Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Świeżak

Witam , za nie długo idę na rozmowę kwalifikacyjną dział spawalnia, jestem można powiedzieć świeżo po kursie i za dużego doświadczenia nie mam czego mogę się spodziewać przy takiej rozmowie .

Szczęśliwy
@Świeżak

Napewno nic dobrego kolego Cie tam nie czeka . Wlasnie sie wypisalem z tego b.agna . Od 10 lat nie bylem tak szczesliwy jak teraz . Pozdrawiam wszystkich a w szczegolnosci tych co juz tam nie pracuja

EbeEbe
@Szczęśliwy

Dziękuje i wzajemnie kolego, pare latek się tam pracowało i wiem o czym mówisz, chory system co nie?

WilkPS

A ja się pytam, gdzie są moje pieniondze? :)

Pieniądze za las
@WilkPS

Za las ?

@Pieniądze za las

Mogą być i za las :D Byle były piniondze xD

Ziemniak
@WilkPS

Z pustego i Salomon nie naleje

@Ziemniak

Smuteczek ;(

Stasiu

Witam wszystkich. Jak to jest z tymi premiami na magazynie?są osiągalne? Dlaczego stawka 13zl/h jeżeli minimalna krajowa to 13,70 brutto. Dziękuję za odpowiedź

pracownik pesy
@Stasiu

to jest PESA tu się ludzi (usunięte przez administratora) z każdej strony

Stasiu
@pracownik pesy

Czyli rozumiem premia nie osiągalna? A co z tą stawką godzinową?dlaczego na umowie niższa od najniższej krajowej?

Ziemniak
@Stasiu

Od kiedy 13,7 zł to najniższa krajowa? Z tego co wiem 2100 zł w tym premia uznaniowa.

Gość na stronie

Panowie chciałem aplikować do tej firmy na spawacza i chyba dam se siana po przeczytaniu tych postów. Spawam 15lat i jestem dobry w te klocki, kontrakty Dania,Norwegia,Niemcy nie są mi obce ale za 14zł na godzinę niema opcji żebym tam robił. Znacie może jakieś dobre firmy gdzie trzeba być masterem i no cholera w Bydzi najlepiej

pozytywny
@Gość na stronie

Gościu jeżeli jesteś jak uważasz WIRTUOZEM SPAWANIA to aplikuj ,zaproponują Ci spotkanie z kierasem porozmawiasz przepytają z rysunku technicznego, jeżeli ogarniasz duży atut.Potem idziesz na próbki ja miałem pion doczołowo przetop i lico pion pachwina dwa ściegi okap przetop.Jeżeli zrobisz wszystko perfekcyjnie egzaminator opisuje twoje osiągnięcia do kierasa idziesz z tym z powrotem do niego i dyskutujecie na temat stawki.jeżeli jesteś dobry w tym co robisz i jesteś na prawdę potrzebny to negocjujesz do skutku i podbijasz stawkę. Ta zabawa trwa około 4 godzin nic Cię to nie kosztuje. To jak totolotek słyszysz że wygrywają chcesz też wygrać ale nie kupujesz kuponu bo twierdzisz że się nie uda. nie czytaj tylko działaj . Powodzenia, jak będzie po wszystkim to napisz.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Poszyciak

Na PML jest najgorszy reżim w całej firmie. Ludzie chodzą tam i słuchają jak marionetki. Każą im robić nadgodziny a Oni robią i mówią „ ze im każą” zobaczcie ile tam mało bystrych ludzi robi którzy nie znają swoim praw odnośnie nawet tych „ przymusowych nadgodzin”. Kierowniczka zadowolona jak 2 Mistrzów Ją stuka ahhh ta stara Panna. A jak Pani kierownik wychodzi do domu to cała pielgrzymka idzie ją odprowadzić i popatrzeć na jej zgrabne pośladki. Pozdrawiam cały (usunięte przez administratora) roboczy PML :-D

Stary
@Poszyciak

Bo pml to stan umysłu. Tak to jest jak stara przyzwala na gnojenie ludzi. Widocznie jeszcze za mało ludzi się zwolniło żeby przejrzeli na oczy. Jak tak dalej pójdzie to niedługo stara i jej banda przydupasow sami się przebiorą i będą je..c po 12 godz żeby produkcja trupów szła na bieżąco.

Nobody
@Poszyciak

Coś więcej w temacie stukania czy to tylko płoty? Może to tylko bliższa współpraca?

Słonik
@Poszyciak

Ale (usunięte przez administratora)

Julita

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na swojej stronie zamieściło ogłoszenie o ofercie praktyk w firmie. Dla zainteresowanych dodaję link: http://www.pesa.pl/praca/oferty-pracy/praktyki-i-staze/praktyki-mja3mzrfmf8xotuy-0/?lang=pl_pl Czy ktoś brał w nich udział? Jak wygląda ich przebieg? Zachęcam do podzielenia się swoim doświadczeniem, gdyż takie wpisy są pomocne dla osób na początku ścieżki zawodowej.

Słonik
@Julita

Daj sobie spokój kariera nie w pesie

Były byly

Co z tego ze ludzie dobrzy sie zwalniają jak nawet im nic nie pytają nic nie umia zaproponować ile ludzi już na tramwajach sie zwolnilo mistrze brygadzist pracownicy nawet kierownika zwolnili Panie prezesie otwórz oczy jest późno ale.......stracisz załogę do końca

@Były byly

O matko ale gramatyka " wysokich lotów "

@Były byly

Kup sobie słownik najpierw a pozniej o podwyżki pytaj. To jest skandal zeby z taka gramatyka sie na poważnym forum wypowiadac. Ktorego kierasa zwolnili?

zz
@Zla interpunkcja

Po pierwsze - to nie jest poważne forum. Po drugie - nie sądzę, żeby przedmówcy płacili za pisanie. Może być dobry w swoim fachu i kaleczyć język polski, to się nie wyklucza.

@zz

Nie zgodze sie z toba. Jezyk opanowuje sie w pierwszej kolejności w procesie edukacji. Jesli ktos nie zrobil tego prawidlowo i ma braki jezykowe to nie mozna mowoc o fachowosci w innych dziedzinach. Szczegolnie razaca jest nieprawidlowa interpunkcja, ktora powinna przekreslac kariere zawodowa i nie powinno byc taryfy ulgowej dla takich osob.

Gdzie są polskie litery?
@Zla interpunkcja

@Zla interpunkcja Brak polskich znaków, który skutecznie utrudnia czytanie, nie przekreśla kariery zawodowej? Zwroty grzecznościowe pisane małą literą (tobą)?

Zla interpunkcja
@Gdzie są polskie litery?

Pisałem z tel stad brak koncowek. Jesli uwazasz ze drobna literowka jest wazniejsza od poprawnej interpunkcji to mi ciebie zal. Pisze z malej litery bo jak ktos ma slaba interpunkcje to nie zasluguje na duza litere.

@Zla interpunkcja

Ja zawsze piszę z telefonu i zawsze z końcówkami .

pan ukr

pesowskie biedaki w bohamecie ukry maja 25 na ręke

Smutny

Jak nie podpiszą w ciągu miesiąca z Funduszem to będzie po Pesie...klops 3000 osób zostanie bez pracy

ślepy i brat

Hej peeski jak tam stawka godzinowa ???Zadowoleni??

zygmunt
@ślepy i brat

brygadziści i (usunięte przez administratora) mistrza są zadowoleni część ludzi szuka pracy nie chce pracować za 2500-2600 w tym smrodzie i brudzie nie ma już na co czekać

@zygmunt

oj smród i brud tam jest niezły wyciąg jest aleeeee nie działa 2500 to będzie przy dobrych wiatrach dziadostwo i tyle

@zygmunt

Są zadowoleni, bo gdzie indziej ich przyjmą? Zwłaszcza jednego z braci ;) Nie Grzesiu? Co ty biedaku zrobisz jak ci Pesa padnie? ;) A kredycik sam się nie spłaci haha Wtedy do tatusia Arbeit haha pozdro

welder

Super weldery wirtuozi spawarek FRONIUS 3500 nawet 30 zł brutto. Pozdro

pan ukr

ludzie ukry w bohamecie maja 25 na ręke pesoskie biedaki

Dyb

Najwiekszego producenta taboru kolejowego w Polsce ochrania 4 niepelnosprawnych ludzi ...parodia

BB
@Dyb

Skąd takie informacje o ochronie zakładu -Dyb?

bb
@Dyb

Nie kłam bo trzepią ludzi bardziej jak poprzednia ekipa, co zwolnili cię? pracowałeś na portierni? spadłeś z ciepłego stołka?

Sławomir
@bb

To jest forum odnośnie firmy pracodawcy PESA a nie zewnętrznej firmy ochroniarskiej .Swoje zażalenia kierować pod inne adresy. Natomiast wypowiem się na ten temat zaobserwowałem znaczne różnice w świadczeniu usług ochrony ta jest masakryczna większość to ludzie z chorowani których nie przekreślam powinni pilnować parkingu a nie zakładu i oczywiście kultura osobista daje wiele do życzenia .Uważam że poprzednia ochrona była bardziej sumienna oraz skuteczna i z wysoką kulturą osobistą aczkolwiek nie wszyscy do dzisiaj pracują).Ale tamci o niebo zarabiali wiec dalsze dyskusje na ten temat nie mają sensu . Niestety jaka płaca taka praca .

As
@bb

Do "bb "trzepać to możesz dywan a nie ludzi którzy tu pracują .Doskonale musisz wiedzieć że możesz jako prac.ochrony poprosić o ewentualne okazanie torby i bagażnika nic więcej !.Od twojego prostego nazwania trzepania są inne państwowe instytucje które mają takie uprawnienia a nie Ty niewykwalifikowany prac.ochrony.

luk

To forum powinno sie zamknac. Tu mozna wszystko oprucz wolgarnych słów.

@luk

A po co jest forum ?

Witam zna ktoś odpowiedź na temat akcji pracowniczych firmy.

WZL:)

Ludzie sie zwalniaja na dziale Ps akordowo.Dobrzy ludzie z dobra wiedzą i umiejetnosciami odchodza bo za 2300-2500 w takiej chemi nie beda juz zapiepszac poprostu juz mają tego dość juz poprostu maja dosc.Na lepszych dzialach jak z3 z4 itd o lepszych warunkach mają wieksze pieniadze!A na PS to juz przeginaja z kasą ale coz jeszcze troche to 1zmiana bedzie i brygadzisci na ktorych tez zachwile zabraknie stołków bo jak malo pracownikow to nie potrzebni brygadzisci bedą.Pracownicy szybciej sie zwalniają z ps jak zatrudniają,ale kto chce przyjsc pracowac w strasznej chemi za 2300-2500?!!!Nawet stażysci uciekają po 2tygodniach!!!pozdro

Wojti1990

Ale praca firma Pesa zatrudnia spawaczy czy pod firmy jakieś? bo powiem wam że mówili mi ze stawka zaczyna się od 17 do 27 złotych netto. czy to prawda?

@Wojti1990

17 brutto a po ok 3 latach więcej .

Sp
@anonymous

To ciekawe chyba piszesz o swoim dziale bo na moim mam 11,5 i jest akord więc różnie to bywa

@Sp

Podałem już z akordem :-) Pozdrawiam

Konduktor

Witam. Powiedzcie, jak wygląda na początek sprawa zarobków jako monter/montażysta wnętrz?

Wilk
@Konduktor

Zależy od miesiąca, między 1900 a 2500 zł, ta druga opcja, to jak dobry miesiąc :)

Irek

Jak się pracuje? Trochę narzekaliście a mam zamiar aplikować.

Konduktor

I jaka jest umowa. Czy z Pesą, czy przez pośrednika.

Byly pracownik

Musze przyznac ze wczoraj wypilem dobry alkohol za fakt zainstnienia upadłości bylych wlascicieli. W szczegolnie Zenia i żabki. Nawet jesli odlozyli po kilkadziesiat mln to sam fakt ze stracili kilkaset pewnie okolo 600 mpn na firmie niezmiernie mnie cieszy. Cieszy mnie rowniez to ze byly dyrektor marketingu Pesy, wybrany przez wlascicieli wszedl w koalicje z Hyundaiem i pewnie wygra w warszawie. Nie to zebym lubil patrzec jak ludzie padaja ale w tym orzypadku sama mysl ze tak sie stalo sprawia mi nie lada satysfakcje i przyjemnosc.

Wojti1990

Witam Mam takie pytanie dzwoniła do mnie dzisiaj z PES-y kadrowa i zaproponowali mi spotkanie sprawie pracy na stanowisko spawacza. Chciałbym dowiedzieć się czego mogę się spodziewać i jaka to praca tzn ile godzin dziennie czy od poniedziałku do piątku jak jest z nadgodzinami? i jakie stawki mogę się spodziewać

Tom
@Wojti1990

A jakie masz doświadczenie w spawaniu?

WOJTI1990
@Wojti1990

Takie ze skończyłem kurs i miałem praktykę przez ten czas. A tak zerowe

Moralniak
@WOJTI1990

13zl na godz. 400zlotych premii. Pierwsze 2 miechy 1600. Potem 2k... sam sie zastanow czy warto za ta kase psuc sobie zdrowie i nerwy

Tom
@Moralniak

1600zl razem z premią 400zl chyba podstawówki waść nie skończył;D Bo liczyć nie umiesz

Moralniak
@Tom

Od pierwszego miesiaca dostajesz premie Jasiu?

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 281, z czego 44 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding