Opinie o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding w Bydgoszcz

Łał

Dali dali...premię świąreczną brawo,,teraz poważnie-czy podstawowa premia jest obcięta? Czy będąc na urlopie zabiera mi się część premii? Łał.Czyli co oddali małą część tego co zabierają

Wstyd

Premia świąteczna Śmiech na sali Jeszcze podatek od tego wzięli To się nazywa dobry pracodawca Dba o pracownika żeby na przerwie świątecznej za bardzo nie przytył Wstyd Wstyd

Z-1 Z-2=P2

Zmarł nasz kolega wczoraj był pochówek przykro że z obecnego kierownictwa działu nie było przedstawiciela byli kierownicy z poprzednich kadencji,koledzy .......i to świadczy kim jest człowiek powtórzę CZŁOWIEK

Jeleń
@Z-1 Z-2=P2

Jeżeli tacy ludzie kierują firmą to się nie dziwie że jest zła sytuacja,szok,zero szacunku dla człowieka jest coś takiego jak KARMA

Mak

Witam, czy ktoś wie kiedy świadczenie świąteczne?. Dziękuję za informację. Pozdrawiam.

Fryzjer
@Mak

Jakie świadczenie świąteczne??? To jest ostatnia część zaległych pieniędzy za wczasy z przed lat ! Kity wam wciskają a Wy łykacie wszystko gorzej jak dzieci !!! Ta firma sama od siebie nigdy jeszcze nic nie dała!!!

Adam12
@Mak

Do 20 grudnia mają przelać

Henas

Podobno w piątek ma być wspólna wigilia na p3, stoły zastawione po brzegi :)

to my ............

No i co Tomuś?Już wiemy, że Tomuś to Tomek B. Chcesz jeszcze nam coś przezkazać?

Zwalniam sie

Tragedia 1970 zl co to ma być!!!!!!! Obudzcie sie tam u góry egoisci

Pitu
@Zwalniam sie

Ja też. To co się dzieje w tej firmie to jakaś żenada. Jestem ciekawy czy jak by dać takiemu zarządowi niecałe 2 tys zł jeszcze teraz w okresie świątecznym czy wyżyłby z tych pieniędzy. Czy spojżałby swemu dziecku w oczy i powiedział - niestety ale w te święta nie będzie prezentów bo nie stać nas na to. Jakim trzeba być Sku......żeby tak traktować pracownika - pracownika dzięki któremu żyje sobie w przepychu i dostatku i wozi się bryką za grubą kasę. A ty robolu za 2 tys. Popłać rachunki i kredyty i wypraw sobie święta - tylko ja się pytam z czego.

Brawo kolego!!!!!!

@Pitu

Pitu. Chyba czas na zmiany!!!???

Ale
@Zwalniam sie

Okradli cię czy co? Czy otrzymałeś takie wynagrodzenie jak masz w umowie o pracę? bo nie rozumiem dlaczego płaczesz.

@robotnik

Jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to się zamknij.

Brzmi groźnie. Pozdrawiam

Jan bon
@Pitu

Pamiętajmy że karma to su.. dodanie każdego

Maciej
@Pitu

To ja znam firmę Paulina Chełkowska uprawa grzybów z Kobylnik koło Grodziska Wielkopolskiego co płaci ponad dyszke na godzinę netto i to bez premii , a tylko zacznij w nich jako pracownik(usunięte przez administratora)

Hetman
@Pitu

Jedyna droga to zwolnić się i tyle ja tak zrobiłem z Z - 4 mniej spawaczy tym bardziej gdy człowiek ma świadomość to co robił było ok, a kierownik ma cię za (usunięte przez administratora)to tylko zostaje pożegnać i życzyć tylko jednego.......... Koniec filmu.

Ziemniak
@Zwalniam sie

Jak podpisałeś (usunięte przez administratora) a nie umowę, to teraz masz. U mnie spokojne 3800 :) P. S. Jakbyś nauczył się dobrze gospodarować pieniędzmi, to byś w listopadzie miał odłożone na święta.

Biurowy

Widzę tyłek ściska i ukraińcom i naszym ze są przystojniaki którzy wszystkie Towary ściągają do siebie. Jak potrafią bajerować a nie kręcić się dziewczyną kolo tyłka bez żadnych skutków to (usunięte przez administratora) potem boli tych kręcących się bez efektów. Panowie do dzieła róbcie to co robicie a jak kasa przy tym wpada to chyba jeszcze lepiej a tak okazjonalnie proszę rzetelnie wykonywać swoje obowiązki bo w styczniu chce dostać więcej niż marne 5 z przodu. Pamiętajcie nie opuszczamy stanowiska pracy gdzie by nie było bo tego nikt nie wie.

Rt
@Biurowy

Ty biurowy z dziada pradziada tutaj powinieneś napisać dziewczynom. No ale jaka firma tacy biurowi

Prosty Matematyk

1,5 MLD ZADŁUŻENIA. Daje to mniej więcej 500 tys na pracownika. Myślę, że znacznie mniejsze straty byłyby gdybyście wyłączyli ogrzewanie, zgasili światło i pobierali wypłaty pozostając w domach.

Fryzjer

Niech Orlen dobrze się zastanowi bo jak zarząd Pesy dorwie się do ich pieniędzy to będzie drugi bankrut w Polsce !!! A główna pani kadrowa zrobi że pracownicy Orlenu będą zarabiać najniższą krajową !!!

gabor

Jakich czasów sie doczekałem pracujac w tej firmie? Ukrainiec ma imunitet i smieje sie z Polaka ,ze pracuje tylko 8 godzin a on 10 ,pracownik nie jest doceniany jako fachowiec a jest tylko numerkiem w tym kole.Koleżeńskie ukłądy z firmami zewnetrzymi pora zakończyc.Czas na zmiany Kontrole bez zapowiedzi czas zaczać/

Polaczek

tak i bardzo dobrze wy Ukraińcu weźcie się za robotę i to więcej i dłużej a my będziemy robic to co robimy najlepiej od 2 lat. zajmiemy się waszymi kobietami i będziemy miło spędzać z nimi czas. pozdrawiam wszystkich firmowych żigolaków z P3 i P2. mogły by już przyjść jakieś nowe bo te już maja duże przebiegi.

Ukrainiec

Lepiej się pozwalniajcie jak takie rzeczy się dzieja u was w firmie(usunięte przez administratora)czas wiec po co w niej jestescie... my będziemy pracować za mniej i dłużej oraz znacznie więcej wiec nie martwcie się.

Riposta

Napisałem o tablicach a raczej monitorach informujące o wypadkach. Te monitory rozwiesilo BHP na każdym wydziale. Informacje są kłamliwe i nieczytelne. Wydane pieniądze w błoto. Już raz pisałem o tym .ale ktoś wykasował.

saper

"Quo vadis" Pesa?

Tradycja swiateczna

Wyplata tradycyjnie jak na święta. Plaskacz w morde.

Podatek

W PESIE na dzień dzisiejszy młody pracownik zarabia więcej od starszego wiekiem i stażem kolegi . Dziwić się że stara kadra ucieka!!!

@Podatek

Już myślałam, że znowu finansowi narozrabiali

On
@ja

Finansowi musieli nieźle Ci na odcisk nadepnąć...

@On

Chłopy finansowe uwielbiają hobbistycznie załazić babom za skórę.

Nie nie nie to wina tych od finansów. Powinni zakazać tego zawodu.

robotnik

No więc sam sobie odpowiedziałeś na twierdzenie. Teraz wiesz co zrobić. Pozdrawiam.

@robotnik

A Ty przestań już szczuć na tym portalu. Twoje wypowiedzi są typowo głupkowate i niczego nie wnoszą, więc daruj sobie!

@Bobs

To co według Ciebie powinien zrobić taki człowiek który ma mniejszą stawkę niż nowo przyjęty?

Och

Po co kłamiesz?

@Podatek

Pesa musi odejść do lamusa

Bob
@robotnik

Patrzec na nowo przyjetego jak kreci sie z robotą i obniza czas realizacji planu i śmiac sie z gupkowatej polityki firmy ze takie cos wprowadzili do systemu nowo przyjetych i bylych pracownikach(powracajacych pracownikach)ze nie potrafi firma zrozumiec ze na nowym i starym pracowniku traca czas na wykonanej pracy przez takie ruchy w bialym domku.i gdzie tu logika by na czas wykonac projekt z pojazdami?Pewnie u dyrektora produkcji i pani kierownik kadr.....brawo!

Bob
@Bob

Staro nowym pracowniku dokladnie chodzi

P..
@Bob

Tak kolega ma racje!!nie moze byc tak ze nowy i nowo stary maja wiecej od tego co wciaz jest w firmie i wspomagal ja w trudnych chwilach dla firmy a taki co mial ja w 4 literach zaraz sie zwolnil bo byly mniejsze wyplaty a po jakims czasie jak firma sie odbila od dna to wracsja i maja lepiej w stawkach co taki pracownik co ja staral sie zrozumiec ze ciezkie czasy i die nie zwolnil!Wiec panie dyrektorze produkcji i pani kierownik kadr ruszcie swoja modra glowką i spojrzcie obiektywnie na to gdzie tu sprawiedliwosc????!!!!!

@P..

Kolego nie pisz tak. Tym samym dyrektor produkcji i Pani kierownik kadr dowiedziała się że będziesz pracował za każde pieniądze nawet te najmniejsze bo firma Cie poinformuje że jest teraz w trudnych chwilach ,nie może odbić się od dna i nie wie kiedy wyjdzie na prostą. Z uśmiechem na twarzy poinformują Cię żebyś pracował dalej i miał nadzieję. Po za tym przeczytaj mój wpis z 06.11.2019 21:46 do Pana @zP3. To jest mój sposób na dobrą stawkę.Jak na razie się sprawdza. Pozdrawiam

Co to za odzywki? Bo zaraz będziesz płakał, że kobieta cię bije.

robotnik

Dzięki za uznanie to znaczy że je czytasz . Więc się nie marnuję. Pozdrawiam.

@robotnik

Tak się składa, że niestety i po prostu natrafiam na te twoje... czytając komentarze innych. Tak więc jednak- marnujesz się tu chłopie:D

Ale mimo to czytasz. Pozdrawiam

Pracownikkkkk

Co za wypłata jakis żart na same święta. A prezes i kierownicy pewnie roczne premie po kilkanaście tysięcy dostaną za nic.

Manny
@Pracownikkkkk

Spokojnie my też dostaniemy na świata 100zl netto ????????????????

Dyzio
@Pracownikkkkk

Kilkanascie tys prezes? Osmieszyles sie.....tam premie idą w dziesiatki tys blizej 100+. Kilka tys to on ma dla zony na waciki

Bobs

Potwierdzam, zresztą cały ten dział BHP to jedna wielka kpina. Na szkoleniach wmawiają Ci "zgłaszaj nieprawidłowości, zgłaszaj..." A jak już coś zgłosisz, to możesz spodziewać się, że długo nie popracujesz... W końcu niewygodnych pracowników lepiej się pozbyć.

@Bobs

A dziwisz się jak kobieta rządzi BHP. Musi wyeliminować najsłabsze męskie jednostki. Takie prawo natury.

@ja

Prawo natury jest takie... i wzywa ciebie... żebyś zajęła się zlewozmywakiem ;)

@Bobs

Pamiętaj mamy równouprawnienie, a zmywanie jest dobre na na męski płacz. Także do boju

Obserwator

Obsetwator ,zamiast serca kalkulator

Zostaw merytoryczną opinię o Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Zobacz opinie na temat firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 327.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 284, z czego 45 to opinie pozytywne, 105 to opinie negatywne, a 134 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding?

Kandydaci do pracy w Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. Holding
3.9/5 Na podstawie 4804 ocen.
  • Zygmunta Augusta 11
    85-082 Bydgoszcz