TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

kwalifik

moje pytanie, bo widzę, że wśród ofert są przyjęcia dla pracowników ochrony i kwalifikowanych pracowników ochrony, praca na tych stanowiskach czymś się różni? przekłada się to jakoś na poziom wynagrodzenia?

@kwalifik

trudno ze zwykłego stać się kwalifikowanym? to jakiś kurs trzeba mieć? do tego musi być jakiś dłuższy staż pracy?

@kwalifik

jest szansa, żeby firma na takie coś wysłała czy raczej sam muszę ogarnąć?

@kwalifik

Osoby z KPOF (wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony) są przyjmowane najczęściej na umowę-zlecenie, konkretna stawka omawiana z kierownikiem - praca na obiektach takich jak sąd, CZOK, czyli tam gdzie kontrahent wymaga przyjęcia wyłącznie osób z kwalifikacją. Ważne! Pracownicy KPOF mogą używać siły w przypadku interwencji, oczywiście w ściśle określonych warunkach. Muszą mieć ukończone 21 lat. Tu znajdzie Pan sensownie zestawione informacje: https://www.biznes.gov.pl/pl/opisy-procedur/-/proc/26 Aby zostać KPOF, należy przejść specjalny kurs - niektóre firmy i urzędy pracy organizują takie kursy. Po zaliczonym kursie odbywają się badania lekarskie i psychologiczne, a następnie komplet dokumentów jest wysyłany do komendy policji. Policja analizuje dokumenty i podaje decyzję, czy dana osoba zostaje wpisana jako kwalifikowany pracownik ochrony. W określonych warunkach, dla naszych pracowników, którzy wyróżniają się w pracy i mają odpowiednią opinię, istnieje możliwość skierowania na kurs, po konsultacji z kierownikiem. Pozdrawiamy!

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Rozumiem, dziękuję. Czyli na ten kurs to raczej tak po jakimś dłuższym czasie pracy można iść?

@kwalifik

Niekoniecznie po bardzo długim okresie, decyduje więcej czynników, m.in. postawa w pracy, opinia przełożonego, bo dla firmy to jest jednak inwestycja w konkretnego pracownika. Natomiast warto się też rozeznać w kursach organizowanych przez właściwy dla Pana miejsca zamieszkania Urząd Pracy. UP często finansują i organizują takie i nie tylko takie kursy.

MARII

tak to prawda co wyzej napisano

W firmie TIME SECURITY Sp. z o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Specjalista ds. Finansowych. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 4800 .

Karol

Wszystko się zgadza jest ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds.Kadrowych jednakże priorytetem aby osoba mogła startować w konkursie na w/w stanowisko jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności symbol 0-2 P. Pozdrawiam .

@Karol

Ciekawi nas, gdzie Pan widział takie ogłoszenie na wymienione stanowisko? Bo nie możemy sobie takowego przypomnieć. Nigdy też nie umieszczaliśmy w ogłoszeniach konkretnych symboli niepełnosprawności.

panDz

ja tu przepracowałem swój czas i nie powiem, żeby było mi źle, bo właściwie warunki było spoko i zapewnione co potrzeba

juno
@panDz

a umowa jaka? uop? i na jaki czas?

juno
@panDz

jakieś szkolenia na początek były?

@juno

No chyba zawsze musi być jakieś wprowadzenie w obowiązki i pokazanie co i jak

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Ile można zarobić na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w mieście Mysłowice?

Spec

Wątek, który warto poruszyć na rozmowie kwalifikacyjnej...

o3

zależnie od kilku czynników jak doświadczenie

@o3

a można pracować na część etatu czy niekoniecznie?

@bes

To zależy od uwarunkowań i obsady na konkretnym obiekcie, ale ogólnie tak, można.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

o, super, czyli szansa jest, bardzo dziękuję

@bes

Oczywiście, prosimy się skontaktować z naszym Działem Rekrutacji.

Pracownik byly

A ja bylem zadowolony z obiektow w tej firmie. Koordynator spoko byl- nikt sie nie wtrynial. Kase dostawalem zgodnie z umowa. Wkurza mnie tylko ze, nie mam mozliwosci na dłuższa wspolprace tylko dlatego ze jestem zdrowy bez grupy :/

Seniorita

Dzień dobry, czy mają Państwo jakieś wolne wakaty na terenie Katowic? Dopiero w październiku (w październiku mam komisję w mzon) będę mieć nowe orzeczenie, ponieważ wnioskowałam o zmianę stopnia orzeczenia, bo do tej pory mam stopień lekki?

klaus
@Seniorita

widzę, że teraz mają wystawione jakieś oferty, a do października już niedaleko

o3
@Seniorita

może i będą mieli miejsce, ale lepiej jak coś ustalisz sobie już

@o3

tzn warto dzwonić i pytać po prostu?

@Seniorita

Dzień dobry. Uprzejmie prosimy o bezpośredni telefon do naszego Działu Rekrutacji, pod nr tel. 535 505 149, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.30-15.00. Tam uzyska Pani najdokładniejsze i najbardziej aktualne informacje.

Tomcio

Tam nie idzie się dodzwonić a jeśli ktoś się dodzwonić to twierdzą że się odezwo ja już czekam 3 miesiące tak samo jak kolega i nawet nie raczyli się odezwać bana (usunięte przez administratora) .

@Tomcio

Zapewniamy, że jednak można się dodzwonić, choć pewne utrudnienie stanowi fakt, że osoby z Działu Rekrutacji odbierają telefony niemal bez przerwy - po prostu jest bardzo dużo zainteresowanych osób. Natomiast jeśli chodzi o kontakt zwrotny - nasze pracownice wyraźnie informują, że - jak w przypadku każdej rekrutacji - skontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie jesteśmy w stanie zaoferować zatrudnienia wszystkim chętnym.

migo

Chciałbym kandydować do tej firmy, mam kilka pytań. Na jak długie zmiany się pracuje? Czy jest UoP i czy jest od razu czy po jakimś okresie próbnym? Jak długo trwa „wdrożenie się” w pracę, to znaczy po jakim mniej więcej czasie nie będę się czuł jak zielona świeżynka? Nie wiem jak inaczej zadać to ostatnie pytanie, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi!

@migo

Dzień dobry. Odpowiadając na Pana pytania: przy posiadanym orzeczeniu otrzymuje się umowę o pracę w zasadzie od razu. Zmiany są 8/12/24-godzinne, zależnie od konkretnego obiektu i stanu zdrowia pracownika. Ogólnie są szkolenia wstępne, praca nie jest jednak bardzo mocno wymagająca, więc raczej nowi pracownicy nie czują się niepewnie. Poza tym koordynator/szef ochrony jest zawsze do dyspozycji. Również dowódcy obiektowi (zawsze pod telefonem) są gotowi do pomocy. Zatem to raczej czynnik indywidualny, ile czasu komu zajmuje dostosowanie się do nowej pracy. Nie jest to jednak zajęcie, które wymaga jakiegoś żmudnego wdrażania i wielu dni intensywnych szkoleń. Pozdrawiamy!

@migo

w moim przypadku poszło szybko, to nie jest jakieś super trudne, żebyś nie wiadomo ile czasu potrzebował

@migo

nie ma się co stresować tym

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a w innych przypadkach jak jest z umową? dostaje się zlecenie na początek?

@nono

Może Pan/Pani doprecyzować, o jakie konkretnie "inne przypadki" chodzi?

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

jeśli nie mam jeszcze orzeczenia

jak to wtedy wygląda?

bro
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Chyba chodzi o to jak to wygląda bez posiadania orzeczenia

bro

Tak ja to zrozumiałem

@nono

W pozostałych przypadkach również umowa o pracę.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

dobra, to już wszystko jasne

dziękuję bardzo

panDz
@bro

tak też to sprecyzowała chwilę przed tobą

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Co za bzdety że koordynator jest do dyspozycji pracowałem u was trzy lata jak miesiąc długi ani razu koordynator nie pokazał się na obiekcie gdzie pracowałem nawet telefonicznie był problem z porozumieniem się z nim taka jest prawda....

Leszek
@Marko

to ciekawe co piszesz, bo jak ja pracowałem to koordynator co tydzień był z inspekcją, a jak się dzwoniło z jakąś pilną sprawą to od razu się zjawiał i nigdy z tym nie było problemów

Zgadzam się z tobą kordynator fakt w tyg jest dostępny ale gdzie ? Jest weekend kordynator mówi że przecież jest weekend i żeby nie dzwonić

@migo

Dla firmy najlepiej żebyś miał wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony i niepełnisprawność umysłową grupa P-2 czyli na tzw. głowę . Wtedy firm ma największy zysk z dofinansowania od Panstwa w przeciwnym razie ciebie nie przyjmą bo się nie opłacasz firmie o wielu spółkach chyb z 12 mają ....

Kamil

Jaka jest miesięczna norma godzinowa na obiektach dla osób z Umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ?

KIELCE

Niby dlaczego , powinno być MAX 164 godz .

majster
@KIELCE

Normalne pytanie o godziny, a są dwie flagi. Dziwne

gerda

a bo to mało wariatów w sieci?

migo
@majster

pełno trolli jest na tym forum, przyzwyczajaj się, ja tu czasem zaglądam i powiem ci, że chyba nic mnie już nie zdziwi

@Kamil

Przeważnie norma w miesiącu jest 168 godz lub 176 godz. Czasami trafia się 160 godz, 152 godz, czy 184 godz wszystko zależy ile trafia w miesiącu dni wolnych od pracy

Marko

Norma miesięczna przeważnie między 168.a 176 godz zależy od danego miesiąca czasami jest 152 lub 160.

Tomcio
@Kamil

Norma godzin to jest różnie zależy od zapotrzebowania na danym obiekcie bo często jest tak że trzeba robić nadgodziny bo nie ma ludzi bo kto przyjdzie to po okresie próbnym odchodzi bo kto będzie harowal nadgodziny ja też z tego powodu odszedłem .

Nikanor

W tej firmie rozkład służb jest w godzinach od 19.00 do 19.00 ( 24 godz ) , dnia następnego , czyli Noc i Dzień , co jest nie zgodne z Kodeksem Pracy , zwłaszcza dla osób Niepełnosprawnych i z odpowiednimi symbolami chorobowymi . Gdzie PIP .

Bzdet
@Nikanor

Chyba że u ciebie. Już pomijam fakt, że jest sporo posterunków 8 czy 12 godzinnych gdzie w ogóle nie ma służby całodobowej. Na bramie zakładu czy w urzędzie na przykład. Poza tym masz przecież obsadę kilku ludzi na każdym posterunku i każdy musi wyrobić godziny. Jak to chcesz przeskoczyć? Ja jakoś nie robiłem jeszcze 24

komki
@Bzdet

Nie ma się do czego przyczepić to trzeba coś wymyślić

komki
@Bzdet

On i tak będzie żył w soim świecie, więc nie ma co strzępić języka

@Nikanor

A powinno być od 7:00 do 7:00. 24 dniowka z nocą można zrobić - ale nocka z dniowka nie za bardzo

amadi

z tego co się orientuje to nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj

Kra
@amadi

Zgadzam się, wystarczy odrobina chęci do pracy żeby było ok

@Nikanor

Służba 24 godz powinna być od 7:00 do 7:00, a nie od 19 do 19 dniowke z nocą można zrobić ale nocka z dniowka raczej ciężko myśleć logicznie

@Bzdet

Są obiekty w tygodniu 16 godz a sobota, niedziela i święta system całodobowy np na Zieleni Miejskiej w tygodniu od 15 do 7, sobota i niedziela i święta w godzinach od 7 do 7

Niemiluch

Na Kieleckich obiektach każą pracować po 180 godz. miesięcznie Zgłoszone do PIPu

@Niemiluch

Norma w miesiącu poszczególnie wychodzi po 168 lub 176 godz a jak jest więcej to są nadgodziny. Przeważnie wszędzie jest ludzi ponad stan każdemu powinno być wyrobić zagwarantowaną normę a nie okradanie ludzi z urlopu urlop jest pracownika a Nie żeby rządziło kierownictwo urlopem.

leosil
@Fantomas

jakżeś klient to skąd taka wiedza niby? może weźty się zajmij jaką swoją robotą co to tam masz

@leosil

Pracowałem tam trzy lata wiem dużo ja mogę w każdej chwili się z nimi rozliczyć z każdego poszczególnego miesiąca posiadam wszystkie paski i grafiki ksero.

Ełstachyna

TIME Sekurity , nie jest przedsiębiorstwem ZPCH . Tam nie sznują ludzi i każą im pracować ponad godz . Normę

Narson

chyba niektórym na tym forum przydałoby się jakieś szkolenie z rodo...masakra

@Narson

ja rozumiem opinie, ale w tym przypadku to totalny brak kultury

Robcio

Firma Tima to każdego(usunięte przez administratora) woda jak chcesz to deszczówka jak kranówka nie dobra bo mineralna jest dla nich nie dla robiła i nic się nie należy a na wypłatach też (usunięte przez administratora) jak chcesz podstawę zarobić to warunek(usunięte przez administratora) jedynie poniżać dlatego odchodzę od nich . Proszę omijajcie tą firmę szerokim łukiem .

Taka ja

Nie polecam firmy najgorsza jaka może być

urszu...
@Taka ja

Tak to prawda zgadzam się z przedmówczynią NIE POLECAM

Stefan

To teraz wiesz co za koordynatorzy sa w tej firmie mijaj z daleka ........

yhm
@Stefan

Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka

Ppp

Wszędzie tak jest robią pod siebie grafik najlepiej żeby ktoś za nich robił nocki lykendy święta bo oni mają rodziny albo są psycholi bo firmy na takich bazują kierownictwo w żywe oczy kłamie że przyjmą jest ok albo jak pracujesz u nich to nagle cie zwalniają przeszłam z firmami dużo wiem co pisze

Fantomas

Jak się pracuje w systemie 12 godz to wolnego powinno być minimum 24 godz, a nie 12 na 12 absolutnie dniowka na dniowke czy nocka na nockę. Tak się prezesostwo wymyśliło że niepelnosprawnych mogą tak lekceważyć. Przecież zgarniaja grubą kasę z pefronu za zatrudnianie osób niepełnosprawnych

Anusiak

W KIELCACH na obiektach ludzie nie mają wody , mdleją w czasie ostatnich upałów , sprawa powinna zainteresować się PIP .

Bronisław

czy te 3010 brutto, które jest tu proponowane to kwota już stała do końca? Nie ma szans, aby po roku dostać podwyżkę?

Taka Prawda
@Bronisław

No co TY najniższa Krajowa przez cały rok , a jak uważasz że jest inaczej to chyba z Marsa spadłeś . Taka płaca to norma w każdej firmie Ochroniarskiej , Takie są czasy i tak było od zawsze i to się nie ZMIENI

@Bronisław

Dla firmy się liczy żebyś miał najwyższy stopień niepełnosprawności znaczny względnie umiarkowany żeby firma miała za ciebie dobre dofinansowanie z pefronu. Ja pracowałem trzy lata w tej firmie i mi nie przedłużyli umowy woleli trzymać 80 latków na obiekcie a byłem sumiennym pracownikiem robiłem grafiki na obiekcie taka prawda o Time Security.

samson

Na jaki czas macie tu podpisywane umowy?

@samson

Dzień dobry. Pierwsza umowa jest zawierana standardowo na miesiąc. Jeśli chodzi o kolejne, to już zależy od kilku czynników, np. od kształtu i długości zawartego kontraktu na ochronę. Wszelkie niezbędne, precyzyjne informacje uzyska Pan telefonicznie w naszym Dziale Rekrutacji.

samson

Dziękuję za odpowiedź

rambo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jak wygląda kwestia podwyżek?

@rambo

Zasadniczo jak w każdej pracy. To zależy od przebiegu życia zawodowego, osobistych predyspozycji, stażu w firmie i ochronie, dodatkowych kompetencji i umiejętności itd.

rambo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ale szansa na takowe istnieje tak?

@rambo

Podobnie jak w kwestii awansu, nadgodzin itd. - tak, istnieje.

Stach

Jak wyglada sprawa zwrotu za leki i paliwo? Wnioski złożone w styczniu, nikt nic nie wie.

@Stach

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o leki - to z zasady zwracamy koszty praktycznie w każdym przypadku, oczywiście określony procent, zależny od wysokości dochodów. Jeśli zaś chodzi o dojazdy - najprawdopodobniej wniosek znajduje się w kolejce, ale mamy zbyt mało szczegółów, aby to stwierdzić jednoznacznie. Uprzejmie prosimy o doprecyzowanie, co to znaczy, że "nikt nic nie wie"? Gdzie próbował Pan pozyskać informacje na powyższy temat? W razie dalszych pytań prosimy o tel. pod nr: +48 535 453 076, w godz. 8:30-15:00.

amadi
@Stach

jak pytasz na goworku, to nic dziwnego ze nikt nic nie wie, musisz zapytać u źródła

MARKO
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

co za bzdury drogi TIME. pracowałem u was trzy lata żadnego zwrotu za leki od was nie otrzymałem jechając na turnus rehabilitacyjny. musiałem jechać w ramach swojego urlopu. żadnego dofinansowania od was nie otrzymałem mądremu dość oszustw od SZANOWNEJ TIME...........

J.h
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Zwroty za leki czy dofinansowania są tylko w reklamie firmy,w tzw "obiecankach" I teori,

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 422.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 276, z czego 80 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 105 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.