Turret Development Sp. z o.o.

Opinie o Turret Development Sp. z o.o.

Saba

Wszystko pięknie i super do momentu odbioru mieszkania, potem to pasmo nieszczęść i nie potrzebnych nerwów. Aby uzyskać zapisaną w umowie karę trzeba pofatygować się do prawnika i złożyć pozew do sądu bo inaczej nie macie na co liczyć, tak samo jest z usuwaniem usterek w ramach rękojmi. Na kupno namówił mnie znajomy że tak się szybko mieszkania sprzedają, a do dzisiaj jest jeszcze pełno mieszkań w ofercie mimo że budynek dawno jest już gotowy, on zmienił pracę, a ja mam problem z wynajęciem mieszkania bo w całym budynku jest ok 700 mieszkań, kupionych na wynajem. Teraz ani sprzedać bo deweloper dalej sprzedaje i to w niższych cenach niż ja kupiłam, ani wynająć przy takiej ilości mieszkań kupionych do wynajęcia. Ogólnie czuję się zrobiona w balona!

użytkownik zarejestrowany

loki
użytkownik zarejestrowany

hej Wam. W turret development widziałem , że radzą sobie co raz lepiej na warszawskim rynku. Ciekawy jestem czy w najbliższym czasie planują może jakieś nowe inwestycje . Może to będzie się wiązało tym samym z nowymi miejcami pracy, na co pewnie nie tylko ja liczę

Pawel

Zielony Żoliborz I etap Jakosc wykonczenia lokalu - żałosna: zamalowany grzyb - po odbiorze odchodzi tynk i farba. Usuwanie usterek - po terminie (umową Turret sie nie przejmuje). Jestem 2 m-ce po wszystkich terminach, pisalem maile, pisma, telefonowalem i nic. Obsluga klienta - pani z Turret oklamuje klientow i pozniej nie odbiera telefonow. Marketing - Zielony Żoliborz ma na to kase! Ja im tez zrobie kampanie (gratis) przy dniu otwartym... Odradzam i mam dowody!

Firma Turret to firma mila rzetalna do momentu podpisania umowy. W od momentu podpiasania umowy kompletnie nie interesuja sie juz klientem. Ich mieszkania to jedno ciagle pasmo poprawek i usterek. w dodatku sa problemy z usuwaniem wad na juz wybudowanych osiedlach. Brak kontaktu i kompletny brak reakcji na zglaszane problemy na osiedlu. Dla udokumentowania zapraszam na zrealizowane inwestycje przez ta firme Wyrazy wspoÃ??czucia dla osob, ktore zdecydowaly sie wybrac tego dewelopera i przestrgoa dla tych ktorzy o tym mysla. Nie polecam nie warto.

ppp

ok

Zostaw opinię o Turret Development Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turret Development Sp. z o.o.