opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

TIME SECURITY

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.2/5

Na podstawie 864 ocen
Opinie(2547)
Dodaj opinię
Oferty pracy(5)

Opinie(2547)

Dodaj opinię
Oferty pracy(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nasza oferta
  • .
  • Certyfikaty jakości
  • .
  • Referencje
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nasza oferta

Certyfikaty jakości

Referencje

Rekrutacja

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Częstochowa
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bytom
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Mysłowice
  • Sosnowiec
  • Pekin
  • Długoszyn
  • Katowice
  • Będzin
  • Czeladź
  • Maczki
  • Jaworzno
  • Dąbrowa Górnicza
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Katowice - Time Security Sp.zo.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Mysłowice
  4. /
  5. Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o TIME SECURITY Mysłowice

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 9
    • 10
    • 11
    • …
    • 18

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o TIME SECURITY Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Stach

    05.08.2022 11:14

    Pracownik

    Jak wyglada sprawa zwrotu za leki i paliwo? Wnioski złożone w styczniu, nikt nic nie wie.
    ReviewUserIcon
    MARKO

    08.08.2022 18:51

    Były pracownik

    co za bzdury drogi TIME. pracowałem u was trzy lata żadnego zwrotu za leki od was nie otrzymałem jechając na turnus rehabilitacyjny. musiałem jechać w ramach swojego urlopu. żadnego dofinansowania od was nie otrzymałem mądremu dość oszustw od SZANOWNEJ TIME...........
    ReviewUserIcon
    J.h

    12.08.2022 13:49

    Pracownik

    Zwroty za leki czy dofinansowania są tylko w reklamie firmy,w tzw "obiecankach" I teori,
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.07.2022 17:35

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Miszel

    07.08.2022 17:41

    Pracownik

    Całkowita prawda czekamy na TIME jak jej nie zabiorą na inny obiekt odchodze z Makoszowy.....
    ReviewUserIcon
    wroclaw

    31.07.2022 10:22

    Były pracownik

    znowu szukaja do pracy u nas najpier zwalnia sie ludzi ze upominaja sie o wode a potem szuka sie nastepnych baranow do pracy najwazniejsze o nic sie nie upominac nawet swoj dlugopis trzeba nosic bo nie ma sluzbowych
    ReviewUserIcon
    amadi

    07.08.2022 13:59

    Pracownik

    super sie wypowiadasz o kolegach po fachu, sam jesteś baran, nie pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    vistula

    03.08.2022 08:49

    Pracownik

    ja proponuje wprowadzic w tej firmie bykowe co miesiac 10 procent bylo by wtedy na kranowke dlugopisy ubraniarobocze kompletne i na firmowy ubiur dla kordynatora region dolnoslaski boo nie wypada tak paradowac chyba ze firma nie dba o wizerunek no i wiecej zwalniajcie ludzi z doswiadczeniem
    ReviewUserIcon
    amadi

    07.08.2022 13:53

    Pracownik

    bez powodu na pewno nie zwalniaja, to ze ktoś ma dośw nie zawsze znaczy, że jest dobry
    ReviewUserIcon
    w

    07.08.2022 07:18

    Były pracownik

    kolego praca po 24 to tu norma tak samo jAk zwrot za leki cz dojazdy jak bendziesz bardo ale bardo uparty to dostaniesz i doplaty i normalny grafik ale i to sie nie zdziw i kopa to miotla ktora zamiata wiesz w ktora strone
    ReviewUserIcon
    byly fan

    05.08.2022 09:08

    Były pracownik

    time to najlepsza firma lepszej nie znajdziecie to nie prawda ze firma nie zapewnia wody pijesz kranowke ile chcesz bez ograniczen ci co mowia ze brak wody to nie ludzie to wilki powiecie ze cos ze mna nie tak ale opilem sie tej kranowki zs mnie jeszcze trzyma to pisalem ja byly pracownik nie jarzabek time najlepsza jest
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    11.07.2022 07:50

    Pracownik

    Potencjalni kandydaci na pracownika ochrony TIME sami zobaczcie jak traktowani są pracownicy z wypowiedzi tu udzielonych przez pracownika biura możecie sobie wyobrazić jak to wygląda już sama wypowiedz że pracownicy mogę pić wodę z kranu świadczy o kulturze i poziomie biura, w Biedronce butelka wody oaza kosztuje 67 groszy robicie z siebie dziadów nie dostarczając wody mineralnej dla pracowników gdzie mają kran z wodą.Co taka firma może wam zaoferować jeśli szkoda im na wodę .Najważniejsze żeby tylko brać pieniądze z PFRON do tego to są pierwsi.Zrozumcie wreszcie że życie nie tylko po to jest by brać z drugiej strony czy ktoś widział kiedyś aby grabki brały od siebie a nie do siebie i właśnie tak to działa niestety.Jednak muszę trochę obronić tą firmę bardzo oszczędzają dbają ale o siebie.Kto z was z TIME był na dofinansowanych wczas kto z was miał dofinansowanie do leków dopłatę za paliwo itp. inne firmy to mają i pracownicy z tego korzystają .
    ReviewUserIcon
    irys

    03.08.2022 21:39

    Pracownik

    Ale wiesz, że to co twierdzisz przegrywa w kamień papier nożyce z naukowymi faktami, nie?
    ReviewUserIcon
    irys

    03.08.2022 21:40

    Pracownik

    To teraz powiedz mi, w którym sklepie idzie nadal takie dostać, bo dosłownie wszystkie zalane są plastikiem, nawet cole w szklanej ledwo idzie dostać, a wody w szkle to już lata nie widziałem
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2022 15:09

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    irys

    03.08.2022 21:30

    Pracownik

    Chcecie poplotkować to idźcie na pudelka
    ReviewUserIcon
    irys

    03.08.2022 21:31

    Pracownik

    Bo potem ktoś wejdzie na profil zobaczy to i pomyśli "jezu co za ludzie", bo tacy jak ty robią wszystkim pracownikom taką wizytówkę...nie każdy chce być z tym utożsamiany...
    ReviewUserIcon
    Administrator

    01.08.2022 18:14

    Inne

    Szukam pracy w mieście Mysłowice na stanowisku Specjalista Ds. Administracji. Najlepiej na Specjalista Ds. Administracji. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    03.08.2022 11:13

    Pracodawca

    Dzień dobry. W tej chwili mamy otwartą rekrutację na stanowisko biurowe w Mysłowicach, ale o nieco innym profilu: Specjalista ds. Księgowo-Administracyjnych. Nie jest to zatem dokładnie to, o co Pan pyta, nie wiemy więc, czy będzie Pan zainteresowany. Aby uzyskać najbardziej precyzyjne informacje, można ewentualnie skontaktować się z naszym Działem Rekrutacji, pod numerem tel. +48 535 505 149. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    22.07.2022 07:57

    Pracownik

    Piszecie tutaj że w ochronie nie powinni pracować ludzie z grupami inwalidzkimi,Kochani niejednokrotnie jest to jedyny dochód aby utrzymać rodzinę nie każdy ma rentę a jeśli już ma to śmieszną w wysokości 800- 1200 zł więc trochę wyrozumiałości.Wszystko inaczej ma się do emerytów, nie mówię że wszyscy ale większość mają emerytury górnicze nie małe od 3000 do ponad 6000 zł i nie jednokrotnie słyszałem od nich teksty PRACUJĘ BO SIĘ NUDZĘ W DOMU,MUSZĘ CÓRCE POMÓC W STUDIACH,MUSZĘ AUTO ZMIENIĆ BO TE JUŻ MA 3 LATA,ZARABIAM SOBIE NA PAPIEROSY I PIWKO.Jest różnica bo emeryt może a nie musi pracować a niepełnosprawny z rentą czy bez musi utrzymać rodzinę,Wierzcie mi gdyby państwo dało każdemu niepełnosprawnemu rentę w wysokości najniższej krajowej to żaden nie przyszedł by do pracy w ochronie nie pozwalałby się poniżać za takie pieniądze.Pamiętam jak emeryci pracowali za 2,90 zł na godzinę w hetman-parasol to nie śmieszne ale prawdziwe.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    22.07.2022 09:42

    Pracodawca

    Dzień dobry. Tylko że ogólnym problemem w aktywizacji osób z orzeczeniem o niepełnosprawności nie jest bynajmniej ich nadmiar na rynku pracy, ale spory deficyt. To prawda, że branża ochrony jest być może jedyną, która otworzyła się szerzej na potrzeby społeczne i ekonomiczne osób niepełnosprawnych, ale wciąż bardzo duża ilość tych osób pozostaje albo na utrzymaniu rodziny, albo korzysta z zasiłków, których wysokość bez wątpienia jest niewystarczająca. Dlatego pojęcie-klucz: AKTYWIZACJA ZAWODOWA jest w tym wypadku tak istotne. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    MARKO

    30.07.2022 21:08

    Były pracownik

    Ja byłem pracownikiem TIME SECURITY W SPÓŁCE SKY ONE. OD 19 lutego 2018 do 31 stycznia 2021. przez dwa lata byłem osobą co sporządzała grafiki na obiekcie na TĘŻNI SOLANKOWEJ W LIGOCIE - ZADOLU NA UL. WCZASOWEJ. cały 2019 i 2020 i styczeń 2021 nie było żadnych problemów w tym okresie i firma nie przedłużyła ze mną umowy. umowa mi się skończyła 31 stycznia 2021. woleli trzymać emerytów i rencistów nawet 80 - letnich. a mnie bez renty wysłali na BRUK.. W TYM ROKU W KOŃCU PO OSMIU LATACH WALKI Z ZUSEM ZOSTAŁEM W KOŃCU RENCISTĄ. OD LISTOPADA 2021 DO 8 LIPCA 2022 BYLEM BEZ PRACY. W TYM OKRESIE DZIENNIE WYSYŁAŁEM PO KILKANAŚCIE OFERT O PRACĘ ALE BEZ REZULTATU. NA RAZIE MAM UMOWĘ DO KOŃCA WRZESNIA. ALE NA PRAWDĘ DOSTAŁEM SIĘ Z ŁAPANKI. OD DWUCH TYGODNI KIEROWNIK nie może ustawić grafiku na brak ludzi dał wszystkim urlopy a na obiektach nie ma komu pracować. złe rzeczy dzieją się w każdej firmie ochronialskiej. w systemie cało dobowym godziny z ledwością sa na cztery osoby dla piątej osoby tylko dwie służby 12 godzinne. a 13 trzeba wy urlopować. staż pracy ogólny mam blisko 40 - letni. do czterdziestu lat pracy brakuje mi jeden rok i pięć miesięcy.. za to życzę firmie TIME SECURITY - ŻEBY W KOŃCU PRZEGRALI PRZETARG NA ZIELENI MIEJSKIE BO ZA BARDZO SIĘ TAM ROZPANOSZYLI.
    ReviewUserIcon
    Niepełnosprawny były pracownik

    29.07.2022 11:56

    Były pracownik

    Zależnie od obiektu, bo nie wiem jak jest gdzie indziej. Ostatnią wypłata nadgodzin poskutkowała tym, że część osób pieniędzy nie dostała, inni dostali kilkaset złotych mniej. Koordynatorzy najchętniej wlezliby w (usunięte przez administratora)administratorom chronionego obiektu. Woda, tak jak już tu ktoś pisał "Po co, sanepid sprawdzał i kranówka jest zdatna do picia". Zmieniacie się na danym obiekcie wcześniej niż regulaminowo? Koordynator przyjdzie i każe pisać notatki służbowe za to, że o 16:50 była już nocna zmiana. Tragedia. Obchodów na obiekcie jak najwięcej, zero logicznego myślenia. Kto przecież patrzy na ludzi z trudnościami w poruszaniu się, robiąc obchody co 2h po X piętrach ?
    ReviewUserIcon
    pracownik

    29.07.2022 20:11

    Pracownik

    A kto w tej firmie mysli mianują się na wzajem i tylko wyzysk popieram wyzej wpis
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    28.07.2022 12:06

    Były pracownik

    Time Securty: -wydają odzież roboczą, w tym buty, krawat, koszulę i spodnie robocze -z wynagrodzeniem problemu osobiście nigdy nie miałem, aczkolwiek współpracownicy mieli różne doświadczenia -szef ochrony był naprawdę w porządku, ale tak jak z obiektami - kwestia lokalizacji i zespołu -z grafikiem podobnie, jak w przypadku wynagrodzeń, dodatkowo faktycznie całkiem elastyczny -głównie dzięki zasłudze ludzi, z którymi się pracowało, a nie samej firmy -z kierownikiem też można było załatwić sprawę, jeśli zaszła taka potrzeba -odnośnie upałów i wody - tak jak było już wspominane - powiedzą, abyście korzystali z kranówki (wiadomo, że chodzi o redukcję kosztów). I wiecie, może to nie jest coś obligatoryjnego, ale jednak taka odpowiedź wzbudza zażenowanie, kiedy w poprzednich pracach nigdy z tym problemu nie było -o paski wynagrodzeń najlepiej pisać na maila co miesiąc, bezproblemowo je otrzymacie -do kadr ciężko się dostać, raczej będziecie mieli styczność z pośrednikiem. Każdy może sobie sam dopowiedzieć z czego to wynika. Osobiście pierwszy raz spotkałem się z tym, by kadry były strzeżone jak forteca. Czasami łatwiej byłoby coś załatwić bezpośrednio, przekazywanie informacji od od Annasza do Kajfasza wychodzi z różnym skutkiem -Pani pracująca na HelpDesku pomocna i sympatyczna. Gorzej z Panem - mam wrażenie, że pracuje tam za karę. Kompletnie nie nadaje się do pracy z petentami. Mam świadomość, iż trafiają mu się różni ludzie, jednak jego postawa skraca się do tego, żeby Cię jak najszybciej spławić. Taka to pomoc do załatwiania spraw pracowniczych. Powtarzasz argumentację 5 razy, a Pan dalej snuje swoje insynuacje. -czasami zdarzają się pomyłki w karcie pracy. Trzeba na to uważać. Rozliczenie godzinowe jest kwartalne -za nadgodziny płacą, przy czym początkowo były wypłacane kwartalnie, obecnie co miesiąc. W innych miejscach może to wyglądać inaczej. Umowy są dwie, przy czym pierwsza ma swój limit wynagrodzenia (10), a na drugą trzeba czekać po 25 -z dodatkowych rzeczy na pewno firma dostarcza czajnik -firma nie przeprowadza uciążliwych kontroli na obiektach - przynajmniej u nas tak było. -na wielu innych obiektach była spora rotacja pracowników. Ludzie są niezadowoleni z różnych powodów. Pomijając kwestię warunków pracy osobiście mam wrażenie, że warto byłoby popracować nad budowaniem relacji z pracownikami. Zupełnie inaczej się pracuje, jeśli kierownik bywa na obiekcie, potrafi wysłuchać jakie obiekcje i spostrzeżenia mają pracownicy. Sam osobiście na oczy nie widziałem kierownika, jedynie rozmawiałem telefonicznie. -o dofinansowaniach z PEFRONUa nie słyszałem. Muszę jednak być szczery, nigdy też specjalnie się nie interesowałem, czy firma zwraca koszty za cokolwiek. Ludzie mają porównanie do innych firm ochroniarskich, u których wcześniej pracowali i tam np. kwestia kontaktu z kierownikami, PEFRONEM, dofinansowaniami, zaopatrywaniem w butelkowaną wodę wyglądała inaczej. Jedni zostali z wygody, drudzy chcieli odejść do wcześniejszej firmy, lecz nie było dostępnych etatów, trzeci rzucili wypowiedzeniem itd. Najlepiej jest powiedzieć - nie podoba się to się zwolnij. Time obrał cięcie wydatków, kosztem pracowników, by podczas przetargów być konkurencyjnym, więc gdzieś to później wychodzi bokiem. Najwidoczniej musi się opłacać, uwzględniając różne sprawy sądowe i rotacje pracowników. Tragedii nie ma, ot wpływ polityki i strategii firmy wpływa bezpośrednio na jej opinię. Znajdą się zadowoleni. Na pewno jest potencjał, aby było naprawdę dobrze, jeśli coś się zmieni kiedyś w sprawie ww. czynników. Mimo wszystko będzie na to potrzeba długich lat, albo zmian bezpośrednio w zarządzie.
    ReviewUserIcon
    ol23

    22.07.2022 14:02

    Kandydat

    Są jakieś typowe godziny pracy czy to różnie wypada?
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    25.07.2022 14:58

    Pracodawca

    Są zmiany 8-godzinne i 12-godzinne. To zależy choćby od tego, że nie wszystkie posterunku są przecież 24-godzinne.
    ReviewUserIcon
    ol23

    26.07.2022 14:20

    Kandydat

    Ok, dziękuję bardzo
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.07.2022 05:45

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Dorotka

    25.07.2022 09:37

    Kandydat

    Hahahaha! :)
    ReviewUserIcon
    logik

    25.07.2022 09:46

    Pracownik

    yyyyy... no fajnie, tylko jak mają dostarczyć to zaświadczenie, że woda jest zdatna do picia, jak nie wiadomo gdzie...
    ReviewUserIcon
    B

    24.07.2022 07:09

    Pracownik

    U NAS PROBLEMU Z WODA MINERALNA NA GDDKIA NIE MA POPRZEDNIA FIRMA ZALATWILA Z DROGOWKA ZE MOZEMY PIC ICH WODE MUSZYNIANKE A NIE TEN (usunięte przez administratora) Z KRANU JEST PROBLEM OD SAMEGO POCZATKU Z DLUGOPISAMI ALE PROBLEM ROZWIAZALISMY SAMI U KIEROWNIKA DROGOWKI MAMY Z ICH LOGO U NAS SZKODA GADAC I ZGLASZAC NIC SIE NIE DOPROSISZ KORDYNATOR TO IGNORANT JUTRO ITO JUTRO JUZ TAK OD 8 MIESIECY ON SAM POTRZEBUJE POMOCY CALY CZAS BRAK PRACOWNIKOW W POPRZEDNIEJ FIRMIE KTORA OCHRANIALA BYLO TO NIE DO POMYSLENIA OGOLNIE JEST BARDZO SLABO
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2022 04:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ola

    21.07.2022 13:25

    Pracownik

    W kranie jest.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.07.2022 15:22

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leo

    20.07.2022 14:31

    Pracownik

    Jak masz zamiar rozmawiać ze mną w ten sposób, to ja dziękuję za taką dyskusję. Z mojej strony to ostatnie co mówię w twoim kierunku, nie mam czasu ani ochoty na wyzywanie się z jakimś frustratem. Bez odbioru
    ReviewUserIcon
    Pitbull

    16.07.2022 10:23

    Pracownik

    Całkowicie się zgadzam z całym szacunkiem do świata że osoby niepełnosprawne nie powinny pracować w ochronie a jest ich co najmniej 75 procent a ludzie którzy mają licencje i 22 lata stażu nie pofa z targu z Będzina jak np Samomieso pajac wokalista Myslovitz żałosne a na zachodzie np w Niemczech posiadanie grupy wyklucza cię z tej branży także Brawo Gowin (usunięte przez administratora) za tzw uwolnienie zawodu
    ReviewUserIcon
    Heniek

    18.07.2022 10:34

    Kandydat

    Opinia jak opinia, niezbyt pogłębiona, ale co zrobić. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia - syty głodnego nie zrozumie. Ale te bezsensowne osobiste wycieczki mógłbyś sobie chłopie podarować. Nic nie wnoszą do sprawy, nawet jeśli jakaś zazdrość ci je podpowiada.
    ReviewUserIcon
    .

    19.07.2022 09:08

    Pracownik

    U niego nie najlepiej
    ReviewUserIcon
    Balbin

    12.07.2022 19:41

    Pracownik

    Fajny film reklamowy w rolach głównych młotki i gwiazdor Artur W i interwencja a nie powiedział że ma klamkę na kapiszony no (usunięte przez administratora) niezly cyrk a gdzie ta woda no wziol Samomieso na koncert Myslovitz ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Diler

    13.07.2022 10:54

    Kandydat

    nie wiem co tam wąchasz ale widze że to nieźle kopie ha ha ha ha ha
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.07.2022 22:30

    Pracownik

    Do bura firmy Time Sekurity Tylko prawda was wyzwoli ,na kłamstwie i obłudzie nic nie zbudujecie !
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    13.07.2022 09:20

    Pracodawca

    Do BYŁEGO PRACOWNIKA Odnajdywanie obiektywnej prawdy warto klarownie oddzielać od sztuki rzucania stwierdzeń rzekomo prawdziwych. To oczywiście efektowne i przynosi chwilowy poklask, ale na dłuższą metę się nie sprawdza.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w TIME SECURITY?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.07.2022 17:31

    Pracownik

    Nie jestem w stanie przekonać was wszystkich najlepiej przyjmijcie się do Time Security i sami się przekonajcie jak tam jest .Życzę wam wszystkim powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym i jeśli wam będzie zle pamiętajcie zawsze gdzieś jest lepiej wystarczy się rozejrzeć i zmienić swoje życie na lepsze.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 10:23

    Były pracownik

    Typowa firma która jest ustawiona tylko na pobieranie dofinansowania za niepełnosprawnych z PFRON. dla kwalifikowanych pracowników umowa zlecenie co jest śmiechem w tych czasach.Co dają w zamian praktycznie nic szkoda im na długopisy,książki służby,umundurowanie nie wspomnę o jakichkolwiek dofinansowaniach do leków czy zwrot za paliwo.Omijajcie tą pseudo firmę z daleka.Ja tam przepracowałem rok i to stracony rok w moim życiu wierzcie mi że na rynku jest tyle fajnych firm ochroniarskich ze jest z czego wybierać.Jeśli potyka tej firmy się zmieni to kierownicy i cały zarząd będzie musiał obstawiać posterunki czego z całego serca im życzę i wiem że się spełni.
    ReviewUserIcon
    robotny

    12.07.2022 11:18

    Kandydat

    ty jak tak jestes taki zorientowany we wszystkim to moze bys zalozyl swoja firme i nas wszystkich pozatrudnial? a moze juz masz?
    ReviewUserIcon
    byy pracownik

    12.07.2022 17:22

    Pracownik

    Nie mam włąsnej firmy uświadamiam was że od was zależy przyszłość jaką firmę wybierzecie tak będziecie żyć i teraz tak jest że jest z czego wybierać
    ReviewUserIcon
    Słowiński Sebastian

    12.07.2022 12:25

    Kandydat

    Najlepsza to jest woda mineralna z dodatkiem minerałów haha.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.07.2022 09:38

    Pracownik

    Otóż udzielamy dofinansowania osobom zatrudnionym w zakładach pracy chronionej - na zakup leków i innych środków medycznych (zaopiniowanych przez lekarza), turnusy rehabilitacyjne, zakup i naprawę sprzętu rehabilitacyjnego, przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych. A także na inne indywidualne potrzeby, które można uzasadnić we wniosku jako niezbędne osobie z orzeczeniem o niepełnosprawności (np. ze względu na stan zdrowia czy ciężką sytuację finansową). Udzielamy pomocy w formie zwrotu kosztów, w formie pożyczki bezzwrotnej lub pożyczki zwrotnej - NA WNIOSEK PRACOWNIKA, a zatem takowy trzeba najpierw złożyć. Za leki można składać wnioski każdorazowo, za niektóre inne rzeczy np. raz w roku. Komisja orzekająca zbiera się zawsze pod koniec miesiąca, to ona ustala zasadność poszczególnych wniosków i wysokość dofinansowania. Decyzja nt. przyznania pracownikom środków w ramach pomocy indywidualnej i wysokości tych środków uzależniona jest od aktualnej wysokości środków zgromadzonych w funduszu rehabilitacji, sytuacji materialnej i losowej wnioskodawcy czy opinii przełożonego nt. jakości świadczonej przez wnioskodawcę pracy. W razie potrzeby pomagamy wypełniać odpowiednie wnioski w naszym biurze. Dlaczego nie piszecie o tym w publikowanych przez was ogłoszeniach o pracę ? Dlatego żeby nikt się o to nie upominał bo tego nie ma .Tak to po przyjęciu pracownik zaczął by się domagać tego co było zawarte i zagwarantowane w ogłoszeniu TO JEST PROSTE !
    ReviewUserIcon
    Cira

    12.07.2022 11:40

    Pracownik

    dokładnie były pracownik racja !
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.07.2022 06:21

    Pracownik

    Witam w ogłoszeniach o pracę jakie publikujecie jest zawsze że zapewniacie elastyczny grafik (pisany na gumie ) umowę o pracę (to się wyróżniacie bo inne firmy dają umowy ale ustne lub pisane na tabliczkach glinianych) stabilne zatrudnienie,Nie ma tam nic odnośnie żadnego zaplecza socjalnego,Dziwne bo na każde moje i kolegów pytanie odnośnie tego o czym pani/pan tu wspomina była jedna odpowiedz u nas tego nie ma.Proszę nadal pisać te super opinie o TIME życie wszytko weryfikuje i na obłudzie i kłamstwach nic nie zbudujecie.Prosze nadal pisać w samych superlatywach o tej firmie w końcu darmo tego pan/pani nie robi trzepa sobie dorobić nie ? życzę smacznej wody z kranu.
    ReviewUserIcon
    Zbyszek Gliwice

    12.07.2022 09:00

    Pracownik

    Tak jest w tej firmie tylko robić i o nic nie pytać jak spytasz to jesteś już dla nich wrogiem
    ReviewUserIcon
    Jerzyna ze Szczecina

    12.07.2022 09:25

    Pracownik

    Nadworny bajkopisarz z TIime Security słabo się stara były pracownik pisze konkretnie i na temat z lekką nutką żartu co się podoba ale to wszystko prawda szczera prawda też pracowałem w time niestety
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    12.07.2022 06:50

    Pracownik

    Wody mineralnej nie potraficie zapewnić pracownikom w zamian proponując im wodę z kranu a piszecie że taki socjal zapewniacie kto wam w to uwierzy ? jedynie naiwni ludzie których jak dobrze wiecie jest coraz mniej

    Kontakt - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pukowca 15 40-847 Mysłowice

    NIP:2220818844

    KRS:0000363209

    http://time-polska.pl/
    Branże: Sprzątanie
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 10:40

    Były pracownik

    To jeszcze raz ja widziałem tu wpisy odnośnie niedostarczanej wody mineralnej dla pracowników ochrony.Proszę aby ktoś kto tu pisze z ramienia biura nie pisał głupot.Ochraniałem budowę i był tam dostęp to wody pitnej z kranów i jakoś pracodawca przywoził nam regularnie wodę mineralną do picia i pracownikom budowy ich pracodawcy też przywozili .Niestety jak kierownik TIME SECURITY zobaczy tylko zlew i kran to już mu się błyszczą oczy ile też nie zaoszczędzą niech robole piją wodę z kranu ważne że my w biurach mamy super wodę w butelkach.To się nazywa kreatywne oszczędzanie przecież trzeba premię wypłacać w biurach i kasę na wczasy mieć.Teraz pracuję i nadal wożą nam wodę mineralną pomimo że są zlewy i krany i ta woda jest zdatna do picia.Liczy się kochani szacunek do pracownika a nie tylko zysk,zysk,zysk...........Niestety Time Security to firma krzak roboty pełno pieniędzy brak......
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 17:06

    Pracownik

    Skoro woda z kranu jest taka dobra czasem lepsza niż butelkowana to jest wyjście z sytuacji proszę podawać kranówkę gościom którzy was odwiedzają w biurze a pracownikom rozwieść te wody butelkowane po obiektach
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    10.07.2022 12:00

    Były pracownik

    Pijcie to wodę sami z kranu jak tak wam smakuje aż się postacie tam to jest dyskryminacja i znęcanie się nad osobami schorowanymi . Kiedyś się wezmą za was PIP i beknięcie za wszystkie krzywdy i upokorzenia tych schorowanych ludzi .
    ReviewUserIcon
    Ona

    05.05.2022 15:41

    Były pracownik

    Marko czytam i zastanawiam się co za bzdury wypisujesz. Zarówno Time jak i większość innych firm ochroniarskich chętnie zatrudnia ludzi z grupą. Szukasz i szukasz i nie znajdujesz. Problem chyba tkwi w Tobie samym. Chociaż praktycznie jestem była pracownicą to nie narzekam na tę firmę. Ludzie piszą tu różne rzeczy. Chcesz pracować w ochronie to musisz wiedzieć że to nie biurko i 8 godz. dziennie. Tu się wygrywa i przegrywa przetargi. Tu się pracuje w dni wolne i w nocy. Tu nie da się wszystkiego do końca zaplanować bo taki X zachla a inny rzuci robotą. Pracowałam na różnych obiektach. Takich oszołomów co twierdzą że muszą się wyspać /oczywiście w pracy/ jest wielu. Ale spotkałam też wielu porządnych i wartościowych ludzi. Praca To nie koncert życzeń. Jeśli Cię przerasta zrezygnuj, ale nie szkaluj. Ja nie dałam rady więc zrezygnowałam
    ReviewUserIcon
    Lunax

    16.05.2022 13:37

    Pracownik

    Chyba nie musi ci się tłumaczyć z powodów...Kim ty myślisz, że jesteś, że ludzie mają ci się tłumaczyć?
    ReviewUserIcon
    Ona

    09.07.2022 16:56

    Były pracownik

    Są pewne powiedzenia, może stare ale bardzo mądre,, każdy sądzi według siebie,, Albo inne o bardzo podobnej wymowie,,uderz w stół a nożyce same się odezwą,,. Ja myślę, że ty jesteś świetnym pracownikiem tylko nie na te stulecie
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.01.2022 16:07

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 13:54

    Pracownik

    dokładnie
    ReviewUserIcon
    Kargiel

    08.07.2022 20:41

    Pracownik

    ALE TA FIRMA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OCHRONĄ LUDZIE Z GRUPAMI Z CHOROBAMI PSYCHICZNYMI TRAGEDIA
    ReviewUserIcon
    Azu

    11.01.2022 20:37

    Kandydat

    Czy w ogóle przyjmują do pracy ze stopniem lekkim czy tylko 2
    ReviewUserIcon
    Srk

    12.01.2022 09:08

    Pracownik

    Słucham oczekiwania od kontrahenta ? To dlaczego na nie których obiektach trzeba mówić że nikt nie pracuje z grupą ????coś ta teza jest naciągana
    ReviewUserIcon
    Czarek

    08.07.2022 13:53

    Pracownik

    Tak jasne z lekkim ale na zlecenie
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 13:39

    Pracownik

    Pracodawca jest zobowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje (kawę, herbatę, wodę mineralną, soki) może (kawę, herbatę, wodę mineralną, soki) są w biurze ? poszukajcie dobrze powinny gdzieś tam być
    ReviewUserIcon
    Kriss

    08.07.2022 13:18

    Pracownik

    Nad wejściem do biura powinien być napis Porzućcie wszelką nadzieję, Wy którzy tu wchodzicie. !
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    08.07.2022 13:25

    Pracodawca

    :) Doceniamy sarkastyczne poczucie humoru. Przedstawimy ten intrygujący pomysł kierownictwu firmy.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 13:02

    Pracownik

    Dzień dobry. Jeśli to zaspokoi Pana ciekawość - owszem, w biurze również pijemy wodę kranową, ale oczywiście, jeśli ktoś chce, kupuje sobie butelkowaną. Albo lemoniadę, Colę czy Oshee, więc je też może Pan zobaczyć w siedzibie firmy, ale to nie znaczy, że jest przez nią fundowana. I owszem - woda w małych butelkach jest przeznaczona dla Gości, Kontrahentów itp. Ale też każdy może ją nabyć w dowolnym sklepie, jeśli akurat taką lubi. Jeśli na Pana obiekcie występuje jakiś aktualny problem z dostępem do wody, prosimy, aby najpierw powiadomić o tym fakcie bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy! Proszę poczytać poniżej : Pracodawca jest zobowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia lub inne napoje (kawę, herbatę, wodę mineralną, soki), bez względu na rodzaj, miejsce wykonywanej przez nich pracy, a także warunki atmosferyczne. Obowiązek ten wynika z par. 112 Rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. Wspomniany przepis wskazuje dodatkowo, że ilość, rodzaj oraz temperatura wspomnianych napojów musi być dostosowana do warunków wykonywania pracy i potrzeb fizjologicznych pracowników.
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    08.07.2022 13:18

    Pracodawca

    Ależ zgoda: "pracodawca jest zobowiązany zapewnić wszystkim pracownikom wodę zdatną do picia". I tam, gdzie dostępu do takiej wody nie ma lub z jakichś innych przyczyn dostęp do takiej wody jest utrudniony, wodę dowozimy. Oczywiście, w sytuacjach awaryjnych - również.
    ReviewUserIcon
    były pracowik

    08.07.2022 12:21

    Pracownik

    Dzień dobry. Jeśli to zaspokoi Pana ciekawość - owszem, w biurze również pijemy wodę kranową Tak oczywiście, jesteście tak uczciwą firmą że wam wierzę pewnie i tak pracownicy mają lepiej że piją wodę z kranu bo wy w biurze zrzucacie klapy ze spłukiwaczek wc i nabieracie z nich wodę do picia ojojoj biedni pracownicy biura jak mi was żal tak się poświęcacie żeby pracownicy ochrony mieli lepiej od was chwała wam za to.Naprawdę czy wy macie pracowników ochrony za prymitywne istoty które są tylko maszynkami do zarabiania dla was pieniędzy ? Jeśli tak myślicie to jesteście w błędzie.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    08.07.2022 11:04

    Pracownik

    time security ,sky one i coś tam jeszcze to wszystko to samo pod tym samym adresem w Mysłowicach
    ReviewUserIcon
    zabka makoszowy

    08.07.2022 00:49

    Inne

    nowa pracownica bardzo nie przyjemna osoba 08-07-2022. osoba ta nie powinna byc na kasie....po prostu widac ze jest (usunięte przez administratora)ze musi tam byc i doslownie wyzywa sie na klientach a dopiero zaczela tam prace jakos pare dni temu a co bedzie pozniej????
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    08.07.2022 08:36

    Pracodawca

    Dzień dobry. Nie jesteśmy w stanie merytorycznie odnieść się do tego wpisu, ponieważ nie bardzo wiemy, czego i kogo dotyczy. Czy chodzi może o jakość pracy kasjerki w sklepie sieci ŻABKA?
    ReviewUserIcon
    Zabka

    08.07.2022 10:10

    Pracownik

    Piszą (usunięte przez administratora) różne rzeczy i plotkują nie chce sie tego czytać dziwie się że Firma odpowiada na durne wpisy i narzekania, po prostu nie odpisywac i nie słuchac tych wypocin
    ReviewUserIcon
    Tomek

    06.07.2022 08:20

    Kandydat

    Jaką dają umowę? I czy mają okres próbny czy na dłużej można odrazu?
    ReviewUserIcon
    anonimowY

    07.07.2022 19:52

    Pracownik

    Umowa o pracę to na 3 miesiące reszta to umowy śmieciowe
    ReviewUserIcon
    q

    07.07.2022 10:10

    Były pracownik

    do suzuki ja nie bylem anonimowy jak sie upominalem o wode bo byl upal i dostalem jak to sie mowi po p e zastanawia mnie jedno jak w tamtym roku na jesieni bylem po zaswiadczenie to mimo dostepu do wody u ponstwa byla woda mineralna w malych butelkach mam nadzieje ze dla potencjalnych kontrachentow bo ja po wode mam kawalek ale dobrze ze upaly ustaly
    Company logo
    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    07.07.2022 11:46

    Pracodawca

    Dzień dobry. Jeśli to zaspokoi Pana ciekawość - owszem, w biurze również pijemy wodę kranową, ale oczywiście, jeśli ktoś chce, kupuje sobie butelkowaną. Albo lemoniadę, Colę czy Oshee, więc je też może Pan zobaczyć w siedzibie firmy, ale to nie znaczy, że jest przez nią fundowana. I owszem - woda w małych butelkach jest przeznaczona dla Gości, Kontrahentów itp. Ale też każdy może ją nabyć w dowolnym sklepie, jeśli akurat taką lubi. Jeśli na Pana obiekcie występuje jakiś aktualny problem z dostępem do wody, prosimy, aby najpierw powiadomić o tym fakcie bezpośredniego przełożonego. Pozdrawiamy!
    ReviewUserIcon
    Alicja

    05.07.2022 21:38

    Pracownik

    A samomieso gdzie teraz gro na Wieczorku
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.06.2022 12:46

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Iza

    04.07.2022 12:40

    Były pracownik

    fakt. o ile to wogóle ktoś z ochrony, bo tu nigdy nie wiadomo! każdy może napisać co mu ślina na jezyk przyniesie
    ReviewUserIcon
    Suzuki

    05.07.2022 12:58

    Pracownik

    Tutaj to różne rzeczy ludzie piszą, nie ma co przykładać uwagi za bardzo...

    Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - TIME SECURITY Sp. z o.o.

    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Gądki

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Warszawa

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony z bronią

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Szczecin

    Sprawdź ofertę
    Kwalifikowany Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Pracownik Ochrony

    TIME SECURITY Sp. z o.o.

    LocationIcon

    Białystok

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon