Opinie o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Obsługa Klienta Stacja Orlen o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obsługa Klienta Stacja Orlen w polska

Stały klient.

Stacja Orlen Osielsko 7690. Często bywam na tej stacji, chociaż jestem z drugiego końca Polski. Prowadzę sieć restauracji i muszę przyznać, że jestem pełen podziwu i zazdroszczę pracodawcy tej stacji ludzi jakich tam zatrudniają. Moja branża związana jest również z tym, że jestem bardzo dużo w drodze, bywałem na nie jednej stacji i z ręką na sercu nigdzie do tej pory nie spotkałem tak dobrze wykfalikowanych pracowników jak na stacji Orlen 7690.Bardzo miła obsługa, podejście do klienta rewelacja, stacja czysta, toalety wręcz pachnące coo naprawdę jest duży plus. Zapamiętałem kilka osób i chciałbym przekazać ich pracodawcy, że mają prawdziwe perełki w śród swojej załogi. W dzisiejszych czasach tacy pracownicy są na wagę złota. Pani Paulina obsługa perfekcyjna i miła, Pani Monika również, Pani Karolina wysoki poziom inteligencji.. Dziewczyna na okładkę. Pan Dawid trochę zakręcony, ale pozytywnie, uśmiechnięty, pomocny, miły. Najbardziej chciałbym mieć w swojej załodze Panią Dorotę. Byłem obsługiwany przez tą Panią kilka razy. I muszę powiedzieć jedno.. Ta kobieta tam się trochę marnuje naprawdę. Obsługa perfektoo, zimne spojrzenie stawia do pionu i odniosłem wrażenie, że nawet klienci chodzą tak jak ta Pani chce haha. Potrafi tak podejść klienta, że nawet w gorszy dzień człowiek się uśmieje. Praca pali jej się w rękach to widać gołym okiem. Podjazd również zawsze pomocny. Miło się do Was wraca. Szanujcie i doceniajcie drodzy pracodawcy skarby, które posiadacie boo ktoś może je wam podebrac, aaa dobry pracownik to ceniony pracownik i Wasz Sukces. Pozdrawiam.

Wejherowo

Na smiechowie muszą po sobie nosić ubrania.urlopy to bez kodeksu pracy. Gdzie pip

@Wejherowo

U nas cieplej wody nie ma od 8 miesięcy

@Wejherowo

A my mamy jedną miotłę.. Na plac i na sklep.

Grzesiu
@Gdańsk

A u nas jedna szczotka klozetową na dwa kible .

Klijent 123

Stacja paliw Dąbrowa Białostocka. Mała mieścina. Bywam tam kilka razy w roku. Obsługa fantastyczna, na ogromnie wysokim poziomie. Pracują tam dwie siostry bliźniaczki, które za podejście do klienta, poziom obsługi, poprawianie humoru, powinny dostać nagrodę Nobla. Na uwagę zasługuje też p. Jarek, chyba tak się nazywa? Pan kulturalny, uśmiechnięty, ludzki. Na tę stację chce się zajechać nawet gdy bakpełny:)

@Klijent 123

To nie tu się pisze pochwały, jest specjalna strona Orlenu, wtedy one to zobaczą, tu nie mają szans.

Zażenowana klientka

Pan stwierdził, że nie sprzeda mi zapiekanki, bo druga kasjerka czyści piec. Powiedziałam, że nie chcę podgrzanej, tylko zimną - nie sprzeda, bo on tak nie może... Zapytałam, czy coś na zimno mogę dostać. Pokazał mi rządek kanapek i hamburgerów, no ale hamburgerów to akurat też nie można na zimno, tylko kanapki mi łaskawie da. Czyli najlepiej niech się zmarnują, przecież po to tam leżą, a nie żeby je sprzedać. A klient to najlepiej niech tylko paliwo kupuje i spier****. Komuno, wróć! P.S. Kanapka kompletnie sucha, bez żadnego sosu. P.S.2 Na Lotosie sprzedają na zimno wszystko, co chcę.

@Zażenowana klientka

Komuna wróciła. Jedz na lotos. Niedługo Orlen roztoczy skrzydła i nad lotosem. Ciekawe gdzie wtedy pojedziesz typowy polaczku.

KK
@Zażenowana klientka

Pracowałam już na stacjach pod różnymi logo i pracownicy według procedur nie mogą sprzedać na zimno niektórych towarów, jest to dla mnie niezrozumiale ale niestety nie jest to wina kasjera tylko śmiesznych zasad.

Rik
@Zażenowana klientka

Normalnie nie da się tego czytać. Jak jesteś głodna to do baru a nie na stację paliw. Procedury na orlenie są bezwzględne i my sprzedawcy musimy się do tego stosować. Lepiej sprzedać dwie kanapki i wyrzucić 10szt. Niestety ...najwięcej żarcia marnuje się właśnie w takich molochach.

Tadeusz
@Zażenowana klientka

Jest odgórny zakaz sprzedaży zimnych rzeczy z gastronomii przez sprzedawcę pod groźbą kary pieniężnej bądź wylotu z firmy to się dziwisz, że nie sprzedał?

A-Logiczny

To Jedz na Lotos ????

@Zażenowana klientka

Ale jak Cię brzuch rozboli po zimnej to przybiegniesz 2 dni później ze skargą..... ?

Doktordobrarada
@Zażenowana klientka

Jeździj na Lotos.. a tak powaznie i patrzac po godzinie o której wpis zostal dokonany.. to wow.. masakra myli piec.. napisałbym coś na poziomie tej Pani ale skoro uważa że mycie jest złe.. i pora nie taka .. znaczy poziomu nie ma i nie ma co się odzywac i komentować.. żenada poziom poziomki .. poziom niższy inteligencji od Instrybutora

@Rik

apracuję od 20tu lat wyrzuciłem może dwie kanapki trza mieć trochę we łbie ile można sprzedać za zmianę i wereykować na bieżąco

Kucha
@jarek

Ja też może że dwie . Tylko dlatego że podczas dostawy ktoś je podeptał. A tak to bez problemu wszystko co stare , po terminie też się sprzedaje. Trzeba umieść przerabiać daty ważności. W markecie myją kurczaka z pleśni i na ruszt. U nas podobnie. Świnie się nie otruly to i ludzie nie .

Dyrektor Handlowy

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Pajace

....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
DAMIAM

Kiedy będzie jakąś normalność na stacjach i w placach. Szanowna centralo pora coś zmienić, nie rekrutujcie (usunięte przez administratora)na PS oni nie wiedzą co to koszty, co to brutto netto co to kodeks pracy. Wiedzą za to jak kraść i być nie uczciwym wobec pracownika, samochody drogie ubrania itp. Kiedyś usłyszałem została dycha ale mogło lepiej. NAPRAWDE rekrutujcie z głową korzystajcie z ludzi o dobrej renomie może nawet z tych co kiedyś pracowali mieli podejście potrafili stworzyć klimat i robili wyniki. Podejście młodych często od Prowadzącego, zazwyczaj zdecydowanie gestsze sito zastosować, sory ale ostatnie dwa lata rekrutacji to samo dziadostwo bez szkoły doświadczenia dramat. Masz doświadczenie w pracy to czas do szkoły a potem na Prowadzącego.

Były prowadzący
@DAMIAM

Oferta dla kandydata na PSP jest bardzo słaba. Tak naprawdę dziwię się że są jeszcze desperaci którzy się na to łaszą. Rynek pracy oferuje ludziom z doświadczeniem wynagrodzenia 3-4 krotnie wyższe niż to co oferuje orlen + pakiet benefitow o którym PSP może pomazyc. Więc skąd oczekiwanie że Orlen znajdzie kandydata który będzie miał wiedzę, doświadczenie i umiejętności i będzie chciał pracować na tak marnych warunkach. Aktualnie trwa exodus doświadczonych i odpowiedzialnych PSP. Rynek bardzo poszukuję ludzi z takim doswiadczeniem. Na ich miejsce przyjdą nowi tacy jak opisujesz. Lepiej już było. Mnie osobiście bardzo interesuje ta sytuacja i jaki będzie jej final. W tych czasach żadna poważna firma nie może sobie pozwolić na taką liczbę odejście doświadczonej kadry zarządzającej. Ale w Orlenie zdają się nie zauważać problemu. Orkiestra gra dalej. Tymczasem na rynku rozpychają się nowe firmy które bardzo chętnie przejmą tort po Orlenie.

Priv
@DAMIAM

Rozumiem ale jeżeli jestem świadkiem słów młodego człowieka, popracuje rok, dwa i spierda......to czego ja mam się po takiej osobie spodziewać, uczciwości, zaangażowania. Młody łeb a śmieje się w żywe oczy że swoich czrnuchow, swojego również młodego paparucha MS, ostatnie rekrutację na Warszawie porażka chyba że to dzieci PIS ale nie sądzę bo byli by chociaż bardziej wdzięczni.a tak wyjeb...... jajo na centrale standardy, dział umów i kontrolingu. MS haha kto to , Juzio z laptokiem, który buja w obłokach i się wszyscy z nich śmieją, jakiś autorytet, zapomnij. Czas na zmianę ale jak zawsze od samej góry to teraz do samych korzeni. Powodzenia mialem starać się o stacje ale poczekam , jak mojego kierowniczka młodziaka będą liczyć a potem zwalniać haha, ciekawe czyj to był wybór, chwała mu, bo to straszny dramat

Arni
@DAMIAM

Teraz jest trend na przyjmowanie "przysłowiowych sprzedawczyn guzików". Przyjmują tych od których dostaną w łapę. Nie ważne ze nowe dziewczę nie zna się na pracy na stacji lub popracowało filcyjnie na stacji u chlopaka który wcześniej zajmował sztucznie etat u innego pociotka. I tak się rozwijA ta sitwa. Ale na układy nie ma rady

B
@Priv

Musicie zrozumiec wreszcie, ze czasy czolobitnosci i grzecznego (usunięte przez administratora) sie skonczyly. Jaka placa, taka praca. Jak orlen nie zaoferuje ludziom wiecej niz te marne grosze, to bedzie miec pracownikow na najnizszym poziomie zaangazowania z mozliwych. Takie sa realia juz od ladnych paru lat - i dobrze. wielu PSP jest wciaz mentalnie w latach 90, kiedy to sie szefa po butach calowalo z wdziecznosci ze prace dal. Nie zauwazyliscie, ze swiat sie zmienil. Lidl mial ten sam problem, podniesli pensje o 600 zl netto - jest efekt, popytajcie, w zadnym lidlu nie ma przemialu pracownikow. Zawsze te same twarze. Bo pracownik dostaje tyle ile mu sie nalezy uczciwie za obowiazki ktore ma. Ale orlen wiadomo, polska firma to i traktowanie drugiego czlowieka tak jak tylko polak potrafi, czyli jak zwierze. Gdyby mogli to by wam dali jeszcze mniej, bo polak jeden z drugim nigdy sie nie odezwie i o swoje nie zawalczy. Dajecie sobie wmowic, ze wasza praca jest warta tylko dwa tysiace z hakiem to tyle dostajecie. A oni sie smieja napychajac sobie banknotami kieszenie. Mlodzi beda beda pracowac tak, jak im zaplaci orlen i to bedzie przyczyna upadku tej firmy. Imigrantow tez w koncu zabraknie na te kasy.

Jksjsia
@B

To prawda.

PSP
@B

Mnie tam po butach nie całowały. Ale łaskę w biurze nie jedna robiła. To były piękne czasy

Orlica

Hej! Pracuje na Orlenie od 8 lat , nie zgadzam się z tym że to praca dla ludzi którzy nie mają innego wyboru . Wypłaty zależą od kierownika tzn ajenta. My nie możemy narzekać.Wypłaty zależą od stażu nowy pracownik zarabia u nas min.1400 zł, a najstarszy stażem ok.1900.Dzięki różnym programom motywacyjnym można wyciągnąć niezłą kasę np.konkurs na sprzedaż, ocena TK. Plusem jest to że jak długo pracujesz na Stacji masz możliwość awansu ...kierownik zmiany,zastępca kierownika, trener liniowy a nawet i kierownik stacji. Wszystko zależy jakie masz ambicje i plany na przyszłość. Minusem jest to że walimy świątek piątek i niedziela za te same pieniądze,no ale cóż to jest praca zmianowa.Na stacji zawsze coś się dzieje jak jest zgrana ekipa to przyjemnie przychodzi się do pracy. Praca z ludźmi i ze standardami wymaga od nas pewnych przyzwyczajeń i kultury. A to że mamy doświadczenie w każdym zawodzie to chyba dobrze?! Robią nam za darmo szkolenia ze standardów na stacjach szkoleniowych(fajna sprawa,bo teraz gdzie nie pójdziesz do pracy to pracujesz wg,standardów nawet w biedronie na kasie),szkolenie z Lotto,uprawnienia do tankowania LPG,szkolenie BHP,szkolenie z bezpieczeństwa"Bezpieczna Stacja",kurs pierwszej pomocy,badania wysokościowe do 3m, szkolenie Merida,zasady HACCP...pracując na stacji nabierasz doświadczenia nt.np Oleje silnikowe,właściwości produktów paliwowych,pozapaliwowych,praca wg standardów,indywidualna obsługa klienta,praca z różnymi ludźmi,umiejętność wsłuchania się w klienta,...jest dużo plusów, które można wymieniać, a minusy owszem są, jak ktoś chce to będzie pisał,ja nie mam takiej potrzeby, bo lubię tą pracę. Niepowiem bo też nieraz mam dosyć, ale wtedy biorę tydzień urlopu i się resetuje i wracam z nowym nastawieniem. Nasze motto: "PRACUJĘ,BO LUBIĘ , A NIE PRACUJĘ,BO MUSZĘ" Także jeżeli ktoś wchodzi na stację z negatywnym nastawieniem,chociaż jeszcze się dzień nie zaczął, to po co wg.pracuje, po co się męczyć? Pozdrawiam ORŁY :)

Minimini
@Orlica

Napisz gdzie ta cudowna stacja na której tak dobrze płacą są urlopy wypoczynkowe i ogólnie jest tak fantastycznie że człowiekowi się tak bardzo chce pracować. Chętnie się przeniosę w to cudowne miejsce

Ona22
@Orlica

Praca na orlenie to jedna wielka masakra, pracowałam tam pół roku bo nic innego nie mogłam znaleźć.Ogólnie jest tak ze jeżeli sa przeterminowan towary to PRACOWNICY PŁACĄ ZA NIE Z WŁĄSNEJ KEISZENI i co lepsze dla kierownictwa jest to oczywiste ze pracownik tak zrobi. Taka sama kwestia jest gdy brakuje np papierosów, czy ez ciastek-stop cafe, no i oczywiscie kradzież paliwoa tez pokrywajapracownicy którzy sa akurat na zmianie. Po obliczeniu mojego półrocznego pobytu "TAM"wyszłam na to że zostawiłam tam jedna moja wypłąte. A no i jeszcze jedna i chyba najsmieszniejsza-zenujaca sytuacja. Musielismy nosic ze soba nawet wode do picia o kawie i herbacie juz nie wspomne. Mój kolga który na podjeździe pracował przy ponad 30 stopniowych upałach w długich spodniach bluzie, nawet nie miał czasu napic sie wody KTÓRA SAM SOBIE PRZYNIÓSŁ. Ogólnie jedna wielka masakra NIGDY WIECEJ ORLENU!

długoletni
@Orlica

u nas jak u Orlicy :) wszystko zależy od ajenta-prowadzącego, jeśli chce mieć stałą załogę, to dobrze płaci, ja pracuję od 11lat i nie narzekam, zarobki około 1700-2000 ale i zwykłym kasjerem nie jestem,więc nawet więcej w zależności od różnych premii. Są dni, że mam dosyć ale to właściwie "zasługa" samych klientów nastawionych od wejścia na aferę. WIELKI KLIENCIE Wymagasz szacunku?? Okaż go też sam!!! Znam też menadżerów, dla których nie warto pracować na ich pensję i premię... na szczęście nasz jest normalny. Reasumując - dużo o ile nie wszystko zależy od prowadzącego. Ale wszędzie można wdepnąć w (usunięte przez administratora) nie tylko na Orlenie...

Neon

Zgadzam sie 100procent ja uwielbiam ta prace

Jwjsksnsk

Powaliło ich już na łeb, jeszcze frytki wprowadzają, tyle obowiązków a pensje stoja

Ktoś
@Jwjsksnsk

Witam chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca nanstacji Orlen jako kasjer Widziałam ich ogłoszenie o pracę i jestem ciekawa jak to jest Ile godzin dziennie się pracuję - ja to mniej-więcej wygląda ten grafik Jakie są zarobki przy takiej pracy w weekendy , święta i ogólnie Z góry dziękuję za odpowiedź

@Ktoś

Witam, Pracuje na dość dużej stacji na pomorzu, u nas grafik jest 7 dni na 7 dni po 12h, trochę męczące ale do przeżycia. Zarobki to najniższa krajowa, weekendy ani święta nie są płacone extra. Zawsze ta sama stawka. Praca na stacji to lekkie wyzwanie, większość klientów rozszczeniowych ale zdarzają się sympatyczni ludzie, obowiazkow duzo, bardzo dużo !!! Co chwilę Orlen dokłada coś nowego do roboty jak nie nowe kanapki, to frytki i jeszcze pizza XD Stacja PALIW XDDD do tego musisz wszystko ogarniać kawiarka, HD, bistro, HCCP, toalety co pół godziny. Ciężko te wszystkie obowiązki jakie człowiek wykonuje opisać. Najlepiej iść i samemu się przekonać. Wszystko zależy od lokalizacji danej stacji oraz od ajenta. Orlen Orlenowi nie równy. Pzdr, Powodzenia!!

KobietaM

Witam, z przykrością ale muszę poinformować każdego z was aby omijał szerokim łukiem nowo Otwarty Orlen w Skolyszynie... Obsługa tam jest tragiczna! Kto w tych czasach zatrudnia młodych pyskatych ludzi i to bez doświadczenia. Dnia 13.03 w godzinach wieczornych wracając z mężem zajechaliśmy po sok świeżo wyciskany z pomarańczy, niestety młody chłopak nie chciał lub po prostu mu się nie chciało go zrobić, proponował mi zakup (świeżego) soku z lodówki mimo że ja prosiłam o świeży... Po zapłaceniu za świeży sok czekałam około 15 min i niestety soku nie dostałam i zrezygnowałam! Nigdy więcej moja noga tam nie stanie. Nie polecam.

Portier
@KobietaM

I bardzo dobrze się stało. Ty na stacje PALIW żreć przyjeżdżasz czy tankować?

Ryszard
@KobietaM

Tak szczerze Orlen daje takie pieniądze że tylko studenci będą pracować. A wiadomo pracują krótko i bo dłużej nie warto się wiązać . Orlen obecnie to bylejakość wysokie ceny i prezes Dyzma wartościowi ludzie odeszli bądź odejdą.

Hbj
@KobietaM

Na orlenie tylko studenci i (usunięte przez administratora)będą pracować

KobietaM
@Portier

A przepraszam, tobie pewnie się nigdy nie zdażyło zajechać na Orlen po wodę/sok lub coś do jedzenia :)

Hanka
@KobietaM

Troszkę wiecej empati i wyrozumiałości dla pracowników ... pisze Pani że jak to możliwe że w dzisiejszych czasach pracuje pracownicy bez doświadczenia ale każdy z nas kiedyś zaczynał w dajej braży Pani też i gdzieś Pani musiała zdobyć doświatczenie więc młodzi pracownicy też muszą je gdzieś zdobyć i dzisiaj jest niedoświadczonym pracownikiem ale za pare miesięcy może być najlepszym poprostu trzeba dać mu szanse a Pani skreśla na starcie takich ludzi Pani na początku swojej kariery zawodowej też dostała taką szanse proszę o tym pamiętać zanim kolejnym razem wygłosi Pani opinie POZDRAWIAM

Henry kierowcą tira
@KobietaM

Kobieto to jest stacja, nie schronisko smaków u geslerow, 2 to jest krajowa 28 droga nie a4 gdzie. W godzinach wieczornych też ciężko o świeży sok z automatu, 3 skoro twierdzisz że młoda załoga jest, to kto ma robić dziadek po 50ce z grupą. Zastanów się co piszesz, żeby ludzie mieli takie problemy jak ty. Ale też mam dla ciebie dobre rozwiązanie, kup. Sobie przetwornice do auta, blender, czy wyciskarke do owoców, i będziesz miała świeży sok o każdej porze dnia ???? o ile kupisz świeże owoce. Pozdrawiam

@Hanka

Myślę że każdy z nas zdobywał doświadczenie, ale na miejscu Kierownika/kierowniczki Orlenu w skolyszynie przyjrzałbym się zangazowaniu pracowników. Łazienki brudne, obsikane nie posprzątane a kartka z czystością oczywiście podpisana :) obsługa nie miła.

Hanka
@Nowy

Jaki masz cel w tym zeby tak klamac ja do Orlenu w Skołyszynie zajerzdam systematycznie i nigdy czegos takiego nie zauwazylam obsluga bardzo mila toalety lsnia czystoscia az chce chce sie tam wracac nie mam pojecia czym spowodowana jest Twoja opinia ale to sa klamstwa ....

@Hanka

Nikt tutaj nie kłamie lecz mówi prawdę, pani wyżej nie mogła zajechać po świezy sok bo zaraz fala hejtu... A ty to co nie masz kibla w domu skoro systematycznie jeździsz? W merkurym teraz na promocji to sobie kup...

Pracownik w merkurym
@Nowy

U nas sprzedajemy muszle klozetowe albo wc jak juz cos kible byly kiedys w wychodkach wiec jak juz cos komus polecasz to na poziomie ???? i gdzie ten hejt na Pania od soku w wypowiedzi Hanki bo albo nie umiem czytac ze zrozumienie albo ty mylisz pojencie hejtu ????????????????

Drivernumberone

Dziękuję bardzo miło za obsługę panu ze stacji orlen w przywidzu i szybkie zrobienie hod dogów pozdrawiam i życzę miłego wieczoru

A puszczę tak dla głównej pani :) chodź to stare (usunięte przez administratora)

Pytanko

Hej wszystkim mam pytanie czy prowadzący płacą wam za instruktora? Pozdrawiam

Pracownik 79
@Pytanko

Witam . Na mojej stacji niestety nie płacą

Baba
@Pytanko

U nas nie. Nie ma z Orlenu przewidzianych na to pieniędzy. Czy szef Ci da więcej to jego wola, a przede wszystkim czy będzie miał z czego.

Adaś

Niech Orlen weźmie się za kontrole prowadzących, gdzie wykazują określoną ilość etatów, których w rzeczywistości nie ma, są to etaty widmo..

Tomasz
@Adaś

To prawda. Wykazuje 8 etatów, man6 osób łącznie z sobą taki prowadzący. A 2 jako byli pracownicy w systemie.

Były prowadzący
@Tomasz

Tomek przecież się wziął. Problem ze zrozumieniem treści czytanej? Tylko jest jeden problem nikt pokom nie chce już dawać umowy o pracę co by mogli w domu odpocząć na L4 po ciężkiej pracy na stacji.

Bertek
@Tomasz

To jest ich nagminna praktyka ,żeby wyciągnąć kasę z Orlenu, jeszcze żeby była to jedna osoba zatrudniona fikcyjnie. Osobiście znam kierowniczkę, która idealnie pasuje do wizerunku prezesa Orlenu i tak jak on robi wałki zatrudniając fikcyjnie kilka osób na małej stacji. Pazerność ludzka jest ogromna i niejednego zgubiła.

Fanatyk

Krk?

Barak
@Bertek

Nie jedna taka jest. To już można powiedziec standard.

Bertek
@Barak

I nie boją się odpowiedzialności, przecież Orlen ma prawników, którzy chętnie się tym zajmą.

SSP
@Bertek

to niech się zajmują , napewno mają czym ,piszecie to specjalnie żeby Poki myslały ze jak dostaną stacje to zarobią góry .... hahaha nie ładnie tak się chętnych na PSP nie szuka ,jakby taka kasa szła to nikt by nie uciekał ,a tak nie ma chętnych i w taki sposób próbujecie ludzi znaleźć

Bajka

Drodzy pracownicy Orlenu , możecie mnie olśnić czy za tajemniczego klienta pracodawca ma prawo zwolnić za niską ocenę??

@Bajka

nie, obajtka też nie mogą

ByłyPSP
@Bajka

Dostałeś wypowiedzenie czy zwolnienie dyscyplinarne?

Krzyś

Wczoraj 28 10 2020 o godz 11 wracając z awarii kombajnu który znajdował się w polu wszedłem na stację Orlen między Opolem a Dąbrową mając ubrudzonie buty zostawiłem kilka śladów dodam że nie było to błoto. Pani Monika pracownik stacji zwróciła mi uwagę przy innych klientach że wszedłem w brudnych butach i będę to sprzątał byłem częstym klientem tej stacji do wczoraj.

Franc
@Krzyś

To że do siebie do domu wchodzisz zabloconych gumofilcach prosto do kuchni i twoja baba za Ciebie sprząta nie oznacza że na stację możesz wchodzić jak do stodoły bo jesteś klient. Wystarczy wyjaśnień czy trzeba ci bardziej dosadnie powiedzieć. Teraz wam wiesniakom w głowach się całkiem poprzewracało. Dawniej jak malorolny wchodził do sklepu to ściągnął czapkę wybierał buty i z pochylona głową mówił dzień dobry.....

Ktzyś
@Franc

(usunięte przez administratora)błota nie naniosłem ciekawe jak byś ty się zachował w takiej sytuacji buty wyczyściłem na tyle ile mogłem a ta panie nie jest tam po to aby zwracać mi uwagę. zadzwonię jeszcze na skargę na infolinię ORLENu.

Byly pracownik
@Ktzyś

Spoko chlopie na tych orlenach pracują ludzoe bez ambicji ich jedyne osiagniecie to robienie kanapek

Xx

A.twoim takie wpisy

Byly pracownik
@Xx

Niestety taka prawda pracowalem tam 2 miesiace nie dalem rady pracownicy są po prostu idiotami nic nie potrafią i taką mają prace wiecznie nie zadowoleni bo wyksztalcenie lub jego brak nie pozwala na lepszą prace

Jack
@Byly pracownik

Gorzej niż (usunięte przez administratora), do inteligentnych także nie musisz należeć, skoro oceniasz wszystkich pracowników stacji Orlen przez doświadczenia z kilkoma osobami na jednej z wielu stacji w Polsce.

@Krzyś

u mnie na stacji gdy bym chciał tak upominać klientów to byłbym ja i szef siedem razy dziennie wymieniam wodę i mopa żenada że pani monika mogła zwrócić uwagę ...klientowi to nie powinno się wydarzyć...zapraszam do mnie stacja paliw orlen wrzosy chęciny

@Byly pracownik

chyba mówisz o sobie baranie pracuje 18lat jakoś z ambicją daje rade a skoro nie mogłeś zaakceptować pewnych zasad to niemiej żalu do innych (usunięte przez administratora) wiejski

@Byly pracownik

ciekawe jakie ty masz pewnie wyrzucanie (usunięte przez administratora) u ojca

krakus
@Jack

MAM JAK NAJLEPSZĄ OCENE DLA PRACOWNIKÓW ORLENU CHĘCINY WRZOSY SPALIŁA MI SIE ŻARÓWKA CHCIAŁEM WYMIENIĆ ALE NIE MOGŁEM JESTEM INWALIDĄ .STARSZY PAN, PRACOWIK BEZ PROŚBY WYSZEDŁ Z BUDYNKU W SAMEJ KOSZULI POMÓGŁ MI WYMIENIĆ ZA CO JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNY A BYŁO ZIMNO CIEKAWE CZY SIĘ NIE PRZEZIĘBIŁ.POZDRAWIAM PANA STARSZEGO. TAKICH LUDZI NAM TRZEBA

Janusz

Dodam tylko jeszcze , że chodzi o stację Orlen w miejscowości Brodnica przy ulicy Sikorskiego.

Pracownik tej stacji.
@Janusz

Szanowny Panie Grad tak jak Pan jako klient oczekuje właściwego traktowania. Tak my jako pracownicy stacji również oczekujemy właściwego traktowania oraz wynagradzania przez firmę która szasta naszymi pieniędzmi. To czego Pan i wielu innych klientów D świadczą będzie coraz częstsze. Do momentu dopóki kierownictwo tej firmy nie zrozumie że my jako pracownicy pierwszego frontu jesteśmy nie mniej ważni lub może nawet ważniejsi niż jakiś inwalida który nie jest wstanie zająć innego miejsca niż ostatnie a na którego wynagrodzenie idą miliony. Dopóki to nie ulegnie zmianie doputy obsługa klientów w narodowym championie będzie zmierzała do jakości z poprzedniego systemu. Do którego władze tej firmy tak dzielnie dążą.

krzyś
@Janusz

zapraszam na stację wrzosy koło Chęcin poczujesz smak naszej obsługi

Czy na waszych stacjach prowadzacy tez dostali nowe aneksy z najnizsza krajowa albo i nawet 80% wynagrodzenia???

POK

Tak- umowy będą obowiązywać od 1 marca.

Zaniepokojona ja
@POK

Co to oznacza dla nas szarych pracowników że jedyne nasze wynagrodzenie to goła najniższa albo co gorsza 80% wynagrodzenia a co z nadgodzinami świętami i premią mamy pracować za darmo to przecież jakaś kpina jest.

@Zaniepokojona ja

Nie szanowny poku. Pracujesz dla narodowego championa to powinno być wystarczające wyróżnienie dla ciebie. A ty śmiesz jeszcze się upominać o pieniądze? Od narodowego championa? Za co?. Przecież podczas ostatnich wyborów oddając głos na aktualnie nam panujący rząd właśnie tego chciałeś. To dlaczego teraz płaczesz?

Stary
@Zaniepokojona ja

Ludzie będą się zwalniać najpierw dali za covid a cały rok płaciliśmy za to. Firma wielce wspomagała mundurowych za nasze niestety pieniądze tyle co wydali darmowo to muszą teraz z powrotem odzyskać i dlatego te aneksy szarak na tym traci nie oni niestety. Wielcy sponsorzy od wszystkiego. No ale mają od tego ajentów którzy niewiedza co mają dalej zrobić. A klienci myślą że kokosy zarabiamy

@Zaniepokojona ja

Masakra... weekendy, swieta, nocki... ciekawe jak długo będą te aneksy

M
@Stary

Za covid dali? Niby co? Niby komu?

pirko
@POK

nikt na nic się nie musi godzić powinni wszyscy się zmówi założyć związek zawodowy albo opuścić miejsca pracy niech sobie Obajtek pracuje sak z Kubicą bo dla niego i innych (usunięte przez administratora) kasa jest i to duża

ziko
@Stary

masz rację ale co zrobisz takie realia choć my tak samo jak i lekarze narażamy się na zarażenie dożo częściej niż przeciętniak osługuje na zmianie 330klientów przeciętnie a dodatku żadnego za ryzyko panie Obajtek obudż się pan

Witam. Czy można gdzieś zgłosić prowadzącego aby go Orlen sprawdził czy wypłaca w całości premie wypracowane przez pracowników?

@Marek

Możesz. Do Anonimowego Centrum Zgłaszania Nieprawidlowisci. Tam najlepiej, bo idzie to od razu do Warszawy, a nie do menadżera itd. Na portalu stacyjnym wpisz w wyszukiwarkę nazwę tego centrum, to wyskoczy Ci adres E-mail i wszystko.

@Moniqa

email muszę wysłać przez portal, czy mogę prywatnie?

pSP
@Marek

zgłoś.... a manager i tak powie prowadzącemu kto zgłosił i wtedy szef powinien Ci założyć sprawę sądową o zniesławienie i 100 tyś. zł kary na cele charytatywne za niesłuszne oskarżenia- ja tak zrobię jak pracownik doniesie.....

Stary
@Marek

Jak Ci praca i płaca nie odpowiada to się zwolnij. Podobno wszędzie brakuje pracowników, znajdź lepszą, załóż własną firmę a nie składają donosy na swojego pracodawcę!

@pSP

Po takim zgłoszeniu przyjeżdża kontrola i trzepią wszystkie dokumenty, jeżeli podejrzenia są słuszne prowadzący dostanie karę, jeżeli nie, prowadzący ma prawo zgłosić sprawę i oskarżyć Cię o zniesławienie. kolejna sprawa Panie Marku bardzo mi się nie podoba Pana komentarz, każdy ma prawo walczyć o swoje i nikt nie będzie pracował jak w (usunięte przez administratora), za psie pieniądze.

@Marek

Możesz prywatnie. Ja wysyłałam ze swojego.

Radek
@pSP

Zglaszaj smialo, Ci co tu mówią o oskarżaniu sie i donosach na szefa maja pewnie najwięcej za uszami. Jesli dostajesz premie ,,(usunięte przez administratora), to logiczne ze pracodawca nie placi z tego podatku ani zadnych skladek. Wtedy taki od razu leci na pysk, dodatkowo skarbówka dobiera mu sie do (usunięte przez administratora) i sie konczy eldorado.

@Stary

Gdyby pracownik wyprowadzał pieniądze z kasy to zostałby dawno zwolniony. A jeżeli pracodawca wyprowadza kasę, którą dostaje od Orlenu na wypłaty dla pracowników to jest ok? Jeżeli są jakieś niejasności, warto sprawę wyjaśnić. Na pewnej stacji na A2 właśnie dzięki E-mailowi do bkib prowadzący został zwolniony, a ten obecny zarządza bez zarzutu, pensje się od razu podniosły i ZUS jest płacony od całości. Można? Można. Tylko trzeba stacje dawać odpowiednim ludziom na prowadzenia, a nie takim, którzy przyjdą bez niczego i patrzą żeby w krótkim czasie zostać biznesmenem. Pieniądze z puli dla pracowników należą się im jak psom budy.

@pSP

Co Ty za bzdury wypisujesz! Do bkib mozna wysłać e-mail anonimowo, po to jest to centrum i nawet menadzer nie będzie wiedział kto to wysłał. Mi akurat nie zależało na byciu anonimową podczas zgłoszenia nieprawidłowości i jakoś nadal pracuje, aha i najważniejsze- z nowym psp, bo tamtą Panią wyrzucili i odcięli od koryta :-D

PSP
@Moniqa

Menadżer wie bo dostaje zgłoszenie również na maila więc to nie ja głupoty gadam - nic Ci się nie stało bo miałaś rację i PSP kombinował.... ale jakby nie kombinował to menaďżera poda Twoje dane i lecisz na zieloną trawkę

@PSP

Tak, dostaje zgłoszenie, ale jeżeli ktoś zgłasza to za pośrednictwem sasir albo pisze skargę. A Anonimowe Centrum Zgłaszania Nieprawidłowości jak sama nazwa wskazuje jest anonimowe jeżeli nadawca nie chce się ujawniać. Tak czy inaczej te donosy nie są bagatelizowane. Zresztą o całej procedurze zgłaszania jest na portalu dostępnym z komputera w biurze na stacji, każdy może poczytać o procedurze zgłaszania.

pppppp
@Moniqa

ta w tej firmie wszystko jest anonimowe już w to wierzę ....dobrze wiem że wiedzą kto zgłasza

@Marek

Prywatnie. Przez portal nie dasz rady.

@pSP

A co złego w tym jak ,,domiesie,, pracownik ma też jakieś prawa, a na pewno nie do tego żeby być okradany przez pracodawcę.

Cogito
@Marcin

Czytasz pocztę ? Zobacz ile stacji do wzięcia. Startuj na stanowisko psp i wykaż się , zamiast bawić w konfidenta

Norma
@Moniqa

A kto normalny chciałby pracować z kapusiem? Wstydź się, że jesteś zwykłą szują

Gosia
@Moniqa

Na jaki e mail trzeba wyslac do bkib ?

@Norma

Ja jestem szują, a psp, który odprowadzał przez lata najniższy ZUS okłamując personel, że Orlen na to nie daje, nie wypłacał pieniędzy z wygranych konkursów, nie wypłacał premii i na tablicy zaniżał w tabelkach wartości żeby wychodziło na to, że plamy nie wyrobione jest ok. Gratuluje myślenia. Widocznie jesteś człowiekiem tego samego pokroju. A może jakimś tego typu psp? :-D

Ms
@Moniqa

Zgadzam się niestety jak się pracuje u ajenta szczególnie młodego który po 3 mg kupuje bmw za 100tys a płacą dla kasjera 2100 na Warszawie to sory gdzie kontrolę i ich jakość dobrzy prowadzący to na palcach 1 ręki albo po odchodzili, szkoda była jakość klimat i chęć nawet w tej nie łatwej robocie do pracy

@pSP

A nie powinien manager takich rzeczy mówić proszę Panią... A nawet powiem więcej że od tego są takie instytucje aby sprawdzaly czy wszystko jest jak się należy... A dodam jeszcze wiecej i nie straszmy karami - bo to jest różnica oskarżanie a prośba o kontrolę czy pracodawca wypełnia swoje obowiązki tak jak wykonuje je pracownik.

Aaaaaa
@Ms

A nie pomyślałeś że prowadzacy ma firmę i wziął auto w leasing ? ????

@Marek

nikt nic nie sprawdza o jakich premiach mówisz coś ci się (usunięte przez administratora)

Henry kierowcą tira

Witam, serdecznie polecam wszystkim nową stację paliw Orlen Skołyszyn, paliwa nie próbowałem ????, ale za to zapiekanki są mega, Obsluga stacji energiczna, sympatyczna, a przede wszystkim z wysoką kulturą osobistą, podejście do klienta oceniam na 5tke. Może i nie kupowałem soku ????, ale na chwilę obecną złego słowa nie powiem. Opinie swoją opieram o to że już na nie jedej stacji w Polsce byłem.

NoBo

Rybnik.Stacje na.ul .Wyzwolenia oraz na ul.J.Piłsudskiego.Polecam..Zawsze miła obsługa.

Xxxxx

Przy tym podejściu Łobajtka do detalu wróżę problemy ze sprzedażą i prowadzeniem SP.

Zostaw merytoryczną opinię o Obsługa Klienta Stacja Orlen - polska

• Jak się pracuje w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Zobacz opinie na temat firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 82, z czego 8 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Obsługa Klienta Stacja Orlen?

Kandydaci do pracy w Obsługa Klienta Stacja Orlen napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Obsługa Klienta Stacja Orlen