Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Pracownik serwisu

Jest jeden taki brygadier na Z-1, drze się ile wlezie słychać go na całej hali, ale tylko słychać hahaha

@Pracownik serwisu

?

Pracownik serwisu
@Pracownik serwisu

Dziwię się, że temu brygadierowi W. nikt jeszcze w mordę nie dał.. Widocznie boją się go bo to kawał chłopa.

:)))

Jestem byłym pracownikiem Team Pesa i znam realia jakie tam panują fakt faktem ręka rękę myje ,ale to się zmienia tak jak w każdym zakładzie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracują tam tzw. peso- maniacy których już jest coraz mniej(których kręci kolej budowa składanie ich itd) i kadrze zarządzającej oczy się otwierają...skoro ludzie odchodza. RYNEK pracy się zmienia i firmy doceniają fachowcow . Co do Firm Seluch i Aso. Wystarczy trochę współpracy ,pracę by każdy miał bez podbierania mechaników i wzajemnych roszczeń. Nie od dziś wiadomo , że u firmy s .. są wybitni mechanicy których niedoceniano.. Życiem rządzi pieniądz i idzie się tam gdzie płacą, a nie się zastanawiają jak tu ludzi w konia zrobić. Aso ma potencjał o czym świadczą wygrywane przetargi. Życzę każdej firmie jak najlepiej. Ciekawi mnie co by pseldo prezes zrobił gdyby nie miał kasy na kredyt na godziwe życie. Mowa o oszczędnościach a w hotelu sobie mieszka klika.... Niby nie partyjny a jak się prześledzi firmy w których pracował to powiązane z ... rządem. Osobiście żal mi was wszystkich bo narzekacie i nic nie robicie z własnym losem. Jak źle to zmień pracę a nieuzalaj się nad sobą nie ta to inna firma. Forum to nie miejsce na takie rzenujace opisy ludzi ciekawią konkretne informacje

Qwas

A co tam u kierownika pawarottiego słychać? Jeszcze pracuje?

wkur(z)wiony

Za takie stawki cały zakład wzywam do strajku oczywiście bez udziału solidarności bo to następna klika.Panowie mamy jaja czy nie.Niech nikt nie podpisuje.nowych umów.Nie my doprowadziliśmy ten zakład do ruiny.STRAJK!!!!!MAMY JAJA CZY NIE!!!!!

@wkur(z)wiony

O jakich stawkach mówisz bo nic nie wiem ?

Pedro

widze ciemność , no ciemność widze w pesie, za dużo misiewiczów

Alejandro
@Pedro

A co nie ma prądu czy żarówki klękły

zzzeeezzz

Dlaczego byli brygadziści z-2 nadal nic nie robią.Ciekawe jakie odbiorą wypłaty 10 kwietnia.Dlaczego kierownik na to pozwala?Nadal jest zezwolenie na to żebyśmy byli okradani z kasy.Jeżeli nadal nie będzie żadnej reakcji to po wypłacie zwolni się następnych 10,20,30 aż w końcu zostaną tylko brązowi z kierownikami.

Matejko

Smiech na sali 17 zl brutto za godzine na nowym angazu 1900 na reke i premia uzalezniona od zrealizowanych planow czyli nastepne dym...anie pracownika . Szkodliwe 16 zl do wyplaty przy ciezkiej chemii. Kończy sie moja przygoda z tym obozem . Niech sobie sami tak ciezko pracuja . Pozdrawiam

kaziu

Na jakim dziale

Artek

Czyżby pml?

Zla interpunkcja
@Matejko

Interpunkcja w twoyim poscie leży i kwiczy

@Zla interpunkcja

A co tu ma do rzeczy interpunkcja. Ważna jest treść, a to są fakty.

picasso
@Matejko

17 brutto tj 13,35 netto razy 168 h = 2242,8 zł Pięknie aż chce się pracować.

picasso
@Matejko

Aha i słyszałem że proponowane stawki są od 16 do 21 zł brutto prawda?

przyszly byly pracownik
@picasso

21zl brutto dla brygadzistow szaraki max 18-19

@picasso

Od 16 do 18 zł. brutto, tylko nieliczni "wybrańcy" 19 zł. brutto, brygadziści 21zł brutto.

robi
@Matejko

Za taką kasę to za chwilę nie będzie chętnych do pracy.I co będzie wtedy z nowymi wygranymi kontraktami?

tapicernia
@Matejko

DLA TZW. ,,BRYGADZISTÓW,, powinna być równa stawka plus jakiś dodatek i nic więcej.Ostatnio jeden z Mroczy narzekał że się ciężko narobił bo coś tam musiał uzupełniać w kompie.

Były

Brygadzista ze stażem tyle co nic A robi z siebie debila jak mandi kiedyś . Karma wraca

były już pracownik

Powtarzam to już trzeci raz pracownik 02.02.2018 21:47 Proponuję zmiany w wynagradzaniu pracowników; stałe stawki: - bez dziwnej nadwyżki akordowej -bez akordu po prostu stawka brutto np 25 zł na godzinę do tego 30 procent premii od zarobku do tego np dodatek spawalniczy w wysokości 900 zł pierwsze dwie nadgodziny 50% następne nadgodziny i praca w sobotę i niedzielę 100% brygadziści z dodatkiem ale pracujący. korzyści : kandydatów do pracy nieskończona ilość chętnych do pracy w nadgodzinach aż za dużo-trzeba będzie nadgodziny rozdzielać sprawiedliwie dla wszystkich wyeliminowanie obiboków cwaniaków i nierobów po prostu ostra selekcja włącznie z brygadierami. zero zaskoczenia dziesiątego każdy umie liczyć godziny i wie ile zarobi na koniec miesiąca wszyscy są szczęśliwi a kierownictwo znowu będzie mogło mówić pracuj uczciwie (mamy kamerki) bo stu kandydatów na twoje stanowisko czeka za bramą. Dziękuję za uwagę

Styren

Wszyscy chcą iść na zbrojenie. Bo tam największa kasa i sciema Plus dodatek za klejenie

Były PS
@Styren

Jestem byłym PS wszyscy chcą iść tylko ilu zna się na rysunku panowie żenada owszem jest kilku ale dosłownie kilku weźmy takiego smerfy albo jego brata i to są brygadzisci

Dodatek za klej

Wy jesteście nie niepełnosprawni haha

Pepe

Układy w tej firmie nigdy się nie skończą, choćby nie wiadomo jaki i skąd prezes przyszedł. Musiałby usunąć ze stanowisk wszystkich od brygadzistów w górę i obsadzić ludźmi z zewnątrz ponieważ obsadzenie tych stanowisk ludźmi z pesy nic by nie zmieniło. Tak jak w rządzie, pyski się zmieniają a (usunięte przez administratora) ten sam tylko w innym opakowaniu. Nie liczyłbym na waszym miejscu na dobre stawki, nawet 20 zł brutto co to jest? Stawka jest wtedy dobra jak jest zagwarantowane na rękę ze 3 tys czy jest praca czy nie a reszta to premie i nadgodziny. Dobrze wiemy, ze w pesie nigdy tak nie będzie bo jest za dużo mord do wykarmienia. Osobiście radziłbym szukać pracy póki to praca szuka człowieka. Jeśli pesa upadnie wtedy o prace może być ciężko. A to, ze upadnie jest bardziej prawdopodobne niż to, ze nie upadnie. Kontrakt z dB leży na łopatkach i kwiczy a Niemcy nie będą tak łaskawi jak lubuskie, ze dostaną 2 linki za darmo i sprawa zalatwiona.

Jezus

Skończy się zarabianie po 4200 za nic !

Podobno od kwietnia będą nowe stawki godzinowe , 20 złotych musi być min dla wszystkich w innym przypadku pojawią się nowe zwolnienia ale już masowe. Są głosy że nawert 15 jeżeli tak to firma będzie się musiała dobrze tłumaczyć przed Niemcami dlaczego nie ma pracownikow tylko ciagle nowi ktorzy dopiero sie uczą a po kilku tygodniach a nawet dniach odchodza.

dawno dawno temu
@anonymous

Brutto???to tak szału nie ma a odchodzić to będzie co raz więcej ludzi dopóki się sytuacja nie ustabilizuje

wagi które zawsze wychodzo
@dawno dawno temu

Głupich idiotów nigdy nie zabranie na serwisie Z-5 ( jeszcze przez kilka dni Z-5) są tacy co powiedzieli że za dietę mogą tylko jeździć cytat " wypłata się nie liczy - mogą za dietę tylko jeździć " - moim zdaniem - oczywiście skromnym zdaniem to ja bym ich zwolnił ponieważ za duże koszty generują, pozdarwiam browara jego sitwę którzy to SHARPA rozkurvili i tera czas na pesę a pewnie nowy prezes ma to w d...pe bo przecież dostaje ponad 300k na nie 1800zł to i tak nic nie widzi - ślepota głupia do kąta won mi stąd

serwis

Teraz czas aby Prezes zrobił porządek z tymi co okradają zakład na serwisie przez wypisywanie lewych delegacji prywatnymi autami !!! Wystarczy spojrzeć w tzw. IFS i tam widać którzy mistrzowie i liderzy okradają firmę systematycznie a szefostwo i kierownictwo przymyka na to oko. Mistrzowie robią co chcą i nikt tego nie kontroluje, sami sobie wystawiają delegacje i sami je potwierdzają bez żadnej kontroli !

WierzącyWsprawiedliwość
@serwis

Nie tyko w serwisie są osoby, które tak postępują. Na Z2, jest szef produktu, który wypisywał delegację na swój prywatny samochód, a jechał pojazdem pracownika BiR. Oczywiście również oszukiwanie przy godzinach wyjazdu, około 4 rano, albo weekend i dodatki za takie delegacje za pracę w godzinach nocnych, nadgodziny itp. Oczywiście przy wysokich stawkach, nie muszę wspominać, że uzbiera się całkiem pokaźna kwota. Żyć nie umierać, ale niestety, "ręka rękę myje) i wszyscy są zadowoleni. Nas rozlicza się z każdej minuty. Oczywiści to tylko kropla w morzu tego co się złego dzieje.

Szukam pracownika który sprzedaje kiełbasę. Była pyszna

wiecznie usmiechniety
@Adam

No wkoncu zapachniało na zakładzie coś pięknego niech ten ziomek otworzy jakiś stragan

Fiona

To prawda . 4200 bez spin

Były PS

Powiem krótko jak mandi DZIĘKUJEMY CI SŁAWKU

@Były PS

łubudubu łubudubu niech żyje nam kierownik naszego klubu niech żyje nam to śpiewałem ja mandarynek

Waldi
@Były PS

No to kilku jeszcze...i atmosfera pomału zacznie się oczyszczać

JoJo

Czas na ,,brygadzistów,, to dopiero są ,,orły,,

Heh
@Waldi

No koronowiak ciebie wraz z nim nie ma to sie oczysciło!

Ps
@JoJo

Orły, w tym jeden koliberek

kurczak
@Ps

Haha koliberek rozwaliles system ale powiem Wam jedno że "nie jestem w temacie"

zamulony

Panowie wiecie coś o tych aby mieli wyrównać stawki godzinowe o co w tym chodzi bedzie już normalnie czy jak wy to koledzy widzicie

Dawna Pesa

Mam pytanko? Wrocil Fekner na PS? Moze tez wroce...

stary pracownik
@Dawna Pesa

To jeszcze nie ten moment , ale z tego co jest mi wiadomo to nie wykluczone. Jest duża szansa na to żeby na Ps zaczęli liczyć się fachowcy a nie układy

yhy
@stary pracownik

No biurowym

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 323.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 103 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz