Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel. Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro Work. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Euro Work o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Nick Nowy wpis

Jedyne co się zgadza to wypłata na koncie, mieszkania dramat ciągle problemy nie polecam, Arut agent nie odbiera telefonów, unika kontaktu kiedy ma pracownika który walczy o odrobinę godności. Nie polecam ten agencji.

Sylwia Nowy wpis
@Nick

gdzie teraz pracujesz ze takie złe te mieszkania ? ilu osobowe pokoje, bywają jedynki ?

ikonka

Sprawdź 1 opinia klientów firmy Euro Work w Katowice.

Sprawdź
Seba Nowy wpis
Kandydat

Czy wybiera się ktoś na produkcje GIANT w Lelystad między 04.07-11.07? Szukam kogoś na wyjazd , zawsze lepiej raźniej niż samemu :)

Małgorzata Nowy wpis
@Seba

Hej, ma pytanie - czy rekrutacja idzie sprawnie? :) I jaka umowę proponują? Zlecenie czy umowa o prace?

Timmi420
Kandydat

Witam wszystkich! To mój 1-szy wyjazd, Miasto oirschot! Transport mam z pomocą firmy, ale zdecydowałem się na pociągi. Ewentualnie flix-bus. Bla-Bla car min. 100€, Flix ok 230 a 5 pociągów to 5 ticket i 3 są w €! Tak więc 20-go gdy będę tam opiszę wrażenia podróży. No i odpowiem jak to wygląda z tym Co.. viD bo ogólnie tylko z przejazdem do Ger. Jest gorzej podobno. See You.Later

Rudy Jhonny
@Timmi420

Siema, I jak mógłbyś opisać co i jak? Pozdrawiam

Joanna
@Timmi420

To coś ci w ogóle zostaje z tego? Ciężko się połapać w tym co napisałeś zwłaszcza ze nie piszesz jaka masz podstawę i nie ma od czego odjąć.

Euro Work poszukuje pracownika na stanowisko Pracownik magazynu. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

W mieście Veenendaal można podjąć prację jako Magazynier. Średnie zarobki na tym stanowisku to 3600 . Co sądzicie o pracy w firmie Euro Work?

Paulina

Cześć, Wyjeżdża ktoś do pracy do Scanii od 30.05? W 2 osoby zawsze raźniej, jeśli ktoś jedzie to proszę o zostawienie @, zgadamy się:) Pozdrawiam!

Na iocmn
@Paulina

Słyszałem o ofercie MAN czy możecie się wypowiedzieć?

Franciszek
@Paulina

Jestem Zainteresowany franek.luczak@gmail.com

Euro Work poszukuje pracownika na stanowisko Order picker w Amsterdam. Wziąłeś udział w rekrutacji? Napisz, na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę kandydaci, którzy rozważają pracę w firmie.

Czy pensja w Euro Work składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Spawacz, ich ogłoszenie jest 26 czerwca na GoWork.pl.

...
@Pytanie

Konkretnie się nie składa z dodatków i pensji. Jest kwestia współpracy jeśli jesteś osobą twórcza.

Pracował ktoś z Was jako Monter Instalacji Elektrycznych w firmie Euro Work? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Paweł
Kandydat

Witam, czy byłby ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem ? Poszukuję osoby bo samemu to trochę strach, mam 20 lat

Jakub
@Paweł

Dawaj

Pracodawca

Aktualność
Lato w pełni!
Praca na produkcji, na magazynie, czy w branży florystycznej?
Mamy oferty dla każdego!
Skontaktuj się z nami a my przedstawimy Ci opcje, które będą bezpieczne dla wszystkich!

Paula
Kandydat

Hej! Wyjeżdża ktoś do pracy w Scanii ? Praca od 30.05, wyjeżdżam i chętnie dopnę się do kogoś, w 2 zawsze raźniej:)

Joanna

Cześć, sporo osób już tutaj pytało o warunki pracy w Euro Work. Mam nadzieję, że wkrótce pojawią się też jakieś odpowiedzi. Ja też bym chciała zapytać o jedną rzecz, a konkretnie o wymagania do pracy w tej firmie. Czy jest obowiązkowa znajomość jakiegoś języka obcego?

Kandydat

Czy ktoś pracował przez euro work na Scania w Hasselt. Chodzi mi o warunki pracy, ale również zakwaterowania. No i oczywiście jak dużo godzin dają. Z góry dzięki za info. ...

Kandydat

Moje pytanie na temat Scania-Hasselt oczywiście przez euro work przez tempo-team uzb.

Kandydat

Witam czy ktos pracowal w Hasselt na Scanii, chodzi mi o samą prace, ale tez o warunki zakwaterowania. No i ciekawy jestem jak duzo godzin daja tygodniowo. Z gory dzieki za info.

Aleksandra

Dzień dobry, zostałam zwerbowana do pracy w Belgii przez agencję Euro Work, współpracującą z Link2Europe. Obiecywano mi kontrakt na 100 dni. Miała to być praca w firmie Van Hulle B&C, w sektorze rolniczym, przy sadzonkach drzew na terenie Belgii.  Zgodziłam się tylko i wyłącznie ze względów finansowych. Obiecywano mi 10 euro netto na godzinę, co przy pracy przez 5 dni w tygodniu po 10 godzin dziennie, miało dać 500 euro tygodniowo.  Po przyjeździe do Belgii musiałam wykonać test na obecność koronawirusa i odbyć 10-dniową kwarantannę w hotelu. Mimo, że wynik był negatywny musiałam wykonać drugi test po 7 dniach. Ponieważ kolejny wynik również był negatywny, mogłam pójść do pracy.  (usunięte przez administratora) Już pierwszego dnia, zabrano nas w pole, mimo, że kobiety miały pracować tylko w hali. Przez pięć godzin musieliśmy obrobić 8 pól! Praca trwała do 18, więc ostatnie pole oczyszczaliśmy po ciemku, zapadając się w błocie po kolana. Dojazd do pracy jaki oferował pracodawca polegał na jeździe rowerem, nie posiadającym kompletnego oświetlenia przez las po zmroku.  Słońce w Belgii wstaje ok. 8. 30 i zachodzi ok. 17.30, więc by dojechać na 7. 30 do pracy trzeba było jechać po ciemku przez las, ok 5 km. i tą samą drogą wrócić po godz. 18.  Zaraz na drugi dzień okazało się, że czas przerwy od pracy nie jest objęty wynagrodzeniem. Pomieszczenia dla pracowników były nieogrzewane, nie było też wyodrębnionego miejsca dla palących i niepalących, w związku z tym osoby niepalące - takie jak ja - musiały przebywać w zadymionym pomieszczeniu. (usunięte przez administratora) Na drugi dzień, po dziewięciu godzinach spędzonych przy segregacji drzew, przywieziono ostrokrzew, co i tak było łatwiejsze niż praca w polu na deszczu, co musieli wykonywać mężczyźni.  (usunięte przez administratora) Na drugi dzień zostałam zwolniona z pracy, o czym poinformowano mnie na przerwie w obecności innych pracowników, by pokazać im co grozi za sprzeciw wobec kierownictwa.  Powinnam była zarobić 180 euro netto za 18 godzin pracy, ale okazało się, że z mojej wypłaty zostanie tylko 30, bo reszta musi pójść na opłacenie hotelu i wizyty u lekarza (test na covid). Miałam zatem zarobić marne 140 złotych za morderczą pracę, co nie starczyło nawet na zakup biletu powrotnego. Wszystkie moje wydatki - bilety autobusowe (800 zł), buty do pracy (nie powiedziano mi nic o konieczności posiadania gumowego obuwia, więc musiałam się w to zaopatrzyć po przyjeździe) - kosztowało mnie więcej niż te nędzne 140 zł.  Piszę o tym ku przestrodze dla wszystkich osób, które zdecydują się na wyjazd do Belgii w celach zarobkowych. Mogą stracić więcej niż zyskać.  Już pierwsza międzynarodówka wywalczyła pracownikom 8 godzinny dzień pracy i pięciodniowy tydzień. Tymczasem Polacy w Belgii traktowani są jak tania siła robocza. w ten sposób wykorzystuje się ciężką sytuację finansową, by zmusić ludzi do pracy przekraczającej ich siły i wyrzucić za drzwi jeśli się zbuntują.  Aleksandra

Kas
@Aleksandra

Dzięki!!

Kajda
Kandydat

Wyjeżdżał ktoś w ostatnim czasie przez tą agencje i może wyrazić swoją opinię? Czytając niżej widzę że podzielone są, rok temu jak gdyby były lepsze może ktoś się wypowiedzieć? :) dziękuję z góry!

Pracodawca

Aktualność
Skorzystaj z możliwości, jakie się przed Tobą otwierają i zacznij z nami pracę za granicą! Nasza Agencja nie zwalnia tempa i w dalszym ciągu możecie rozpocząć pracę na terytorium Holandii za naszym pośrednictwem.

Praca na produkcji, na magazynie, czy w branży florystycznej?
Mamy oferty dla każdego!

Franko

@adam ooo to już po miesiącu jest podwyżka ?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Euro Work?

Liczba opinii klientów firmy Euro Work, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

Euro Work