    Inne

    Można umówić się na zmianę godzin jeśli nie pasują ?
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    26.01.2021 08:39

    Pracownik

    Z KIM MOŻNA SIĘ UMÓWIĆ JAK DYREKCJA SIĘ ZAMYKA PRZED PRACOWNIKAMI OBIEKTÓW NIE MA Z KIM CZEGO ZAŁATWIĆ. PANDEMIA PANDEMIĄ ALE KOORDYNATORZY CZĘŚCIEJ POWINNI ZAGLĄDAĆ NA OBIEKTY, SPYTAĆ SIĘ CZEGO BRAKUJE ALE NIE BO NIE MAJĄ CZASU ALE TO JEST ICH ZASRANY OBOWIĄZEK. PRZECIEŻ MAJĄ DO TEGO CELU SŁUŻBOWE SAMOCHODY. PRACOWNICY NA OBIEKTACH SĄ ZOSTAWIENI SAMI SOBIE
    ReviewUserIcon
    Nicola

    29.05.2017 16:41

    Inne

    Time security z Katowic ul.Pukowca 15 to najlepsza firma ochroniarska w Polsce .Uczciwość ,profesjonalizm oraz godne warunki pracy .Mam tylko jedno małe zastrzeżenie więcej przyjmujcie niepełnosprawnych (to wam się opłaca gdyż macie dofinansowanie i niepełnosprawni są lepszymi pracownikami) a mniej zatrudniajcie dobrze sytuowanych emerytów !!!
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    25.01.2021 12:59

    Pracownik

    WNIOSEK JEST JEDEN NA TO WYCHODZI ŻE LISTOPADOWA NORMA JEST WIĘKSZA OD PAŻDZIERNIKOWEJ. A MOJA RÓŻNICA BYŁA MIĘDZY PAŻDZIERNIKIEM A LISTOPADEM PONAD 170 ZŁ MNIEJ. NIBY JA NIE WIEM OCZYM PISZĘ . JA DOBRZE WIEM O CZYM PISZĘ JA PISZĘ TYLKO PRAWDA A PRAWDA W OCZY KOLE NA AMFITEATRZE ZADOLE 19 LAT DO SETKI TO JEST ZAKAŁA OBIEKTY. A NA TĘŻNI MANIPULANT PRZED OSIEMDZIESIATKĄ.KTÓRY SIĘ CHWALI ŻE PREZES WOZNICZKO JEST JEGO PASIERBEM.
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    25.01.2021 21:09

    Pracownik

    NIE WIEM CZY NAJNIŻSZA KRAJOWA BEZ DODATKÓW TO GODNE WARUNKI PŁACY.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    22.01.2021 13:17

    Pracownik

    NA AMFITEATR ZADOLE DĄŻĄ ŻEBY BYLI PRACOWNICY Z PIERWSZĄ GRUPĄ. ZA PRZYCZYNĄ 19 LATKA DO SETKI- CZYLI ZAKAŁY POSTERUNKU A NA TĘŻNI JEST NAJWIĘKSZY MANIPULANT POSTERUNKU. MANIPULANTOWI BRAKUJE 2-3 LATA DO OSIEMDZIESIĄTKI CO CHWALI SIĘ ŻE PREZES TIME JEST JEGO PASIERBEM.A JA JEGO ZNAM OD URODZENIA. I TACY LUDZIE CHCĄ RZĄDZIĆ KIEROWNICTWEM TIMU - SECURITY.
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    24.08.2020 08:19

    Kandydat

    Witam! Jak sprawa w firmie wyglada z wynagrodzeniem za godziny nadliczbowe. Wypłacają? Czy ile by człowiek nie pracował zarobi to samo, Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    11.01.2021 15:28

    Pracownik

    o nadgodzinach można zapomnieć, tylko norma i nic więcej na każdym obiekcie ludzi ponad stan
    ReviewUserIcon
    MARKO

    22.01.2021 12:59

    Pracownik

    nawet czasami nie można liczyć na normę godz. i (usunięte przez administratora)z urlopu
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2021 11:28

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marek

    21.01.2021 19:34

    Pracownik

    Kristof idz do innej firmy jak nie masz umowy przedłużonej a nie ronisz krokodyle łzy tyle firm jest na śląsku a co mamy ci pomóc w czym he he he
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    22.01.2021 10:51

    Pracownik

    szukam w grudniu już wysyłałem maile do różnych firm ale na razie bez rezultatu w najgorszym razie pół roku na zasiłek a póżniej zobaczymy a time - tylko emerytów toleruje 19 lat do setki
    ReviewUserIcon
    AWAW

    19.01.2021 16:31

    Pracownik

    JA SOBIE CHWALE TA FIRME KASA JEST NA CZAS.
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    20.01.2021 09:57

    Pracownik

    KASA NA CZAS TO NIE WSZYSTKO. BRAĆ CO MIESIĄC PASKI I PORÓWNYWAĆ ICH OSZUSTWA. W PAŻDZIERNIKU PRACOWAŁEM 55 GODZ. RESZTA URLOP, W LISTOPADZIE PODOBNIE 55 GODZ. RESZTA URLOP. W PAŻDZIERNIKU ZA 40 GODZ. NOCNYCH BYŁO 118 ZŁ.W LISTOPADZIE ZA 40 GODZ.NOCNYCH BYŁO 130 ZŁ. RÓŻNICA MIĘDZY PAŻDZIERNIKIEM A LISTOPADEM PONAD 170 ZŁ.I TAKA PRAWDA Z TĄ FIRMĄ. FORUJĄ TYLKO EMERYTÓW I RENCISTÓW. A JA NIE POSIADAM RENTY I NIE CHCĄ MI PRZEDŁUŻYĆ UMOWY.
    ReviewUserIcon
    KRISTOF

    13.01.2021 20:58

    Pracownik

    KIEROWNICTWO TIMU HONORUJE TYLKO EMERYTÓW I RENCISTÓW A LUDZI CO NIE MAJĄ RENTY ODSYŁA GDZIE PIEPRZ ROSNIE LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ W JAKIEJ SP. PODEJMUJECIE PRACĘ . TIME TYLKO DAJE PRACĘ 19 LATKOM DO SETKI. JAK SIĘ ZDARZY MŁODSZY TO PIERW OKRES PRÓBNY NA TRZY MIESIĄCE W TRAKCIE ZMIENIAJĄ ZDANIE I ZMIENIAJA UMOWĘ NA DWA MIESIĄCE. TIME JEST NIEWIARYGODNE.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Gądki

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Białystok

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    13.01.2021 18:43

    Pracownik

    W BIURZE TIME JEST ZA DUŻO PRACOWNIKÓW, KIEROWNICY O WYJAŚNIENIE POSYŁAJĄ DO KADR, A KADRY ODWROTNIE DO KIEROWNIKÓW I JEST TAKI ROZGARDIASZ ŻE HEJ.. PRACOWNICY BIUROWI MUSZĄ WIĘCEJ JEŻDZIĆ NA WYCIECZKI INTEGRACYJNE A CAŁĄ BRUDNĄ ROBOTĘ ZA NICH ZROBIĄ LUDZIE NA OBIEKTACH KTÓRZY SĄ ZOSTAWIENI SAMI SOBIE. TIME HONORUJE TYLKO EMERYTÓW I RENCISTÓW A OSOBY CO SĄ POZBAWIENI RENTY WYSYŁA NA BRUK.
    ReviewUserIcon
    TS

    28.09.2019 08:44

    Inne

    Nie polecam firmy. Lepiej trzymać się od niej z daleka.
    ReviewUserIcon
    Izka

    29.09.2019 17:57

    Inne

    też tak uważam. pracowałam tam i porażka. nie wypłacali mi wszystkich pieniędzy, co chwile zmieniany grafik itp itd... nie mam już nerwów do tego.. Nie szanują pracowników liczy się grupa. Ledwo chodziłam a oni chcieli żebym tam fruwała :(
    ReviewUserIcon
    MARKO

    11.01.2021 15:39

    Pracownik

    ja jestem na obiekcie gdzie cały okres letni tylko same nocki po 11 godz. od 20 do 7. przy dwóch osobach nie idzie wyrobić normy. 15 razy 11 godz.= 165. norma przeważnie 168 lub 176. na brakujące godz. biorą z urlopu. a czyja to wina pracownika. jak stwarzają takie przetargi. minimum powinne być służby 12 godz.
    ReviewUserIcon
    Kotek

    30.09.2019 19:11

    Inne

    Nie dbają o pracowników jest więcej godzin niż powinno być ja już mam 200 robią co chca
    ReviewUserIcon
    K

    02.10.2019 16:41

    Inne

    A to nie ty jeszcze nie dawno tak wychwalales tą "cudowną" firmę?...
    ReviewUserIcon
    MARKO

    11.01.2021 15:33

    Pracownik

    nic to nie da w sądach nie pójdą za pracownikiem tylko co firma będzie bzdury opowiadać to święte
    ReviewUserIcon
    anonim

    19.11.2019 18:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MARKO

    11.01.2021 11:08

    Pracownik

    firma TIME TYLKO HONORUJE EMERYTÓW I RENCISTÓW OSOBY CO NIE MAJĄ RENTY WYSYŁA NA BRUK. TRZYMIĄ 19 LATKÓW DO SETKI GDZIE IM W OCZY PATRZY ŚMIERĆ.
    ReviewUserIcon
    Steven Seagal

    03.08.2019 06:14

    Inne

    Pracuję na posterunku Chorzów Piekarska 1-3 na dwie zmiany 6 - 18 i 18 - 6. Na rano tak około godziny 8-ej kierownik na śniadanie przywozi catering 3 opcje do wyboru, dla dietetyków, lubiących chińszczyznę i tych co lubią golonkę itp. itd. W lodówce jest zawsze zimne piwko, alkohole 40% i powyżej i do wyboru i koloru. Po śniadaniu jest relaksacja, spacerek lub drzemka jak kto woli oglądanie TV lub słuchanie muzyki Po 14 - ej jest obiad wegetariański, mięsny lub coś z grilla w zależności od ochoty służby. Potem jest sjesta poobiednia, podwieczorek i do domciu. Od 18 do 6-ej jest kolacja , zazwyczaj jest szwedzki stół ( wybór ogromny ) zimne piwko, drinki lub czysta zimna wódeczka od 40% wzwyż w zależności od humorku mocy przerobowej pracownika ochrony. Potem jest spacerek TV relaksacja, drzemka, nad ranem jest lekkie śniadanko piwko drink i do domciu z uśmiechem na twarzy Jest mnóstwo dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, które wynosi 4500 pln + 30 pln za nadgodzinę + 150 pln za przyjście w sobotę lub niedzielę + 1000 pln premii za bez chorobową pracę + 1500 pln za przepracowanie całego miesiąca. Dodatek stażowy w wysokości 1000 pln jest po miesiącu dobrej pracy. Nasz najukochańszy dowódca i kierownik są tak wspaniałymi ludźmi, że co niedzielę zakładają szaty liturgiczne a my przystępujemy u nich do spowiedzi, następnie odprawiają mszę świętą i przystępujemy do komunii świętej i odtrzymujemy rozgrzeszenie. Czujemy się wtedy spełnieni i wolni od grzechu codziennego. Polecam obiekt. Żyć nie umierać
    ReviewUserIcon
    MARKO

    10.01.2021 13:25

    Pracownik

    CO ZA BZDURY POWYPISYWANE W TIME NIE MA ŻADNYCH POSIŁKÓW REGENERACYJNYCH
    ReviewUserIcon
    Romeo

    07.01.2020 03:57

    Inne

    Ludzie powiniśmy się zebrać i złożyć pozew zbiorowy nie bać się, napisać do PIP-u do Czoku i gdzie się tylko da bo takiej firmy to jeszcze nie widziałem, (usunięte przez administratora) nas wszystkich na każdym kroku, nie mamy pasków z wypłat, (usunięte przez administratora) nas na urlopach zdrowotnych w tej firmie urlop zdrowotny tj 9 dni a nie 10 jak ustawodawca przewidział, bierzesz urlop to nadgodziny przepadają to jest jakaś paranoja, chciałbym żeby też powiadomić PFRON o tych przekretach jakie firma robi przecież PFRON płaci firmie grube pieniądze za nas i to bardzo grube, firma robi wyjazdy integracyjne po to tylko żeby ściągać pieniądze z PFRON - u wyjazdy dla niepełnosprawnych a jak widać na tych wyjazdach są ludzie którzy nawet nie pracują w firmie musimy się nie bać i walczyć z takimi pseudo firmami które są tylko po to żeby okrada ludzi i inne instytucje.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    10.01.2021 10:43

    Pracownik

    JA PRZEZ TRZY LATA NIE MIAŁEM PROZOZYCJI ŻADNEJ NA WYJAZD INTEGRACYJNY. BIURO JEŻDŻĄ W CZASIE GODZ. PRACY.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    10.01.2021 10:46

    Pracownik

    JA PRZEZ TRZY LATA NIE MIAŁEM ŻADNEJ PROPOZYCJI NA WYJAZD INTEGRACYJNY. BIURA JEŻDŻĄ WCZASIE PRACY..
    ReviewUserIcon
    Jolcze

    10.12.2020 14:58

    Kandydat

    Czy warto się zatrudnić w tej firmie
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    10.01.2021 10:39

    Pracownik

    LEPIEJ DOBRZE SIĘ ZASTANOWIĆ CHYBA ŻE JEST GRUPA ZNACZNA ŻEBY MIELI DOBRY PROFIT.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w TIME SECURITY?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    18.01.2020 13:35

    Inne

    Jakie wartości są cenione w TIME SECURITY Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    10.01.2021 10:29

    Pracownik

    DLA UCZCIWYCH PRACOWNIKÓW W TIME NIE MA ŻADNYCH WARTOŚCI. HONORUJĄ TYLKO EMERYTÓW I RENCISTÓW.
    ReviewUserIcon
    KOTEK

    03.08.2018 12:51

    Inne

    kierownictwo ochrony time mieszczacej sie w katowicach przy pukowca bardzo dba sa kontrole grafik jest elastyczny wyplaty w terminie wiec przestancie sie czepiac jak komus nie pasuje praca w naszej firmie to wyjazd
    ReviewUserIcon
    Nicol

    23.08.2018 14:58

    Inne

    Ence hahaha ???? trafiłeś xd
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    09.01.2021 19:27

    Pracownik

    OBECNIE MYSŁOWICE PL WOLNOŚCI 2
    ReviewUserIcon
    GRUBASEK

    17.08.2018 23:43

    Inne

    Firma solidna,sorty mundurowe wydają,płace w terminie zaetat.Nadgodziny dopiero po25 dniu następnego miesiąc.Jedyny mankament to brak UBESPIECZENIA GRUPOWEGO.Niech ktoś zfirmy to wyjaśni na forum.Pozdrawiam Grubasek
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    09.01.2021 19:07

    Pracownik

    JA PRACUJĘ TRZY LATA NIE MAM ŻADNYCH NADGODZIN NA DODATEK JESTEM OKRADANY Z URLOPU. JESTEM NA OBIEKCIE GDZIE NIE MOŻNA WYROBIĆ NORMY GODZINOWEJ OD KWIETNIA DO LISTOPADA TYLKO SAME NOCKI OD 20 DO 7. PRZY DWÓCH OSOBACH 15 RAZY 11= 165 PRZEWAŻNIE NORMY 168, LUB 176.
    ReviewUserIcon
    :D

    27.01.2020 20:45

    Inne

    Jakie są zarobki? Na ile godzin jest praca i na ile dni w tygodniu?
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    09.01.2021 18:24

    Pracownik

    W TIME O NADGODZINACH MOŻNA ZAPOMNIEĆ , JAK NA KAZDYM OBIEKCIE JEST LUDZI PONAD STAN. EMERYCI I RENCIŚCI POWINNI PRACOWAĆ NA PÓŁ ETATU. JA NIE MAM RENTY I JESTEM ZRÓWNANY NA RÓWNI Z NIMI MNIE NA LUTY MAJĄ NIE PRZEDŁUŻYĆ UMOWY A EMERYCI MAJĄ DALEJ PRACOWAĆ TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE.
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    09.01.2021 18:45

    Pracownik

    JA NIE MAM RENTY JA BYM BYŁ ZADOWOLONY JAKBY W KAŻDYM MIESIĄCU BYŁO WIECEJ O 20 GODZ. JAK ROK DŁUGI NIE MA NIC. A ZRESZTĄ JAK SIĘ LICZY NORMA RAZY 8 TO KAŻDY Z NAS W NORMALNYCH GODZINACH POWINIEN MIEĆ SREDNIO 20 GODZ. W NADGODZINACH NA STARCIE. W BIURACH PRACUJĄ PO 7 GODZ.. ORZECZENIA ZNACZNE I UMIARKOWANE POWINNI PRACOWAĆ RAZY 7. FIRMA KASUJE GRUBE DOFINANSOWANIA A DLA PRACOWNIKA NIE NIC Z TEGO.
    ReviewUserIcon
    Luka

    16.12.2020 22:03

    Kandydat

    Kserowac grafiki i katy urlopowe albo przynajmniej zdjęcie zrobić oprócz tego paski z wyplat. A później wiadomo można ich załatwić Pierwsze słyszę że nie ma zwrotów za paliwo i leki Okropna firma (usunięte przez administratora) To moja jednak jest idealna nawet mamy dofinansowania do wczasow swoją przychodnie
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.12.2020 20:18

    Pracownik

    Każda osoba inteligentna która dba o swoje dobro tak robi , nie od dziś się kseruje kartę pracy więc nie wiem co daje ci wypisywanie tutaj co ty robisz
    ReviewUserIcon
    MARKO

    09.01.2021 17:27

    Pracownik

    JA W TIME PRACUJĘ OD 19 LUTEGO 2018, UMOWĘ MAM DO 31 STYCZNIA 2021 JA MAM WSZYSTKIE PASKI I KSEROKOPIE GRAFIKÓW MOGĘ SIĘ Z NIMI ROZLICZYĆ.TRZEBA BRAĆ PASKI CO MIESIĄC I PORÓWNYWAĆ ICH OSZUSTWA
    ReviewUserIcon
    MARKO

    09.01.2021 16:25

    Pracownik

    DLACZEGO W TIME NIE SĄ PODPISYWANE LISTY OBECNOŚCI. WE WSZYSTKICH INNYCH FIRMACH PODPISUJE SIĘ LISTY OBECNOŚCI. NA POCZĄTKU 2020 ROKU WPROWADZILI NA DWA MIESIĄCE I ZANIECHALI Z PODPISAMI LIST OBECNOŚCI.

    Kontakt - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pukowca 15 40-847 Mysłowice

    NIP:2220818844

    KRS:0000363209

    http://time-polska.pl/
    Branża główna: Sprzątanie
    ReviewUserIcon
    Prze Szczęśliwy

    29.01.2020 12:43

    Inne

    @ Pytanie Firma przecudowna. Zarobki na odpowiednim poziomie średniej krajowej. Ludzie przecudni, pomocni i bardzo życzliwi. Kierownictwo i Zarząd, można przyłożyć do rany. Panie w Kadrach pomocne i mocno zaznajomione z Prawem Pracy. Pani Księgowa, też przecudna, gdyż w moim przypadku jeszcze nie pomyliła się nigdy na moją niekorzyść tylko na plus. Kierownicy rejonów i koordynatorzy są pomocni, uśmiechnięci zawsze przyjaźni i życzliwi a co najważniejsze pomocni o każdej porze dnia i nocy. Współpracownicy na obiekty też są dobierani o określonych predyspozycjach psychicznych tak że pracuje się wspaniale i nikt nie właściwy nie prześlizgnie się przez szczelne sito rekrutacji. Polecam pracę w Firmie o tak wysokim standardzie UE Prze Szczęśliwy :) :) !!
    ReviewUserIcon
    MARKO

    08.01.2021 19:49

    Pracownik

    PANIE PRZE SZCZĘŚLIWY CO ZA GŁUPOTY PAN POWYPISYWAŁ JA DWA LATA NIE MOGĘ KIEROWNIKA SIĘ DOPROSIĆ O ROZMOWĘ MAM UMOWĘ DO 31 STYCZNIA 2021 I KIEROWNIK NIE MA ZAMIOARÓW MNIE POINFORMOWAĆ O SWOICH ZAMIARACH DLA MNIE .......
    ReviewUserIcon
    Marcin

    05.10.2019 14:02

    Inne

    Pracuje od kilku dni w tej firmie w Katowicach i nie jest żle.Pełne umundorowanie itp.
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    08.01.2021 19:40

    Pracownik

    NIE DLA WSZYSTKICH PEŁNE UMUNDOROWANIE JA ZA TRZY LATA NIE DOSTAŁEM ANI JEDNEJ PARY OBUWIA. OD MAJA 2018 DO 6 GRUDNIA NA KOLEJACH ŚLĄSKICH Z UŻYŁEM 5 PAR OBUWIA NA TORACH NA KAMIENIACH
    ReviewUserIcon
    Kaskader43

    05.01.2021 11:48

    Pracownik

    Witam miło ja pracowałem w firmie sky time 3 lata i umowę dostałem potrzeciej umowie terminowej na czas nieokreslone zarobki były regularne kierownik bardzo uprzejmy nie wywyższający się i wyrozumiały i ugodowy z pracownikami takiej firmie bardzo fajnie się pracuje i z uśmiechem idzie się do pracy firma firmie nie równa poważaniem pracownik
    ReviewUserIcon
    MARKO

    08.01.2021 16:42

    Pracownik

    JA CZEKAM DWA LATA NA ROZMOWĘ ZE SWOIM KIEROWNIKIEM NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ , KIEROWNIK PAŁKA UWAZA TYLKO EMERYTÓW ZA GODNYCH SOBIE. UMOWĘ MAM DO 31 STYCZNIA 2021. KIEROWNIK PAŁKA ZWLEKA MI TO OZNAJMIĆ ŻE NIE MA ZAMIARU MI UMOWY PRZEDŁUŻYĆ.
    ReviewUserIcon
    Kotek

    13.10.2019 15:09

    Inne

    U mnie wypłata jest na czas więc nie narzekajcie a komu się nie podoba praca w ochronie nie musi pracowac
    ReviewUserIcon
    Tygrysek

    13.10.2019 16:14

    Inne

    Kotek ty rzeczywiście masz coś z deklem i to poważnie. Lecz się na nogi i ręce bo na leczenie twojej główki jest za póżno
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    08.01.2021 11:01

    Pracownik

    PRAWDA W OCZY BOLI. W PAŻDZIERNIKU PRACOWAŁEM 55 GODZ. RESZTA URLOP , W LISTOPADZIE PODOBNIE 55 GODZ. RESZTA URLOP GODZ. NOCNE W PAŻDZIERNIKIEM 40 GODZ.=118 ZŁ. W LISTOPADZIE GODZ. NOCNE 40 GODZ.= 130 ZŁ. RÓŻNICA MIĘDZY PAZDZIERNIKIEM A LISTOPADEM PONAD 170 ZŁ. MNIEJ. TRZEBA BRAĆ PASKI CO MIESIAC I PORUWNYWAĆ ICH OSZUSTWA
    ReviewUserIcon
    Karramba

    24.09.2020 20:53

    Były pracownik

    Firma jak każda inna płaci to co musi na czas w końcu jest to warunek dostania dofinansowania. Nadgodziny to inna bajka płacone są według uznania czasem czeka się miesiąc a czasem trzy miesiące a nie raz trzeba się upomnieć. Firma ostatnio dużo traci obiektów tj. Uniwersytet ekonomiczny , Zusy. Cóż tu mówić chyba za bardzo się cenią w stosunku do jakości.
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    05.01.2021 18:52

    Pracownik

    JA TEŻ NIE MAM RENTY A EMERYCI MNIE CHCĄ POZBYĆ JEDYNEGO DOCHODU
    ReviewUserIcon
    MARKO

    07.01.2021 19:53

    Pracownik

    ja jestem na obiekcie gdzie zimową porą jest system całodobowy, GRUDZIEŃ , STYCZEŃ , LUTY MARZEC. OD KWIETNIA DO LISTOPADA TYLKO SAME NOCKI PO 11 GODZ. OD 20 DO 7. PRZY DWUCH OSOBACH NIE IDZIE WYROBIĆ NORMY GODZINOWEJ. MINIMUM POWINNY BYĆ NOCKI 12 GODZ.. ZEBY MOŻNA BYŁO WYJŚĆ Z NORMĄ GODZ. W DANYM MIESIĄCU. KAŻDY MUSI PRZEPRACOWAĆ 15 NOCEK RAZY 11 GODZ = 165 GODZ.PRZEWAZNIE NORMA WYCHODZI 168 LUB 176 WYJĄTKOWO 184 GODZ. CZŁOWIEK PRACUJE CAŁY MIESIĄC I NA BRAKUJACE GODZ. WYPISUJĄ URLOP. ROZBÓJ W BIAŁY DZIEŃ.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    30.12.2020 19:14

    Pracownik

    TIME SECURITY HONORUJE TYLKO EMERYTÓW I RENCISTÓW A TAKICH CO NIE MAJĄ RENTY WYSYŁA NA BRUK TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE ŻE EMERYCI I RENCIŚCI PRACUJĄ NA PEŁNY ETAT
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    06.01.2021 16:36

    Pracownik

    GRUPA TRZECIA TYLKO SPECJALNA Z ODPOWIEDNIM SYMBOLEM
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.01.2021 12:35

    Pracownik

    Współczuję takie czasy nastąpiły już nic nie poradzimy oni tolerują takich emerytów bo raz rykniesz i chodzą jak zegarek
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    05.07.2020 11:41

    Inne

    Pytanie w czasie covid jak jesteście zabezpieczeni na posterunkach czy wszystko jest w normie czy też tak jak na nie których posterunkach nawet nasi idą na kwarantanne
    ReviewUserIcon
    MARKO

    05.01.2021 10:22

    Pracownik

    NA ZIELEŃ MIEJSKĄ Z LEDWOŚCIĄ DOSTARCZONO PO JEDNEJ MASECZCE PO CZĘŻKICH MOICH INTERWENCJACH JAK WSZEDŁEM DO SKLEPU STOKROTKA A TAM SPOTKAŁA MNIE NIESPODZIANKA KASJERKA W SKLEPIE Z MASECZKA NA TWARZY Z NAPISEM TIME ZAPYTAŁEM SIĘ Z KĄD MA TAKĄ POWIEDZIAŁA OD CHŁOPAKA CO JEST KIEROWNIKIEM W TEJ FIRMIE. DOSTARCZYLI MAŁY POJEMNIK PŁYNU PÓZNIEJ PRZEZ DWA RAZY BYŁY DOLEWANE DO PEŁNA PONAD TRZY MIESIACE JUŻ NIE DOWOŻĄ PŁYNU.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    05.01.2021 19:03

    Pracownik

    NIE MA ŻADNYCH ZABEZPIECZEŃ . W PAŻDZIERNIKU BYŁEM NA TURNUSIE REHABILITACYJNYM GDY POWRÓCIŁEM 1 LISTOPADA POSZEDŁEM NA CHWILĘ NA OBIEKT DO KOLEGI ROZMAWIALIŚMY NAGLE WPADŁ KIEROWCA ZIELENI I ZABRAŁ SIE ZA WITANIE I WYLECIAŁ JAK STRZAŁA A ZA DWA DNI SIĘ DOWIEDZIAŁEM TELEFONICZNIE ŻE ÓW KIEROWCA JEST ZAKAŻONY - JA PRZESZEDŁEM KILKUDNIOWĄ SAMOIZOLACJĘ A KOLEGA CAŁY CZAS PRACOWAŁ. JA DOPIERO PIERWSZĄ SŁUŻBĘ MIAŁEM 22 LISTOPADA.
    ReviewUserIcon
    Putin

    05.01.2021 17:15

    Pracownik

    Nic tylko ros maseczki przywieźli do dezynfekcji nie ma nic są pracownicy kturzy się nie myją i takich w tym bagnie czymia
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    10.12.2020 09:33

    Inne

    Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w TIME SECURITY Sp. z o.o.?
    ReviewUserIcon
    MARKO

    04.01.2021 14:49

    Pracownik

    RACZEJ W CALE BO JEDYNIE ZMIENIAJĄ POSZCZEGÓLNE SPÓŁKI
    ReviewUserIcon
    MARKO

    05.01.2021 13:41

    Pracownik

    wszyscy narzekają ale każdy się boi jedna osoba odważna reszta pużniej najezdza na tą osobę
    ReviewUserIcon
    MARKO

    04.01.2021 18:21

    Pracownik

    prawda niektórym w oczy kole ja tylko napisałem całą prawdę
    ReviewUserIcon
    marko

    02.01.2021 18:23

    Pracownik

    gdzie są komentarze z dnia 2. 01.2021 z godz. 12,49 oraz 17,11
    ReviewUserIcon
    MARKO

    04.01.2021 12:01

    Pracownik

    żadne kłamstwa opisałem swoją historię to jest cała prawda
    ReviewUserIcon
    MARKO

    04.01.2021 14:45

    Pracownik

    JA NIC KŁAMLIWEGO NIE NAPISAŁEM TYLKO SAMĄ PRAWDĘ O SWOJEJ SYTUACJI JA NIE MAM RENTY BO ZUS CUDOWNIE UZDRAWIA EMERYCI MNIE CHCĄ POZBAWIĆ JEDYNEGO DOCHODU JESTEM W POSIADANIU TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ WIELKOŚCI 49 MM. OPERACJE DOKONUJĄ POWYŻEJ 50 MM. NIEKTÓRYM PRAWDA W OCZY KOLI.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    04.01.2021 12:27

    Pracownik

    DLA NIEKTÓRYCH PRAWDA BOLI
    ReviewUserIcon
    Sara

    13.11.2020 14:11

    Kandydat

    Witam Chciałam się dowiedzieć jakie socjalne dofinansowania są w tej firmie
    ReviewUserIcon
    Socjal

    01.12.2020 07:51

    Pracownik

    dostaniesz kubek widelec łyżeczka ( Plastikowe ) i papier toaletowy jak sobie go kupisz !
    ReviewUserIcon
    DAWIŃCI

    04.01.2021 01:19

    Pracownik

    nie ma żadnych
    ReviewUserIcon
    MARKO

    02.01.2021 17:11

    Pracownik

    JA PRACUJĘ W TIME SECURITY OD 19 LUTEGO 2018. MÓJ PIERWSZY OBIEKT BYŁ W PODLESIU NA NIEZAPOMINAJEK DO KOŃCA KWIETNIA 2018 ROKU. OD MAJA DO 6 GRUDNIA 2018 KOLEJE SLĄSKIE UL. RACIBORSKA 58. OD 8 GRUDNIA 2018 ROKU ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ TĘŻNIA SOLANKOWA W LIGOCIE UL. WCZASOWA 15. OD POCZATKU NA TĘZNI BYŁEM JAKO DOWÓDCA POSTERUNKU KTÓRY ROBI GRAFIKI.OBECNIE UMOWĘ MAM DO 31 STYCZNIA 2021 OBECNIE EMERYCI I RENCIŚCI CHCĄ MNIE WYELIMINOWAĆ Z OBIEKTU . NA AMFITEATRZE ZADOLE JEST OSOBA 19 LAT DO SETKI. JEMU BARDZO ŚMIERDZĄ SZWAJE. I ON MA DALEJ PRACOWAĆ A MNIE NIE MAJĄ. PRZEDŁUZYĆ UMOWY. A KIEROWNIK MNIE CHCE TRZYMAĆ DO OSTATNIEJ CHWILI W NIEPEWNOŚCI. OSTRZEŻENIE DLA WSZYSTKICH KANDYDATÓW CO CHCĄ PODJĄĆ PRACĘ W TIME SECURITY ŻEBY MIELI SIĘ NA BACZNOŚCI ŻEBY CO MIESIĄC ŻĄDALI PASKI Z WYPŁATY BO (usunięte przez administratora) NA WYPŁACIE

    Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.