BUMAR-KOSZALIN S.A.

Koszalin

Opinie o BUMAR-KOSZALIN S.A.

Weronika

Pracujesz w BUMAR-KOSZALIN S.A.? Chętnie dowiemy się od Ciebie więcej na temat panujących warunków w firmie. Jakie masz doświadczenia z BUMAR-KOSZALIN S.A.? Jakie największe plusy dostrzegasz w pracy w tym miejscu?

Nicka

No to dobrze, że otrzymała taki certyfikat, skoro jak mówisz potwierdza wiarygodność firmy to pozostaje tylko się cieszyć, to najlepsza reklama dla nich

pracownicy

Firma "Bumar - Koszalin" otrzymała certyfikat ISO 9001:2008, który potwierdza skuteczne wdrożenie systemu zarządzania jakością oraz świadczy, że przedsiębiorstwo jest wiarygodnym kontrahentem, gwarantującym Klientom powtarzalną, wysoką jakość wyrobów i usług. Bumar wdrożył także system jakości AQAP 2110:2009 dotyczący zapewnienia jakości w projektowaniu, pracach rozwojowych oraz produkcji zgodnie z wymogami standaryzacyjnymi NATO oraz Systemem Zarządzania Środowiskiem ISO 14001:2005.

arcus

Bumar-Koszalin jest producentem podestów ruchomych. Jego historia sięga 1945 r. Początkowo firma świadczyła usługi remontowe, następnie rozwinęła produkcję specjalistycznych nadwozi samochodowych: cystern, podnośników, żurawi, mieszalników do betonu i innych. Podesty ruchome i strażackie są głównymi grupami produktów fabryki od 30 lat. W 2012 r. fabryka Bumar-Koszalin, która była dotychczas spółką Skarbu Państwa, została kupiona przez firmę Wawrzaszek ISS. Tym samym stała się częścią specjalizującej się w sprzęcie ratowniczo-pożarniczym Grupy WISS. Podesty ruchome Podesty ruchome, czyli podnośniki montażowe do prac na wysokości, to dominujący produkt fabryki Bumar-Koszalin. Zdecydowaną przewagę mają tu podnośniki przegubowe montowane na ciężarówkach (Man, Iveco, Mercedes-Benz, Renault) i samochodach dostawczych (Ford Transit, Volkswagen Crafter, Mercedes Sprinter, Land Rover Defender). Według wysokości podnoszenia dzielą się one na 3 grupy: 10-15 m (3 modele), 16-21 m (8 modeli) i 22-40 m (2 modele). Na MachineryZone można znaleźć podnośniki koszowe na ciężarówkach firmy Bumar. Bumar-Koszalin oferuje także jeden model podnośnika samojezdnego na wózku akumulatorowym o wysokości roboczej do 12 m. odnośniki pożarnicze Podnośniki pożarnicze to podesty montowane na samochodach strażackich, używane w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Są one wyposażone m. in. w drabiny, kosze ratownicze, i urządzenia łącznościowe Obecnie Bumar-Koszalin ma w ofercie 6 modeli montowanych na samochodach Mercedes-Benz, Man, Renault, Volvo i MAZ. Inne podnośniki Specjalnym modelem maszyn Bumar-Koszalin jest podnośnik lotniskowy. Służy on do prac przy obsłudze samolotów. Jest to podest ruchomy zabudowany na samochodzie dostawczym. Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka.

były pracownik

Dają na początek umowę o pracę, negocjowane warunki zatrudnienia i pakiet socjalny. Polecam!!!

opinia

Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym

Figa

Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka. Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka. Firma współpracuje z Politechniką Koszalińską, to tu studenci odbywają praktyki, wielu po studiach podejmuje pracę w Bumarze. Na firmowych urodzinach urządzonych w koszalińskim minibrowarze Kowal, wspólnie bawiło się ponad 300 osób - obecni pracownicy, emeryci, byli dyrektorzy, którzy przyjechali do Koszalina z daleka.

Fluk

Dużo dobrych rzeczy można napisać o bumarze i szkoda, ze są ludzie, którzy wypisuja na tem temat bzdury bez pokrycia. Zaśmiecają tylko to forum.

Edi

Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy. Super, że ostatecznie można liczyć u nich na zatrudnienie w ramach umowy o pracę @megro. Dobra stabilizacja pracy.

Darek

Jak sie komus nie podoba to sie moze zwolnic ale nich nie wypisuje bzdur! Takie jest moje zdanie.

tołdi

Fabryka Maszyn Bumar Koszalin S.A. jest największym w Polsce producentem podnośników koszowych do zastosowań pożarniczych oraz cywilnych z ponad 60-letnim doświadczeniem. W 2012 firma stała się członkiem Grupy WISS w której produkcja realizowana jest w zakładach na terenie Polski i Europy o łącznej powierzchni 60.000 m2, gdzie zatrudnia się ponad 800 pracowników.

tołdi

Zakład jest porządnym zakładek, który szanuje swoją tradycje i pracowników. Pojawiaja sie tu poprostu głupie i nieprawdziw opinie!!! Szkoda czasu na czytanie tych bzdur!!! Jezeli ktos ma cos takiego pisac to niech lepiej nic nie pisze!!! bzdury!!! Bzdury!!! Bzdury!!!

Edi

Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podestów ruchomych montowanych na różnego rodzaju podwoziach samochodowych oraz na przyczepkach. Nie piszcie tu bzdur!!! Od 30 lat Fabryka specjalizuje się w produkcji podestów ruchomych montowanych na różnego rodzaju podwoziach samochodowych oraz na przyczepkach. Nie piszcie tu bzdur!!!

ccx

Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym - POPIeRAM !!!!! Jak dla mnie to naprawdę extra miejsce na rozpoczęcie pracy po szkole.. Przede wszystkim zdanie to spowodowali u mnie ludzie tu pracujący . Pomagają i uczą , nie robiąc przy tym wrażenia robienia łaski. Wiem , że w Bumarze jest oczywiście wiele spraw na które można narzekać , ale to trochę szukanie dziury w całym - POPIeRAM !!!!!

halo

Głupoty gadasz chłopie! Sam nie wiesz co piszesz! Szkoda ci czy co?! Daj sobie spokóJ!!

gfg

ccx

Szkoda, że są tacy skwaszeni malkontenci, którzy potrafią tylko wypisywać takie głupoty na temat starej i porządnej firmy z tradycjami. Wstydziłbyś się. Ja też tam pracowałem długo i wiem, że żadna z tych rzeczy o któ©ej piszesz nie miałą tam miejsca. Po prostu piszesz głupoty bo masz jakieś osobiste problemy. Produkty BUMARU to solidne i renomowane podnośniki, które są znane w Polsce i na całym świecie. Następnym razem dobrze się zastanów, bo szkoda czytać takie bzdury jak Twoje!!! -- POPIERAM!!!!!!

pklll

Nie pisac bzdur!!! To jest konstruktywne forum!!! JKak sie komus nie podoba to nie musi nic poisac!!!

gui

kolo

moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!! moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!! moim zdaniem w tej fabryce maszyn całkiem nieźle się pracuje, oczywiście potrzebni są zawodowcy, jednak praca w biurze też jest możliwa i całkiem opłacalna - POPIERAM!!!!

fuck bumar!!!!

bumar to fikcja ktora ledwo sie juz trzyma na nogach - brak dyscypliny, brak technologi, stare zakute łby; a dlaczego nie chca zamontowac kart magnetycznych do sprawdzania obecnosci? bo maja podwojne listy obecnosci i oszukuja ludzi jak sie da za co odpowiedzialna jest pani kadrowa-gorszego,brzydszego i wredniejszego babsztyla nie znajdziecie a do tego lysy grubas brygadzista elektrykow ktory sam jest budowlancem po zawodowce i chleje wode na hali i nikt mu za to nic nie robi ale i tak jest lepszy pan ze zlamana reka ktory pracowal na hali przy wszystkich ktos go podobno nagral na talefon PIP sie ucieszy jak to zobaczy panie dyrektorze lapoweczki znow pojda w ruch ale bumar juz zdycha i tak dlatego wszyscy z niego ciagna jako moga [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bumar syf i tyle niech zdycha!!!!!!!!!!!1

gb
@fuck bumar!!!! 28.07.2016 10:32

Szkoda, że są tacy skwaszeni malkontenci, którzy potrafią tylko wypisywać takie głupoty na temat starej i porządnej firmy z tradycjami. Wstydziłbyś się. Ja też tam pracowałem długo i wiem, że żadna z tych rzeczy o któ©ej piszesz nie miałą tam miejsca. Po prostu piszesz głupoty bo masz jakieś osobiste problemy. Produkty BUMARU to solidne i renomowane podnośniki, które są znane w Polsce i na całym świecie. Następnym razem dobrze się zastanów, bo szkoda czytać takie bzdury jak Twoje!!!

halo
@gb 30.07.2016 10:57

nick karter

tak tak jasne jest za granica a dla czego tam jest hehehehehehehe bo sprzedali Czechom złomy nie pojazdy specjalistyczne UDT to oczy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miało jak sprawdzali prototyp w sumie to każdy jest inny wiec tam same prototypy a spec grupa siedzi tam nabijają diety po 41 euro i robią wszystko żeby delegacje przeciągać w nieskończoność ciekawe dla czego ciągle siedzą tam te same osoby czyżby byli w zmowie Bumar do konca roku bedzie tylko wspomnieniem niech tylko skończy się karencja i będzie kolejna sprzedaż firmy cwane lisy bielskobiałe

bumar

Zając!!!! to taki kozaczek, cwaniaczek dużo mówi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi. Szkoda mi jego kobiety , pożytku z niego nie ma wieczorem żadnego. A i z taką kuzką to za długo nie podoła . Łazi tylko po firmie, ogląda szpera jak kapuś.To tu popyta a to tam kogoś wypyta taki konfident .Jeden strzał i leży judoka nasz jeden rudy.

gitro

tez robi zajac pala jedna nic nie robi na lakierni gupa pali ze go trzymaja darmozjada wysuguje sie wszystkimi i tak ma wpierdol szykuja sie na niego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeden powinien robic paly z polykiem smiec

bonzo

heheeh maja zwale z boczka w bumarze co robi na lakierni grubas jeden fachowca rznie a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umnie pala jedna a malowac to wogule nie umnie do piaskownicy z nim

hawaj

ale lakiernia ma mistrza zna sie na ukladaniu palet tylko pozdro dla hali 2

qwerty

Jest tu ktoś?

Bumarowiec

Komentarze są, ale pod hasłem BUMAR KOSZALIN (POLSKI HOLDING OBRONNY). Ta strona jest nowa, także mamy dwie strony BUMARU. Można szaleć!!!!!!!!!

lucy

Widze ze wszystkie poprzednie komentarze nt. firmy zostały wycięte :) i zamiast tego mamy nowy watek :) To do dziela :) Jak tam nowy dyrektor z WISS dziala ?

Zostaw opinię o BUMAR-KOSZALIN S.A. - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUMAR-KOSZALIN S.A.