Opinie o Euro Work w Katowice

Agencja Pośrednictwa Pracy EUROWORK od 15 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku UE. Zdobywane przez lata na europejskich rynkach pracy wiedza i doświadczenie czynią nas rzetelnym i kompetentnym partnerem,  a certyfikat KRAZ (nr 2476) oraz certyfikat ISO 9001:2015 na usługi w zakresie pośrednictwa pracy i szkoleniowe to gwarancja jakości i bezpieczeństwa zarówno dla klientów, jak i dla kandydatów. Specjalizujemy się w rekrutacji i kierowaniu pracowników za granicę do branż: • produkcyjnej, • magazynowej, • hotelarskiej, • budowlanej, • rolniczej, • ogrodniczej, • gastronomicznej, • technicznej i specjalistycznej. Pracownikom oferujemy stabilne i dobre warunki pracy, a klientom starannie wyselekcjonowany personel.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Work w Katowice

kar

Na cebulki kwiatowe do Hillegom

kar

Ja jade 7 albo 8 marca czekam na wszystkie umowy pani powiedziala ze maja tego troche do wypelnienia wiec na dniach powinna mi je wyslac na maila ;) wybiera sie ktos z okolic zawiercia ? W tym samym terminie. Bylam na ofercie swiatecznej bylo ok poza domkami ale tetaz wiem ze maja byc inne niz te w ktorych mieszkalam wiec mysle ze bedzie ok ;)

@kar

Ja teraz nie jadę. A Ty Kar na co jedziesz teraz? Widzę że mieszkamy blisko siebie. Pozdrawiam

stary

No to fajnie macie, a ja nadal nic nie wiem.

jadymy

My jedziemy w przyszly weekend

Rozmowa poprzez MS Teams. Standardowe pytania o doświadczenie zawodowe, powody aplikacji, oczekiwania finansowe czy na tym stanowisku sprawdzenie umiejętności władania językiem angielskim. Nie dowiedziałem się o wynagrodzeniu podstawowym na tym stanowisku - jedynie po przedstawieniu oczekiwań finansowych dostałem w odpowiedzi, że jest to do osiągnięcia - żadnych konkretów. Co może gorszyć jedynie to, że rekruterka z własnej inicjatywy opowiada o feedbacku, niezależnie od przebiegu rozmowy i jej rezultatu, co niestety jak się Państwo pewnie domyślacie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Brak kontaktu zwrotnego (telefon, sms, e-mail). W mojej ocenie - wysoce nieprofesjonalna praktyka, szczególnie gdy wychodzi z inicjatywy własnej rekrutera. Poza tym rozmowa na ogół przeciętna - nic dodać, nic ująć, w dość poważnym i sztywnym tonie.

oczekiwania finansowe, przebieg zatrudnienia, doświadczenie zawodowe, dlaczego aplikowano na to stanowisko, jak wyobrażam sobie dzień w pracy na tym stanowisku

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
stary

Ma ktoś może nowe informacje na temat sortowania i pakowania cebulek w Hillegom? Bo ostatnio coś ucichło na ten temat.

pawel01021

Był ktoś w zwaagdijk jako operator wózka widlowego?

magda

Hej, mam pytanko; jak prezentuja sie zarobki dla osob w wieku 21 22 lat netto? Co grozi za zerwanie umowy?

groszek

witam dostal ktos juz termin wyjazdu do cebulek kwiatowych bo ja juz dostalem wyjazd jest koniec lutego a pocztek marca teraz domnie dzwonila pani z biura i powiedziala ze jestem juz przyjety do pracy pozdrawiam

on

Tej a powiedzcie mi moi drodzy jak wygląda dzień zakwaterowania co i jak? :D

gość

Dziś do mnie dzwonili i powiedzieli że pracodawca mnie odrzucił i nie podał powodu.A jeszcze kilka dni temu zadzwonili i powiedzieli że przyjęty jestem na 90% i praca będzie na początku marca.

@gość

No to tak nie powinno być,bo albo jestem przyjęty albo nie.

gość

Czy ktoś z was został odrzucony przez pracodawcę na cebulki do Hillegomu. Mnie odrzucili nie wiem dlaczego,choć spełniałem wszystkie wymogi co do języka i doświadczenia,posiadałem własny transport oraz numer sofi?

@gość

A może to się odbywa tak że mają pełno aplikacji i a tego weźmiemy a tego nie... A Panie z biura dzwoniły do Ciebie i Cię o tym poinformowały? Pozdrawiam

nowy

No ja mam jechać na 16.02 czyli za tydzien ale co gdzie i na co nie wiem, wiem że na produkcje przy warzywach. Czekam teraz za akceptacją pracodawcy w Niderlandach. Zobaczymy czy to nie kolejna ściema choć wszystkiego mogę się spodziewać :D

Pilotto

Jak jest wyjazd na min. 6 miesięcy, a zjadę po 4 na stałe to jest jakaś kara?

NO MEN

Nie strasz nie strasz bo sie... :) Agencja która tam będzie nazywa się UNIQUE (wczesniej CREYF'S).

cister

Kto z was dostał wstepną akceptacje na cebulki? Z tego co mi wiadomo nie każdy musi znac język?

ircia

Ciekawy jesli mozesz to odezwij sie rowniez do mnie bo juz sama nie wiem czy sie decydowac na ten wyjazd :) igucwa@interia.pl z gory dziekuje! :)

normalny

Tutaj chodzi tylko o zwykłą uprzejmość. nie tak! widzę że chyba się trochę natłumaczyłeś i teraz masz dość.

nie tak!

No jasne, i te 2,3 osoby maja umieć za reszte?! Absurd, to nie jest w interesie tych osob.

normalny

Do tych cebulek język komunikatywny??? Powinno być tak że 2,3 osoby na dużą grupę znają bardzo dobrze angielski a reszta nie musi wcale :)

oopopopop

Angielski komunikatywny, prosze sie przygotowac :)

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Work - Katowice

• Jak się pracuje w Euro Work?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Work tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Work?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Euro Work?

Kandydaci do pracy w Euro Work napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Euro Work