TIME SECURITY Sp. z o.o.

Opinie o TIME SECURITY Sp. z o.o.

W sprawach związanych z odprowadzaniem podatku dochodowego, kształtem zawieranych umów itp. sugerujemy kontakt z HelpDeskiem dla pracowników, od poniedziałku do piątku, w godzinach 09.00-14.00, pod numerem telefonu 533 329 991.

Grażyna

Jestem pracownikiem tej firmy i jestem zadowolona z pracy i daje mi satysfakcję. Dobrze zarabiam. Moja jest wina że nie dopytuje przy podpisywaniu umów. Są problemy jak w każdej firmie. Mniemam grupy i jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony. Nikt mnie nie zmusza do podpisania umowy ale zależy mi na tej pracy

Honorata
@Grażyna

Dobry zarobek? Można poznać konkretniej, jaka jest pensja? Jak rozumiem, chodzi o posadę pracownika ochrony, tak? I można wiedzieć jeszcze, ile czasu trzeba tu pracować, aby dostać taką pensję? To stawka na start dla pracownika czy jakaś podwyżka za staż pracy w firmie?

Pracownik byly

Kurcze myślałem że jestescie firma na poziomie i chyba się myliłem. Śmieciowe umowy a jak etat to 1/8 albo 1/16 ...przecież to jest żałosne i szkodliwe dla pracowników nie pobierających świadczeń rent i emerytur. Nie do że urlop się nie należy , składki na przyszłe emerytury w tej formie to jakiś żart to jeszcze stawka najniższa z najniższych. Wiem jedno będę Was omijać szerokim wielkim łukiem i współczuję ludzia którzy na taką firmę zatrudnienia się zgodzą .

Dzień dobry. W razie jakichś niejasności bądź wątpliwości, zarówno w zakresie umów, jak i pozostałych spraw dotyczących firmy, sugerujemy kontakt z pracowniczym HelpDeskiem: od poniedziałku do piątku, w godz. 9:00-14:00, pod numerem tel. +48 533 329 991. Proszę tylko pamiętać, że poszczególne umowy mają charakter indywidualny i są zawierane wg indywidualnych ustaleń, właśnie ze względu na bardzo rozmaite świadczenia, które nasi pracownicy otrzymują.

eh

Miałem zamiar się trochę poudzielać na forum ale jak zobaczyłem łamanie rodo i pretensje, że się czegoś nie dopilnowało itp to z szacunku do siebie tylko pozdrowie elitę intelektualną i się wycofam

kandydat
@eh

no niektórzy tu to faktycznie przeginają, jak się ma coś do kogoś to się takie sprawy załatwia bezpośrednio, a nie obsmarowując kogoś na forum

Pracownik Ochrony

Pomyślnie

Gdzie pracowałem

Renata

Na stronie firmy wyczytałam, że proces rekrutacji jest sprawny. To ile macie etapów, jeden? Poza tym widziałam w ofercie na strażnika że trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności, chętnie się dowiem którego stopnia musi być, bo nie ma informacji.

Morty

Witam, czy do pracy tymczasowej też przyjmujecie ludzi? Tak na wakacje np.?

@Morty

Dzień dobry. Tak, oczywiście, do pracy tymczasowej również przyjmujemy, choć to zależy od zapotrzebowania na konkretnych obiektach, uwarunkowań kontraktowych itp. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji.

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

o to super, a wtedy jaka umowa?

@Morty

Umowa o pracę tymczasową. Pierwsza zazwyczaj na okres miesiąca, później - to już zależy od wielu czynników.

Rozumiem, dziękuje

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

a na niepełny etat ale bardziej na stałe się da dostać do was?

@TIME SECURITY Sp. z o.o.

i wtedy to by mi umowa zlecenie bardziej się opłacała bo chce sobie dorobić? da się?

@monsun

Zdarzają się również umowy o pracę na niepełny etat. Wszystko zależy od obiektu oraz oceny i decyzji kierownika, czy taka osoba może być zatrudniona na konkretnym stanowisku.

@monsun

Stawka na zleceniu zależy oczywiście od posiadanego doświadczenia, kwalifikacji, zakresu obowiązków... Ustala ją kierownik.

@Morty

Tu jest tylko tymczasowa, cały czas jest pytanie, zostanę czy out.

Pracująca

Totalna bzdura

Farm

Tak tu robią. Jak ktoś jest dobry to z zazdrości go eliminują.

Ernest
@Farm

A niby kto był taki dobry na Wieczorku że go zwolnili. Bo ja myślę że jest na odwrót że jeżeli jest ktoś robotny i dobry to go awansują.

Ernest

Oczywiście że tak porządna firma

Zingzong

A ja bardzo lubię pana J,K.super gość,rzetelny, wszystko załatwi.Nadaje się na to stanowisko jak nikt inny.Oby więcej takich ludzi .

Nocne życie
@Zingzong

Oczywiście że super człowiek pan Janusz. Wszystko dla wszystkich, wyrozumiały, grzeczny,uczynny.Nie można na niego złego słowa powiedzieć. Praca z nim to sama przyjemność.

Marko
@Zingzong

a taki super jak ty on się zna na ochronie co ty wypisujesz takie kłamstwa i bzdury

Hej
@Marko

Na Wieczorku teraz jest super atmosfera przyjemnie się pracuje.

Siwy

Ten pan menadżer to odpowiedni facet na odpowiednim stanowisku. On nikomu nic nie obiecuje traktuje każdego równo. Wymaga dyscypliny i dlatego niektórym to nie pasuje.

Siwy

Obiecywał inn menadżer i dlatego go zwolnili. Pan R. B. to uczciwy i konkretny facet każdego traktuje równo i dobrach pracowników szanuje. Pozdrawiam wszystkich pracowników TIME

Wszystko wiem

A co masz do niego? Przeszkadza ci w czymś .Praca się zajmij a nie pisaniem bzdur na tym durnym forum ja tu nie byłem chyba z 6 miesięcy ale wy ludzie żyjecie tym plotkowaniem i oczernianiem innych nawet szefów koordynatorów wstyd .A osobiście siedzicie jak tchórze bohaterzy z internetu hahaha

Jack
@Ernest

Porządna firma to dba o pracowników , nie spóznia się z wypłatą pieniędzy więc nie przesadzaj z tym reklamowaniem "porządnej firmy"

Tomasz
@Hej

Zapewne.Jeden drugiego podpiepsza.Na Wieczorku nie ma współpracy między pracownikami, a co niektórzy pracownicy wogule nie powinni dostać umowy o pracę bo nawet nie wykonują minimum z zakresu swoich obowiązków.

Oco chodzi z tym płaceniem podatków w działalności nierejestrowanej.Jest to zgodne z prawem

Stefan

A KTO WAS UPOWAŻNIŁ ABY PROWADZIĆ PRACOWNIKA OCHRONY NA DZIAŁALNOSCI NIE ZAREJESTROWANEJ I NIE OPODATKOWANEJ KTO MI TERAZ ZAPŁACI PODATEK PROSZE MI TO WYJAŚNIC

Ja już 15 wysłałem e-pit 37 bo nikt mnie wcześniej nie poinformował.Teraz muszę bawić się w korekty.Czemu nikt mnie o tym nie poinformował o tej działalności i czy ja się na to zgadzam.

racownik

A jak byśmy te pieniążki na podatek dostali trochę wcześniej? Super by było pozdrawiam serdecznie

Zzimny drań.

Koniec miesiaca nie ma kasy za zlecenia, nie wiadomo kiedy bedą...Firma ma zanic swoje zobowiazania,nie liczy sie z ludźmi.Co tam ze pracownicy mają swoje platności.Żenujace...Czas na zmiane firmy,myslalem ze dziwne podatki to szczyt ich mozliwosci,a jednak mozna pogrywać więcej...dla zastanowienia dla innych????

A teraz coś na czasie i tylko prawda. Brak pieniędzy za nadgodziny do 25 a jest 27.Jakies zakładanie firmy i płacenie podatków. O Co chodzi. Firma nie jest wiarygodna a na pewno jej dyrekcja.

August

To co tu robisz jak nie jest wiarygodna? Zbieraj zabawki i na inne podwórko. Nikt Cię do niczego nie zmuszał i nie zmusza. Nie pasuje to adios.

Manu

Niestety jest już 28 i nie ma wypłat za umowy śmieciowe za styczeń. Przecież to się w głowie nie mieści. Przelewy przez jakieś dziwne instytucje a ludzie mają swoje zobowiązania i wypłaty zawsze powinny być na czas . Czy firma time odpowie dlaczego już 5 dni po terminie są wypłaty?

Grażyna

Ja pracuję w tej firmie od 1.10.2021 ,jestem zadowolą z wynagrodzenia. Mam wynagrodzenie na czas, są nieraz jakieś problemy ale się dzieje w każdej firmie.Pracuje pierwszy raz i jestem kwalifikowanym pracownikiem ochrony.Pracowalam wcześniej na innym stanowisku. Praca na obiekcie którym pracuje bardzo mi odpowiada. Jak się utrzymałam to przyzwyczaiłam się do ludzi , a nie jest to praca łatwa ale daje satysfakcję. Wynagrodzenie mi odpowiada i mam plany dalej pracować w tej firmie. Moja ocena jest pozytywna.

Julia
@Grażyna

Dla każdego odpowiednie wynagrodzenie oznacza co innego. Czy mogłabyś powiedzieć ile ono wynosi? Czy są jakieś dodatki, premie, nadgodziny? Chciałabym aplikować ale nie ukrywam że zarobki są dla mnie ważne

rrr
@Julia

no dobra, ale to nie znaczy że musi ci się spowiadać z zarobków, chcesz to pytaj w rekrutacji

wito
@Grażyna

popieram opinie, wiadomo ze nie kazdy bedzie zadowolony ale nie ma co psów na firmie wieszac tylko dlatego, ze komus nie przypasowało

Zibi
@Julia

Jak masz grupę inwalidzką masz etat czyli najniższa krajowa nadgodziny płacą część na umowę zlecenie a część na umowę o dzieło tylko że na zleceniu dostaniesz z 300 a resztę o dzieło Rencistów też zatrudniają tylko na 1/16 etatu Kwalifikowanym płacą też za nadgodziny ze zlecenia i o dzieło tak że (usunięte przez administratora) na umowach

wito

??? przecież normalnie kasa wpada

mi się tu źle nie pracowało. normalna robota, nie jakaś trudna. wiadomo, że nie każdemu będzie pasować, ale z drugiej strony zatrudniając się w ochronie wiadomo czego można się spodziewać, więc zaskoczenia nie ma.

fenix
@były pracownik

na jakim obiekcie byłeś? jaka fucha?

nowy
@fenix

a to ma jakieś znaczenie co do samej roboty?

przyszły niedoszły

Mam mieszane odczucia, co do tej firmy. Ciekawi mnie, o co w tym chodzi: w ciągu ostatnich trzech tygodni pojawia się ze dwa lub trzy razy na olx ogłoszenie, że Time szuka na stanowisko pracownika ochrony w danej lokalizacji x. Jestem z tej lokalizacji, czterokrotnie wysyłam Wam swoją aplikację lub dzwonię, za każdym razem słyszę, że koordynator się odezwie w przeciągu dwóch tygodni, nie odzywa się, a w rozmowie telefonicznej dostaję od Was informację, że "na tę lokalizację już nie szukamy", po czym wrzucacie znów na olx ogłoszenie na tę lokalizację. Czyli szukacie, czy nie szukacie na tę lokalizację? Kandydat Wam nie odpowiada? (nie odbyłem nawet rozmowy kwalifikacyjnej, więc nie jesteście w stanie stwierdzić, czy się nadaję, czy też nie do tej pracy.). Jak na moje - słabe to.

@przyszły niedoszły

Dzień dobry. Może odrobinę rozjaśnimy obraz sytuacji. Pierwsza sprawa to pakietowy system ogłoszeń rekrutacyjnych - część z nich pozostaje aktywna przez z góry określony czas, choć zdążyły się zdezaktualizować. Po drugie - kierownicy odzywają się do wybranych przez siebie osób w ciągu tygodnia od odbytej rozmowy telefonicznej z Działem Rekrutacji. Jeśli się nie kontaktują, to po prostu znaczy, że wybrali innych kandydatów. Po trzecie - pierwszeństwo przy naborze mają osoby bez innych świadczeń, z uprawnieniami (np. kwalifikowani pracownicy ochrony), a także posiadający orzeczenie o niepełnosprawności - jesteśmy zakładem pracy chronionej. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować zatrudnienia każdemu, kto się z nami kontaktuje, bo chętnych do podjęcia pracy zwyczajnie jest więcej niż etatów. Pozdrawiamy.

przyszły niedoszły
@TIME SECURITY Sp. z o.o.

Rozumiem. Mam orzeczenie, doświadczenie i żadnych innych świadczeń nie pobieram. Czy jakieś schorzenia szczególnie preferujecie u swoich pracowników? (konkretne kody? schorzenia specjalne?)

Ron

Czy zatrudniacie ludzi bez grupy inwalidzkiej na przykład na umowę zlecenie

hekla
@Ron

zatrudniają też ludzi bez bez grupy

@hekla

no a co z tym zleceniem? jest czy nie ma? jako dorywcza praca można czy nie?

@monsun

Po pierwsze - można pracować na zlecenie, ale to zależy od konkretnego zapotrzebowania. Jeżeli jest obiekt, który nie jest w pełni obsadzony, można w ten sposób dorobić (najpierw oczywiście musi być zapewnione wyrobienie etatu osobom na umowie o pracę). Po drugie - firma poszukuje głównie osób na pełen etat, ponieważ bardzo często wymogiem kontrahentów jest zatrudnianie na podstawie umowy o pracę.

Topola

skąd wiesz, że to ta sama osoba? może sobie taki sam nick ustawił jak ktoś inny

dedek

a ja się nie zgadzam, pracuje już 2 i jest okej

dedek

także kwestia indywidualna, co człowiek to opinia, nie ma tak, że jakaś firma jest najgorsza czy najlepsza obiektywnie

Dany boy

Pracuje już 3lata i jest ok mam nadzieje pracować tam do emerytury no pieniądze niestety tak jak w większości ale coś za coś chcesz więcej to do Tesco albo Auchan na linie kas na 12 h i szybko zatęsknisz za fotelikiem ciepelkiem tv a obchody raz na 3g to z nudów się przejść a ci co piszą o tężyźnie fizycznej IT to do wojska niech idą ją z grupą na kręgosłup raczej biegać nie będę polecam tą firmę

Teresa
@Dany boy

Tesco? To oni u nas jeszcze działają? To praca tutaj polega tylko na obchodach co 3 h? Jak to w praktyce wygląda?

hekla

ja polecam prace w time security. super ludzie z wszystkimi idzie sie dogadac i praca tez okej.

Micek
@hekla

To super, jak dlugo już tu pracujesz?

Topola
@hekla

mi też dobrze się tu pracuje. nie jakoś długo ale trochę już zagrzałem

Tomcio
@Topola

Nie polecam tej firmy pracowałem tam to na okrąglo musiałem się o wszystko upominać a i tak nigdy się nie doczekałem tylko jak już odchodziłem to wtedy dopiero się budzili ze snu i próbowali mnie zatrzymać bo jednak kasę mieli za mnie za 2 stopień niepełnosprawność .

SRK
@Tomcio

Czyli byłeś tylko statystą. Uważam że ochroniarz musi się prezentować być wysportowany i dobrze zbudowany. A ty się nadajesz tylko za portiera do wydzwania kluczy.

zbyszko
@SRK

z szacunkiem prosze do kolegi, bo najwazniejsze jakim jest czlowiekiem w tym wszystkim

dariusz.laabs@opoczta.pl
@zbyszko

Witam Zbyszka nie znamy sie pracuje w firmie SET-HUD jako ochrona na stacji krwiodastwa w katowicach i jest podobnie ale masz racje co do poszanowania czlowieka ,,NIE TEZYZNA SIE LICZY LECZ SZACUNEK DO DRUGIEGO CZLOWIEKA choc czasami nie zgadzam sie znimi w slownictwie POZDRAWIAM .

Zniecierpliwiony

Dzień dobry jaki jest czas oczekiwania na rozpaczanie wniosku o ryczałt paliwowy , czekam już przeszło rok to raczej nie jest normalne

zbyszko
@Zniecierpliwiony

moze cos nie tak z dokumentacja? moze dopytaj na zywo

Ambitna

Witam. Interesuje mnie praca biurowa na terenie Milicza . Pełny etat. Posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności na stałe. Wykształcenie średnie.

@Ambitna

Dzień dobry. Niestety, praca w ochronie nie jest zasadniczo pracą biurową, a my nie posiadamy własnego biura na terenie Milicza.

@Ambitna

Niestety, nie prowadzimy obecnie rekrutacji na takie stanowiska w tym mieście. Nie mamy tam również biura, nasze oddziały mieszczą się gdzie indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o TIME SECURITY Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TIME SECURITY Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 419.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 273, z czego 80 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 102 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TIME SECURITY Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TIME SECURITY Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TIME SECURITY Sp. z o.o.