Opinie o Hoven sp. zo.o. w Modlnica

Jesteśmy dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu techniki solarnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hoven sp. zo.o. w Modlnica

Ekspert Hoven

Włodek - 2012-12-06 14:26:13 Ja się już nie będę rozpisywał bo chyb wszystko zostało powiedziane. Proponuję tylko w wyszukiwarkę wpisać: HOVEN DZIENNIK ŁÓDZKIWłodek, wewnętrzne standardy Hoven bezwzględnie zobowiązują naszych pracowników i partnerów do pełnego i rzetelnego informowania o wszystkich opłatach i warunkach, na jakich zawierane są umowy. Wspomniane opłaty i warunki są również dokładnie opisane w dokumentach przedkładanych naszym przyszłym Klientom do podpisania. Ufamy, że między innymi sumienne informowanie o warunkach sprzedaży, finansowania i udzielania kredytów przekłada się na zwiększające się zaufanie do naszej firmy, mające swój wyraz w dynamicznie rosnącej liczbie Klientów i tysiącach kolektorów Hoven zainstalowanych w całym kraju.

Ekspert Hoven

Alicja - 2012-10-05 13:43:34 Czy ktoś może był na szkoleniu w Hoven ciekawa jestem czego oni uczą i czy warto wydać 300 zł żeby się nauczyć sprzedawać kolektory czy może to tylko taka ściema:)?? pozdrawiam Alicja, dziękujemy za pytanie. Szkolenia dla pracowników Hoven przyjętych na stanowisko Doradcy techniczno-handlowego są całkowicie bezpłatne. Opłata za szkolenie ma miejsce jedynie w przypadku zewnętrznych partnerów (Autoryzowany Doradca Hoven), jest niska i oddajemy ją już po trzecim sprzedanym zestawie solarnym. Dzięki szkoleniu każdy pracownik i partner Hoven zyskuje większą wiedzę w temacie kolektorów słonecznych, ich właściwości oraz korzyści wynikających z ich zakupu. Wiedza ta w konsekwencji pozwala osiągać efektywniejsze wyniki sprzedażowe.

Ekspert Hoven

Greg - 2011-12-29 22:07:46 jakieś konkrety w sprawie pracy Doradcy-Handlowca? rząd wielkości zarobków, samochód? muszę zmienić pracę bo się przeprowadzam, warto aplikować?Greg, dziękujemy za pytanie. Oczywiście warto aplikować do pracy w Hoven. Przede wszystkim jest to kariera z perspektywami: branża rozwiązań energii odnawialnej (takich jak kolektory słoneczne) konsekwentnie rozwija się, co związane jest zarówno z coraz droższą energią z tradycyjnych źródeł, jak i z wymaganiami Unii Europejskiej. Dla pracowników zatrudnionych jako Doradcy techniczno-handlowi przygotowaliśmy darmowe szkolenia, nagrody dla najlepszych pracowników oraz inne dodatki do płacy. Co jednak najważniejsze to zarobki - ze względu na państwowe dopłaty do kolektorów ich sprzedaż ciągle rośnie, co ma bezpośredni wpływ na liczbę podpisywanych przez naszych pracowników umów i ich wynagrodzenie.

Ekspert Hoven

Szanowni Państwo. Bardzo miło nam powitać Państwa na forum GoWork. Jako, że jesteśmy otwarci na dialog z kandydatami ubiegającymi się o pracę w naszej firmie, chcemy brać aktywny udział w dyskusji na nasz temat, na bieżąco odpowiadać na Państwa pytania i rozwiewać ewentualne wątpliwości. W ciągu kilku ostatnich lat w Internecie pojawiały się o firmie Hoven informacje zarówno pozytywne, jak i negatywne. Pragniemy jednak zwrócić uwagę, że duża część niepochlebnych wypowiedzi pochodzi sprzed kilku lat, kiedy firma stawiała pierwsze kroki, również jako pracodawca. Komentarze te najczęściej nie mają związku z rzeczywistością, jednak pojawiały się i takie, które celnie wytykały błędy organizacji. Dzięki nim mogliśmy zmieniać się na lepsze, udoskonalać nasze działania rekrutacyjne oraz politykę kadrową. Zapraszamy do rzetelnej dyskusji!

Pracujący za "nędzne" 6 000 w Hoven

Najlepiej jakby wypowiedział się ktoś kto zarabia 6000 i więcej, a chyba są tacy ;)

Byłem dziś na rozmowie jako Doradca Tech-Handlowy. Generalnie rozmowa przebiegła dość profesjonalnie Pan kierownik zadawał mi pytania związane z moim CV. A później przeszedł do pytań sprzedażowych. Mówił również że jest samochód, w samochodzie jest gps co do paliwa to jest miesięczny ryczałt na własne potrzeby. Co do spotkań z klientami to 60% spotkań oni umawiają a 40% umawia doradca czyli jeździ po domach. Praca jest po południami. Wynagrodzenie składa się na część podstawową + prowizje + premie, ja zaproponwałem Panu kierowniki 3400 netto ;). Miasto Kraków

Włodek

Włodek

Pieczywko

nie ma co się sugerować niektórymi opiniami, bo nie wiadomo jak na prawdę wyglądała współpraca Hoven - pracownik. trzeba spróbować i samemu wyrobić sobie zdanie zamiast pisać historie pt. nie mogłem znaleźć wejścia do firmy i dlatego jest uważam, że jest gupia, nie ma co z nimi gadać i w ogóle wszyscy są gupi. Co to w ogóle jest za komentarz? jestem w trakcie procesu rekrutacji i jak na razie nie mam zastrzeżeń. Wszyscy są rzeczowi, niczego nie ukrywają, rozmawiamy o konkretach. pozdrawiam

Kamis

Taki przełącznik to Jazda firmowa?prywatna i słuzy do rozliczenia KM w Systemach GPS pracuje w takiej branzy i wiem że sie swietnie sprawdza

Interesuje mnie co myślicie o umówię Autoryzowanego Partnera. w firmie Hoven Bo się zajarałem tym. Proszę o opinie [usunięte przez moderatora]

Mikro**

Witam jeśli ktoś z pracowników hoven to czyta bardzo proszę o kontakt (usunięte przez administratora) mam zacząc tam szkolenie od następnego tygodnia i nie wiem tak naprawdę czy warto z góry dziekuje:) Pozdrawiam

karcio

W dniu dzisiejszym byłem na \\\\\\\"rozmowie kwalifikacyjnej\\\\\\\" w tej firmie. Stanowisko \\\\\\\"doradca tech - hand\\\\\\\". Specjalnie oznaczyłem niektóre cześci tekstu cudzysłowem ale to w dalszym tekście :) Ogólnie po przeczytaniu opinii które wypisali moi poprzednicy doszedłem do wniosku że nie poddam się opinii ogółu i sam sprawdzę o co naprawdę w tym wszystkim chodzi. ( w końcu to nic nie kosztuje) No więc pędzę sobie z rana na spotkano (godzina 9 ) adres wklepałem w GPS i fruuu. Zajeżdżam pod budynek przy głównej ulicy (miejsc parkingowych brak no bo jak że by ) Krzysiu z nawigacji mówi mi że TU, ja się rozglądam i nic nie widzę ale....podchodzę pod odpowiedni nr a tu w sutenerze reklama HOVEN. Schodzę na dół \\\\\\\"sala\\\\\\\" dwóch Panów przy laptopach, więc pytam się grzecznie czy to tu no co słyszę że jak najbardziej. Myślę sobie \\\\\\\"bądź twardy i nie daj się efektowi halo\\\\\\\". No to graba z jednym gościem i przechodzimy do konkretów. Zaczyna się wykład z jego strony. Ja mu w oczy a on wszędzie krąży ślepkiami :) o firmie powiedział 3 zdania bo stwierdził że nie ma sensu się wysilać skoro czytałem czym się zajmują. No to przejdziemy do formy zatrudnienia - własna działalność.... BUM (co prawda mam własną działalność ale w ogłoszeniu aplikowałem na umowę o pracę), słuc (usunięte przez administratora) dalej - prowizja od sprzedaży, szybkie ładne wyliczenia ile to jestem w stanie zarobić itp itd... on swoje liczył ja swoje - przy 14k jakie musi wydać klient ja nie dostałbym nawet 10% wartości i to brutto!!!! oferują śmieszne 900 zł. Pytam się o narzędzia do pracy - odpowiedz ze oni sobie zdają sprawę że czasami trzeba podjechać do klienta własnym samochodem ale koszty są wliczone w prowizję. Tego było za dużo wiec patrzę pacjętowi w jego oczka i mówię że to jest akwizycja - on się zapowietrza i że wcale nie bo ja będę doradcom tech - hand jak przejdę szkolenie które oni zorganizują a ja za nie zapłacę...... no normalnie ręce opadają. Podziękowałem i wyszedłem ....

Napoleon

Co do sensowności udziału w szkoleniu- z pewnością dowiecie się jak sprzedawać kolektory, poznacie zasady jakim podporządkowane jest spotkanie sprzedażowe. Jeśli szukacie pracy pełnej wyzwań (choć największym z nich jest wypłata) to praca idealna dla was.

Alicja

Czy ktoś może był na szkoleniu w Hoven ciekawa jestem czego oni uczą i czy warto wydać (usunięte przez administratora)zł żeby się nauczyć sprzedawać kolektory czy może to tylko taka ściema:)?? pozdrawiam

Adrian

Jeżeli ktoś wie na temat Firmy Hoven i ich wspaniałych szkoleń które są płatne. To co ta firma oferuje, że trzeba płacić żeby móc na nich później pracować ? .Zastanawiam się nad wykupieniem takiego szkolenia czy w ogóle warto co można się nauczyć bo sami organizatorzy zbyt wiele nic chcą powiedzieć albo nie wiedzą. Proszę napiszcie jak ktoś był na takim szkolenie czego ta wspaniałą firma uczy i czy warto. Bo trochę mi to pachnie akwizycją albo ubezpieczeniami :)))

jj

Win-Dy Kacya - 2012-09-21 09:46:57 Powiedzcie mi jedną rzecz, bo nie załapałam. Czy to prawda że każdy klient z kim podpiszę umowę będzie później windykowany jeśli nie będzie mógł zrealizować umowy? Martwi mnie to ponieważ wielu moich klientów nie miało zdolności kredytowej a ostatnio jeden został zwindykowany.spytaj swojego przełożonego, a nie na forum pytasz, skąd ktoś spoza firmy ma to wiedzieć?

Win-Dy Kacya

Se best JAN \"Bi\" Let\'s Ki

Mega ludzie, mega firma, mega warunki, mega mega furki, mega regionalny, mega koledzy, mega zabawa, mega... ale pamiętajcie- ja za was nie będę decydował. Sebastian jest naprawdę niezły kozak, prawdziwy kolega i jest mega pomocny. Potrafi motywować i wszyscy go mega lubią w firmie. Jest fantastycznie, (usunięte przez administratora)Kolektory są mega i oferta jest też mega. I jeszcze raz to powiem... cieszę się że pracuję w tej mega firmie bo to jest naprawdę mega!!! Zarobki są mega wypasione, nigdy nie zarabiałem takiej mega kasy. Szok. S.B. mega pozdro dla Ciebie i Twoich mega pomysłów!!!

ciekawy

Może ktoś jeszcze się wypowie na temat Hoven? Ostatnio dość często widuję ich nowe Corsy na trasie wiec chyba mają sporo pracy. A może kolega z Rzeszowa podrzucić linki gdzie jeszcze piszą o nich negatywnie? Ja nie wiem dlaczego sądzę że to dość uczciwa firma. Dość uczciwa gdyż zawsze można doszukać się upiększeń przez prowadzących szkolenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoven sp. zo.o. - Modlnica

• Jak się pracuje w Hoven sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoven sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoven sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoven sp. zo.o.?

Kandydaci do pracy w Hoven sp. zo.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoven sp. zo.o.
2.7/5 Na podstawie 502 ocen.

Hoven sp. zo.o.