OCEG Sp. z o.o.

Olsztyn

OCEG Sp. z o.o.

Opinie o OCEG Sp. z o.o.

dave

Wspaniały zespół ludzi. Prawdziwa praca drużynowa - można liczyć na wsparcie ze strony każdego członka zespołu. Całkowita swoboda w wykonywaniu pracy pod warunkiem realizacji założonych celów. Bardzo ważnym czynnikiem jest dla mnie również to, że mogę zachować idealne dla mnie proporcje praca/życie prywatne.

Piotr Serwatka

Witam, Chcę aplikować do tej firmy. Z portali z ofertami pracy wynika, że bardzo rozbudowują sieć sprzedaży. Czy może ktoś napisać jak wygląda u nich praca? Czy zarobki te z ogłoszeń są możliwe? h( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o OCEG Sp. z o.o. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OCEG Sp. z o.o.