Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

stoki

Byłam na stacji Orlenu w łodzi na rogu Szczecińskiej i Szparagowej, kupiłam kawę i hot-doga, pani, która mnie obsługiwała zaproponowała ciastko za dodatkową opłatą, zdziwiłam się, bo dzień wcześniej dostałam w promocji na innej stacji. Podchodzę zrobić kawę, a tam jak wół jest napisane, że do kawy ciastko gratis, więc się pytam czy to prawda, a Pani mi na to, że nie. Wiecie, nie chodzi o to ciastko, ale tak mnie wkurza, że ktoś robi "promocję", że jest jak wół napisane, a pracownicy chcą Cię skasować na następne 3 zł. To po co to? Ja się pytam? Albo uczciwie, albo nie. Albo niech ten pracownik będzie fair, albo po co kogoś takiego trzymacie... Pani stała przy okienku, w którym się serwuje jedzenie.

Riposta
@stoki

Jakos codziennie jestem po kawę i jak byk jest napisane: dowolne ciastko do kawy za2.5zł . Najpierw naucz sie czytania ze zrozumienem, a ciastek za free nie ma póki co...

Pracownik Orlen
@stoki

Przy zakupie dowolnej kawy, ciastko w promocji za 2,50. Przy kawomacie lub w odpowiednim pojemniku na ciastka jest napisane dużymi literami. Ciastek za darmo nie ma.

Tomasz

Dziękuję za bardzo miła i fachową obsługę, pozytywne nastawienie do klienta dziekuje Pani Naja Orlen Polkowice. Pozdrawiam.

Klientka

A ja chce pochwalić stację 4531 w Turku. Obsługa młoda, sprawna,chętna do pomocy. Super jedzenie ,zawsze świeże i pyszne. Widać, że Panie dbają o stację i o klienta. Polecam Wam serdecznie .

Klient

PANI nieprofesjonalizm i odpyskowanie na każde pytanie poraża ! PANI z głębokiej w Lublinie miała więcej do powiedzenia niż (zastępca kierownika sklepu ) po wezwaniu interwencji Policji i braku interwencji na (usunięte przez administratora) który panuje na stacji PANi SPRZEDAWCZYNI mnie mnie nie obsłurzyła ! Żenada! Nigdy więcej tam nie pójdę!

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
rafal

obsluga do kitu przy zamowieniu burgera xll wszystko zostalo pomieszane najpierw dostalem burgera z jednym kotletem pozniej pani wykorzystala fakt ze wyszedlem do znajomych powiedziec zeby chwile poczekali wracajac uslyszalem ze na pewno nie bedzie robila drugiego burgera tylko dolozy kotleta i przejdzie

koles34

Co sądzicie o pracy podjazdowego, warto i jaka jest rotacja na tym stanowisku na waszych stacjach ??

Rafał
@koles34

Moim zdaniem warto jestem nim już ponad 3 lata i jest ok

Mimi

Pani na kasie w Rybniku, ul. Wyzwolenia zachowała się jak skończona (usunięte przez administratora)(zresztą z twarzy tak wyglądała...) (usunięte przez administratora), zachowywała się jakby tam pracowała za karę... Uwierz mi, że też nie mam ochoty oglądać twojej zabuczałej i dziurawej mordy od wódki... Mam nadzieję, że wezmiecie się za tą patologię...

Grzegorz

Witam Wszystkich Chcę powiedzieć że na Zaborzu to jest najgorsza stacja Orlen jak może być w Polsce dużo korzystam w całej Polsce na stacjach i z taką ponurą obsługą się nigdy nie spotkałem nie zwracają uwagi że ktoś nie nosi maseczki i wchodzi na stację . Kawa ochydna wogóle nie ma pianki w kawie . Masakra odradzam każdemu lepiej jechać trochę dalej w stronę centrum na następną stacje tam jest pyszna kawa. Ta stacja nie pasuje do floty Orlen.

Ola1234

Dziękuję bardzo Panu Krzysztofowi, który pracuje ma Orlenie we Wrześni za wycięcie gałęzi, które znajdowały się przy ścieżce rowerowej. Dziękuję, że dba Pan o nasze bezpieczeństwo!

Mysliwy

Tu jest mowa o pracownikach orlenu A kasjerzy nie są pracownikami orlenu..

Masakra w obecnych czasach kiedy jedena osoba jest w kwarantanie to rodzina nie może odebrać przesyłki nadanej na stacje mając wszystkie dane np kod, zdjecie dow. osób.

Agnieszka
@Kasia

Odebrać można tylko potrzebne jest upoważnienie. Należy napisać w nim że się upoważnia Pana X legitymującego się dokumentem tożsamości o nr... do odebrania przesyłki o nr..... na nazwisko.... i przesylka zostanie wydana. Takie upoważnienie zostaje na stacji. A zrobienie zdjęcia czyjegoś dowodu to nie wchodzi w grę - to chyba nawet nie jest zgodne z prawem od kiedy jest RODO i wszędzie trąbią że nawet nie można go skanować w instytucjach rządowych.

Pracownik 79
@Kasia

To po co zamawiać na stację. Przecież można do domu , wystarczy poinformować kuriera , że rodzina jest w kwarantannie. Kurier dzwoni i zostawia przesyłkę na wycieraczce . Nie potrzeba żadnego upoważnienia i innych pierdół . Przecież i tak siedzą w domu .

Klient
@Agnieszka

W takim razie chciałabym się dowiedzieć czy taka informacja jest gdzieś zamieszczona? . Niestety nie natknęłam się na nią przy zamówieniu a i przejrzałam stronę Orlen. Tam również nie było regulaminu odbioru przesyłek jak i nowego wpisu odnośnie zmiany procedur. Jest również ewentualność, że nie potrafię tego znaleźć , dlatego chciałabym się w to wczytać, A pracownik nie potrafił odpowiedzieć na moje pytanie. Pozdrawiam .

Aga
@Klient

Pewnie jest ale poszukaj na stronie stacja z paczką lub poczty polskiej

Agnieszka
@Aga

(usunięte przez administratora) Na stronie poczty jest regulamin. I tam jest napisane odnośnie odbierania pączek w punkcie. Ponieważ to Poczta Polska świadczy usługę a Orlen jest tylko punktem odbioru.

@Kasia

A czy takie trudne napisać zwykle upoważnienie, przeczytajcie ustawę, nie możecie posługiwać się dowodem, zdjęciem dowudu itp. Co nr przesyłki, my musimy miec pewność komu wydajemy przesyłkę, czy na poczcie albo w banku to przejdzie, okazywanie się dowodem drugiej osoby. NIE NIE NIE

@Klient

Droga Pani, stacja działa tak jak paczkomat z tym, że paczkę wydają pracownicy, którzy musza potwierdzić tożsamość osoby odbierającej. Okazującej się dowodem jeżeli paczka jest na tą osobę lub upowaniejnieniem, to są zasady poczty i my działamy na tych samych zasadach. Tak więc proszę przejrzeć stronę Poczty Polskiej tam znajdzie Pani wszelkie informacje.

Bil123

Jak czesto srednio zmieniają się podjazdowi na orlenie ?

Kasjer

Czy tylko u mnie po nowym roku nie ma podwyzki pensji?

Artur

Nie tylko u ciebie u nad stacja 1341 zero nic od paru miesięcy cisza:-(

Doktordobrarada
@Artur

Są stacje które nie dostały podwyżek. Wierzcie albo nie. Jeśli stacja dostała np 150 zł brutto a koszt pracownika wzrósł o 350 zł brutto to mogło tak być. Pracujecie pewnie na dużych stacjach w miastach.

@Kasjer

No mnie w tym roku zaskoczył kierownik z 2300 do 2800 wskoczyliśmy, więc widać tą podwyżkę.

na co liczysz
@Kasjer

na co liczysz firma musi inwestować nie szaraczkowi dokładać jak nie oebetną pensji to nie dadzą więcej strefę polecam na stacji się nie dorobisz chyba że garba

Tomasz

Mała czarna okrąglutki Pani Jest tak niemiła, że jak mam okazję nie zajechać na stację orlen do gniechowic to nie zajeżdżam. Ta Pani robi z tej stacji stację bezgotówkową, za każdym razem (7-8 razy na nią trafiłem) robi problem ZA KAŻDYM Jak jej się praca nie podoba to niech ja zmieni. Wpadnę kiedyś sprawdzić czy coś dają takie komy, bo wydaje mi się że nic!!!?

nic nie da
@Tomasz

nic nie daje to firma pracownikom najniższa plus 200 zł , za pracę w święta czy ndz niehandlowe zero różnicy płacone normalnie ,powinni dawać procent od sprzedaży a nie głupie konkursy . Pracownik nie odczuwa różnicy finansowej czy obsłuży 100 osób czy 1000 . Pracownicy co mądrzejszy długo nie pracuje na stacji , łapią młodych naiwnych leniów

nic nie da
@Tomasz

więc nie licz na zmiany będzie tylko gorzej

Byly pracownik

Pracowalem pare miesiecy na tej stacji jest okropna robisz duzo dostajesz malo ludzie ktorzy są serio ograniczeni przychodzą i robia awanture o 100 punktow ze ktos nie nabil tragedia w tej firmie warto jedynie zacząć prace w wieku 18 lat na maks poł roku nie ma sensu dłuzej

Kasjer w większości pracuje po 12 godz Mamy kontakt z setkami ludzi dziennie. Osobiście obsługuje za dnia ok 400/500 osób. Standardy są zawsze zachowane. Jesteśmy bardzo kontrolowani odgórnie. Każdego klienta traktuje się indywidualnie. My swoich frustracji, złych humorów itp nie możemy pokazywać, więc oczekujemy tego samego . Każdy czasem ma zły dzień. MY również! Szanujmy się wzajemnie. Zakaz tankowania zarządza góra, nie my pracownicy. I w kwestii tankowania gazu rozumiem , że ktoś się boi , wymaga pomocy itp, ale benzyny?! To wręcz żenujące! Jeśli są podjazdowi to owszem, to ich praca i tym się zajmują. Ale my robimy to z grzeczności- kasjer! Żenujące jest to, jak ktoś wchodzi rzuca pieniądze na blat i wychodzi. Jak ktoś podczas obsługi rozmawia przez telefon i nas nie słucha, a później ma problem, że brak faktury , której nie wystawie z NIP- em po zakończonej transakcji. W czym problem, żeby spakować sobue samemu karty ? Przecież tłumaczymy jak, co gdzie itp. Myślicie, że jak idziecie gdzieś, gdzie to Was obsługują to można tychudzmi miec za nic ? Ze jestesmy służącymi? Nie! Nie jesteśmy. Wychodzicie na Orlen i to my wam przypominamy o kartach , bo większość ma skleroze . I problem ją sobie skanowac samemu. Są różne sytuacje i w pewnym momencie i nasza cierpliwość się kończy. Pracujemy na nocki, gdzie mamy kontakt z alkoholikami.. ciężko pracuje się z takimi ludźmi . Owszem, to mój wybór. Nie pisze tego, by narzekać jak mi tam ciężko itp. Jestem studentką i system tej pracy mi odpowiada. Tylko szanujmy się wzajemnie. I jeśli nie rozumiem specyfikacji czyjejś pracy i mnie taki system denerwuje to staram się czegoś o tym dowiedzieć, a nie wyzywac pracownika itp, bo to są pionki w grze. Wystarczy pytać, interesować się i być wyrozumiałym. Pozdrawiam!

Basia

Mam pytanko czy na stacji paliw Orlen pracuje się po 12 godzin?? Jest to bardzo męczące? Czy idzie wytrzymać? Mam 15 lat pracy za sobą i teraz szukam czegoś nowego i w sumie by było fajnie pracować po 12 h i mieć więcej dni wolnych.

@Basia

I jakie to są zmiany od której do której?

@Basia

Poszukaj innej pracy. Na stacjach Orlen nie warto zaczynać nowej drogi życia zawodowego

yeti
@Basia

fajnie mieć wolne za to pracujesz w święta za tą samą stawkę pozatym po 12 h masz tak dość że nie chce się nic bez obrazy ale to nie jest lekka praca ani opłacalna

@yeti

Ok, dziękuję za odpowiedź. Wiem że nie jest lekko bo przez kilka lat pracowałam podobnie ale przez 8h, teraz po prostu szukam pracy żeby mieć więcej dni wolnych i na cały etat. Jeszcze się zastanawiam ????

@Tomek

Ok, dziękuję za odpowiedź, póki co jeszcze się zastanawiam ????

NONAA :)
@Basia

Powiem tak.. Jeżeli lubisz ludzi to spoko, ja sprzątam na takiej stacji, więc po prostu mam dość, bo często zastanawiam się czy co drugi facet ma prostate.. bo wiecznie oszczane toalety.. i podłogi.. nie wiem czy ludzie zachowują się też tak we własnych domach??? Ale sam system pracy ok mi odpowiada., jeżeli chcesz na kasę to nie wiem., ja się trochę nabiegam, ale nie jest źle, pierwsze dni nogi trochę bolą, później jakos leci... nie jest aż tak ciężko... :)

Majowylotr

Haha jak jesteś uczulona na opary to na rower A nie gwiazdorzysz. Jak chcesz to Ci zatankuje

Psychola

Stacja Orlen zjazd Przylesie po proszę o hod-doga przepraszam piec jest wyłączony .

Stary
@Psychola

No tragedia. Zawsze z brudnego pieca możesz dostać. Pamiętaj że żadna godzina na czyszczenie pieca nie będzie dobra bo zawsze się znajdzie taka osoba co chce zjeść Tak jak ty????Pozdrawiam więcej wyrozumiałości

Ktoś

Stacja 1341 piła straszna ale to straszna obsługa chciałem załatwić swoje potrzeby wszyscy wiedzą jakie to napompowana lala silikonem z pazurami jak kot powiedział bardzo brzydko do mnie idz szczaj do lasu do mojej żony która robila zakupy poprosiła o dowód osobisty ponieważ kupowala alkohol jakas masakra naprawdę brudno podłogi nie umyte kto w ogóle prowadzi ta stacje masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen