Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Robota nie jest zła ale te (usunięte przez administratora)konie i kozły to nadajà się tylko do zbierania kamieni na polu

Usamo:)
@Andrzej

Dobrze mówisz Endriu! :) Jedziesz z nimi! ;)

Witam, jako były pracownik nie polecam stanowiska magazyniera. Pani kierownik ma wymagania jakbyś zarabiał krocie a sama nie zna struktur magazynowych w danych obszarach. Śmieszne egzaminy i obiecywanie ludziom pieniędzy których nigdy nie zobaczą uwłacza godności. Rozpowiadajac w " w swoich kregach" że pracownicy magazynu to ludzie drugiej kategorii, niezbyt sprawni umyslowo nie wpływa pozytywnie na stosuniki . Egzaminy i niedotrzymanie obietnic finansowych zdemotywowaly ludzi do dalszej pracy. Nowo zatrudnieni przychodza na 2/3 dni do pracy i odchodzą bo widzą co tu się dzieje. Wstyd że takie sytuacje mają miejsce w firmie ... już państwowej.

Spalinowy

Za teksty tego typu kierownik powinien wyleciec natychmiast z pracy. Prosze pisać skargi do prezesa. Nie ma sie czego bac. Praca nie jest tego warta zeby tracic swoja godnosc.

Pracuje w tej firmie już długo i widziałem już nie jedno. Wprowadzenie skanerów przez oddział logistyki spowodowało dłuższe oczekiwania na materiał. Spowalnia to proces produkcji. Odbiór materiału kiedyś trwał zaledwie kilka minut a przez te niepotrzebne procedury nawet kilka godzin. O co tu chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze!

ze tak się wtracę/ myślałem ze my na produkcji mamy zgon z pensjami ale chyba przeprosze mistrzunia za te 20 /stara zasada nie dbasz o ludzi -system pada. ale jak nie dbasz i go dobijasz to (usunięte przez administratora) wszystko. nie dajcie się !!! faktycznie jeden zakład a takie różnice klas ? my dostajemy chleb a wy walczycie o skibke??? i nie beczeć bez was lezymy !!!zimą możemy was na hali przytulić pozd

Sentino

Zgadzam się, sam pracowałem na jednym z magazynów pod wodzą pani kierownik. Dbanie nie o ludzi a o własny interes poprzez wymyślanie nie wiadomo czego, byleby pokazać na górze że coś się robi, doprowadziło do tego że musiałem poszukać nowej pracy. Kompromitujące wręcz stawki godzinowe, obiecywanie złotych gór i niskie premie. Słyszałem wielokrotnie od ludzi na produkcji o tymKTO mówi że "praca na magazynie jest dla głąbów i nie wymaga zbyt dużego myślenia" ! Czyli myślenie jest takie "góry": Magazynier - głąb - najniższa krajowa. To jest po prostu żenujące że w tak "renomowanej firmie" siedzą w biurach tacy ludzie. Łatwo sobie rozpowiadać różne ideologie, siedząc w ciepłym pomieszczeniu z kawą przed komputerem. Wszyscy co mają olej w głowie, zmienią w końcu robote i co ? Lepiej będzie nowego uczyć wszystkiego od nowa ? Czy docenić stałego pracownika i mieć konkretnie wykonywaną pracę ? Takie stawki i takie traktowanie, tylko obniżają jakość pracy takich pracowników... i wiem to ja, ten "głąb co nie myśli", który nie raz zjadł nerwy w tej firmie. Dlatego nie dajcie się poniżać przez tych śmiesznych ludzi ! Nie polecam nowym pracy na magazynie, pozdrawiam wszystkich moich kumpli którzy nadal tam walczą ! Ja wyrwałem się stamtąd, teraz jestem doceniany i finansowo stoje o wiele lepiej, nie robiąc nadgodzin by dobić do jakiejś kwoty która da mi przeżyć.

As

Do tego z z4 ,30 zlotych brutto to mało?3700 miesięczne przy 180 h ,to mało ? W glowach się poprzewracało robolom.

@As

Ujawnij swoje dane to się spotkasz ze mną, robolem.

CK dezerter
@As

A ty kim jesteś że tak piszesz? twoj stary gnój w kaloszach na polu rozrzucał i to u mojego dziadka (usunięte przez administratora)

as
@CK dezerter

odczep się od mojego ojca ,on już dawno nie żyje , to był porządny człowiek , co ty dziwolągu piszesz co cię obchodzi mój ojciec .

@as

ASIE gdybyś nie wyzywał nas od roboli nie byłoby tematu a tak zbierasz cięgi,niepotrzebnie. Pozdrowionko.

@As

Mam nadzieję, że firma w końcu wybuduje piaskownicę. Będziecie się mogli rzucać piaskiem ile wlezie.

Bodek

Witam, idzie 4 wyciągnąć jako spawacz? Bo nie wiem czy się zwalniać z obecnej firmy

@Bodek

Do tej pory szło ale czekamy na stawkę godzinowà która dopiera wejdzie -możesz próbować

Bodek
@Andrzej

Dzięki

Dobra rada
@Bodek

Nie zwalniaj się

Leszno
hydraulik

I się skończą wypłaty u Konia w przedziale od 3000zl-6000zl jak to macie do tej pory, hahaha

Ineska

Panowie, Gwiazdki moje zjedzcie snickersa, bo zaczynacie gwiazdorzyć.

Ktos cos wie o stawkach na Z4? Kiedy i ile??

Spawacz

Może i się uda nawet ugrać ponad 30zł, ale zobaczymy jak to będzie

bebuch
@Spawacz

A kim wy jesteście i jakie szkoły skończyliście żeby zarabiac 30 na godzinę?

szacun
@bebuch

Normalna stawka człowieka szanującego siebie.

Poszyciowiec Z4 H4
@bebuch

30zł brutto to około 22zł na rękę, przy 168h pracy to jakieś 3700zł netto. To według Ciebie dużo? Jest to o wiele mniej niż mamy teraz? A tak na marginesie to ile Ty zarabiasz skoro 30zł brutto to dla Ciebie majątek?

Yoda
@Poszyciowiec Z4 H4

Piłeś? Nie jedź!

@Yoda

Teraz poszyciowcy drżà bo już nie zarobià.

welder super
@bebuch

Jesteśmy elitą tego zakładu .Proponuję od 35 zł brutto i w górę.

Oskar

Witam chcę się zatrudnić w pesie na dział Z4 tam gdzie konstrukcje składają jako slusarz. Na jakie zarobki mogę liczyć? i jaka atmosfera tam panuje czy każdy jest równy czy są ludzie którzy mają przywileje

@Oskar

Nie nie każdy jest równy na początku jesteś nikim czyli sztuką. Jeżeli jesteś kumaty i znasz bardzo dobrze rysunek techniczny ,żuty we wszystkich płaszczyznach wiesz gdzie,w którym miejscu zamontować element z rysunku i wiesz jak to zrobić potrafisz szczepiać elementy jesteś dokładny i sumienny nie palisz nie wałęsasz się niepotrzebnie.To po około trzech miesiącach jesteś częściowo zauważony. Ale żeby być naprawdę doceniony, tam nie jest ważna wiedza przede wszystkim musisz zastać ulubieńcem ,wybrańcem swojego brygadzisty potem mistrza musisz dobrze gadać wyczuć co chcą w dany dzień usłyszeć ,podpieprzać kolegów mieć papierosy dla palących przełożonych i nie pokazywać że jesteś mądrzejszy od nich to może uda Ci się dojść na szczyty kariery zawodowej. Po prostu jest tam bardzo twardy beton do rozbicia . Typowa hierarchia. Starzy pracownicy nic nie robią i zarabiają duże pieniądze,nowi zapieprzają na starych i na siebie. Jak się dostaniesz przypomnij sobie o tym wpisie. Ale mimo to szczerze życzę powodzenia i wytrwałości . Pozdrawiam.

Interpunkcja idioto!!!

bubuś uciapunkers
@Piotr

tylko p.e.d.a.ł.y wchodzą w d.u.p.ę

@bubuś uciapunkers

Całkowicie przyznaję Ci rację

@Zla interpunkcja

Nie obrażaj . Może to dysgrafia, jeśli nie wiesz o co chodzi poczytaj encyklopedię .Bardzo inteligentny ,wyuczony i wyrozumiały Człowieku.

@Piotr

"Starzy pracownicy nic nie robią i zarabiają duże pieniądze... "czyli jako nowy na dużo nie mogę liczyć To przełożeni nie widzą że pracownicy z dużym stażem mało pracują a młodzi odwrotnie .

@anonymous

Tak właśnie jest ,możesz się zatrudnić na okres próbny trzech miesięcy. Poobserwować i zdecydować czy pracujesz dalej na takich warunkach czy rezygnujesz .Prosta sprawa.

analfabyta
@Piotr

jakś ty takoj cfaniak to ić uczyć jenzyka polskiego i nie wymondżaj siem tutaj

@analfabyta

Daj spokój Człowieku.

Tamagoczi

Piesek Kondzia z PSu jeszcze pracuje? Czy właściciel zostawił go na pastwe losu i teraz całe dnie siedzi zamknięty w magazynku kryjąc się przed kierowniczką?

as przestworzy
@Tamagoczi

nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz

Rynkowo
@Tamagoczi

Od 3.09 bedzie stary nowy piesek podpierdala...cz pończoszka!Nie ze dosc duzo krzyczy i udaje ze zna sie na pracy to klamiąc (usunięte przez administratora) i robi z kogos nie dobrego pracownika a z siebie idealnego pracownika!!!!Ze go spowrotem zatrudnili to juz żenada.No teraz Norbi przygotuj sie na jego kłamstwa i lizanie dup...y!!Uwazaj na niego bo bedzie Ci mydlil oczy a za plecami obrobi Ci mistrzu tylek co mowiles itd!!!Na pml by sie nadał bo na ps duzo lubil sciemniac!!

Ps ps
@Rynkowo

No napewno Norbi nie da nic zlego zrobic sebusiowi, przeciez to dwaj koledzy, dlaczego sebus wraca z pml, bo do kolegi su...ka siwa przychodzi zeby dalej gadac jaki to on nie fachura, a nic nie robi siwa pala tylko dup...y opier.....dala

Żwirek ten od Muchomorka
@Ps ps

czyli szykuje sie romansik. w końcu coś się ciekawego dzieje. bo ile można jarać w robocie z tych nudów

Rajstopy
@Rynkowo

Jest fajny filmik z Ponczoszka jak czuje sie Zwyciezca ze Krzywym.

@Rajstopy

dawaj link

Córeczka tatusia ;)
@Ps ps

Zamknij ryj (usunięte przez administratora) i zastanów się zanim na publicznym forum piszesz czujesz imiona A jak jesteś takim cwaniakiem to może napisz wszystkim jeszcze jak Ty się połmózgu nazywasz i wtedy jak masz jakieś wąty to pogadaj sobie z tym siwym jak to nazywanie A nie odpierdalasz komuś (usunięte przez administratora) w Internecie . Pozdrowienia tępy typie

Taka sobie
@Rynkowo

Milutko opisane i bardzo ściemniona opinia A jak masz zamiar (usunięte przez administratora) cwaniaku (usunięte przez administratora) na kogoś to się dwa razy zastanów zanim napiszesz to ciemna masz na publicznym forum opisując kogoś od różnych . Następnym razem radzę trzymać ryj zamknięty A takie bajeczki to pisać sobie w pamietniczku do poduszki i lepiej zastanowić się nad samym sobą . Pozdrowienia

Cna
@Taka sobie

Żadna sciema bylem lakiernikiem na ps i duzo slyszalem co mowi na mistrzów jak ich manipuluje ze tyle pracy jak mu ciezko a bylo inaczej by zrobic z siebie kim on tam nie jest.Nie wart ze tam wrocil co za Typ jest z pończochy to wiekszosc pracownikow wie!!A mistrz jak broda powinien powiedziec prawde o nim pani kierownik.Na pml powinien trafic tam gdzie sie pchał a Krisa na ps dawac:)Gacus byl tez szybki to Danonek i jego piese..k usuneli go z ps bo go nie lubili takie tam jest traktowanie pracownikow!!!Pozdro chlopaki

Ps ps
@Tamagoczi

Ponczocha na ps nie masz przyszlosci, chyba ze z mareczkiem. Kazdy wie co za gosc z ciebie, a ty wypisujesz pod nazwa coreczka tatusia i udajesz pokrzywdzonego. To Ty nie jednemu dobre imie zepsules a teraz beksa? Won z ps mendo. Zwyciesca podpier.....dalacz

Witam, jakie na jakie stawki może liczyć tokarz/frezer?

On
@:)

Szału nie ma...

Ineska

Panowie, mówi się, że facet rozwija się do 3 roku życia, a potem już tylko rośnie w związku z czym przypominam Art. 212. KODEKSU KARNEGO § 1. Kto pomawia (...) o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla (...) rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. + „Odszkodowanie” na podstawie Art. 448. Kodeksu Cywilnego

Zibi
@Ineska

Spokojnie na ciebie tez sie znajdzie paragraf takze zamknij sie w domu siedz cicho, nie odzywaj sie nie mysl, nie miej pogladow, nie moej swojego zdania bo coe ktos pozwie i bedziesz placic. Mentalnosc niewolnikow.....tego sie nie da uleczyc....tutaj jest potrzebna maczeta muzulmana bo inaczej polaczek bedzie robil z siebie psa we wlasnym kraju.....

Ciekawy

Na montażu słyszałem coś 'postojowym' na Z2 albo nawet w całym zakładzie. Ktoś wie coś wiecej?

Słonik
@Ciekawy

Ludzie pesa nie płaci składki ZUS

@Słonik

Art. 212. KODEKSU KARNEGO § 1. Kto pomawia (...)o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla (...) rodzaju działalności,podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Słonik
@Puknij się w łeb

Nie strasz klaunie

@Słonik

sprawa karna to pikuś. do tego jeszcze będziesz musiał zapacić odszkodowanie firmie

Moralniak
@Puknij się w łeb

Ja.. nie moge.. co za społeczniak

@Moralniak

Nie bierz więcej tego świństwa, albo się podziel

Czesław

Tu jakiś typ ciągle pisze o interpunkcji ,przestań chłopie , idz na piwo.

ccchhhuuu

Do wszystkich którzy mają trochę szacunku dla siebie i nie podpisali stawek.PRZYSŁUGUJE WAM ODPRAWA.Nie słuchajcie tych bzdur które nam wciskają.MÓWI O TYM PRAWO PRACY.A fachowych porad prawnych udziela Państwowa Inspekcja Pracy.

alojzy
@ccchhhuuu

a co dokładnie mówi prawo pracy ?

Hetman

Państwo przejęło Pesa , a tu tak się zastanawiam dlaczego nikt nie sprawdzi gdzie dokładnie jest kasa , a nie 500milionów tak z podatników .

@Hetman

Interpunkcja lezy i kwiczy......nie da sie tego czytac!!!

HETMAN
@Zla interpunkcja

O to chodzi , by było dobrze nikt by nie zauważył .????

Jan III Sobieski
@HETMAN

Bez urazy, ale wez chłopie ułóż jedno pożądne zdanie, albo zamilcz. W ogóle nie można cię zozumieć.

Hujok
@Zla interpunkcja

To nie czytaj, może chłopak wypił trochu a ty bałaganisz szelke spóść i daj sobie na spocznij. To forum o firmie a nie o interortogragównie. Pozdrawiam.

@Hujok

Jesli ty uważasz, ze wypicie zwalnia kogos od poprawnego stosowania zasad interpunkcji to nie chce wiedziec jak skladasz pociagi. Pozniej nie ma sie co dziwic ze pesy uwazane sa za awaryjne skoro pracownicy nie znaja poprawnej interpunkcji a co gorsza ja bagatelizuja. Kto wie czy managment w firmie rowniez nie kpi z interpunkcji co mogloby mieć wplyw ma to co sie dzieje w formie. Skandal to malo powiedziane....

Szczęśliwy
@Zla interpunkcja

Co sie tak ciśniesz człowieku ?!! Powszechnie wiadomo że pierwszy uwage zwraca na siebie i.diota.

@Jan III Sobieski

Ty Jan , popraw bo się pisze Zrozumieć , a nie zozumieć , i co poliglota ????

@Zla interpunkcja

Ten non stop o tej interpunkcji , nuda i tyle nic nie wnosi do tematu ,

Dżon Łejn

Jest ogłoszenie na montera wnętrz. Ktoś coś może poweidzieć o tej pracy ? Na jakie wynagrodzenie można liczyć ? WYmagania praktycznie żadne, jestem ciekaw jak stawka. Pozdrawiam !

Daki
@Dżon Łejn

Człowieku uciekaj byle gdzie byle dalej od tego miejsca przesyconego lizaniem du py i podpier da lactwem . Zarobki żenada materiał najlepiej jak byś z domku przyniósł . A umiejętności najleoiej jak byś miał za trzech . Pozdro

@Daki

Mocno popracuj nad interpunkcja.....idi...to

Intro
@Dżon Łejn

Stawki są dobre z punktu widzenia jednej strony myślę o tych NOWYCH stawkach.... no ale jest super...... mam 1 zł większą stawkę UKRA. ALE NAS SZANUJĄ VIVA I AVE

Izzzzz
@Intro

Ten szacunek w drugą stronę też powinien iść. Robota zrobiona perfekcyjnie i na czas a najlepiej przed czasem = kontrahent odbiera swoje zamówienie = 100 % zadowolenia klienta = +100 do fejmu firmy = zlecenia na większą kasę = pracownicy na produkcji zostają bohaterami w swojej firmie = dużo wyższe wynagrodzenie i inne dodatki Albo się wszyscy wezmiemy do roboty zamiast wylewać swoje żale, albo nic z tego nie będzie.

BombastikP3Sv
@Izzzzz

Jak by Materiał był na czas jeszcze.... Jak by nie dawali terminów kosmicznych... Wszystko byle było, ale technologii żadnej wręcz przeciwnie. Jak by coś było uzgodnione z pracownikami i dano faktyczny termin na wykonanie projektu i ZAPŁACONO im dobrze, za każdym razem jak się wywiążą to można gadać o obu stronach... Ale wiem Panowie jak jest naprawdę!!!

Izzzzz
@BombastikP3Sv

Dlatego jest napisane, że wszyscy powninni się wziąć do roboty. Czyli standardowo jak w większości firm problemem jest brak komunikacji. Mam nadzieję, że Twój post zostanie przeczytany przez p. Prezesa

Lipton
@Izzzzz

Dobrze by było gdybys sam sie wzial do roboty a nie leserowal jak masz w zwyczaju.

Banan

Witam. Jak wyglądają warunki pracy i płaca na stanowisku elektromontera. Zastanawiam się nad aplikacją.

Madrala
@Banan

To sie nie zastanawiaj bo podobno za brama czeka 100 takich jak Ty ( tak nam mowia a w praktyce nikt nie czeka za brama chyba ze z obiegowka na wypowiedzeniu )

ELO
@Madrala

Jak nie czeka ? A Ukraińcy to co?

Marne te stawki godzinowe. Ciekawe czy dostanę podwyżkę mając uprawnienia na suwnicę plus widlak i autokare. A jeśli tak, to w jakiej kwocie?

Qwas

Ukrainiec ma wyzsza stawke godzinowa i do tego ma opacone mieszkanie, pracuje mniej, czesto fajka i telefon w reku, jak mu ktos cos powie to mow nie rozumieju i pocalujcie mnie w d......a polak (usunięte przez administratora) zasowa za taki smieszny pieniadz ze nawet jak przypływaja z afryki to sie buntuja ze za malo zasilku im daja....brak slow

""POLEK""

a h.uj mnie obchodzi ile im odciąga pośrednik za mieszkanie Polak też musi mieszkać i płacić za mieszkanie nikt nie mieszka za darmo ale żeby ukrainiec miał stawkę mniejszą niż polak to przesada gdzie są związki już odpowiadam ....Jakie związki....?????

@""POLEK""

Wszystko ok ale chyba chodziło tobie o to że ukrainiec ma większą stawkę od polaka :)

CDN

Dziś podziału stawek cdn...I jak zadowoleni?

Pracownik P6
@CDN

W miarę dobrze... Czyli zadowoleni

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 283, z czego 45 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz