opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

TIME SECURITY

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2547)
Dodaj opinię
Oferty pracy(5)

Opinie(2547)

Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Certyfikaty jakości
  • .
  • Referencje
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza oferta

Certyfikaty jakości

Referencje

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mysłowice
  • Sosnowiec
  • Pekin
  • Długoszyn
  • Katowice
  • Będzin
  • Czeladź
  • Maczki
  • Jaworzno
  • Dąbrowa Górnicza
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Time Security Sp.zo.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mysłowice
  4. /
  5. Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o TIME SECURITY Mysłowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 18

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o TIME SECURITY Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    26.03.2022 10:46

    Kandydat

    Poziom konwersacji ,jest szokujacy.Chyba lepiej wypowiedziec swoje zale bezposrednio do osob ktorych rzecz dotyczy.Takie pranie brudow nie daje konstruktywnej opini o firmie ,ani tez nie rozwiazuje sprawy.Fakt faktem do dzis czekam na telefon od Kierownika.Mysle ze raczej Time mnie nie wybralo.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    28.03.2022 08:58

    Pracodawca

    Dzień dobry. Proszę ewentualnie przedstawić sprawę w HELPDESK - sprawy pracownicze: tel. +48 533 329 991 lub e-mailem: [email protected]. Chyba że wcześniej kontaktowała się Pani bezpośrednio z konkretnym kierownikiem. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Dua

    24.03.2022 20:35

    Pracownik

    Marko. Tego się nie da już czytać! Wiecznie pokrzywdzony!! Znajdź se chłopie inną robotę a nie szukaj problemów u innych. Byłam ostatnio w firmie i teksty ochroniarza w helpdesku były mocno żenujące. Myślę że dyrekcja powinna coś z tym zrobić. Ogólnie nie narzekam. Uczciwe rozliczenia, czasem wymagające wyjaśnienia. Po paru latach pracy i doświadczeniu z innych firm uważam że Time jest super. Kto chce pracować to zarobi.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    24.03.2022 21:18

    Pracodawca

    Co Pani rozumie przez "mocno żenujące teksty w HelpDesku"? Żeby stosownie zareagować, musimy wiedzieć, czego właściwie dotyczą Pani uwagi. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.03.2022 22:24

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    14.03.2022 12:15

    Pracodawca

    Dzień dobry. Jeśli wejdzie Pan na naszą stronę www, znajdzie Pan stosowne kontakty do zgłoszenia ewentualnych skarg czy wniosków (np. telefon dedykowany pracownikom HELPDESK czy e-mail ZGŁOŚ PROBLEM). Sugerujemy skorzystanie z nich, jeśli ma Pan zastrzeżenia co do działań przedstawicieli firmy lub chce zgłosić jakiekolwiek inne, merytoryczne uwagi. Prosimy jednak o powstrzymanie się od anonimowych obelg, inwektyw i osobistych wycieczek, bo na tego rodzaju wpisy nie możemy i nie będziemy reagować. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Bossak

    15.03.2022 07:26

    Pracownik

    Helpdesk to ściema żadnych uwag nie rozpatrujecie, siedzi gość co mamrota jakieś głupoty i zbywa ludzi taki to help desk. Najgorsze że ludzią się nie chce po sądach włóczyć i na tym bazujecie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.03.2022 16:37

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    14.03.2022 09:34

    Pracownik

    Oczywiście, że konkretne umiejętności.To dziwię się, jak osoba z pofem nie potrafi obsługiwać paralizatora ????
    ReviewUserIcon
    Stefanescu

    15.03.2022 07:18

    Pracownik

    Zarabiasz 19, 70 zł brutto - ile to netto? Minimalna stawka godzinowa umowy zlecenie 2022 określa, że pracownik otrzymuje "na rękę" minimum 13,91 zł. Kwota obejmuje składkę na ubezpieczenie emerytalne (1,92 zł), ubezpieczenie rentowe (0,30 zł) oraz ubezpieczenie zdrowotne (1, 57 zł), a także zaliczkę na podatek (2 zł). Firma Time Security ma jakieś inne stawki zaniżone.......
    ReviewUserIcon
    Były

    13.03.2022 21:40

    Były pracownik

    Będziecie płacić podatek na koniec roku bo zatrudniają na działalności niezarejestrowanej także uważajcie stawka wychodzi dużo mniejsza
    ReviewUserIcon
    Miro

    05.02.2022 02:30

    Kandydat

    Mam pytanie czy firma Time security oprócz pensji daje np bony świąteczne, czy płaci za pranie, dojazd do pracy? Czy są tworzone warunki na obiektach dla osób niepełnosprawnych?
    ReviewUserIcon
    MARKO

    08.03.2022 10:16

    Były pracownik

    obecnie jestem bez pracy. ciągle szukając nowej. A W TIME TYLKO HONORUJĄ EMERYTÓW CO MAJĄ PODWÓJNE DOCHODY A TYCH CO ZUS CUDOWNIE UZDRAWIA WYSYŁAJĄ NA BRUK TO JEST CAŁA PRAWDA O TIME. MĄDREMU DOŚĆ..........
    ReviewUserIcon
    MARKO

    08.03.2022 10:20

    Były pracownik

    PRAWDA W OCZY KOLE. JA TYLKO PISZĘ PRAWDĘ. NIE SAMYM CHLEBEM CZŁOWIEK ŻYJE LECZ KAŻDYM SŁOWEM KTÓRE POCHODZI Z UST BOŻYCH. NIECH ZSTĄPI DUCH ŚWIĘTY I ODNOWI OBLICZE ZIEMI TEJ ZIEMI. CZAS PRÓBY POLSKICH SUMIEŃ TRWA. SŁOWA DO DZISIAJ SĄ NADAL AKTUALNE I NA CZASIE.......
    ReviewUserIcon
    Pracownik ochrony

    07.03.2022 16:01

    Pracownik

    WSZYSTKIM PANIĄ PRACUJĄCYM W TIME SECURITY Z OKAZJI DNIA KOBIET 8 MARCA SKŁADAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDROWIA I DALSZEJ OWOCNEJ WSPÓŁPRACY DLA DOBRA FIRMY.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    08.03.2022 08:56

    Pracodawca

    W imieniu wszystkich Pań zatrudnionych w firmie - serdecznie dziękujemy! :)
    ReviewUserIcon
    Robcio

    05.03.2022 12:15

    Pracownik

    Nie polecam tej firmy to firma kogucik dziś jest jutro jej nie ma czuje smród z daleka . Odradzam wszystkim mieć coś wspólnego z tą firmą .
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    07.03.2022 08:41

    Pracodawca

    Dzień dobry. Nie możemy polemizować z Pana osobistymi ocenami i odczuciami, jednak gwoli wspierania faktów: na rynku ochrony funkcjonujemy od ponad 15 lat i nic nam nie wiadomo, aby w najbliższym czasie coś się miało w tym zakresie zmienić. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    MARKO

    07.03.2022 17:34

    Były pracownik

    i OD 15 LAT OKRADACIE ZWYKŁYCH PRACOWNIKÓW. ZBIERACIE GRUBĄ KASĘ Z PEFRONU ZA NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIE UMIECIE ROBIĆ GRAFIKÓW ZMUSZAJĄC PRACOWNIKÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH PRACOWAĆ W SYSTEMIE 12 NA 12 . JAK SIĘ PRACUJE PO 12 GODZ. TO WOLNEGO POWINNO BYĆ MINIMUM 24 GODZ. PÓKI JA ROBIŁEM GRAFIKI NA TĘŻNI ZADOLE TO BYŁO WSZYSTKO DOBRZE A TERAZ JEST PRZY PANU WOJCIESKIM WIELKI ROZPISZCZAJ. BO NIE UMIE Z SPORZĄDZAĆ GRAFIKÓW. MNIE UMOWY NIE PRZEDŁUŻYLIŚCIE MNIE A TRZYMIECIE WOJCIESKIEGO KTÓRY DOCHODZI DO OSIEMDZIESIĄTKI. A MAM ORZECZENIE NIEPEŁNOSPRAWNOSCI UMIARKOWANE NA STAŁE OBECNIE I MNIE ZOSTAWILIŚCIE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA MĄDREMU DOŚĆ.
    ReviewUserIcon
    Jędruś

    25.02.2022 15:23

    Pracownik

    Poraz kolejny ludzie pracujący na zlecenie zostali wyrolowani po całosci,nie ma jak zwykle przelewow w umowionym terminie.Ta firma to jest zart na rynku ochroniarskim.Z ludzmi nie liczą sie wcale.Trzeba po mału sie ewakulowac z tego bagna.Nie pozdrawiam????
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    01.03.2022 11:10

    Były pracownik

    Czy ktoś wie co to za firma MMRC.RE SP.Z.O.O .Dostałem PIT i nie wiem gdzie ja pracowałem. Podpisana umowa Time która odprowadziła tylko składki na ubezpieczenie a reszta firma kogucik o której nie ma m pojęcia co to za firma .Jeśli ktoś wie co to za firma proszę o odpis bo do kulawego się nie dodzwonisz i nie dostaniesz odpowiedzi. Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    xxx

    07.03.2022 07:51

    Były pracownik

    Jest to firma ktora płaci za umowy cywilno-prawne dla Time Group. Jak podpisywałeś umowę to chyba czytałeś co i z kim ( jaką umowę i z jaką firmą) podpisujesz. Firma ta nie ma związku z wykonywanymi czynnościami ochroniarskimi. Wypłaca pieniądze na podstawie dokumentacji ( wykazu roboczogodzin) otrzymanych od TIME Group. I oczywiście na podstawie podpisanej przez pracownika, czyli także przez Ciebie umowy cywilno-prawnej. Dziwne może się wydawać, ale czasem to dzieki tej firmie pracownicy mają kasę na koncie.
    ReviewUserIcon
    Srk

    06.03.2022 18:27

    Były pracownik

    Informuję iż pip się odpowiednio zajmie cała firma kogucik , kolejna kwestia pismo do instytucji która wydała koncesje jest już dane ????na dniach będzie podany meil wszystkie osoby z Śląska możecie tam pisać ????wydaje mi się że czas time się ukróci ???? pozdrawiam Pana M.S który pięknie wie że dane pracownik idzie do szpitala po czym w kolejnym telefonie nie wie że dany pracownik jest w szpitalu na szczęście mamy nagrania telefoniczne ????
    ReviewUserIcon
    Marcin

    02.03.2022 12:33

    Pracownik

    Firma Ok. Wypłaty w terminie . Polecam
    ReviewUserIcon
    wafel

    03.03.2022 10:08

    Były pracownik

    Jakie wypłaty?? zaniżone wg stawek płacy minimalnej , niejasne umowy o współpracy, połowa załogi w marcu nie ma jeszcze wypłaty za styczeń, omijać szerokim łukiem I jeszcze ci koordynatorzy od siedmiu boleści co nic nie potrafią załatwić Dramat...
    ReviewUserIcon
    Stefan ,jas-mos

    02.03.2022 20:34

    Pracownik

    Dziś jest 2 marzec , a wypłaty za styczeń dalej nie ma , jutro PIP a w poniedziałek Sąd pracy , cóż więcej można zrobić ?
    ReviewUserIcon
    @ado

    28.02.2022 18:49

    Pracownik

    Czy można prosić o umowę, bo od ponad roku nie dostałem ani jednej. Byłem w Mysłowicach, podpisałem i niby poszła do dyrektora do podpisu. Do dzisiaj cisza. Koordynatorzy mają to gdzieś, bo co chwilę nowy. Na wypłatę trzeba czekać miesiąc. Dzisiaj 28.02 a za styczeń nie mam całej wypłaty. Trzeba chyba się ewakuować. Nie polecam pracodawcy.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Gądki

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Białystok

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Srk

    27.02.2022 08:32

    Pracownik

    Ogłoszenie parafialne każda osoba co nie dostała pieniążków za nadgodziny czy też z umowy zlecenia zglaszajacie jutro do pipu Katowice ????oraz jeżeli macie możliwość do swoich kordynatorów srk lub czok czas ukrócić im wszystkie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    09.01.2022 20:05

    Pracownik

    PANOWIE I PANIE TO NIE JEST STRONA DO TAKICH RZECZY, ZAKŁADAJCIE PAMIĘTNIKI I PISZCIE SOBIE PROSZĘ ZAKOŃCZCIE TO BREDNE PISANIE MACIE NA OBIEKTACH KIEROWNIKÓW DOWÓDCÓW I KOORDYNATORÓW FIRMY PROSZĘ SIĘ ZWRACAĆ DO NICH, BO JAK TE WASZE CZYTAM WYPOCINY TO MI SIĘ ROBI NIE DOBRZE...................................................................................
    ReviewUserIcon
    @9Be

    13.02.2022 01:34

    Inne

    Myśle, że pisać bezpośrednio do Prezesa Time security, bo ten Pan może nie wiedzieć co się dzieje w Jego firmie. Listy z potwierdzeniem odbioru.
    ReviewUserIcon
    Barbara

    25.02.2022 06:40

    Inne

    Bardzo dobrze piszą, a pana wypowiedź potwierdza ich słowa jak traktujecie pracowników. Jestem emerytka i zaglądałam na Waszą ofertę i na pewno wszystkim będę odradzać wasza firmę.
    ReviewUserIcon
    Kinia

    16.02.2022 13:04

    Kandydat

    Znam osobiście osobę która pracowała na jednym z obiektów obsługiwanych przez w/w firmę miała orzeczenie stopień umiarkowany zwykły nie specjalny na tym obiekcie pracowała w różnych firmach ok.9 lat i co Time dawało jakieś śmieszne krótkie umowy i kolejna nie została przedłużona bo za słabe orzeczenie kogo wy chcecie zatrudniać ?Wykorzystać do końca człowieka i jak już się więcej nie da to kopa w d..pę i do widzenia bez słowa wytłumaczenia koordynator szkoda gadać zastraszanie itp.oczywiscie tak wszystko zorganizowane żeby nic nie można było udowodnić i szczucie pracowników na siebie oczywiście wszystko w białych rękawiczkach ciekawy jestem czy prezes właściciel firmy wie o takich praktykach?
    ReviewUserIcon
    marko

    16.02.2022 20:30

    Były pracownik

    JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE TRZY LATA UMOWA SKOŃCZYŁA MI SIĘ 31 STYCZNIA 2021. NIE PRZEDŁUŻYLI MI UMOWY CHOCIAŻ BYŁEM NA OBIEKCIE OSOBĄ KTÓRY ROBI GRAFIKI NA TĘŻNI NA ZADOLU W LIGOCIE. TAM TYLKO FORUJĄ EMERYTÓW I RENCISTÓW A TYCH CO NIE MAJĄ RENTY WYSYŁAJĄ NA BRUK. MAM ORZECZENIE UMIARKOWANE SYMBOL 07 S, ORAZ 05 R. JESTEM W POSIADANIU TĘTNIAKA AORTY WSTĘPUJĄCEJ.
    ReviewUserIcon
    Srk

    17.02.2022 07:41

    Pracownik

    Wie ????bo tego nie da się ukryć co do zastraszania jak się dajecie tak macie ???? a do tego że nic nie da się im udowodnić to powiem ci mało wiesz wszystko da się udowodnić osobiście mam nagrania , meile ,zdjęcia kart pracy więc wystarczy troszkę pomyśleć lub porozmawiać z kimś kto ci doradzi
    ReviewUserIcon
    Jastrzębski Synek

    14.02.2022 21:41

    Pracownik

    co to za firma co przymusza nowo zatrudnianego pracownika do składania takiego czegoś ---"oświadczenia własnoręczne do umowy treść sugerowana przy własnoręcznym zapisaniu jej jako oświadczenia przez Zleceniobiorcę Oświadczam, ze z przyczyn osobistych prosze o zawarcie umowy cywilnoprawne i mam świadomość , ze zawieram umowe cywilnoprawną, a nie umowe o prace. Mam również świadomość, ze w zwiqzku z zawarciem umowy cywilnoprawnej nie przystuguja mi uprawnienia pracownicze wynikające ze stosunku pracy." Co lepsze firma powinna stosować umowę o prace bo spełnia warunki : Zgodnie z art. 22 § 1 kp przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. Na kopalni jastrzębskiej ochrona pracuje wg ustalonego miesięcznie następnie, szczegółowo-tygodniowego grafiku, pod nadzorem dowódców, szefa oraz koordynatora, oraz otrzymujemy za to wynagrodzenie i spełnia warunki stosunku pracy mamy lepszy kwiatek pracownicy jeszcze nie dostali umowy zlecenia złożonych w kwietniu a już firma każe podpisywać nowe umowy z firmą krzak "P.....n" w której to umówię mamy takie kwiatki " 3. Pozostała część wynagrodzenia płatna będzie do …. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym świadczona była usługa 4.Pozostała część wynagrodzenia płatna będzie najpóźniej w dniu 15 kwietnia roku, następującego po roku w którym nastąpiła wypłaty wynagrodzenia zasadniczego, o którym mowa w ust. 3."
    ReviewUserIcon
    siksa

    15.02.2022 09:39

    Pracownik

    Wszystkie te firmy tylko wykorzystują pracowników za minimalną, to się nigdy nie zmieni a wręcz jeszcze bardziej będą skubać tak jak widać na powyższym przykładzie
    ReviewUserIcon
    anonymous1207

    13.07.2021 16:07

    Były pracownik

    "Polecam" pracę w Time Security a w szczególności pracę na KWK Mysłowice. Sami giganci specjaliści od siedmiu boleści. Kierownik obiektu z wadą wymowy i z brakami z znajomości języka polskiego, bo nie umie nawet sporządzić prostej notatki służbowej. Zakaz pracy po 24h, niby "zakaz" ale jednak można bo SZEFOWIE OCHRONY "nie są od szukania ludzi". Rafał Bałdyga i Łukasz Bonk to osoby co mają po 21 lat bez doświadczenia, a już na wyższych stanowiskach. Szefowie ochrony którzy, wszystko muszą konsultować z kimś bo sami nie umieją podjąć odpowiednich decyzji. Ludzi mają za nic w szczególności ludzi którzy mają więcej pojęcia o ochronie od tego pseudo "szefów ochrony", ich już nie ma są zwalniani z automatu tylko dlatego, że bronią swoich racji. Grafik nie istnieje, wolne nie istnieje, masz (usunięte przez administratora) i być na ich łasce. Ludzie z umową o pracę są jej pozbawiani i mają zmianę z etatu na zlecenie. To się do PiPu oraz TVN nadaje. Niech ta firma pada razem z tymi "fachowcami" co zarządzają firmą i obiektami.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    31.01.2022 16:25

    Były pracownik

    PO PROSTU BYŁEŚ PRZYDUPASEM JEGO ŻE GO BRONISZ
    ReviewUserIcon
    marko

    08.02.2022 20:32

    Były pracownik

    ja potrafię czytać i pisać, gorzej jest z tobą..........
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    13.01.2022 16:13

    Kandydat

    Czy przyjmujecie aktualnie do pracy w Wodzislawiu Ślaskim?Widze ,ze jest oferta ,próbuje nawiązać kontakt ,lecz nikt z podanego na olx numeru nie odbiera
    ReviewUserIcon
    Bohater Ben lej

    06.02.2022 13:03

    Pracownik

    Właśnie napewno Ben masz 5 mecenasów i wielka wiedzę.Szkoda że tutaj anonomowo z ciebie taki mądrala. Szanuj Szefa Swego bo możesz mieć gorszego . Ja pracowałem już z Panem M.P , M.R i T.K przyznam że były niekiedy niedomówienia ale złego słowa na tych Panów nie powiem .
    ReviewUserIcon
    Piot....

    08.02.2022 10:50

    Pracownik

    Witam jak czytamy o Wirku taki to był spokojny obiekt a teraz co się porobiło 2 rok nie ma Dowódcy E.P. i sie zaczeło bardzo nie ładnie, czytac panowie, nabywac inteligencji i pracowac w zespole dla dobra Firmy a nie pisać takie bzdury publicznie, kłamstwa i pomówienia na kogoś daje po rozwagę jeśli ktoś jeszcze ma .....
    ReviewUserIcon
    Życzliwy i życzliwa

    06.02.2022 20:33

    Inne

    Panie Rafale B. Po wszystkich Pana przekrętach wszystkie odpowiednie instytucje z właścicielem firmy się dowiedzą
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w TIME SECURITY?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.01.2022 09:48

    Pracownik

    Witajcie. Czy może ktoś odpowiedziec mi czy firma może nie wypłacić średniej krajowej? Nie mialam wypracowanych godzin nie z mojej winy, za dużo ludzi na obiekcie. Urlopu nie miałam więc nie mieli co zabrać. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    01.02.2022 09:26

    Pracodawca

    KLIENCIE-TEŻ PRACODAWCO, zbyt łatwo sięgasz po dość grube epitety w sprawie, o której z całą pewnością nie masz wystarczającej wiedzy - to po pierwsze. Po drugie - Polski Ład, owszem - tworzy chaos na wielu poziomach, także na poziomie płacowym, i zapewne świetnie o tym wiesz, sądząc po tej nieco bardziej merytorycznej części wpisu. Ale nie o to w tym wypadku chodzi. Po trzecie: jeśli nie zna się struktury naszych rozliczeń, po co rzucać jakieś zupełnie fałszywe oskarżenia? I po czwarte wreszcie - jeśli pytanie Pracownika brzmi: "czy firma może nie wypłacić ŚREDNIEJ KRAJOWEJ?", to co mamy odpowiedzieć?
    ReviewUserIcon
    Ben

    05.02.2022 23:45

    Inne

    Srk czyli dyrekcja w Dąbrowie górniczej????? Co tak trzymacie w takim razie zTiAlbo ktoś z Time security podszywa się pod SRK???? m????? NIK konieczny w tej firmie!!!!!!
    ReviewUserIcon
    MarcinKrakow

    13.01.2022 10:23

    Pracownik

    Dlaczego dostałem zbyt niskie wynagrodzenie za miesiąc pracy?
    ReviewUserIcon
    Maria

    20.01.2022 08:59

    Pracownik

    Też chciałabym wiedzieć co to znaczy mało godzin, ile miałeś tych godzin ?
    ReviewUserIcon
    MARKO

    30.01.2022 15:25

    Były pracownik

    TAKIE SPRAWY NADAJĄ SIĘ DO PIP-u. nie dawają pracownikom wyrabiać normy godzinowej. a potem przy brakach (usunięte przez administratora) pracowników. korzystają z pefronu grubą kasę zbierają a pracownikowi z tego nie ma nic. tylko prezesi korzystają z pefronu.
    ReviewUserIcon
    Poirytowany

    19.01.2022 11:27

    Pracownik

    Mam pytanie do firmy Time odnośnie pana J.K kiedy mu zrobicie kurs z kultury osobistej ?? Ja wiem że szefowie ochrony mogą mieć ciężkie dni ale takie słowa jak się przyjeżdża na obiekt dzień dobry, dowidzenia powinny padać od osoby co reprezentuje firmę chyba że się mylę
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    24.01.2022 21:28

    Kandydat

    Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć, czy macie jakieś obiekty na północnych obrzeżach Wrocławia albo na północ od miasta?
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    25.01.2022 13:54

    Pracodawca

    Dzień dobry. Sugerujemy bezpośredni telefon do wrocławskiego oddziału firmy . Oto nr kontaktowy: 531 163 335.
    ReviewUserIcon
    Jola

    14.01.2022 23:58

    Kandydat

    Witam są przyjęcia na kopalnie wieczorek lub Myslowice???
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    17.01.2022 08:47

    Pracodawca

    Dzień dobry. Tak, rekrutacja na te obiekty również jest prowadzona. Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Jola

    22.01.2022 23:04

    Kandydat

    Aż tak źle ?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.01.2022 11:20

    Kandydat

    Kolega zatrudnił się niedawno i ma jakąś dziwną umowę o współpracy. Czy to jest umowa o pracę? Jaka jest stawka przy takiej umowie za godzinę? Chce aplikować, ale się boję, bo nie mam innych dochodów, tylko stopień niepełnosprawności.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    14.01.2022 14:39

    Pracodawca

    Dzień dobry. Trudno nam się odnieść, nie znając szczegółów, ale umowa o współpracę to rodzaj umowy cywilnoprawnej o dużej elastyczności. Ten rodzaj umowy stanowi zamiennik umowy o dzieło lub zlecenia. Różnica jest taka, że obie z umawiających się stron mogą prowadzić działalność gospodarczą. A zatem umowa taka może być zawierana zarówno z firmą, jak i osobą prywatną.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.01.2022 14:18

    Kandydat

    Czemu nikt z firmy nie odpisuje na moje pytania? Albo ktoś z pracowników? Pisałam poniżej...

    Kontakt - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pukowca 15 40-847 Mysłowice

    NIP:2220818844

    KRS:0000363209

    http://time-polska.pl/
    Branża główna: Sprzątanie
    ReviewUserIcon
    Ewa

    13.01.2022 17:04

    Kandydat

    Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć jaką umowę mają pracownicy ochrony (zlecenie, umowa o pracę) ? Mam orzeczenie o niepełnosprawności, lecz nie mam renty. Interesuje mnie też jaka jest stawka godzinowa za pracę w Państwa Firmie jako pracownik ochrony. Pozdrawiam. Ewa
    ReviewUserIcon
    MarcinKrakow

    13.01.2022 23:24

    Pracownik

    Mam podobnie jak Ty i mam umowę o pracę i umowę zlecenie. Stawka godzinowa o stycznia 2022 wynosi 19,70 brutto. A miesięczna 3010 zł.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.01.2022 09:43

    Kandydat

    Dziękuję za odpowiedź, pytałam dlatego, że mój kolega ma jakąś dziwną umowę o współpracy. Nie wiem czy to to samo co o pracę.
    ReviewUserIcon
    Tomek

    10.01.2022 22:07

    Pracownik

    Ale kierownicy to dzieciaki nie mający pojęcia o ochronie no chyba że Artur W ma fajną klamkę z targu z Myslovic
    ReviewUserIcon
    Zzimny drań.

    04.01.2022 12:43

    Pracownik

    Czy ktoś może zdradzić jaka stawka godzinowa netto bedzie obowiazywać od dn tj 01.01.2022 na umowe zlecenie?
    ReviewUserIcon
    Ola

    08.01.2022 10:10

    Pracownik

    Ja jestem ciekawa jaka jest teraz?
    ReviewUserIcon
    marko

    09.01.2022 17:42

    Były pracownik

    W roku 2021 była stawka 18,30 minimalna. miesięczna była 2800 zł. a 2022 roku miesięczna stawka minimalna jest 3000 zł.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek

    03.01.2022 10:45

    Pracownik

    Panie kierowniku niech pan nie krzyczy na Artura W nie wypada na dowódce obiektu na Gosię Pan nie krzyczy bo ona się Panu podoba haha
    ReviewUserIcon
    Artur dowódca obiektu

    04.01.2022 00:50

    Inne

    Witam jak ci się nudzi to się zajmij czym innym a nie głupotami proszę o mnie nie wypisywać tutaj i takie rzeczy pisać jak masz coś do mnie to powiedz mi w 4 oczy a nie tutaj zajmij się tym co trzeba i mnie w to nie mieszaj bo ja nie mam nic. z tym wspólnego proszę nie słuchać jakich kolwiek wpisów na mój temat
    ReviewUserIcon
    Jerzy

    06.01.2022 23:08

    Pracownik

    Powiem tylko tak połowa ludzi na KWK Mysłowice to idioci! Dziwie się jak te osoby przeszły badania psychologiczne na pofa.Osoby na tym obiekcie zyja tylko plotkami a na pracę mają (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Artur dowódca obiektu

    04.01.2022 02:06

    Pracownik

    Tylko tez proszę wziąśc pod uwagę ze ktoś może dodać taki pseudonim Artur dowódca obiektu i pisać w moim imieniu więc jakaś masakra z tymi ludźmi
    ReviewUserIcon
    Nieszkodliwy Gumiś

    06.01.2022 00:00

    Inne

    Jak się ponownie kieruje obiektem na zasługach pana Łukasza S. ?
    ReviewUserIcon
    Srk

    06.01.2022 10:31

    Pracownik

    Fajne masz zaniżone EGO aby w niku wpisywać sobie Artur dowódca ????kogo to interesuje ?
    ReviewUserIcon
    D.Luty

    06.01.2022 00:47

    Były pracownik

    Czy kierownik obiektu dalej trzyma w szafce z dokumentacją pas wibracyjny?
    ReviewUserIcon
    D.Luty

    06.01.2022 00:45

    Były pracownik

    Czy firma time kupila nowa klodke dla kierownika obiektu w celu zamkniecia nie potrzebnej sluzbowej szafki z dostepem do alkomatu
    ReviewUserIcon
    Artur dowódca obiektu

    04.01.2022 02:00

    Inne

    PANIE MARKU.S.JEŚLI BĘDZIE PAN WIDZIAŁ JAKIEKOLWIEK WPISY NA PANA LUB NA KOGOŚ INNEGO TO PROSZĘ UWIERZYĆ ŻE TO NIE JA PISZE TAKIE RZECZY I INFORMACJE JA JESTEM POD ARTUR DOWÓDCA OBIEKTU JEŚLI PAN BĘDZIE WIDZIAŁ TAKI PSEUDONIM TO JA PISZĘ A JAK INNE IMIONA I BĘDĄ SIĘ PRZEDSTAWIALI MOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM TO PROSZĘ NIE ZWRACAĆ NA TO UWAGI
    ReviewUserIcon
    Artur dowódca obiektu

    04.01.2022 00:58

    Pracownik

    WITAM KTOŚ PRZEDSTAWIA SIĘ MOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM WYPISUJĄC ROŻNE RZECZY TUTAJ PROSZĘ WAS WSZYSTKICH ŻE JA NIE MAM NIC Z TYM WSPÓLNEGO I JAKIEKOLWIEK BĘDĄ TUTAJ RZECZY PISAĆ W MOIM IMIENIU NIE ZWRACAJCIE NA TO UWAGI BO TO JA NIE PISZĘ TYLKO KTOŚ WYKORZYSTUJE MOJE IMIE I NAZWISKO W PISANIU POWTARZAM TO JESZCZE RAZ ZE TO NIE JA WYPISUJE TAKIE RZECZY
    ReviewUserIcon
    DJ

    31.12.2021 18:46

    Pracownik

    Dlaczgo dajecie ludziom po 70ce robić grafiki i żdić ludzmi. zlecenia każecie robić beż umow Brak ludzi na obiektach siedzą sami Kierownicy
    ReviewUserIcon
    Heniek

    17.11.2021 08:19

    Pracownik

    Szanowna firmo time zostało złożone pismo do dyrekcji srk z podpisami o usunięciu Pana Kusiaka z dcy zmiany Wieczorka jeśli wy nic z tym Panem nie robicie my jako pracownicy musimy sami się zaangażować
    ReviewUserIcon
    Stiv

    29.12.2021 20:45

    Pracownik

    Bo gośćiu ma całkowitą racje
    ReviewUserIcon
    SRK

    31.12.2021 12:10

    Pracownik

    Na gościa trzeba mieć wygląda. Bartosz prezes klubu 300.Tatulek ma szkody górnicze haha
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    29.12.2021 16:06

    Pracownik

    Dlaczego nie ma umowy zlecenia.Nie ma zusu.Chcemy umowe o prace normalna.A NIE UMOWA PRACY TYMCZASOWEJ.Ta k jest we WROCLAWIU.
    ReviewUserIcon
    Komandos

    28.12.2021 10:55

    Kandydat

    Widzę że firma startuje w przetargu na PKP. No to jest szansa na powtórkę z Civis, bo macie chyba najtańszą z ofert. Dozorbud przeszedł lekko bez echa, a tutaj, po opiniach sądząc, może być kolejny western.
    ReviewUserIcon
    bury

    29.12.2021 16:01

    Pracownik

    Gdzie jest umowa zlecenie.Umowa pracy tymczasowej .Nie ma zusu za nadgodziny.Jak to jest
    ReviewUserIcon
    Rafał

    25.10.2021 13:07

    Pracownik

    Witam. Mam pytanie, czy firma Time Security, kiedykolwiek w terminie do 25, wypłaciła należne wynagrodzenie ? Ps. Jestem nowy w firmie, dlatego pytam.
    ReviewUserIcon
    Rafał

    16.12.2021 13:04

    Pracownik

    Bardzo serdecznie dziękuję za tak szybką odpowiedź od Time Security, ale obawiam się tego zwrotu "POWINNY" !?!?
    ReviewUserIcon
    @9Be

    27.12.2021 21:09

    Inne

    Bardzo dziwna odpowiedź firmy. Jeśli na dzień wyp) ay przypada święto lub dni wolne firma zbowiązana jest przesłać wypłłate wcześniej a nie zwalać na banki.

    Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.