Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Ps

Panowie jak Mandaryna się zachowuje?

Rozczarowany formierz

Mandi zapłacił świeczkę przy zdjęciu Sławka

były PS

Nie wierzę taki '' kierownik '' z takimi------------------plecami.Może pesa jest jeszcze do uratowania.

no
@były PS

Właśnie może po prostu wie że coś jest na rzeczy

Dawna Pesa

Witam! Czyzby z tego co piszecie podziekowali najwspanialszemu kierownikowi dzialu PS Slawomirowi Krzywemu?

@Dawna Pesa

Sam uciekł

Zagubiony

Ss co my bez Ciebie zrobimy

stary pracownik
@Zagubiony

Nie bądżmy samolubni inni też chcą SS. Kolejka chętnych czeka już przed bramą.

@stary pracownik

Może nie sprzedajmy go od razu na zewnątrz jest jeszcze trochę działów do rozwalenia na miejscu

Regeneracja form. Fachowiec.

Trafiła kosa ma kamień haha

Metwrek

Swiechu wróć!

emigrant

Hej. Jaki klimat na lakierni ?? Można tam zarobić ? Po latach wrociłem do Bydzi no i jako lakiernik to do Pesy skierowałbym pierwsze kroki w celu szukania pracy.

A miało być tak pięknie...
@emigrant

Praca na dwie zmiany po 12 godzin za marna kasę, tym bardziej na początku. Atmosfera do (usunięte przez administratora) bo każdy goni bojąc się o swoje krzesełko. W ciągu 2 lat zwolniło się wielu starych pracowników a następni sa już na wypowiedzeniu albo przed ich złożeniem. W 100% nie polecam

Były PS

Co wy chcecie od kierownika SS jeszcze zobaczycie jaki to zaradny gościu może nie od razu ale napewno będzie kierownikiem w biedronce zacznie od wykladania towaru później kasa i kierownik przy wiacie z wózkami albo kierownik ochrony ba sołtys Serocka A tak w ogóle haha ha nie wierze taki wygadany co to nie on gość nie do ruszenia ale do wyj.......ania brawo panowie następnie ci co sobie nie poradzą Mandarynki i takie tam mandi co to będzie komu ty będziesz teraz dziękować pozdrawiam Hasło

Dzis wybory na przewodniczacego PESY wybory ustawione wiadomo kto wygra lista kandytatów mieli niektórzy w telefonach wiedzieli na kogo glosowac wszystko ustawione zenada to jest solidarnosc same klamstwo zenada nade wszystko powinnie sie ludzie wypisac z Tego klamstwa

PRAWDA PS

Pracuje w Ps 10 lat i nigdy nie doświadczyłem ani nie byłem świadkiem szkalowania przez kierownika kogokolwiek. Tak mamy okazję napisać prawdę i to zrobię.

Prwda
@PRAWDA PS

Zgadza się kilku nierobów się uwzięło i robią sobie używanie, a tak naprawdę pokazuje to jak Firma jest słaba w tego typu tematach i może to spotkać każdego

byly PS

hahaha jaka propaganda

Pesowiec
@Prwda

Nawet na tym forum potwierdzasz co dla ciebie znaczą ciężko pracujący pracownicy działu Ps

Czas na zmiany

Kolega chyba z biura?

Mandaryna, to ty pisałeś ? Hehe

Matowy

Tak

@PRAWDA PS

To czemu ludzie uciekają? Z tym "kierownikiem" nie da się współpracować

@Ps

Bo smierdzi i mało płacą ?

Z-5

Rządy Poliszmajstra i browara doprowadziły do tego że Z-5 to fikcja Serwis mają przenieść na Z-2 nikt nie wie na jakich zasadach co i kiedy?

z Z-5
@Z-5

rozklapciocha ta ameba browar liczy na to ze sami sie ludzie poprzenosza z pip@ zamiast jaj nic innego nie wymysli choc to w jego zas#anym obowiazku przedstawic opcje jakie ludzie maja! kopa w odbytnice zapodac i za brame z tym mietkim sledziem

Absorwer

Jurcyś to tak

WYZWOLONY

Pracownicy działu PS macie możliwość wyrażenia swojej opinii w anonimowej ankiecie na temat stosowania mobbingu przez kierownika działu PS. W końcu jest okazja powiedzenia prawdy. Mamy możliwość przywrócenia normalnych relacji jakie powinny być miedzy przełożonym a pracownikiem. Odwagi.

PS
@WYZWOLONY

Julita

@PESA a czemu firma stawia na obcokrajowców? Znacie powód? @Pracownik wiesz czym są spowodowane te spadki w płacy? Czy swoją propozycję stawek godzinowych przekazywałeś szefostwu firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

@Julita

Wydaje mi się że zakład ma już tak złą opinie , że brakuje osób chętnych na pracę w Pesie. Spójrzmy na reklamy na mieście ( LAKIERNIK-zarobki 5 tys zł) Przecież w pesie nie ma możliwości zarobienia 5 tys złotych!!! Choćby pracownik dawał z siebie wiele nie ma możliwości zarobieniia godnych pieniędzy, no chyba że jest się brygadzistą i ma się możliwość machlowania premią. W brygadzie dobrze zarabiają brygadziści i mistrzowie. Pracownicy nie mają żadnych szans. Spadki płacy spowodowane są brakiem pieniędzy w brygadach i długami jakie firma posiada. Szefostwo nie ma zamiaru póki co rozmawiać z ludźmi na temat dalszych losów firmy. Póki co słowo "restrukturyzajca firmy" nie trafiło jeszcze do żadnego pracownika. Nikt nic nie wie. Z kim tu więc rozmawiać ?

Mayday! TONIEMY

A Zenek z Z-3 wielki związkowiec nada zarabia 15tyś.??? czy komuś udało się ukrócić jego złodziejstwo? no chyba że nowy prezes jest za krótki na kolesiostwo w pesie

Jak to możliwe że prawdopodobnie Ukraincom Pesa płaci 40 zł /H z czego połowa trafia do pracownika a reszta do pośredników.... Ktoś tutaj robi interes... Ciekawe kto...

z2

Nie wiesz jak?Brygadzista bierze i do tego daje swoim kumplom.

Zet dwa
@z2

A potem sie brygadzista tlummaczy ze nie ma pracownikow. Tylko koledzy albo rodzina. Zaraz nie bedziesz mial komu zabierac. Tak wogole to brygadzisci sa odowiedzialni za to ile osob sie zwalnia. W koncu to oni dziela kase.

Wolf

Skąd Pesa wytrzasnela tą nową ochronę. Kabaret

S.o.k.
@Wolf

Jesteś zwolnionym strażnikiem?

Wolf
@S.o.k.

Poruszam się po całym zakładzie i widzę ci ludzie mają problemy aby zejść po schodach, nie widzą mają problemy z pisaniem ,4 inwalidów ochrania cały zakład ????

Zryflowany facet do bólu.

Bardzo przepraszam ze wchodzę na forum robie to pierwszy raz bo mnie szlak trafił. Mam bardzo duży problem, Panie kierowniku Z-2 . Nie wiem jak Pan się nazywa ponieważ nie przedstawił się Pan załodze.Proszę mi odpowiedzieć na moje pytanie Panie kierowniku Z-2. Co Pan zrobił z brygadzistami których Pan zdegradował. Drugie pytanie czy Pan wie co oni teraz robią.A trzecie to czy oni coś robią . Nie wiem kto zrobił tych upadłych brygadzistów liderami . Oni kużwa nie znają się na robocie ,a co dopiero dyrygować załogą. Proszę Panie kierowniku niech Pan się przyzna do błędu ,i poda się do dymisji.Albo inaczej niech Pan spirdal.....a do innej pracy poniewazd wprowadził szał i destabilizacje pracy na Z-2.Jeżeli Pan tego nie zrobi w następnym tygodniu ide do Prezesa Pesy i powiadomie Go ..Myślę że Pan zareaguje na tą sytuację.Wiem że kierownictwo czesto odwiedza forum Goworkpesa.Pozdrawiam zarąbiście dobrze!!!!!!!!!!! Pracowników Pesy na każdych wydziałach ,u Was napewno jest to samo.

Zla interpunkcja
@Zryflowany facet do bólu.

Po pierwsze naucz sie zasad polskiej interpunkcji a pozniej bierz sie za zwalnianie tych ktorzy ją znają na za pewne wysokim poziomie.

Prawy
@Zla interpunkcja

Co ma interpunkcja do prawdy...

spox
@Zla interpunkcja

"za pewne"? I ty chcesz pouczac innych o zasadach interpunkcji?? :)

ahmed

AMH Finance inwestuje obecnie w projekty do 250 000 000,00 USD. Inwestujemy w projekty początkowe, prace biznesowe, rozwój biznesu, projekty długoterminowe. Atrakcyjne projekty internetowe z zakresu usług IT, usług outsourcingowych, projektów uwzględniają wszystkie propozycje, jeśli model biznesowy, biznesplan, przejrzysta prezentacja projektów przekazanych do działalności inwestycyjnej, innowacyjne i dochodowe projekty o transparentnej strukturze transakcji. Początkowo rozważałem projekt cyfrowy. Zaakceptowany do rozważenia: projekt z oryginalnymi pomysłami lub po prostu nowa nisza, która pojawia się na rynku biznesowym i możliwe zalety w stosunku do istniejących analogów, wyraźna przewaga innych analogów, jeśli są obecne na rynkach zagranicznych. Ten obszar nie jest ważny. Okres zwrotu z 1 do 30 lat. Wielkość inwestycji i warunki współpracy są ustalane osobno w każdym przypadku. Kontaktujemy się wyłącznie z klientami dzięki interesującym planom biznesowym. Możesz skontaktować się ze mną przez e-mail: amh_finance@outlook.com AMH FINANCE zapewnia długoterminowe lub krótkoterminowe i elastyczne kredyty komercyjne oraz inwestycje o zakresie potrzeby operacyjne. Zazwyczaj nasi klienci decydują się finansować tymczasowe spadki w przepływ środków pieniężnych, zainwestować w nowy sprzęt lub dokonać inwentaryzacji czasowej zakupy. Jako prywatny pożyczkodawca i inwestor, AMH FINANCE inwestuje w projekty banków instytucjonalnych może uciekać od. Ponieważ nie jesteśmy brokerem, stoimy za każdą pożyczką i inwestycją od początku do końca. GAMA KREDYTÓW: AMH FINANCE udziela kredytów komercyjnych ogólnego przeznaczenia w wysokości 4,000 USD - 250 000 000 000 USD na okres od 1 do 30 lat APROBATY: Ponieważ nie oceniamy książki według jej oceny wiarygodności kredytowej, AMH FINANCE zatwierdza kredytobiorców, którzy w innym przypadku nie kwalifikują się do finansowania z banków. CZAS DO FINANSOWANIA: Nasz osobisty i usprawniony proces underwritingu zabiera zaledwie 5 firm dni Możesz skontaktować się ze mną przez e-mail: amh_finance@outlook.com

Tomek Zabokluski
@ahmed

Już rozmawiałem z zarządem i jesteśmy zainteresowani tym kredytem. Wzięlibyśmy 500 milionów dolarów (maksymalnie widzę że jesteście w stanie pożyczyć 250 miliardów dolarów). Chcielibyśmy wziąć taki kredyt na 20 lat. Mamy nienaganną opinię kredytową. Proszę mi wierzyć. Finalizację kontraktu zróbmy może poza GOWORKIEM? Odezwę się do Pana na Insta albo Facebooku i możemy tam dobrać szczegóły. Pozdrawiam.

Pracownik z-3

A czy to prawda że Sotowcy się zwalniają?? Ponoć paru z najdłuższym stażem w końcu specjaliści może zaczną chodzić na odbiory...... Może maruda się od nich zwolniła z cna która to marudzi jaki to on pokrzywdzony i jak go szefostwo blokuje hehe. Będzie ich łatwiej w konia robić bo wiadomo jakie osoby odchodzą. (usunięte przez administratora) powodzenia Panowie miło się z wami pracowało

@Pracownik z-3

Tak zwalniają się

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz