TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Ambitna

Witam. Interesuje mnie praca biurowa na terenie Milicza . Pełny etat. Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności na stałe. Wykształcenie średnie.

@Ambitna

Dzień dobry. Niestety, praca w ochronie nie jest zasadniczo pracą biurową, a my nie posiadamy własnego biura na terenie Milicza.

@Ambitna

Niestety, nie prowadzimy obecnie rekrutacji na takie stanowiska w tym mieście. Nie mamy tam również biura, nasze oddziały mieszczą się gdzie indziej.

Cierpliwy bardzo

Jaki jest czas oczekiwania na rozpaczanie wniosku o ryczałt paliwowy , czekam już przeszło rok wiec chyba coś nie tak?

@Cierpliwy bardzo

Sugerujemy ścieżkę oficjalną, czyli pismo do firmy z prośbą o wyjaśnienie sprawy.

Topola
@Cierpliwy bardzo

pisząc tutaj raczej niczego nie załatwisz

Cierpliwy bardzo
@Topola

Oficjalnie to były składane papiery, itp bez odzewu.

Ilona

Witam, czy ktoś był na rozmowie na stanowisko Specjalista ds. Finansowych z tego opublikowanego ogłoszenia i czegoś się dowiedział, chociaż jakie są stawki? Nie widzę żadnych konkretnych informacji o zarobkach. Nie wiadomo, czy w ogóle się opłaca.

psst
@Ilona

bo wiesz, to na rozmowie zapewne byś się dowiedziała :)))

psst
@Ilona

ale pewnie nie opłacało się iść na rozmowę, nie? haha

@psst

Ależ my na siłę nikogo na rozmowy rekrutacyjne nie zaciągamy :) Komu zależy na pracy, ten zawsze może aplikować i podczas rozmowy zapytać o wszelkie niezbędne szczegóły. Jeżeli potencjalny pracownik uważa, że przybycie na rozmowę kwalifikacyjną jest dla niego nieopłacalne, to również jest dla pracodawcy cenna informacja.

Julia

Bardzo aktywne forum firmy. Dużo można się dowiedzieć na przykład tego, że rekrutacja już się skończyła. Kiedy można się spodziewać kolejnej rekrutacji i czy w firmie zatrudniacie również kobiety? Jest szansa na zatrudnienie?

@Julia

Tak właściwie to rekrutacja na stanowiska liniowe (czyli na ochraniane obiekty) trwa cały czas. Oczywiście - w różnych miejscach Polski. Jedne kontrakty się kończą, inne zaczynają, a my ochraniamy obiekty w całej Polsce, stąd potrzeby rekrutacyjne mamy naprawdę spore. Oczywiście, zatrudniamy także kobiety, zarówno w administracji, jak i bezpośrednio w ochronie.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

czy jakiś dodatek na paliwo za dojazdy do pracy oferujecie?

@tymon

Dodatek paliwowy za dojazdy do pracy przysługuje wyłącznie osobom z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności, zatrudnionym w zakładach pracy chronionej (ZPCHR), właścicielom bądź współwłaścicielom pojazdów z aktualnym przeglądem technicznym. Należy też dostarczyć do biura ksero dowodu rejestracyjnego i wypełnić stosowny wniosek.

ok, taka sytuacja, dzięki

Tymon
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czekam rok na odpowiedz na złożony wniosek

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Tymek

Czy firma wypłaca swoim pracownikom , zatrudnionym na umowie o pracę , dodatek nocny , za pracę w godz. 22 .00 - 6.00 , a jeśli nie , to dla czego nie , skoro Kodeks Pracy przecież to gwarantuje ?.

@Tymek

Oczywiście, wypłacamy należny pracownikom dodatek za pracę w godzinach nocnych. Należy się on wszystkim zatrudnionym na umowę o pracę.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

i ile ten dodatek wynosi?

@.

Dodatek za godziny nocne wynosi 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia za pracę, obowiązującego w danym roku kalendarzowym.

krampus
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a nadgodziny ile dodatkowo płatne?

krampus
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

i w ogóle czy często sie tutaj zdarzają nadgo?

@krampus

Kiedy już będzie Pan zatrudniony na konkretnym obiekcie, ewentualną kwestię i stawkę nadgodzin - jeśli będzie taka możliwość i potrzeba - ustali Pan z kierownikiem.

urlo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

no to spoko, a jak z urlopem, trzeba dużo wcześniej określić kiedy się chce mieć wolne czy można to raczej na bieżąco ogarniać?

@urlo

Oczywiście, szczegóły należy ustalić z kierownikiem, ale główny urlop zawsze planujemy już z początkiem roku. Na niektórych obiektach wraz z końcem roku planuje się już urlopy na rok następny. A każdy planowany dzień wolny najlepiej zgłosić dowódcy - przed ustaleniem grafiku na następny miesiąc.

urlo

okej, rozumiem, dziękuję

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Jestem zainteresowany pracą w Time, przeglądam oferty i analizuję.

@Kandydat

Jeżeli się Pan zdecyduje, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Rekrutacji: od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30-14:00, pod numerami telefonów: 535 505 149, 535 453 076.

Techman

13,5 :-)

Tymon

13,5 netto

dariusz.laabs@opoczta.pl

Witam czy firma zwraca za przyejazd w wojewosztwie slaskim za bilety komunikacyjne Z.T.M. POZDRAWIAM

@dariusz.laabs@opoczta.pl

Dzień dobry. Nie, kosztów przejazdów transportem publicznym nie zwracamy. Pozdrawiamy!

MM

Witam czy są jakieś wolne miejsca do pracy dla kobiet w Łodzi z grupą umiarkowana no nie mogę się do was dodzwonić pozdrawiam.

@MM

Dzień dobry. Być może nie jest się Pani w stanie do nas dodzwonić, ponieważ wraz z nastaniem nowego roku znacząco wzrosło zainteresowanie pracą u nas, jest bardzo dużo zgłoszeń i telefon dzwoni bez przerwy. Odpowiadając na pytanie: tak, w Łodzi powinny być w tej chwili wolne miejsca pracy dla kobiet z grupą umiarkowaną. Pozdrawiamy!

ramzes

ja chciałem bardzo pochwalić firme za stały kontakt podczas rekrutacji i to, że odpowiadają tutaj na forum na pytania, właściwie to zajrzałem tutaj przed rozmową i już znalazłem odpowiedzi na większość swoich pytań, jeszcze taka sytuacja mi sie nie przytrafiła a dużo tych profili na gowork zwiedziłem. pozdrawiam

@ramzes

Miło nam, dziękujemy! :)

brawo
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

to prawda, bardzo to pomocne jest, bo nie trzeba z każdym pytaniem dzwonić do rekrutacji, tylko wystarczy tu zajrzeć i zapytać

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Witam jestem z miejscowości Legnica, w województwie dolnośląskim. Można wiedzieć, na jakim obiekcie w Legnicy,rekrutujecie Państwo ludzi,do pracy?.Posiadam orzeczenie o niepełnosprawności,w stopniu umiarkowanym,tzw schorzenie specjalne. Uprzejmie dziękuję za informację, pozdrawiam Piotrek.

@brawo

Jeśli tylko jesteśmy w stanie pomóc, staramy się to zrobić jak najsprawniej.

@Piotr

Dzień dobry. Uprzejmie informujemy, że rekrutacja w Legnicy niestety jest już zamknięta, tzn. na ten moment mamy pełną obsadę stanowisk. Była to rekrutacja na obiekt handlowy.

@ramzes

Myślę że troszkę cię emocje poniosły dziękujesz za.informacje uzyskane tutaj ale tutaj nie ma nic konkretnego coś kadra mało się stara

Cegielka
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Czyli aktualnie zadnych wolnych stanowisk w firmie?

@Cegielka

To zależy gdzie. Nowe kontrakty są podpisywane na bieżąco, także warto się skontaktować z naszym DZIAŁEM REKRUTACJI: od poniedziałku do piątku, w godz. 8:30-14:00, pod numerem tel. 535 505 149.

SRK
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Do wiadomości Dyrekcji Time na Wieczorku mamy odpowiedniego faceta na odpowiednim stanowisku kierownika Rafała B. Młody ambitny super kierownik. Życzę Wszystkim Zdrowych Wesołych Świąt????????????❄????

Pracownik Time
@SRK

Nie ma lepszego kierownika w Time od Rafała. B każdy problem opanuje super kierownik.

Pracownik Time

Myślę że pseudo Ochroniarzem jesteś Ty. Kierownik Rafał. B wymaga dyscypliny a Tobie napewno to przeszkadza.

Pazer
@Pracownik Time

Oczywiście że tak. Super kierownik.

@Pazer

Taki super, jak i ty nie piszcie takich głupot na forum, bo tego się nie da czytać

Pazer
@Marek

Za to Ty jesteś najlepszy. Nikt nie każe Ci tu chodzić i czytać,skoro nie jesteś zainteresowany to spadaj na drzewo małpy straszyć.

@Pazer

nie przesadzacie trochę z tym wyzywaniem sie nawzajem na forum? ile wy macie lat? wiecie że was można znaleźć nieważne jaki nick sobie ustawicie?

@tymon

wypadałoby mieć choć trochę kultury.

Jerzy

Czy będzie ten Kierownik ,czy inny będziecie Go chwalić albo negować.Ludzie ogarnijcie się to nie forum dla przedszkolaków.Wezcie się za pracę,a nie żyjcie plotkami.

Tomasz
@Pracownik Time

O Syjudzie mówiliście to samo ....hihi.

SRK Bytom
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Do wszysykich zainteresowanych kierownik R. B to odpowiedni facet na odpowiednim stanowisku wymaga dyscypliny.

Pluto
@SRK Bytom

Super kierownik. Wszystko załatwi.

xyz

jak nie ma ofert w konkretnej lokalizacji, która mnie interesuje, to mogę podejść tam z cv czy nie ma co i czekać aż się pojawi coś w tamtej okolicy?

@xyz

Dzień dobry. Najlepiej zadzwonić bezpośrednio do naszego Działu REKRUTACJI / poniedziałek-piątek 8:30-14:00, tel. 535 505 149. Tam można uzyskać najbardziej precyzyjne i aktualne informacje.

@xyz

Chyba masz grupe.. Po co zasypywac opinie takini pytaniami

Rodeo
@Marcin

Akurat jak pracodawca odpowiada to chyba nie da sie lepiej trafic

Byk
@Marcin

Akurat dobrze ze spytal bo sam jestem ciekaw

lemek

A co ci to przeszkadza?

lemek
@Marcin

Niektórzy zasypują forum komentarzami rodem z portali plotkarskich i o to już nikt nie ma problemu, a jak ktoś zada normalne pytanie, to już nagle jest. Dej ludziom żyć i pytać o co chcą.

Jacek

Czy firma przyjmuje aktualnie osoby bez grupy?

@Jacek

Dzień dobry. Tak, oczywiście, do pracy przyjmujemy również osoby bez orzeczeń.

Miro

Dostałem skierowanie na badania za które musiałem zapłacić i mnie nie przyjęli do pracy to jest żenada co jest wyprawiane i czy jest ok co do pracownika . Jeśli kierujecie na badania to płaccie sami i zobaczymy wtedy czy takie podejście będziecie robić .

anonimowY

Czysta prawda

Lechu
@Miro

na jakie badania płatne cię skierowali? ja jestem po badaniach na miejscu i nigdzie mi nie kazali jechać ani płacić, lekarka przyjmowała u nich w biurze. pracowałeś w patrolu interwencyjnym czy gdzie?

@anonimowY

Pomyliłeś firmy, tu badania są za friko

Teresa
@007

a jest szansa, że miał jakieś bardziej specjalistyczne czy coś, że taka rozbieżność? jest tu w razie czego cokolwiek innego na co trzeba ponieść jakieś nakład finansowy czy firma dosłownie o wszystko dba w tym zakresie? dopłaca się za cokolwiek?

@Teresa

nie skonkretyzował kompletnie nic, a pracownicy którzy tu piszą mówią że badania za free, ja myśle że on ściemnia

@tymon

Dzień dobry. Firma nie pobiera żadnych opłat za badania lekarskie. Lekarka przyjmuje w określonych dniach na miejscu, w firmowym biurowcu.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

no tak samo mi mówił kumpel, który tu robi, że nic się nie płaci

@orzeł

to może gość faktycznie firmy pomylił

@orzeł

albo po prostu zamęt chciał wprowadzić

Wieczorek

Nie będzie kasy do 22 grudnia na święta,duża ilość osób nie przyjdzie do pracy . Do wiadomości Szefostwu Pracownicy Wieczorek

Jacek
@Wieczorek

Sprawa na ostrzu noża. Chodzi szybszą wypłatę wynagrodzenia, żeby było za co zakupy zrobić, czy o jakieś świąteczne dodatki?

SRK
@Wieczorek

Jeżeli masz umowę to sobię przeczytaj do kiedy firma ma wypłacić wynagrodzenie. Jak komuś nie pasuje to niech się zwolni. Rozumie że są święta jak jesteś taki odważny to pojedź do firmy i przedstaw swoje zażalenia a ludzi nie podpuszczaj. Pozdrawiam.

irysek
@Wieczorek

A nie lepiej, zamiast od razu szantażować szefostwo firmy groźbami na necie, po prostu zadzwonić do biura i popytać, co i jak? Wiadomo, że święta i każdy kasy potrzebuje, ale w firmie chyba też to wiedzą.

Łukasz
@SRK

To zalezy na jakim obiekcie. Na wiekszosci spokojnie praca wyczerpuje znamiona umowy o prace a zatem do 10 tego powinno byc a jest zlecenie. Wiec nie wiem czy taki dobry interes isc z tego tytulu z pracownikami na udry.

Wieczorek
@Wieczorek

Firma się wywiązała i co głupio Ci. Uważaj żebyś tych pieniędzy nie przejadł. Od nowego roku się będziesz prosił o pracę na Wieczorku.

Waldek
@Wieczorek

Straszyliscie ,ale przyszliście do pracy, to po co wypisujecie takie głupoty.

@irysek

Brawo jedna mądra odpowiedź.

Czok ...

Pan Jarosław.K od niedawna przeja po Marku Sudkowi Czoki , super gość konkretny , zalatwia problemy od reki . Oby takich wiecej kierownikow

A ja napiszę tak jako były pracownik z długoletnim stażem i doświadczeniem odradzam pracy w time security (usunięte przez administratora)

Helmut

Czy zatrudniacie też może do pracy w ochronie ludzi z tzw. " grupą na głowę " czyli takich z orzeczeniem o st. miepełnospr. z symbolem 01-U lub 02-P ?.

jajko
@Helmut

to już pewnie odpowiedź u nich konkretnie powinieneś zapytać, ale no nie wiem szczerze mówiąc...

jajko

Normals
@Helmut

dużo informacji idzie sie dowiedzieć u nich na infolinii, to warto zadzwonić

Tom

Kwalifikowany zatrudniony na cały etat umowa o pracę najniższa krajowa z etatu dopiero godziny nadliczbowe liczą po 18 zeta czyli w przybliżeniu około 3 500 przy 240 godzinach

Tajmek

Dla czego nie potraficie odpowiedzieć na tak proste pytanie i ciągle je kasujecie : Co z " dodatkiem nocnym " za pracę w godz, 22.00- 6.00 , dla pracowników zatrudnionych na umowie o pracę , który nie jest wliczany do najniższego wynagrodzenia a gwarantuje go Kodeks Pracy ??. Wypłacacie go swoim pracownikom , czy nie , a jeśli nie to dla czegoż to nie , i czy PIP o tym wie ??.

@Tajmek

Zadał Pan to pytanie wczoraj o 16.59. Na poprzednie, o takim samym brzmieniu, już odpowiedzieliśmy. Teraz powtarzamy, a odpowiedź będzie taka sama. Tak, wypłacamy dodatek nocny wszystkim zatrudnionym na umowę o pracę, w wymaganej wysokości.

Hanna

Cześć, napiszecie jak wyglądają rozmowy rekrutacyjne? Dużo wymagają? Te słowa niżej o dostosowywaniu stanowisk pracy do niepełnosprawności mnie tak jakoś podniosły na duchu i chyba będę aplikować

elele
@Hanna

pewnie zależy od stanowiska, u mnie rozmowa telefoniczna, później rozmowa na żywo i później już podpisanie dokumentów. krótko dosyć i sprawnie, rozmowa też taka bez udziwnień normalna

fantomas
@elele

nie polecam tej firmy

W mojej miejscowości wisi ogloszenie od piczatku roku. Mimo ze mieszkam 200m od obiektu nigdy nie mialem i nie mam szans by pracowac chodz uprawnienia mam wszystkie. Czy firma tylko niepelnosprawnych przyjmuje? I to jest wyznacznikiem i dewiza firmy kogo zatrudnic? Zdrowy z doswiadczeniem i uprawnienia mi nie ma szans dlczego ?

roch
@Kandydat

nie, czemu? ja rozumiem to tak że szukają pracowników i dają możliwość osobą z orzeczeniem po prostu

Piotr Kuch

Ja pracuję dwa lata i jestem zadowolony i szczerze polecam ale wiadomo nikt za darmo nie daje lasy a więc od siebie też trzeba dać. POLECAM

juno
@Piotr Kuch

a ciężka generalnie ta praca twoim zdaniem?

juno
@Piotr Kuch

to znaczy ja rozumiem, że za siedzenie nie płacą, ale też się martwię że jak trzeba być jakimś silnym koksem to mogę nie dać rady

fantomas
@Piotr Kuch

ja pracowałem trzy lata w tej firmie. skończyła mi się umowa na czas ograniczony. i TIME SECURITY nie przedłużyła ze mną umowy woleli trzymać na obiekcie osiemdziesięcio latków chociaż na obiekcie sporządzałem grafiki póki je robiłem nie było żadnego. problemu.

hemi
@fantomas

mieli takie prawo w końcu, więc nie wiem co się mażesz

Bartosz
@Piotr Kuch

Proszę podaj konkrety z czego jesteś tak zadowolony.Wpisałeś swoje nazwisko,wiec musisz tak podlizywać się.Napisz mi co ciebie tak zadawała dostajesz premie,wysługę za lata pracy,korzystasz z kasy z Pfron,płaca ci za dojazdy do pracy i pranie ubrań służbowych?? Napisz czekamy!

nick
@Bartosz

Nikt nie ma obowiazku się z niczego tobie spowiadać. ma prawo do opinii i nie musi nic udowadniać, bo jakiś gośc na forum go o to prosi. a pozytywna opinia nie jest jednoznaczna z podlizywaniem się. co to za czasy, że człowiek nawet nic dobrego o firmie nie może napisać, bo od razu sie jatka na forum zaczyna

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 273, z czego 80 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.