Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

...

Poszukuje KRS firmy euro work jednak jak tylko znajdę odpowiem z przypomnienia na rss. Pozdrawiam ministerstwo które sobie nie radzi z cyfryzacja.

...

Konkretnie się nie składa z dodatków i pensji. Jest kwestia współpracy jeśli jesteś osobą twórcza.

Witam, czy byłby ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem ? Poszukuję osoby bo samemu to trochę strach, mam 20 lat

Jakub
@Paweł

Dawaj

Lato w pełni!
Praca na produkcji, na magazynie, czy w branży florystycznej?
Mamy oferty dla każdego!
Skontaktuj się z nami a my przedstawimy Ci opcje, które będą bezpieczne dla wszystkich!

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
Paula

Hej! Wyjeżdża ktoś do pracy w Scanii ? Praca od 30.05, wyjeżdżam i chętnie dopnę się do kogoś, w 2 zawsze raźniej:)

Joanna

Cześć, sporo osób już tutaj pytało o warunki pracy w Euro Work. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się też jakieś odpowiedzi. Ja też bym chciała zapytać o jedną rzecz, a konkretnie o wymagania do pracy w tej firmie. Czy jest obowiązkowa znajomość jakiegoś języka obcego?

Domino

Czy ktoś pracował przez euro work na Scania w Hasselt. Chodzi mi o warunki pracy, ale również zakwaterowania. No i oczywiście jak dużo godzin dają. Z góry dzięki za info. ...

Domino

Moje pytanie na temat Scania-Hasselt oczywiście przez euro work przez tempo-team uzb.

Domino

Witam czy ktos pracowal w Hasselt na Scanii, chodzi mi o samą prace, ale tez o warunki zakwaterowania. No i ciekawy jestem jak duzo godzin daja tygodniowo. Z gory dzieki za info.

Aleksandra

Dzień dobry, zostałam zwerbowana do pracy w Belgii przez agencję Euro Work, współpracującą z Link2Europe. Obiecywano mi kontrakt na 100 dni. Miała to być praca w firmie Van Hulle B&C, w sektorze rolniczym, przy sadzonkach drzew na terenie Belgii.  Zgodziłam się tylko i wyłącznie ze względów finansowych. Obiecywano mi 10 euro netto na godzinę, co przy pracy przez 5 dni w tygodniu po 10 godzin dziennie, miało dać 500 euro tygodniowo.  Po przyjeździe do Belgii musiałam wykonać test na obecność koronawirusa i odbyć 10-dniową kwarantannę w hotelu. Mimo, że wynik był negatywny musiałam wykonać drugi test po 7 dniach. Ponieważ kolejny wynik również był negatywny, mogłam pójść do pracy.  (usunięte przez administratora) Już pierwszego dnia, zabrano nas w pole, mimo, że kobiety miały pracować tylko w hali. Przez pięć godzin musieliśmy obrobić 8 pól! Praca trwała do 18, więc ostatnie pole oczyszczaliśmy po ciemku, zapadając się w błocie po kolana. Dojazd do pracy jaki oferował pracodawca polegał na jeździe rowerem, nie posiadającym kompletnego oświetlenia przez las po zmroku.  Słońce w Belgii wstaje ok. 8. 30 i zachodzi ok. 17.30, więc by dojechać na 7. 30 do pracy trzeba było jechać po ciemku przez las, ok 5 km. i tą samą drogą wrócić po godz. 18.  Zaraz na drugi dzień okazało się, że czas przerwy od pracy nie jest objęty wynagrodzeniem. Pomieszczenia dla pracowników były nieogrzewane, nie było też wyodrębnionego miejsca dla palących i niepalących, w związku z tym osoby niepalące - takie jak ja - musiały przebywać w zadymionym pomieszczeniu. (usunięte przez administratora) Na drugi dzień, po dziewięciu godzinach spędzonych przy segregacji drzew, przywieziono ostrokrzew, co i tak było łatwiejsze niż praca w polu na deszczu, co musieli wykonywać mężczyźni.  (usunięte przez administratora) Na drugi dzień zostałam zwolniona z pracy, o czym poinformowano mnie na przerwie w obecności innych pracowników, by pokazać im co grozi za sprzeciw wobec kierownictwa.  Powinnam była zarobić 180 euro netto za 18 godzin pracy, ale okazało się, że z mojej wypłaty zostanie tylko 30, bo reszta musi pójść na opłacenie hotelu i wizyty u lekarza (test na covid). Miałam zatem zarobić marne 140 złotych za morderczą pracę, co nie starczyło nawet na zakup biletu powrotnego. Wszystkie moje wydatki - bilety autobusowe (800 zł), buty do pracy (nie powiedziano mi nic o konieczności posiadania gumowego obuwia, więc musiałam się w to zaopatrzyć po przyjeździe) - kosztowało mnie więcej niż te nędzne 140 zł.  Piszę o tym ku przestrodze dla wszystkich osób, które zdecydują się na wyjazd do Belgii w celach zarobkowych. Mogą stracić więcej niż zyskać.  Już pierwsza międzynarodówka wywalczyła pracownikom 8 godzinny dzień pracy i pięciodniowy tydzień. Tymczasem Polacy w Belgii traktowani są jak tania siła robocza. w ten sposób wykorzystuje się ciężką sytuację finansową, by zmusić ludzi do pracy przekraczającej ich siły i wyrzucić za drzwi jeśli się zbuntują.  Aleksandra

Kas
@Aleksandra

Dzięki!!

Kajda

Wyjeżdżał ktoś w ostatnim czasie przez tą agencje i może wyrazić swoją opinię? Czytając niżej widzę że podzielone są, rok temu jak gdyby były lepsze może ktoś się wypowiedzieć? :) dziękuję z góry!

Aktualność
Skorzystaj z możliwości, jakie się przed Tobą otwierają i zacznij z nami pracę za granicą! Nasza Agencja nie zwalnia tempa i w dalszym ciągu możecie rozpocząć pracę na terytorium Holandii za naszym pośrednictwem.

Praca na produkcji, na magazynie, czy w branży florystycznej?
Mamy oferty dla każdego!

Franko

@adam ooo to już po miesiącu jest podwyżka ?

Maja

Chciałabym dowiedzieć od innych osób jakie mają doświadczenia z firmą co pracowali eurowork

NIE ZWALNIAMY TEMPA!!!

Rekrutacja zdalna na stanowiska magazynowe i produkcyjne nadal trwa. Nie masz jeszcze prezentu dla bliskich? Nie czekaj, jedź do pracy na projekt świąteczny a wrócisz jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Darmowe zakwaterowanie i dużo godzin. Czekamy właśnie na Ciebie!

Caroline

Ma ktoś może informacje dotyczące warunków zakwaterowania w miejscowości Aalsmeer lub okolicy ? Wyjeżdżam pierwszy raz i mam pewne obawy. Praca jest w firmie zajmującej się kwiatami ciętymi lub ozdobnymi kaktusami. Jeśli ktoś ma jakieś informacje, był tam lub zna kogoś kto tam był, proszę o komentarz.

Mania
@Caroline

Witam I jak wyjazd udał się? Wybieram się z Chłopakiem I Nie wiem co myśleć

pytanie
@Mania

teraz też szukają do tej miejscowości, zastanawiam się czy jechać- możecie coś powiedzieć, jak było?

Trek1977

Witam. Pracował ktoś może przy tych rowerach w Holandii. Napiszcie jak tam jest. Mam duże doświadczenie na produkcji kół, obsługa maszyn Holland Mechanics i nie tylko. Dajcie znać co to za firma. Pozdro

dziwna akacja

Nie polecam. Otrzymałem telefon na aplikowaną ofertę. Pani P. powiedziała, iż mam za duze doświadczenie i znajdzie dla mnie coś innego. 2 mc mineły nic nie znalazła.. Olali moją osobę. Sam sobie prace znalazłem.

Flora Holland Aalsmeer na produkcja wozkow moze ktos cos powiedziec o pracy u nich? Jakie warunki, kasa, zamieszkanie ??

adam
@Andrzej

Pracowałem na florze przez ifj, praca całkiem fajna, zarobki rosną im dłużej jesteś w firmie, na nie dają kokosów, ale jak popracujesz miesiac to dają podwyżki. Ale co dla mni jest najważniejsze, to ze praca jest prawie cały rok, nie ma przestoi, nie ma ze pracujesz po 10h, bo jak na jednym magazynie nie ma godzin, to dają możliwość iść na drugi i jak chcesz pracować 50h i to i tyle się znajdzie, a jak ci coś w pracy nie pasuje, to mają tyle innych prozozycji, ze jak sie dobrze zakręcisz to i w biurze wylądujesz. Ja teraz jestem przez ich polecenie nas spawaczu, brali każdego kto kiedyś cos pospawał i przyuczali. Złego słowa nie mogę powiedzieć

Kala

Gorąco polecam agencję. Co roku wyjeżdżam na ofertę pracy wakacyjną. Panie są strasznie miłe, da sie z nimi pogadac tak po ludzku. Poleciłam agencję wujkowi, który pojechał na projekt Dpd. Zarobki co prawda miał bardzo fajne (ok400 euro tyg) ale praca na nocki mu nie pasowała, więc Pani znalazła mu inną ofertę w 2 tygodnie. teraz pracuje na Post nl i bardzo sobie chwali, zarobki wciaz fajne, praca kończy się wcześniej. Ja Pracowałam już na Arvato i Kampen (projekt wakacyjny tylko), obie firmy świetne, niestety na Arvato już nie mogę wrócić bo za krótko pracowałam, a żałuję bo praca bardzo przyjemna i lekka, zakwaterowanie w weeze lepsze niż moje mieszkanie, a kasa fajna.

@Kala

Arvato to tylko w teorii jest fajne, jak się faktycznie pracuje tam kilka miesięcy. Gdyby ktoś popracował z co najmniej rok lub dwa lata to wtedy rzadko kto ma dobre zdanie o tym miejscu. A mało, kto tyle pracuje, bo większość się zwalnia, nawet ludzie na kontraktach. Fakt, praca bardzo lekka, tylko co z tego, jak ludzie, kadra zarządzająca pozostawia wiele do życzenia. Nawet Holendrzy nie chcą tam pracować, a kiedyś było inaczej.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work