Euro-work
3 11 18 5 1
Robert Nowy wpis

Euro-work to agencja pośrednictwa pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę.
Pracownikom oferują stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel. Na stronie https://www.eurowork.net.pl/wszystkie-oferty.html są aktualne oferty pracy. W tym roku nikt nie wystawił opinii o współpracy z agencją. Zachęcam Was żebyście to zrobili.

Pedro Nowy wpis

Podpowiedzcie czy można spokojnie zacząć współpracę z agencją? Czy tylko w Holandii maja roboty?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Euro-work? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Zuzanna

@Rozczarowany czyli rozumiem, że pytałeś przedstawicieli PHU JUBILER, salon SWISS o powody, dla których nie zostałeś wybrany? Oczywiście rozumiem, że takie uwagi byłyby dla Ciebie cenne, jednak w zasadzie niestety bardzo rzadko się to zdarza, że firma faktycznie takie informacje przedstawia. Rozumiem, że jednak dostałeś informacje o samym wyniku rekrutacji?

Rozczarowany. Nowy wpis
@Zuzanna

Moim pracodawcą miało być Euro-work, a wymienione przez Panią przedsiębiorstwa są mi nieznane w kwestii pracy, rekrutacji i tym podobnych, ponieważ nie wykazuję zainteresowania wykonywania pracy na ich rzecz.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Rozczarowany

Rozmowa rekrutacyjna bez zarzutu. Kilka odmiennych od siebie zadań, fragment rozmowy w języku obcym. Wiele do życzenia pozostawia jednak sposób poinformowania o jej wyniku - nie udziela się informacji dotyczących odrzucenia kandydata, co argumentowane jest metodą "nie bo nie", tj. "kandydat nie został wybrany, bo nie został i tyle, proszę nie dopytywać". Odpowiednia argumentacja wyboru innego kandydata poprzez wskazanie moich ewentualnych niedociągnięć jest jak najbardziej na miejscu, z kolei zaistniała sytuacja sprawia, że pojawienie się w katowickiej siedzibie tej agencji okazuje się zwykłą stratą czasu.

Zuzanna

@Siemka z tego co widzę na stronie firmy, to zależy też to od konkretnej oferty pracy. W niektórych jasno jest napisane, że jest to praca na ok. 32-40h w tygodniu, w innych 40h. Nie widziałam tam informacji na temat nadgodzin. Mam nadzieję, że któryś z pracowników będzie w stanie udzielić Ci informacji. Próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą?

Siemka

A jak tam z godzinami? Macie zapewnione te 40 godzin i jakieś nadgodziny (jeśli ktoś jest chętny) czy nie udaje się do tych 40 godzin dobić?

Tak4Nie

Zuzanna

Udało Ci się znaleźć pracę za pośrednictwem Euro-work? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wyglądało Twoje doświadczenie i kontakt z firmą. Jak szybko udało Ci się rozpocząć pracę? Jak firma wyróżnia się na tle innych firm z branży? Twoje doświadczenia mogą być pomocne dla osób, które właśnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

Tak2Nie

erf

hej hej widze ze firma szuka teraz ślusarza- tokarza ze znajomoscia jezyka angielskiego oferowana jest stawka 10 euro netto/h zakwaterowanie w Nordhorn (ok. 40 min od Almero) oraz ubezpieczenie zagwarantowane i opłacone przez Pracodawcę.

maniaczka

czyli warto jechac przez tą firme ???? chce wyjechac z chłopakiem i zalezy mi na opinii

Tak2Nie

orange

Ja osobiście nie mogę wypowiedzieć się pozytywnie o tej firmie z Katowic...panie przekazują błędne informacje i każda co innego...szkoda czekać aż łaskawie odezwą się lub też nie....

kult

Logiczne jest to że zatrudnią młodych....

Damian

Czy Ktoś z Was wybiera się może na ofertę Świąteczną do Zaandam na pakowanie mięsa? Czy mieliście już rekrutacje? Jak to wygląda?

Gosiaczek

Może ktoś był na pieczarkach w Holandii z tej firmy??

Rak

Witam posiada ktoś jakieś opinie o pracy na produkcji?

TakNie

Witam czy ktoś bedzie wyjeżdżał z Warszawy do holandi ciagu 2-3tygoni na stanowisko Holandia:Pracownik zieleni miejskiej????

Tak1Nie

Gangster

Jak czytam to co Panstwo wypisujecie na temat tej firmy to jakies nie porozumienie.Bylem przez ta Agencje w Holandii i to co mnie spotkalo szok w bardzo pozytywnym mniemaniu! Mieszaknia super wszystko nowe czyste swieze, samochody jakie dostalismy nowe peugoty 206 hdi,praca w firmie swietna.Wszystko mozna bylo zalatwic z koordynatorka bez problemow godzin mnostwo.duzo ponad 40h/h weekendy rowniez..wszystko profesjonalnie zalatwione! Drodzy Panstwo piszcie prawde,a nie jakies bzdury wyssane z palca.Rzesza naszych rodakow wyjezdza na wakacje,a nie do pracy,a pozniej zdziwieni.Ponato wieksze grono ludzi nie zna jezyka i nie wie jak sie bronic..Nie znacie jezyka to siedzcie w Polsce albo sie go nauczcie na tyle zeby moc sobie dawac rade samemu z problemami..

Tak9Nie

Zostaw opinię o Euro-work - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie