Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Szczury uciekaja z Pesy

@Hydraulik

Oczywiście chodzi o Biały Domek. Prezes i jego skarbnik.

Morgan

To juz koniec panowie

@Hydraulik

Wy to każdego wykończycie. Jaki by nie przyszedł.

Pralnia

Ale agencje zarobiły krocie

Nie martw się. Chłodzić się będziesz zimnym piwkiem.

Hydraulik

Były prezes Pesy ratował już tyle zakładów a na Pesie wyszczerbił sobie żeby. Nie wyrzucili go tylko sam zrezygnował bo nie widział już ratunku. Koła ratunkowe tu nic nie pomogły.

w kazdej firmi produkcyjnej ukraicy zarabiaja duzo wiecej od polaków bo sie szanuja sa zgrani nieboją sie jak polacy

robotnik

Racja choć mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach. Bardziej preferuję działanie we własnym zakresie.

robotnik

To nie prawda, na zjednoczeniu przejechałem się parę razy jak doszło co do czego to szukali kozła ofiarnego. Ale jeżeli masz chęć zjednocz 1000 ludzi zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja działam we własnym zakresie i dobrze na tym wychodzę,przecież nie wezmę za rączkę gościa do kierownika i powiem że Pan X ma dostać podwyżkę bo ze strachu powie że to nie on chce tylko ja chcę dla niego podwyżkę i znowu wyjdę na idiotę. Po za tym wytrzymaj do końca lutego i pesa zostanie tylko historią. Powodzenia.

Wykrywacz

Tu się nie zgodzę ze 90 % bo około 95 %. (usunięte przez administratora)jest wyjątkiem by zjednoczył nas wszystkich jakimiś fajnymi Ukrainkami, nakręcił by nam bajere i doszli bysmy napewno wszyscy do porozumienia.

nic

a Ja pracuję w ochronie nic nie robię w nocy śpię i mam 3 koła

Leszno
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Hydraulik

Nie sikaj do własnej studni. Nie wiesz kiedy będziesz szukał wody do napicia.

@Hydraulik

lepiej brzmi żeby (usunięte przez administratora) do własnego gniazda

Młody

Jak to jest ze nowi pracownicy na start dostają 21brutto gdzie starsi stażem maja mniej

Może ktoś powiedzieć jak wygląda praca jako spawacz kiepsko z doświadczeniem pojęcie mam w domu na własne potrzeby umie pospawać czy taki człowiek ma jakieś szanse się dostać .

M

Musisz mieć uprawnienia oraz spore doświadczenie.

Raczej drugi sort.

Już myślałam że znowu Tomuś coś zmajstrował. A co do Sucharka to wlać mu jakieś (usunięte przez administratora) do baku. Zatrze sobie silnik i skończy się rumakowanie

To

Gdzie się rodzą tacy konfidenci, mam takiego sąsiada też na wszystkich donosi

robotnik

Najlepiej tę wiadomość wyślij na adres e-mail pesa@pesa.pl

@To

W dzisiejszych czasach nazywamy to Obowiązkiem Obywatelskim.

Kk
@robotnik

W dzisiejszych czasach nikt nie jest anonimowy a takie rzucanie nazwiskami na forum bez dowodów może skończyć się w prokuraturze. Takie sytuacje zgłasza się na piśmie w zarządzie a nie na forum. Pozdrawiam

@Kk

Oczywiście właśnie to miałem na myśli. Pozdrawiam.

Katarzyna

W rejonie Hamburga lub Berlina możliwa do podjęcia praca dla doświadczonych elektryków przy uruchamianiu pojazdów szynowych. Wynagrodzenie: 30 € / h, znajomość języka angielskiego Oferta pracy dodana 20.12.2019 na praca-niemcy24.pl Emagine GmbH ; Katarzyna Marek +49 030 209165147.

Biurowy

Z okazji świąt życzę wszystkim wszystkiego najlepszego. Dużo zdrowia i sukcesów zawodowych i osobistych.

Wstyf

Tak tu widzę że od czasu do czasu bogate ukraince się niby wypisują bo co jeden ledwo co gada a co do Piero pisze ale bogaci są zarabiają ale na swoje ukraińskie warunki Sramy nadal przez drąg????

robotnik

Z okazji nadchodzących świąt życzę wszystkim zdrowych wesołych świąt, spełnienia wszystkich marzeń oraz szczęśliwego nowego roku.

Byly pracownik

Slyszalem ze pavarotii daleko zaszedl.

Bobs
@Byly pracownik

W Pesa, czy w innej firmie? Daaawno już go nie widziałem

Fryzjer

W pesie wszystko jest odwrotnie! Pracownikowi zabierają a dostaje zarząd! Odwrotność Janosika !

PML
@Fryzjer

U nas premia do 500 złoty (usunięte przez administratora)

@Fryzjer

Nie ma się co denerwować jeszcze dwa miesiące. Pozdrawiam

???
@PML

To dużo? W zakładzie gdzie odeszło kilku ludzi z pml, znajdującym się w Bydgoszczy w tym miesiącu 2200 premii.

Nok
@???

To się ciesz i nie interesuj byłą firmą.

On

Zdrowych Spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!!

ukr

poloki szanujcie się bo zaniżacie zarobki nam

ukr

Od stycznia bedziecie zarabiac minimum ustawowe biedaki

Ex-pracownik

Mam pytanie, czy łysy z Torunia dalej robi w zakupach? I kto tam teraz rządzi?

Wstyf

Główny Urząd Statystyczny opublikował w środę najnowsze wyliczenia dotyczące zarobków w firmach zatrudniających więcej niż 9 pracowników. Przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw wyniosło w listopadzie dokładnie 5229,44 zł brutto.Niby wzrost o 5.3% o tyle wzrosło wynagrodzenie Ale (usunięte przez administratora) Tylko nie Pesa wszystko idzie do góry ale w tym zakładzie wynagrodzenie idzie w Dół Trzeba naprawde się ogarnąć i szukać innej pracy wiele lat przepracowanych a władza i tak ma nas wszystkich w (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 45 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz