Opinie o Cbc Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cbc Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cbc Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbc Poland Sp. z o.o. w Warszawa

aaaaaa

Firma należąca do dużej międzynarodowej korporacji CBC Group, w Polsce oddział składający się z niespełna 12 osób. Główny maganer pełniący jednocześnie funkcję CEO na Polskę to jeden z najlepszych specjalistów w branży, usposobiony do pracowników bardzo przyjacielsko z jednoczesnym nastawieniem na rozwój firmy ale i ze zrozumieniem problemów zarówno rynku jak i pracowników. Zarobki dobre, zawsze w terminie, biuro średnie, narzędzie do pracy ok. Dział handlowy i techniczny - najwyższa półka. (usunięte przez administratora)

Morgo Nowy wpis
@aaaaaa

Od roku 2018 sporo się zmieniło. Firma liczy ponad 20 pracowników, zmieniła też w 2021 siedzibę na komfortowe biuro oraz przestronny magazyn i duże zaplecze serwisowe. Jest widoczny rozwój, nowa struktura.

Administrator Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w firmie Cbc Poland Sp. z o.o. na stanowisku Asystent biura? Czy pracownicy dostają premie?

aaaaaa Nowy wpis

Widzę że admin skutecznie usuwa negatywne wypowiedzi i to co napisałem wcześniej w całości - teraz traci sens bo wygląda jakbym tylko wychwalał. Zatem dopiszę to co wykasowano słowami które mam nadzieję nie zostaną usunięte: Poza superlatywami które wypisałem powyżej dodać należy złą atmosferę pracy która jest wynikiem negatywnych zachowań pozostałej części firmy (nie mogę wypisać kogo bo admin zaraz usunie). Przez to praca staje się bardzo stresująca i mocno wpływa na zapał. Trzeba zachowywać się jak szara myszka i uważać co się robi i mówi na korytarzu firmy bo zaraz będzie donosik no i e-mailik że spóźniło się do pracy 1 minutę do szefa.

Zostaw merytoryczną opinię o Cbc Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cbc Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cbc Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cbc Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Ludwika Rydygiera 8 lok. Bud. 17
    01-793 Warszawa