Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w OCEG Sp. z o.o.?

Oceg Nowy wpis
@Pytanie

Uważam jako osoba współtworząca atmosferę, jest bardzo przyjazna, wręcz rodzinna. Nie aspirujemy do bycia dużą korporacją. Chcemy rozwijać się wraz z ludźmi, którzy tworzą organizację

Kornel Nowy wpis

Czy szef jest raczej wyrozumiały ?

„Szef” Nowy wpis
@Kornel

Wyrozumiałość jak wszystko ma swoje naturalne granice. Zależy od przypadku.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie OCEG Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Oceg
@Pytanie

W okresie świątecznym pragniemy, aby każdy z nas mógł w spokoju spędzić czas z najbliższymi. W związku z tym, Wigilia u nas jest dniem wolnym od pracy. Wesołych Świąt!

Janusz
@Oceg

Wypowiadasz się jako pracownik tej firmy? Oczywiście w imieniu forumowiczów i swoim serdecznie dziękuję za życzenia. Skoro już w wątku wypowiedziała się osoba związana z tą firmą to może mógłbyś napisać, jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa tej firmy i czy są szansę w najbliższym czasie na jakieś przyjęcia? Fajnie, jakby tego typu informacja pojawiła się w tym wątku. Może coś napiszesz?

Oceg
 Rekomendacja
@Janusz

Należy wysłać CV na biuro@oceg.pl Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Co jaki okres czasu w OCEG Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

PIOTR
@Pytanie

Rozliczamy się na zasadach b2b. Prowizja od marży. W przypadku spełniania warunków określonych w umowie, przewidujemy system dopłat i premii.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Piotrus

Spolka i jej prezes maja sie dobrze. Małym jest ten, co pod nickiem Pracownik kłamie na temat dzialalnosci firmy, co wiemy, ze nie jest ani uczciwe, ani zgodne z prawem. Może jest to jeden z tych, co zlamali fundamentalne postanowienia umowy ????.. Nie mamy ani jednej nierozliczonej umowy, która jest zaakceptowana. Wstydz się mały hejterze. Śmiech. Pozdraiwam

dave

Wspaniały zespół ludzi. Prawdziwa praca drużynowa - można liczyć na wsparcie ze strony każdego członka zespołu. Całkowita swoboda w wykonywaniu pracy pod warunkiem realizacji założonych celów. Bardzo ważnym czynnikiem jest dla mnie również to, że mogę zachować idealne dla mnie proporcje praca/życie prywatne.

Piotr Serwatka

Witam, Chcę aplikować do tej firmy. Z portali z ofertami pracy wynika, że bardzo rozbudowują sieć sprzedaży. Czy może ktoś napisać jak wygląda u nich praca? Czy zarobki te z ogłoszeń są możliwe? h(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o OCEG Sp. z o.o. - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

OCEG Sp. z o.o.