Walter Nieruchomości

Opinie o Walter Nieruchomości

Iza

@Hmmmm w jaki sposób zostałeś oszukany przez Walter Nieruchomości? Mógłbyś tu opisać swoje doświadczenia z firmą? Powiedzieć skąd wiesz, że jest większa liczba oszukanych? Czy zostałeś oszukany jako pracownik czy jako klient? Osoby, które chciałyby tam pracować może to zainteresować.

Hmmmm

Witam rownież poszukuje osób pokrzywdzonych przez Jarosława Waltera.

atos

a vo0 konkretnie przyjacielu sprawiło, że tak bardzo jesteś zadowolony z ich usług? opisz nam dokładniej co wprawiło cię w taką euforię bo teraz brzmisz jak z pr

Zadowolony

Mega profesjonalna firma nadal istnieje i prężnie się rozwija.Jestem bardzo zadowolony z ich usług!!

rozczarowany

Witam, szukam ludzi pokrzywdzonych przez firme Walter Nieruchomości. Zostałem oszukany przez ta firme i chce cos z tym zrobic. Pisac na adzikowy@gmail.com

Zbyszek

Może niedługo naprawią ten błąd. Wiecie może jak za to traktuja pracowników? Czy zdarza się dostać jakąs premię?

Edward

No musze przyznac, że w dzisiejszych czasach, to strona internetowa jest wizytówka firmy, także jestem w szoku, że walter jej nie ma.

peja

ale jednak firma Walter jako przedsiębiorstwu zajmującemu się nieruchomościami strona by się na pewno przydała...

lubicz

szczerze to wątpię, że akurat nie było ich stać. Nie są to zbyt duże pieniądze jak na taką firmę w takiej branży

agentka

i niech upada - a potem pip sie do niego dobierze... szef nie mający zielonego pojęcia o zawodzie - typowy cwaniaczek .... szkoda tylko agentek, które tam pracowały i zyskały zaufanie klientów... na szczęście większość z nich już pracuje w normalnych firmach i 90% mieszkań zostalo tam wypowiedzianych i przeniesionych

?

Jeśli chodzi o agentów tam pracujących, ludzie jak w każdym zawodzie, różni, podchodzący do pracy mniej lub bardziej profesjonalnie, nie mający szefa który powinien służyć radą i pomocą, dlatego odeszli stamtąd. Jedno można powiedzieć o pracownikach, włożyli w tę pracę mnóstwo czasu i zaangażowania i kawałek serca, dostali dużego prztyczka w nos.

?

Nie musicie już wystawiać negatywnych opinii, ponieważ w Firmie WALTER nie pracuje już żaden agent. Właściciel likwiduje Firmę. Wiadomo było, że Firma upadnie, ponieważ prowadzi ją osoba nie mająca licencji i nie znająca się zupełnie na specyfice tej pracy.

pwd

ktoś - 2013-05-22 16:19:15 Raczej frustracja 1 osoby. Pracuje tam 6 agentów od dawna i nie mają problemów. Jak ktoś ma do tylu kp to na google zapraszam. 50% minus podatek i zus to 30parę procent. Można działalność prowadzić wtedy dostaniesz pełne 50%i kombinuj. Tyle temacie.6 pracowników? Od dawna? :) Bardzo interesujące :) Rotacja pracowników ogromna (jak w większości biur nieruchomości), albowiem specyfika pracy i płatności w nieruchomościach nie każdemu odpowiada. W tej jednak firmie z płatnościami bywa różnie i nie do końca rozliczenia są w porządku wobec pracowników. Nie trzeba być geniuszem matematycznym, żeby samemu obliczyć sobie ile powinno dostać się za przeprowadzoną transakcję a ile się dostaje.

agentka

Niesłowni Niepewni Nie polecam

ktoś

szasz

Poprostu ta firma to jeden wielki bur... Problem z wypłatami pieniędzy, właściciel odlicza mnóstwo z prowizji, bo niby zatrudnia na umowę o prace ale jak przychodzi co do czego to kasy tyle zabiera ponad 50%, tłumaczy się składkami i takie tam. Ludzie stamtąd szybko uciekają. Więc radzę uważać.

mamuśka

mam propozycje pracy w tej firmie ? czy to Twoja frustracja, czy naprawdę tak jest ...

sasza

Witam, firma zatrudnia złodziei i krętaczy- są tam zatrudnione osoby które robią transakcje na lewo!!!. Nie dość że nie płacą agentom czyli zrobisz transakcje 1 stycznia a dostajesz 10 lutego to jeszcze ich agenci są mało profesjonalni. Biuro to żenada. Generalnie NIE POLECAM!!!

porażka

ciężko się doprosić o pieniądze, omijajcie tą firmę

hmmm

A ja powiem tak - firma, jak firma. Obawiać się mogą nie klienci (jeśli bowiem trafią na dobrego pośrednika, to wszystko zostanie przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem) lecz pracownicy, gdyż z zapłatą za swoją pracę jest różnie.

ktoś

Witam, czemu są az tak negatywne opinie??Możecie cos bliżej opisać o tych przypadkach?zaprosili mnie na rozmowę, czego się mogę spodziewać?Czy naprawdę jest tak źle?? Dziękuję za odpowiedzi

Ta firma to jedno wielkie oszukaństwo! Totalny brak profesjonalizmu oraz poszanowania dla pracowników ze strony c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skiego szefostwa!!! Firma jest także niewypłacalna!

Podwykonawca

Firma WALTER Nieruchomości Warszawa nie płaci i nie tylko pracownikom. Od 5 m-cy zwleka z płatnościami

AG WALTER NIERUCHOMOŚCI NIE PŁACI PRACOWNIKOM!!!!! TU NIE OBOWIĄZUJE PRAWO!

Zostaw opinię o Walter Nieruchomości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Walter Nieruchomości