Wydawnictwo "Pergamena"

Katowice

Opinie o Wydawnictwo "Pergamena"

kasia
użytkownik zarejestrowany

michał' fajnie ,że tu weszłąm ale widze, że brak aktualnych niusów o firmie, myslalam,że ktos napisze jakie panuja tam warunki zatrudnienia oraz atmosfera, jestem umowiona w poniedizlaek na romzowe.

jadzia

Raz zadzwoniłam i wiecej nie zadzwonie jakas smarkula jeszcze na mnie nawrzeszczała i była bardzo nie miła tak jak bym czegos chciała dostac za darmo

czy ktos tam aktualnie pracuje chcialabym poznac jakies szczegóły zarobki jakie szefostwo? moze ktos napisac?

magda1

Chciałabym się czegoś dowiedzieć o pracy w tej firmie, warunkach i zarobkach. Jest obecnie nabór i nie wiem czy warto?

ja

Atmosfera jest fajna,duzo swobody,warunki finansowe srednie,ale jest podstawa,co jest wazne w takiej branzy.Ogolnie ok.

baz

nikt? jacy kierownicy i zarobki ? z

Zostaw opinię o Wydawnictwo "Pergamena" - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo "Pergamena"