Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Terex

Zagladajcie pracownikom w gacie bo wynoszą towar w szczególności z działu PSMISTRZ

Baju
@Terex

Prawda, ze macie nowego mistrza na Ps?

Teraz
@Terex

A ty marzysz o pracy w ochronie żeby się tym jarać

Pracownik.
@Baju

Prawda.i dobry ten nowy mistrz Norbi niż napewno Danio.Danio nie mial swojego rozumu i robil jak krzywy mu kazal i skonczyl jak on.Teraz jest ok na dziale Ps!!!

Pepsi cola
@Terex

Beczke żywicy widzialem jak w gaciach wynosza

@Terex

(usunięte przez administratora) głupoty ochrona działa zgodnie z prawem jakoś nie słychać o kradzieżach a za poprzedniej zakladowej niby ochrony dużo było kradzieży.... tyle w temacie zawistny pionku

ali
@Terex

ochroniarze przeprowadzają kontrolę osobistą .TO BEZPRAWIE.Nie pozwólmy na to!!!

Lysy z brazzers
@Terex

Mnie ostatnio posadzono ze wynosze sike w gaciach i oczywiscie ochroniarz zajrzal w me majtaski. Byscie widzieli jego zdziwienie jak sie okazalo ze to sama natura.

mn
@Lysy z brazzers

Chyba cie to rajcuje,kłamiesz i tyle,żaden ochroniarz bez policji nie zajrzy ci w gacie bo wie że to kryminał

as przestworzy
@ali

masz coś na sumienu, że tak krzyczysz ? mów jak na spowiedzi

as przestworzy
@mn

Lysy z brazzer robi sobie jaja. Wez wyluzuj

Wolf

Dajcie spokój ochronie ,tam pracują schorowani ludzie z grupami inwalidzkimi .Chcą dorobić do renty. Chcą mieć święty spokój .

Klopsik

I gdzie te zmiany stawek dla pracowników serwisu? Obiecywane sa od prawie 2 miesięcy! Widać ze pomimo nowej władzy, metody zostały stare, czyli naobiecywac żeby ludzie przez chwile sie nie zwalniali i sie zmotywowało, a potem mieć do głęboko gdzies j zapomnieć. Zreszta co sie dziwić, politycy robią to samo, a teraz to firma państwowa. Brawo Panie nowy Kierowniku serwisu (JW)

@Klopsik

Wywalili tego starego? Kto teraz kieruje serwisem?

Qwas

Slyszalem ze w pesa przecietny pracownik zarabia mniej niz uchodzca z Afryki. Czy to prawda?

welder super
@Qwas

To częściowa prawda.Super spawacze w pesie zarabiają więcej niż przeciętny polityk w Afryce.

spawacz
@welder super

spawaczom to bym zabrał wszystkie dodatki bo to spuścizna komuny.Jesteś spawaczem to spawaj a jak nie to wypad.

Nikt
@spawacz

Bez tego spawacza ty byś był zbędny... Widać po twoim wpisie jakie masz pojęcie o produkcji... pewnie obsługuje wózek na magazynie i uważasz się za fachowca

@Qwas

Tak, to prawda.

poprawka
@Nikt

To Ty byłbyś zbędny bez fachowca z magazynu!!! Panie - only you!!! W zakładzie wszyscy są ważni bo to jeden organizm bez którego jedna część ma czkawkę bez drugiej. I nie wycieraj sobie wydumanego ego magazynem bo to ONI potrafią więcej niż Ty tylko lub aż - spawacz!!!

SPAWACZ
@poprawka

Co ty powiesz ja wykonując prace spawacze jestem w stanie zamówić materiał który potrzebuje, typ, stop,grubość blachy itp (ty tego nie potrafisz musisz mieć pisarczyka)magazynier mi nie potrzebny a ty be ze mnie ty jesteś zbędny.Ty jesteś po to żeby wspomagać produkcje a ja po to żeby ją wykonać i ty chciałbyś zarabiać tyle ile ja?

Werner

Piszecie ,że wynoszą a co robi wynajeta agencja ochrony .... Kupa śmiechu z tą ochroną.

Normalny
@Werner

(usunięte przez administratora) głupoty ochrona działa zgodnie z prawem jakoś nie słychać o kradzieżach a za poprzedniej zakladowej niby ochrony dużo było kradzieży.... jeszcze raz (usunięte przez administratora) głupoty

20,25,30,35,40,45,50

Pytanie do..... Jak będzie wyglądała nagroda jubileuszowa czy nadal tak kiepska jak było za czasów CZŁOWIEKA ROKU czy taka jak w firmach państwowych

rudy

A ile chcesz dostać?

J. W.
@rudy

Tyle ile w zakładach państwowych 15 lat pracy chyba są 3 gołe pensje

J. W.
@J. W.

Bo to jest firma państwowa prawda?

Słonik

Czajnik za 20 zł

@20,25,30,35,40,45,50

Kiepska za 35 lat 800 zł.

znowuwałek

Ubiegły rok był b.slaby w zarobki.Obiecali nam że ten będzie lepszy i może tak jest.Ale stawki godzinowe obliczają nam z zeszłego roku.Na z2 wyjdzie jakieś 15-16 zł.Czyli 2000-2200 netto.Po raz kolejny jesteśmy oszukiwani.Solidarnościowiec nie interesuje się nami on bierze 15 tysi na miesiąc.I co wy na to koledzy z z3 którzy go wybraliście.

oco komon
@znowuwałek

Dlaczego dział poszycia z-4 pracuje na 3 zmiany i nocki zaczyna juz od niedzieli jak podobno jest sporo konstrukcji zrobionych na pół roku do przodu i wogóle te sztuczne nadgodziny soboty i niedziele bo brygadziszci mają dodatki i to jesto powòd???? ale szkoda prądu bo wszystkie prace można spokojnie wykonać w tygodniu bez nadgodzin ale może po zmianach stawek brygadzisci przestaną nabijac sobie kase naciagac na nadgodziny -puki co nie jest dobrze....

SamOn
@oco komon

Ale siano najlepsze na zakładzie :)

Hehyhe
@SamOn

Siano to ty masz w mozgu i butach

solo
@znowuwałek

Co stoi na przeszkodzie aby odwołać ,,związkowców,,?

nszzzzzz
@solo

musi byc 3/4 głosów na walnym a to sami kolesie.Chyba że taczka.

nszz
@nszzzzzz

Może interwencja w zarządzie związków albo list do przewodniczącego Dudy?

Aplikant

Witam ukazało się ogłoszenie na magazyniera wlasnie aplikowałem jestem ciekaw czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście jeśli zaproszą.Pisza również o atrakcyjnym systemie premiowania czyli jaka podstawa i premia.Jakie są warunki pracy atmosfera praca na dworzu itp itd???Dzieki z góry za odpowiedzi może moi przyszli koledzy!!!

pess

jezeli wyplata 2000 Cie satysfakcjonuje to spoko

Daras
@Aplikant

13/h brutto + 360 brutto premii - sam się zastanów czy warto.

daras
@Aplikant

a no i w zimę praca na otwartym magazynie gdzie palce Ci zamarzają. Premia jest a może nie być. a jeśli po jakimś czasie będziesz chciał stawkę 15 brutto na godzinę to musisz zdawać egzaminy przed kierownikiem. I nie myśl że jak będziesz pracowity i bedziesz zapie**** za trzech to Ci dadzą te 15 brutto bo tam wystarczy ze jedną rzecz na programie zapomnisz na egzaminie no i nici z wyższej zajebistej stawki 15 brutto. Nie tyle ze zapomnisz a po prostu akurat tego nie bedziesz robil na co dzień no i lipa kolego. Zaśmieją ci sie w twarz. Zastanów się serio czy chcesz prace zeby ją zmieniać za 3 miesiące. Dlaczego brakuje im ludzi? domyśl się.

Wyp

Wypłacili dzisiaj gruszki ???

Jablko
@Wyp

Tak. Kupilem za to siatke jablek w biedronce.

W tej pesie to pol zalogi to leserzy . I tak za duzo wam placa szczegolnie na tym magazynie

Johny

Jak tam nowe staweczki i wypłaty panowie?

Zla interpunkcja
@Johny

Nie będą lepsze dopóki nie poprawicie interpunkcji. Pracownik Pesa ma mieć doskonala interpunkcje a pozniej przyjdzie pieniądz.

Zespół PESA

Szanowni Państwo, problem techniczny został rozwiązany. Wynagrodzenia pojawią się na Państwa kontach zgodnie z sesjami rozliczeniowymi Elixir. Dementujemy również wszelkie informacje, które pojawiły się w Państwa komentarzach poniżej. Prosimy o nierozpowszechnianie informacji, które są nieprawdziwe i wywołują niepotrzebny niepokój. Przepraszamy za wszelkie ewentualne niedogodności i dziękujemy za okazane zrozumienie. Zespół PESA

Wladek
@Zespół PESA

Ten wasz PR to jakas masakra. Na go worku pisza do ludzi z hali zamiast zejsc i powiedziec ehhh

Xxky
@Zespół PESA

Przecież żadnych pieniędzy nie ma na koncie. To zwykła ściema.

Wasz byly
@Wladek

Tylko o nich swiadczy. Bez komentarza.

wku*wiony

P*erdolcie się

bankrut
@Zespół PESA

kasy brak? poza tym co to za próby uświadamiania o zdarzeniu na go worku? brak poszanowania dla pracowników

Byly pracownik
@Zespół PESA

Co to za zwyczaj powiadamiać pracowników poprzez serwis? Zamiast napisać do mistrzów i brygadzistrów maila to nie ..... Zero poszanowania dla pracowników

@Zespół PESA

Szanowni Panstwo, Wypłaty będą jednak opóźnione o tydzień może dwa. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Pesa

Wlad????

Gratuluję poziomu inteligencji!

@Wlad????

Dzięki. Znamy sie na fachowej robocie

@Zespół PESA

Czy przyjmujecie do pracy kobiety

@Zespół PESA

Witam szanowny zespół PESA. Proszę o wiadomość na portalu kiedy będzie wypłacona,, Grusza'' Nie będę uzasadniał mojego pytania ,jestem przekonany o Państwa inteligencji. Pozdrawiam serdecznie. Piotr

Oczekujący

Wypłacił dzisiaj gruszki czy nie ???

Szukam sprawiedliwosci

Mistrzu dlaczego dostalem tylko 2 tys wyplaty w delegacji za caly miesiac poza domem ? Jak to nie wiesz dlaczego ? ty sie jeszcze pytasz Przeciez masz diete to oszczedzisz i wyjdziesz na swoje.... Pozdrowienia dla tych ktorzy tak mysla i zyja w takim przekonaniu

Cris

to co powiecie na stawki magazynowe? 15 lub 16 brutto po egzaminach hahahaha to jest dopiero upodlenie człowieka. nie ważne czy przepracowałeś 5 lat czy 10. TAK! to nie żart. DOSTAJESZ 15 LUB 16 BRUTTO JEŚLI PRZEJDZIESZ TESTY!!! Szefostwo za takie upodlanie powinno wylecieć na zbity pysk.

Jeszcze troche
@Cris

Dlatego dobrzy szanujący się magazynierzy odeszli!!

produkcja
@Cris

myslalem ze dostaniecie min. 18!!!

słonik
@Cris

te towarzystwo wzajemnej adoracji już dawno powinno pożegnać się z firmą tak jak pożegnał się gudyn wiemy z jakich powodów cwaniaczek założył firmę na kolegę i zawyżali ceny zamówionych podzespołów na pese

Z3
@słonik

Narazie oni będą bo znaleźli oszczędności na najniższym szczeblu więc się wykazują A wy się na to godzicie śmieszy mnie to że możecie spojrzeć w lustro za 14 - 16 złotych brutto i to po 5 - 10 latach to naprawdę szał ciał

Ziemniak
@Cris

I tak za dużo. Wielkie "g" robicie w tej firmie a wozicie się jakbyście byli Sędzikowskim. Najlepsi są na Z2, buta i (usunięte przez administratora) najwyższych lotów, i ta ich kartka "dzwonić raz i czekać" taaa bo jak się zadzwoni drugi raz to się przerwie panom robienie niczego. Dobrze że już tam nie pracuje i nie muszę się męczyć z tymi pajacami. Najniższa krajowa bez premii, bez gruszki na tyle zasługujecie

@Ziemniak

Z2 to stan umylu. Jeszcze tam kopyc i nowak rzadza?

Z2
@Cris

Gdzie jest kasa pod grusze,

@Z2

Do końca dnia daleko.

Waldi
@Hollo

Marian spoko gość.I jest na Z 6

@Waldi

Marys tak. A kopyc? Tez spoko?

Waldi
@Hollo

HOLLO pytaj kogoś z Z-2.Nie mamy raczej kontaktu ( zawodowego ) z tym jak go nazywasz kopyc

Własnie rząd uwalił Luxtorpedę która miała być motorem napędowym głównie dla Pesy i FPS....Do tego w nowej perspektywie będzie mniej pieniędzy na kolej i tramwaje. Także lepiej zacznijcie myśleć o nowej pracy już dzisiaj. Zresztą podobno Pese może przejąć CAF bo PFR nie wyklucza odsprzedaży firmy. Może być tak że z 2 lata trochę dokarmią Pese a później sprzedadzą z zyskiem. A co zrobi CAF z firmą to wiadomo. Managment na bruk, kierownicy na bruk, dyrektorzy z hiszpanii przyjadą, inżynieria out.

Sowa
@były pracownik

Co z tego? Pracownicy sobie poradzą, gorzej z brygadzistami i mistrzami, skończy się branie kasy za nic i bujanie nóżkami ;)

@Sowa

I wywożenie materiałów do produkcji pojazdów typu oleje płyny to na potęgę wywożą z Z3 mistrzowie pan mistrz Jacek G jego specjalistą w wywożeniu i sprzedawaniu płynu do chłodnic

Słonik

Kiedy będzie woda dla pracowników

z-1
@Słonik

Dobre pytanie

Alladyn
@z-1

Kiedy będzie WÓDA dla pracowników bo na trzeźwo nie da się tu pracować....

przyszły inwestor z chin
@Słonik

W Chinach pracownikom przy produkcji podaje się bardzo ciepłą wodę do picia- wiesz dlaczego? Bo nie przyjdzie drugi raz się napić tylko będzie zapiedalać i tak samo z wami pesowskimi robakami powinni to zrobić

nn
@przyszły inwestor z chin

WIELKI PANIE INWESTORZE Z CHIN w swoim rdzennym kraju za takie pisanie dostał byś czape

Z3

Wiecie kiedy płacą gruszkę????

@Z3

Podobno 5 i 10 sierpnia. Skoro 5 To niedziela to może jutro będą.

Hmmmmhe

Ciekawa wypowiedz Zaboklickiego z wywiadu w frobs z 2015 roku A dzieci w ogóle chcą nią zarządzać? Nie wiadomo, czy się do tego nadają. W firmie pracują od roku, ale jeśli będą awansować, to w normalnym trybie, nazwisko Zaboklicki ma im tego nie ułatwiać. Wiedzą o tym one i cała załoga. Inaczej to by zepsuło wnętrze firmy, podcięło skrzydła innym menedżerom. Tak więc wcale nie jest przesądzone, czy obejmą jakieś stanowisko. I tak dostaną w spadku akcje firmy, ale chciałem, żeby nauczyły się szacunku do ludzi, dzięki którym ta firma stała się wielka. Żeby nie podejmowały głupich decyzji, nie traktowały Pesy tylko jak aktywa finansowego.

Hmmmmmhe
@Hmmmmhe

Ciekawe co by dzisiaj odpowiedział na to pytanie. ....????

Z5

@Byly

Też jestem ciekaw podobno 5 lub 10

Matematyk
@Lolek

Może chodziło, że za 5 albo 10 lat?

@Matematyk

Nie no słyszałem że płacą 5 lub 10 sierpnia. 5 To niedziela to może zapłacą w piątek 3.

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 280, z czego 44 to opinie pozytywne, 102 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz