TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

W mojej miejscowości wisi ogloszenie od piczatku roku. Mimo ze mieszkam 200m od obiektu nigdy nie mialem i nie mam szans by pracowac chodz uprawnienia mam wszystkie. Czy firma tylko niepelnosprawnych przyjmuje? I to jest wyznacznikiem i dewiza firmy kogo zatrudnic? Zdrowy z doswiadczeniem i uprawnienia mi nie ma szans dlczego ?

@Kandydat

nie, czemu? ja rozumiem to tak że szukają pracowników i dają możliwość osobą z orzeczeniem po prostu

Piotr Kuch

Ja pracuję dwa lata i jestem zadowolony i szczerze polecam ale wiadomo nikt za darmo nie daje lasy a więc od siebie też trzeba dać. POLECAM

juno
@Piotr Kuch

a ciężka generalnie ta praca twoim zdaniem?

juno
@Piotr Kuch

to znaczy ja rozumiem, że za siedzenie nie płacą, ale też się martwię że jak trzeba być jakimś silnym koksem to mogę nie dać rady

fantomas
@Piotr Kuch

ja pracowałem trzy lata w tej firmie. skończyła mi się umowa na czas ograniczony. i TIME SECURITY nie przedłużyła ze mną umowy woleli trzymać na obiekcie osiemdziesięcio latków chociaż na obiekcie sporządzałem grafiki póki je robiłem nie było żadnego. problemu.

hemi
@fantomas

mieli takie prawo w końcu, więc nie wiem co się mażesz

@Piotr Kuch

Proszę podaj konkrety z czego jesteś tak zadowolony.Wpisałeś swoje nazwisko,wiec musisz tak podlizywać się.Napisz mi co ciebie tak zadawała dostajesz premie,wysługę za lata pracy,korzystasz z kasy z Pfron,płaca ci za dojazdy do pracy i pranie ubrań służbowych?? Napisz czekamy!

nick
@Bartosz

Nikt nie ma obowiazku się z niczego tobie spowiadać. ma prawo do opinii i nie musi nic udowadniać, bo jakiś gośc na forum go o to prosi. a pozytywna opinia nie jest jednoznaczna z podlizywaniem się. co to za czasy, że człowiek nawet nic dobrego o firmie nie może napisać, bo od razu sie jatka na forum zaczyna

Grażyna

Ja pracuję w tej firmie od 1.10.2021 roku ,jest to moja pierwsza praca w ochronie. Praca w ochronie jako w grupie ludzi jest dosc specyficzna Jestem zadowolona , dobrze zarabiam , otrzymuje regularnie wynagrodzenie , są czasami niedomowienia ale trzeba rozmawiać. Praca daje mi poczucie bezpieczeństwa i lubię to co robię i daje mi satysfakcję.

Massima
@Grażyna

a ogólnie tak psychicznie i fizycznie ciężko jest dla kobiety? o samą pracę pytam, nie o zespół

Massima
@Grażyna

bo w sumie to staż tutaj widzę masz dość długi, więc chyba jest ok pod tym względem, nie?

@Massima

Naszym zdaniem to nie jest jakoś szczególnie obciążająca praca, także jeśli chodzi o kobiety. Zatrudniamy wiele kobiet i to są na ogół bardzo dobre pracownice.

Krystyna
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Dobrze to czytać, mówię to szczególnie jako kobieta :) A czy aplikując do państwa firmy wymagane jest duże doświadczenie? Czy osoby dopiero zaczynające prace w branży też mają szansę na pracę tutaj?

@Grażyna

Widze,ze czujesz się dobrze.Piszesz bardzo ogólnikowo.Raczej widać lizustwo,bo obowiązkiem firmy jest płacić na czas!!!To nie jest przywilej,ze firma płaci na czas.Czy dostajesz premię,dodatki jakieś ???Czy masz możliwość rozwoju w tej firmie?Czy korzystasz z kasy z Pfron?,ktora firma dostaje na ciebie jako niepelnosprawnà?Czy dostajesz podwójne pity z różnych firm ??

@Krystyna

Przyjmujemy zarówno osoby bez doświadczenia w naszej branży, jak i takie, które w ochronie już pracowały, bądź pracują cały czas.

?

Ale nikt nikogo nie bierze z łapanki ulicznej, tylko osoby same się zatrudniają. Chyba dobrze, że jest też praca dla ludzi z orzeczeniem, co mają żyć z jakiś śmiesznych zasiłków i egzystować nie robiąc nic, zamiast chodzić do pracy jak wszyscy i zarabiać na siebie?

Prawda

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

pros

jak wygląda zatrudnianie pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności? bo widzę, że macie info o tym na stronie. osobiście nie mam takiego, ale zastanawia mnie to, jak wygląda wtedy praca, bo to chyba jednak dość wymagająca fizycznie robota?

@pros

Zatrudniamy w firmie osoby z różnymi schorzeniami i różnymi stopniami niepełnosprawności, dopasowując stanowiska pracy do ich stanu zdrowia i potrzeb. Zresztą, postrzeganie osoby niepełnosprawnej jako kogoś, kto zupełnie nie ma kondycji fizycznej, jest stereotypowe i nieco krzywdzące. Np. jeśli ktoś ma orzeczenie o niepełnosprawności z powodu dysfunkcji narządu wzroku, to nie znaczy przecież, że nie ma dość siły, aby pracować na odpowiadającym jej możliwościom stanowisku. Podobnie monitoring wizyjny nie wyklucza przecież osób z niedosłuchem. I tak dalej... Pracownicy niepełnosprawni w naszej firmie są zatrudnieni przede wszystkim na stanowiskach w dozorowaniu – jako osoby stróżujące, monitorujące teren obiektu, na bramach wjazdowych itp.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

o to super, dziękuję ślicznie za odpowiedź, doceniam taką postawę firmy

oo nie wiem od kiedy, mi do 80latka daleko

ciekawy

może o to chodzi ze ci ludzie dopłacają, daja cos by pracować

wątpliwości
@ciekawy

dopłacają aby pracować??? ciekawa koncepcja, taka z ruskiej tv jakby

pros

ciekawe skąd klient ma taką wiedzę

@pros

eh no i nawet nie można podziękować za odpowiedź bo od razu klikają złe minki pod komentarzem...

leosil

jakiś może i tak, temu nie przeczę

Zainteresowana
@pros

Ale z lekkim nie przyjmujecie.Wiem z autopsji.Czekam na telefon z odpowiedzia od stycznia.

Mike
@pros

Firma jest super Koordynator też a praca wcale nie jest ciężka

Kato

chyba zbyt upraszczasz. pięć lat tam pracowałem i też różne rzeczy przerobiłem, ale mam lepsze zdanie o tej firmie. zresztą chyba nie tylko ja, bo o ile wiem tam pracuje teraz z 1500 osób i wszystko stale się rozwija, więc chyba nie jest tak źle

Wojtal
@Zainteresowana

No z lekkim stopniem nie ma szans od razu powiedzieli że wolą emeryta zatrudnić i mają spokój bo tak nie mają zwrotu z Pepromu w 1OO % i po co mają zatrudniać . Patrzą na zyski żeby były duże a po co taki jak mało na takim zarobią .

@Wojtal

Szanowny Panie, na wielu poziomach nie jest to informacja pełna. Nikt z administracji firmy nie powiedziałby czegoś takiego, ponieważ jest to dyskryminacja. Po drugie - owszem, zatrudniamy również emerytów, gdyż kilka z naszych obiektów wymaga od nas zatrudnienia tam osób z KPOF (tego oczekują nasi kontrahenci), a emeryci to grupa, gdzie te uprawnienia są dość powszechne, po prostu. Poza tym przyjmujemy również osoby z grupą lekką, są wręcz obiekty, gdzie takie osoby są szczególnie poszukiwane. I jeszcze uwaga ogólniejsza - w każdym tygodniu w Dziale Rekrutacji odbieramy ok. 150-200 telefonów, oczywistym więc jest, że nie jesteśmy - niestety - w stanie zatrudnić wszystkich zgłaszających się, chętnych do pracy osób.

Jola
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Mam pytanie odnosnie Kobiet Czy firma zatrudnia równiez kobie do ochrony?

@Jola

Tak, oczywiście, zatrudniamy również kobiety.

Jola
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Skladalam cv to tej firmy na stanowisko Ochrony Pracowalam już w ochronie ponad 14 lat i nie żadnego odezwu w mojej sprawie

Ona
@Wojtal

Z Pepronu pewnie nie. Pracuje tu dosc dlugo ale nie mam pojecia kto mogl powiedziec,ze wola emeryta jak osobe ze stopniem lekkim. To kompletna bzdura i w to nie uwierze. Ten lekki to moze z fantazjowania?

@Ona

No według mnie firma dość sensownie udzieliła wytłumaczenia. Powiedzcie mi lepiej jak wyglądają początki w firmie? Jest jakieś szkolenie wstępne czy od razu idzie się na głęboką wodę? No i co z ubraniami - dostaje się tu jakieś?

Ona
@Dorota

Sa ubrania. Szkolenie przeprowadzi dowodca na obiekcie,ktoremu zalezy zeby gralo,czesc bardziej wtajemniczonych pomoze ,inni roznie. Jak w zyciu. Obawiac sie nie ma czego.

@pros

Guzik prawda, robisz tak samo jak wszyscy 8,12,lub 24h różnisz się jedynie tym że masz 10 dni urlopu więcej tz. rehabilitacyjny. Na wypłacie też nie masz więcej.

@Mike

Może podasz konkrety ?Np czy pracownicy nie są zmuszani do urlopów ,bo za dużo ludzi na obiektach.Czy czasami wypełnianie luk nie jest sprawa karną ,bo jak można zmuszać ludzi do latania tych luk urlopem?Po drugie dlaczego ludzie pracujący w tej firmie otrzymują dwa pity???Napisz tez czy korzystasz z kasy z Pfron??,bo firma na każdego niepełnosprawnego bierze niezłà kasę.Pytanie czy masz premie i płaconą wysługę za lata pracy?Czy gola pensyjka?

ZNIECHECONY

OSTATNIO BYLEM W FIRMIE PO ZASWIADCZENIE ZAUWAZYLEM JAK PRZYWOZA DO WAS SLUZBOWYM AUTEM WODE W 5 LITROWYCH POJEMNIKACH MIMO ZE MACIE DOSTEP DO BIEZACEJ WODY A NAM W UPALY KAZALISCIE PIC RYNOWKE A DESZCZ NIE PADAL NO CHYBA ZE TO WODA DLA POTENCIALNYCH KONTRACHENTOW ROZLEWANA PRZEZ DZIAL REKRUTACJI LUB KADROWY BO NIGDY NIC PRZEZ TELEFON NIE ZALATWISZ

@ZNIECHECONY

Szanowny Panie. Woda w 5l butlach przeznaczona jest na obiekty, gdzie w ogóle nie ma dostępu do wody bieżącej. Takie posterunki też mamy pod kuratelą. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że dostarczamy tam wodę.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Na Szybie Rożdzieńskim ,na Wieczorku jest posterunek P-4 powiedzmy, że tak go można nazwać ,bo przypomina to raczej blaszany garaż.Warunki zostawię bez komentarza.Na pseudo posterunku dwa stare piecyki,które jak załączysz musisz uważać ,żeby Cię prąd nie kopnął.I tak jest zimno,a co będzie w zimie....

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Według kodeksu pracy pracodawca ma zapewniać wodę przy wysokich temperatur nie ma czegoś takiego że woda dostarczana jest tam gdzie nie ma dostępu do bieżącej wody

@Piotr

Szanowny kolego szyb rozdzienski jest w stanie likwidacji jest to obecnie jak plac budowy a na postarunku p4 jest czysto i ciepło a jak ci nie odpowiada to nikt cie do pracy nie zmusza możesz poszukać pracy na takim obiekcie gdzie będziesz chodził po czerwonym dywanie życzę powodzenia.

@Ernest

Chłopaki o co chodzi, jakiś problem z wodą dla pracowników jest ogólnie czy macie tam dostęp do picia w końcu? No i co z tymi temperaturami - zimą da się normalnie pracować?

Ernest

To nie komentuj masz jakiś problem?

@Ernest

Postawili by Wam klatkę na gołębie to byście w niej siedzieli.Zresztą na, co Wam lepsze warunki pracy jak całą noc co niektórzy potrafią przespać i nawet nie wyjdą w patrol.Ciepło Ci będzie jak ubierzesz sobie z dwie kurtki.Takżę nie wprowadzaj ludzi w błąd odnośnie warunków na tym posterunku!!!

@Piotr

No są tacy co narzekają ale pracują a są tacy co nie narzekają i też pracują i nie ma się co kłucic bo nikt nikogo do pracy nie zmusza

Artur
@Piotr

Kolego mam w domu 23 stopnie w zimie. Mi jest ciepło. Znajomy marudzi jak u mnie jest, że jest zimno. To w końcu mam ciepło, czy jest zimno? Jak ktoś potrzebuje 30 stopni to będzie mu zimno co nie znaczy, że na tym posterunku jest zimno skoro inne osoby twierdzą inaczej. Dodatkowo jest multum pracy wykonywanej w nocy na dworze. Rozumiem, że następnym razem strażak jak przyjedzie gasić Ci chałupę to może powiedzieć, że nie wyjdzie z wozu bo mu zimno? To jest kwa mać praca a nie wczasy. Jedna jest ciężka inna jest lżejsza. Jedna jest na dworze inna w budynku. Każdy sobie wybiera sam gdzie chce pracować i tam składa papiery.

Arek

Co można powiedzieć o firmie Time, hmm liczą się tylko grupy najlepiej 1, 2 firma ogólnie polityke nastawia na pieniądze nie na jakość i rzetelność, pracownika (usunięte przez administratora) na pieniądzach umowy zlecenie których nie ma mało tego jak człowiek robi 270 godzin 24 rozliczają reszta nawet nie podatkuja... PIP to tam już chyba raz na tydzień tam wchodzi tylko zmieniają nazwy spółek i nic więcej ktoś napisze że obiektow mają dużo tak mają bo wygrywają za takie stawki że potem człowieku tu utna tam utna liczą się tylko grupy i jak potem ta ochrona ma nie schodzić na dno, kwalifikacje robią za free oni bez doświadczenia bez niczego co to potem za ochrona jest jak tylko taki z pofem na badaniach był miejmy nadzieję że Policja w końcu się nimi zainteresuje i wezna się za te kwalifikacje bo jak tak dalej pójdzie to w ochronie będą same grupy z pofami bez znajomości nawet prawa dostanie tonfe i nawet nie wie do czego służy o kajdankach i gazie nie wspomnę... Nie obrażając nikogo oczywiście że ma grupę. Jak w Polsce się za to nie wezna to niestety ochrona będzie dnem nad dnem, którym już jest zreszta!!!!

Ppp
@Arek

Święta racja też kiedyś ubnich pracowałam chamstwo jak w każdej firmie ochroniarskiej miałam aktualne badania ledwo zrobione a i tak kazali mi iść odnowa munduru nie dostałam a kierowniczek to jeden wielki (usunięte przez administratora)

Artur
@Arek

Wydaje mi się, że masz kompletny brak wiedzy jak działają agencje i przetargi. Owszem zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, ale nie wysyłają sobie ich tam gdzie chcą. Wynika to wprost z warunków kontraktu. Stawki każdy daje jak najniższe na tym to polega. Chcesz załóż firmę i startuj do przetargów dając stawki z kosmosu, to zobaczymy czy przypadkiem w każdym nie będziesz najdroższą ofertą. By wygrać trzeba dać możliwie najniższą. Inaczej nie wygrasz, nie masz kontraktów i zamykasz firmę. W przetargu firma jasno określa charakter ochrony, godziny w których mają być obstawione posterunki, ilość osób, dodatkowe wymagania jak np konieczność obstawienia punktu monitoringu. Dochodzić mogą tak niestandardowe zapiski jak czas reakcji grupy interwencyjnej. Nie zastanawiało Cię nigdy dlaczego na jeden obiekt podjeżdżają w x minut a na drugi np w godzinę? Konieczność obstawienia pracownikami z grupa umiarkowaną/ciężką by kontrahent nie musiał opłacać pfronu bo zatrudni wtedy odpowiednią liczbę osób. Tak jeżeli zatrudniasz w fabryce więcej niż 25 osób i nie masz 6% z orzeczeniem TO płacisz składki do pfronu. Po to w przetargu się zaznacza, że ma być z grupą by tak firma nie płaciła tego. Natomiast najprościej zwalić winę, że ta czy inna agencja daje takiego pracownika by się nachapać. Nie. Daje takiego bo tak sobie kontrahent zażyczył w przetargu i nie spełni tego to kara finansowa, czy też zerwanie umowy... Do tego proszę wyjaśnij mi po co osoba z grupą, która akurat posiada KPOF ma biegle posługiwać się tomfą np na monitoringu? Kogo ma okładać? Albo po co jej gaz? Komputer zamiast energią zasilany jest gazem? Trochę powagi człowieku. Tam gdzie jest wymagany sprawny pracownik tam takowy jest. Tam gdzie z KPOF / pozwoleniem na broń takowy jest. Oczywistym jest, że jak na posterunek trafi osoba z KPOF to powinna wiedzieć do czego co służy. Jeżeli jednak na monitoring wrzuca się emeryta, który przy okazji ma KPOF, bo zrobił je wcześniej, to można mu wybaczyć, że się nie posługuje gazem, bo zwyczajnie nie jest mu to potrzebne.

anonimowY

Proszę nie blokować opinii wystawianych o firmie time security bo bo widać że gowork faworyzuje niektórych pracodawców.

rozbawiony
@anonimowY

buahahaha :) faworyzuje? nic śmieszniejszego dawno tu nie czytałem

@rozbawiony

Dobrze wiesz o co chodzi nie zgrywaj (usunięte przez administratora) ciekawe czy to też zablokują

@anonimowY

Przecież administrator GoWorka usuwa tylko opinie niezgodne z regulaminem, jak się go ktoś trzyma to opinie zostają. Więc może napisz kulturalnie co myślisz?

anonimowY

Administracja blokuje niewygodne wypowiedzi o firmie Time

anonimowYJe

Poczytaj wcześniej bo nie wiesz że chodzi im tylko o kasę z pefronu ludzi mają w nosie

Poczytaj a potem pisz

robotny
@anonimowYJe

A ty ilu niepełnosprawnych zatrudniasz w swojej firmie, ekspercie od siedmiu boleści?

Ad
@robotny

Czy to pytanie od jednego z wielu tzw kierowniczków ;))

ogar
@anonimowYJe

może ty zaoferuj im pracę i zgarnij tę “KASĘ” z pefronu?? nie dość, że są otwarci na osoby z niepełnosprawnością (oczywiście w sytuacji, gdy są w stanie i zdrowie pozwala im pracować), to jeszcze masz problem.

Janek
@anonimowY

poczytaj, pomyśl, zrozum i dopiero pisz - raczej to jest odpowiednia rada

elo
@anonimowY

skoro jesteś "pracownikiem" lub "byłym pracownikiem" bo nie wiem finalnie z kim się rozmowa toczy... ale no w każdym wydaniu, to chyba nie ma co sobie zajmować czasu pisząc tutaj, wylewać swoją frustracje zamiast w tym czasie poszukać czegoś innego do roboty... praca jest jak komuś nie pasuje zawsze można zmienić

roch

był bym zainteresowany jako strażnik we wrocławiu i ma parę pytań... w jakim czasie można spodziewać się odpowiedzi na wysłane cv?

@roch

1. czy na badania lekarskie jesteśmy skierowywani po rozmowie rekrutacyjnej i oczywiście przyjęciu? czy badania mamy wykonać we własnym zakresie aby zostać wziętym pod uwagę w rekrutacji?

@roch

2. czy na rozmowie dowiemy się jakich obiektów będziemy konkretnie pilnować? (chciałbym je zobaczyć wcześniej...)

@roch

Naszym zdaniem, szybszym i pewniejszym sposobem jest bezpośredni kontakt z naszym działem REKRUTACJI / pon-pią, w godz. 8:30-14:00, tel.: +48 535 505 149.

@roch

Tak, podczas rozmowy osobistej z kierownikiem omawiane są dokładnie również kwestie obiektowe - jego lokalizacja, charakterystyka, specyfika itd.

@roch

Tak, skierowanie na badania lekarskie następuje oczywiście po przyjęciu do pracy. Są to badania wykonywane przez nas, niepotrzebne są żadne badania wykonywane we własnym zakresie.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

to dobrze, że się od razu wszystkim zajmujecie i nie trzeba samemu załatwiać

@roch

Dziękujemy, staramy się. Szczególnie że pewna część naszych pracowników to osoby z niepełnosprawnością, więc wygoda i prostota procedur to dla nich rzecz bardzo istotna.

jakie obiekty ochraniacie?

@Ross

jest to jakaś niebezpieczna praca? trzeba być bardzo sprawnym fizycznie?

@Ross

Dzień dobry. Jeśli chodzi Pani/Panu o typ chronionych obiektów, to najrozmaitsze, za wyjątkiem wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Nie specjalizujemy się także w ochronie imprez masowych, więc koncertów, meczów itp. również nie ochraniamy.

@Ross

A czy to jest niebezpieczna praca? Na ogół nie. Incydenty, kiedy dochodzi do użycia siły fizycznej, zdarzają się rzadko i od tego są wydzielone grupy interwencyjne, które wzywa się w sytuacjach tego wymagających. Jeśli natomiast chodzi o sprawność fizyczną, to zależy od konkretnego obiektu i wymagań kontrahentów. Na większości posterunków, ze względu na ich specyfikę, wysoka sprawność fizyczna nie jest wymagana.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Okej, rozumiem, dziękuję serdecznie za odpowiedzi, uspokoiliście mnie Państwo trochę, bo duże ryzyko zawodowe to była moja główna obawa przed podjęciem pracy

@Ross

Spokojnie, specyfika pracy w ochronie to zdecydowanie nie to samo, co np. w policji. Zupełnie odmienna skala możliwych ryzyk i zagrożeń. Życzymy więc powodzenia wobec nowych wyzwań!

Dziękuję :)

naprawdę

NIE

ochrona

witam, mam pytanie czy na pracownika ochrony trzeba przechodzić jakieś testy?

ochrona
@ochrona

mam tu na myśli testy psychologiczne, nie wydaje mi się ale wolał bym się upewnić czy musze takie wykonać przed wysłaniem cv

@ochrona

Dzień dobry. Nie, nie trzeba przechodzić specjalnych testów. Przeprowadzamy rozmowę kwalifikacyjną, badania przez lekarza medycyny pracy oraz odpowiednie szkolenie stanowiskowe.

black
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a ile trwa to szkolenie z ciekawości?

@black

To nie jest jakieś długotrwałe szkolenie, odbywa się w ciągu jednego dnia, a konkretny czas jest zależny od specyfiki danego obiektu, ilości obowiązków, wymagań kontrahenta, przyległego terenu (jeśli zachodzi konieczność obchodów) i warunków technicznych (np. system monitoringu) itd.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Trzeba mieć POF i ważne badania lekarskie. Firma lubi z orzeczniem bo dostają dofinansowanie z Pefronu tyle w temacie.

@anonimowY

Nie jest informacją precyzyjną, że "trzeba mieć POF" - wśród ogółu naszych pracowników liniowych posiada je mniejszość. Natomiast oczywiście niekiedy wymagają ich zatrudniania nasi kontrahenci. Podobnie nie wszyscy pracownicy posiadają orzeczenie o niepełnosprawności, choć zatrudniamy oczywiście również takie osoby. Trudno też kwestionować posiadanie aktualnych badań lekarskich - nie tylko w naszej branży (bo dotyczy to każdego nowo zatrudnianego) to zupełnie oczywista konieczność.

Tymon

macie jakieś rady jak dobrze przygotować się do rozmowy tutaj?

Tymon
@Tymon

dodam, że nie mam jeszcze doświadczenia zawodowego, ale znajomy mi mówił, że fajna praca i chciałbym się dostać

Zison
@Tymon

A na jakie stanowisko w ogóle?

Zison
@Tymon

Bo to jednak dość istotne

Prawda

Miro

Tak to prawda co napisane mieli poukładane, to rozwalono całe puzle szkoda mi tylko pierwszego kierownika , ja teraz pracuje w Bielszowicach i tam czegoś takiego nie ma ..pozdrawiam

Bo to prawda

Remy

Witam! Chciałem,zapytać o wynagrodzenie, i czy nadgodziny są do wybrania,czy płatne. Posiadam orzeczenie w stopniu u miarkowanym' mieszkam K-ce-Ligota. Pozdrawiam R.T

@Remy

Dzień dobry. Jest to 3010 brutto zł na umowę o pracę. Nadgodziny płatne co miesiąc lub kwartalnie - zależy od konkretnego obiektu. Pozdrawiamy!

robotny

pierwsze co przychodzi do głowy to to, że zwalnia sie wtedy, kiedy sie nie jest z kogoś zadowolonym, bo po prostu ten ktoś źle pracuje albo ciągle robi błędy. przecież firma sama sobie nie bedzie robić pod góre, no nie?

Barbara
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czy oferują Państwo jedynie umowę o pracę, czy są również Państwo otwarci również na inne formy współpracy? Pewnie studenci byliby jednak zainteresowani zleceniem..

Robotny
@robotny

No nie tak do końca jest prawda co piszesz, znam kilka obiektów i te ludzie dobrze pracowali ale ja uwazam że jest złe podejście do pracowników sami wystawiają sobie opinie do pracodawców

@Barbara

Owszem, zatrudniamy również na umowę zlecenie. I tak - zdarza nam się przyjmować do pracy studentów.

pela
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

i to wtedy jest na tyle elastycznie, żeby pogodzić ze studiami? chociaż w grę wchodzą pewnie tylko zaoczne?

@pela

Wydaje nam się, że ewentualnym problemem może być nie tyle tryb czy charakter studiów, ale dostępność kandydata w określonych godzinach pracy na danym obiekcie. Jednak to można omówić szczegółowo podczas wstępnej rozmowy z kierownikiem, oczywiście o ile dany kandydat/ka zostanie wstępnie zaakceptowany/a do pracy. W razie szczegółowych pytań prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji, pod nr. tel. +48 535 505 149, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-15:00.

Kandydat Katowice
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Mam uwierzyć, że płacicie nadgodziny, czyli stawka plus 50%? A niby jakim cudem można by je legalnie płacić raz na kwartał, skoro wynagrodzenie ma być na koncie po zakończonym miesiącu? A może to nie nadgodziny, tylko np. goła stawka na zleceniu albo inne takie? Więc jak to jest?

Julia
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Bardzo fajne jest to,że firma tak szybko udziela odpowiedzi na pytania. Ja mam pytanie odnośnie pracy zdalnej. Czy jest możliwość pracy z domu?

@Julia

Dzień dobry. Z zasady nie pracujemy zdalnie, poza bardzo szczególnymi przypadkami, co wynika po części ze specyfiki trybu pracy firmy. Po pierwsze - były okresy pracy zdalnej w związku z nasileniem epidemii Covid; po drugie - czasem zdarza się to w indywidualnych przypadkach, kiedy jest to absolutnie niezbędne.

Honorata

Ej, super, że tutaj piszecie, że osoby z niepełnosprawnościami też pracują. Obecnie jest ogłoszenie na Specjalistę ds. finansowego. Pracował ktoś na tej pozycji albo w tym dziale i może opowiedzieć, jaka jest atmosfera? Jak wyglądają relacje z przełożonym, w sensie czy na luzie czy mocno hierarchiczne?

Honorata

Oooo fajnie że tutaj piszecie, że zatrudniane są osoby z niepełnosprawnościami różnymi. Widziałam ogłoszenie na Specjalistę ds. finansowych. Czy na taką pozycję też można aplikować jak się ma orzeczenie?

Nenes
@Honorata

Myślę, że jeżeli niepełnosprawność nie wadzi przy wypełnianiu obowiązków, to pewnie nie powinno być problemu

Nenes
@Honorata

Ale to najlepiej bezpośrednio pewnie omówić już z nimi

@Honorata

Dzień dobry. Tak, na to stanowisko również można aplikować z orzeczeniem, oczywiście, jeśli nie ma jakichś uzasadnionych przeciwskazań.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a jakie mogą być uzasadnione przeciwwskazania na przykład?

@Ross

Załóżmy, że obiekt wymaga nocnych obchodów - wówczas osoba ze znaczną niepełnosprawnością nie podoła takim obowiązkom. Podobnie osoba niedowidząca nie może zająć się skutecznym monitoringiem.

Narson

ja tu pracuje już przeszło rok. i wiecie co wam powiem, nie mam zatsrzeżeń. nie jest idealnie, ale nie moge powiedzieć, że firma sie nie stara zapewnić przyzwoitych warunków

Meza
@Narson

i oczywiście od razu minusują, bo nie potrafią zaakceptować faktu, że ktoś ma inna opinię niż oni, klasyk

Normals
@Meza

bo Polacy mają narzekanie w genach. jak ktoś jest zadowolony to przecież musi być nienormalny, proste

@Normals

a po forum widzę, że najwięcej to wiedzą ci co to tu nigdy nie byli, nie rozumiem podejścia totalnie

Narson
@Normals

nie wiem czy tylko Polacy, po prostu ludzie już tak chyba mają.

nie rozumiem czasami
@Normals

a tam, nie tylko polacy, wszyscy chyba, tylko nie rozumiem, czemu tu wchodza w ogole skoro tacy niezadowoleni, moim zdaniem jak coś jest nie tak to chyba zdrowiej olać i iść dalej, no ale co ja tam wiem

Normals
@nie rozumiem czasami

jeśli robiłeś kiedykolwiek na dowolnym obiekcie, powinieneś wiedzieć, co jest grane - "nie mogę istnieć bez narzekania" :)

beno

coś w tym jest

@nie rozumiem czasami

no ale w sumie kto broni sobie od czasu do czasu ponarzekać, ale przyznaję że może takie publiczne forum to nie jest najlepsze miejsce na plotki, do merytorycznej krytyki nic nie mam, ale w takie puste gadanie i wyzwiska nie chce mi się wierzyć

kwalifik

moje pytanie, bo widzę, że wśród ofert są przyjęcia dla pracowników ochrony i kwalifikowanych pracowników ochrony, praca na tych stanowiskach czymś się różni? przekłada się to jakoś na poziom wynagrodzenia?

@kwalifik

trudno ze zwykłego stać się kwalifikowanym? to jakiś kurs trzeba mieć? do tego musi być jakiś dłuższy staż pracy?

@kwalifik

jest szansa, żeby firma na takie coś wysłała czy raczej sam muszę ogarnąć?

@kwalifik

Osoby z KPOF (wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony) są przyjmowane najczęściej na umowę-zlecenie, konkretna stawka omawiana z kierownikiem - praca na obiektach takich jak sąd, CZOK, czyli tam gdzie kontrahent wymaga przyjęcia wyłącznie osób z kwalifikacją. Ważne! Pracownicy KPOF mogą używać siły w przypadku interwencji, oczywiście w ściśle określonych warunkach. Muszą mieć ukończone 21 lat. Tu znajdzie Pan sensownie zestawione informacje: https://www.biznes.gov.pl/pl/opisy-procedur/-/proc/26 Aby zostać KPOF, należy przejść specjalny kurs - niektóre firmy i urzędy pracy organizują takie kursy. Po zaliczonym kursie odbywają się badania lekarskie i psychologiczne, a następnie komplet dokumentów jest wysyłany do komendy policji. Policja analizuje dokumenty i podaje decyzję, czy dana osoba zostaje wpisana jako kwalifikowany pracownik ochrony. W określonych warunkach, dla naszych pracowników, którzy wyróżniają się w pracy i mają odpowiednią opinię, istnieje możliwość skierowania na kurs, po konsultacji z kierownikiem. Pozdrawiamy!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Rozumiem, dziękuję. Czyli na ten kurs to raczej tak po jakimś dłuższym czasie pracy można iść?

@kwalifik

Niekoniecznie po bardzo długim okresie, decyduje więcej czynników, m.in. postawa w pracy, opinia przełożonego, bo dla firmy to jest jednak inwestycja w konkretnego pracownika. Natomiast warto się też rozeznać w kursach organizowanych przez właściwy dla Pana miejsca zamieszkania Urząd Pracy. UP często finansują i organizują takie i nie tylko takie kursy.

MARII

tak to prawda co wyzej napisano

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 421.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 275, z czego 80 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 104 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.