Opinie o ANZENA Sp. z o.o. w Katowice

ANZENA Sp. z o.o.
3 5 14 5 1
Adam
 Rekomendacja

Codziennie rano jadąc do Anzeny byłem zadowolony. Praca tam zapewniała mi ciekawe i rozwijające zadania oraz atmosferę, której nie spotkałem w żadnej innej firmie. Od samego początku mojej przygody z Anzeną byłem otoczony pomocą oraz wsparciem współpracowników i przełożonych. Praca w dziale technicznym dała mi duże możliwości rozwoju, różnorodność w codziennych zadaniach oraz swobodę w ich dobieraniu. Chociaż nie były to moje pierwsze doświadczenia zawodowe, to jest to pierwsza opinia, którą zdecydowałem się podzielić na temat pracodawcy, ponieważ uważam, że ANZENA zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię. Praca tam dawała mi wiele satysfakcji, a ludzie z którymi miałem przyjemność pracować sprawiali, że co rano przez drzwi do firmy wchodziłem z uśmiechem :)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
ANZENA Nowy wpis
@Adam

Dzięki Adam za Twoją opinię :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Potencjalny kandydat Nowy wpis
@Adam

@Adam, wnioskując po twoim wpisie zmieniłeś pracę i już nie pracujesz w Anzenie. Co skłoniło Cię więc do takiej decyzji skoro firma jest taka super...?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Adam Nowy wpis
@Potencjalny kandydat

Cała sprawa rozbijała się o kwestie dojazdów. Z racji tego, że moje życie prywatne toczyło się w odległości ponad 50km od miejsca pracy było to po pewnym czasie nie do przejścia. Podróże do pracy i do domu łącznie zajmowały mi prawie dwie godziny. Właściwie był to jedyny powód zmiany pracy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paweł Nowy wpis
@Adam

Mógłbyś napisać coś o poziomie wynagrodzeń, który obowiązywał za czasów Twojego zatrudnienia w firmie ANZENA? Chciałbym mniej więcej ustalić, na jaką stawkę wynagrodzenia można liczyć, będąc nowym pracownikiem tej firmy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ela S.
 Rekomendacja

Przepracowałam w Anzenie 3 lata. W 2016 zaczęłam jako Asystentka Działu Handlowego po rok zostałam Office Managerem. Moja rekomendacja dla przyszłych pracowników "(...) W firmie obdarzono mnie zaufaniem i dano poczucie zawodowej wolności - tutaj liczy się moje zdanie. Lubię to miejsce i ludzi, z którymi pracuję" długo była obecna na anzenowej stronie. Mimo że aktualnie pracuję dla innej firmy, ta rekomendacja wciąż i niezmiennie pozostaje aktualna. Wszystkim byłym, obecnym i przyszłym anzenowym Ludziom życzę dobrego zawodowego czasu , taki jaki ja miałam przez te 3 lata:) Ps. Brak nazwiska w podpisie wynika z dbania o zachowanie względnej anonimowości w czeluściach internetu.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Piotr

Anzena córka DAGMY - i wszystko jasne. Pracodawca który nie szanuje ani kandydatów ani pracowników. Taką mają politykę - zawsze znajdzie się jakiś niezorientowany a ambitny, który nie wie że w momencie podpisania umowy jego zegar zaczął tykać do zwolnienia.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś
ANZENA
@Piotr

W naszym zespole mamy świetnych pracowników, którzy są z nami od samego początku czyli od 6 lat ale też i takich którzy dołączyli do nas znacznie później wraz z rozwojem firmy. Każda z tych osób jest dla nas ważna i zależy nam abyśmy wspólnie tworzyli i rozwijali firmę nawet jeśli czasem oznacza to podjęcie decyzji, która budzi emocje. Wierzymy, że właściwa osoba na właściwym miejscu jest najlepszą drogą do rozwoju pracowników i firmy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Jacek

Firma , która ma opinię dobrego pracodawcy z całą pewnością nie pozbywa się dobrych pracowników ale tych którzy nie realizują swoich obowiązków prawidłowo.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Wanda

Dawno nie pisaliście na temat pracy w ANZENA - ostatnia opinia pochodzi sprzed pół roku. Co jest powodem braku wypowiedzi? Może jednak chciałby ktoś napisać, jak ocenia tego pracodawcę? Firma aktualnie poszukuje na stanowisko młodszego specjalisty do spraw handlowych - branża IT oraz młodszego inżyniera sprzedaży. Co sądzicie o tych ofertach? Szczegóły na stronie internetowej: https://www.anzena.pl/kariera

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Napiszcie, jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
avatar

Pomimo 3 miesięcznego okresu próbnego nie mają problemu, żeby zwolnić po miesiącu. Potwierdzam dużą rotację pracowników.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ambitna

Skoro płacą najniższą krajową... Bardzo duża rotacja pracowników co mówi samo za siebie.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nina

Ciągle szukają pracowników i nie mogą znaleźć

Pomocna?
Tak17Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o ANZENA Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

ANZENA Sp. z o.o.