Grupa Skalski

Opinie o Grupa Skalski

Radek

Jest jakaś przyczyna, że dawno nikt nie zaglądał na forum? Warto szukać pracy, czy rekrutują w ogóle?

WINDYKACJA

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 577 168 803

@WINDYKACJA 10.10.2018 14:20

Każdy użytkownik forum przed dodaniem komentarza ma obowiązek zapoznać się z regulaminem forum GoWork.pl. Zasady regulaminu forum obowiązują wszystkich bez wyjątku. Reklamowanie swoich usług komercyjnych w wątku danej firmy nie jest dozwolone.

Joanna

@Forward 12 pracujesz jeszcze w Grupa Skalski? Znalazłam na stronie oferty pracy http://www.skalski.com.pl/pl/work, aczkolwiek nie wiem czy są one nadal aktualne - zostały umieszczone już sześć miesięcy temu. Czy ktoś coś wie na ten temat? Ktoś z Was podzieli się opinią jaka jest atmosfera w pracy? Chodzi konkretnie o Kraków. Zachęcam Was do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na wątku. Wasza opinia będzie na pewno bardzo cenna dla innych użytkowników!

Forward12

Kaśka ma rację kto chce pracować ten pracuje . Dopoki łódź płynie to wszyscy są na pokładzie a jak są trudności to trzeba uciekać. Wszyscy wiedzą kto pierwszy ucieka z tonącego statku i nie obrażajac nikogo tak się niektórzy zachowali. Pozdrawiam.

jabadabaduuu

wiem kto siedzi pod tym nickiem "kaska"- samoś bohater taki pierdoły pisać...no chyba, że podpiszesz się że się bosko u tego kolesia "pracuje".....

anonymous
@jabadabaduuu 20.07.2017 23:25

Ja mam na imie Kaska nie pisze pod zadnym nickiem i tak bardzo duzo ten czlowiek mi pomogl chociaz wcale nie musial, i pracowalam nie w firmie Pana Piotra ale zarzadzal firma w ktorej pracowalam, i podtrzymuje wszystko co napisalam, bardzo milo wspominam prace i wspolpace z Panem Piotrem i nie raz zostalam upomniana za zle zalatwienie sprawy, ani sie obrazialam ani nie mialam pretensji poprawialm bledy przeprosilam i wzielam sie do pracy pozdrawiam

Daniel

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma już chętnych do pisania?

Magik

Widzę, że jest ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. - Czy ktoś wie jakiego wynagrodzenia można się spodziewać? - Jaki samochód służbowy (czy można korzystać prywatnie)? - Ile spotkań dziennie? - Jaka atmosfera w firmie? - Jaka forma zatrudnienia? Umowa o pracę czy zlecenie?

Czy są na forum pracownicy Grupa Skalski? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

ja

niestety wszelkie niepochlebne opinie na temat tej firmy to prawda firma ni płaci swoim podwykonawcą i nie są to małe pieniądze!!!

Joanna

Jaki system pracy obowiązuje w Grupa Skalski? Czy jest to praca w stałych godzinach, czy istnieje możliwość dopasowania elastycznie godzin pracy pod swoją dyspozycyjność? Dla wielu osób elastyczny system pracy jest bardzo korzystny, pozwala pogodzić z pracą inne obowiązki.

Joanna

@kaska a co Ty możesz powiedzieć o obecnej sytuacji w firmie?

nick

Ta firma kojarzy mi się tylko : Z niskim stawkami ,nie pewnością dnia następnego i współpraca z sami alkoholikami i kapusiami którzy mieli swoje układy . Chyba do dziś dni mają problem z chętnymi do pracy , bo cały czas się ogłaszają .

Firma Skalski na skraju bankructwa !? Brak pieniędzy na wynagrodzenia dla pracowników !

hytfy

Koszulki rzeczywiście mają dość dobre @inga, bo ostatnio stały się popularne, ale zastanawiam się czy mają teraz jakieś oferty pracy do obsługi klienta, wiadomo coś na ten temat? Doświadczenie jako sprzedawca mam, a zależy mi na doświadczeniu u nich zdobytym.

Aleks

A Mr Domynik dalej "ciągnie" firmę? Jak tak to nic, tylko się cieszyć. Świetlana przyszłość przed nimi .....

piąty

Zgadza się zarobki całkiem przyzwoite i co najważniejsze w pełni udokumentowane. Wnika to z wysokich wymagań co do kwalifikacji np. pracownik budowlany : umiejętność czytania rysunku : zbrojeniowego,szalunkowego,systemu hal stalowych Astron oraz hal prefabrykowanych ,praca na samojezdnych platformach roboczych ,,wymagane uprawnienia" praca na wysokości , praca z dzwigiem ,umiejętność obsługi urządzeń optyczno-pomiarowych typu : niwelator laserowy ,niwelator optyczny ,teodolit , umiejętność montażu rusztowań systemowych ,,wymagane uprawnienia" mile widziane również kurs spawacza i na podnośniki widłowe . i jeszcze wiele wiele innych !!!!!.

Luk

Dokładnie jak pisze @ona - święta prawdaa!

ona

tak tak szukają bo kto mądry odszedł , a niektórzy nie wytrzymali presji i obrzucania błotem...Zostali tylko starzy wyjadacze a w zasadzie tylko jeden.

ona

KiKi

Słaba, bardzo słaba firma. Nie polecam .. . Jest wiele ważnych czynników świadczących o wartościowości pracodawcy i pracy dla niego wykonywanej. A tam niestety wszechogarniająca hipokryzja! Przykre ale prawdziwe.

Elor

Na czas????????

cyga

Bułgar jeżeli dostajesz tak dużą w wypłatę to pewnie w biurze siedzisz...

xyz
@cyga 13.01.2016 20:18

zapewne to jeden z tych premiożerców... kiedyś do peowadzenia tej firmy wystarczały trzy osoby ,prezes,księgowa i kadrowa wypłaty były zawsze pierwszego dnia miesiąca, za nadgodziny i soboty było płacone, premie były wysokości miesięcznego wynagrodzenia a pensja była podnoszona 2-3 razy do roku mało tego firmę było stać aby zakupić ziemie pod inwestycje w Krakowie ,Wrocławiu wybudować nowoczesne biuro wysyłać pracowników na wczasy a teraz w firmie gdzie jest 60 fizycznych trzeba 30 pracowników biurowych....i teraz mamy co mamy obraz nędzy i rozpaczy

Bułgar

Jeżeli półmózg to obraza to ja nigdy nie żyłem :) Dokładnie fakty albo żegnamy:)

Ktoś

panie i panowie ta witryna ma na celu pokazanie na co się piszą osoby czy tez firmy chcące pracować czy też współpracować z firmą skalski...to nie miejsce na obrażanie kogokolwiek czy też bezpodstawne oszczerstwa, bardzo proszę o fakty!!!

BOBI

Nie musisz mnie obrażać - chyba że to lubisz a to już typowe dla takich jak ty. Wypłaty na czas -nie wiem, ale wiem, że twój prezes wisi mi dużą kasę. Jak nie wiesz - nie pisz - i jeszcze raz - nie obrażaj innych - bo cię może to zaskoczyć.

Bułgar

BOBI a raczej półmózgu ja pracuję w tej firmie wypłata na czas wszystko ok. Niesamowitym jest co konkurencja i żal może z człowiekiem zrobić - odpowiedź jest prosta nie pasuje to proszę się pożegnać. Jak piszę wypłaty i warunki perfekt żegnam hejterów i płaczków.

BOBI

Bułgar - nie pisz bzdur, nie znasz nawet firmy, jesteś hejterem, nie masz pojęcia o czym piszesz. Znajdź sobie inne forum. To nie miejsce na twoje niezbyt składne wypowiedzi.

Bułgar

Firma prosperuje wszystko wyżej napisane to oszczerstwa wypłaty na czas i to ogromne pozdrawiam:) na czarno zarobisz 3x mnie a przepraszam tam przecież nie płacą:)

bo jak się ma rodzinę na utrzymaniu a do tego kredyt ,to człowiek zaciska zęby i robi swoje , wyboru nie ma.

dobrodziej

nie szukajcie pracy w firmie (usunięte przez administratora),szkoda waszego czasu, lata świetności ma ta firma ma już za sobą i na poprawę się nie zanosi, firma nie daje szans na własny rozwój czy też podnoszenie kwalifikacji a nie mówiąc o zarobkach.Radze omijać szerokim łukiem

Piotr Skalski

Działając jako przedsiębiorca przez 33 lata przedstawię się z imienia i nazwiska jako Piotr Skalski – Prezes Zarządu, odnosząc się do powyższych anonimowych treści. Nie zaprzeczam, że moja firma miała problemy finansowe, które miały swój początek w 2012 roku, kiedy to BRE BANK poprzez bankowy tytuł egzekucyjny (BTE) żądając od firmy ponad 11 mln zł., sparaliżował na kilka miesięcy wszystkie konta bankowe głównej spółki prowadzącej działalność inwestycyjną, gospodarczą i zatrudniającą ponad stu pracowników. Z dnia na dzień zabrano nam możliwość regulowania jakichkolwiek zobowiązań, co utrudniło na kilka miesięcy prowadzenie rozpoczętych budów. W tym czasie firma realizowała np. kontrakt dla kontrahenta LIDL na ponad 40 mln zł. , który udało się w efekcie zrealizować. W tej sytuacji Spółka, zgodnie z prawem, mogła ogłosić upadłość w konsekwencji powodując bankructwo bardzo dużego grona podwykonawców, rodzin bez środków do życia itd. Bazując na ponad 30 letniej tradycji podjęła jednak heroiczną walkę z systemem bankowym oraz walkę o przetrwanie prowadząc dalszą działalność. Jako pierwszy przedsiębiorca w Polsce wniosłem odwołanie od działań BRE Banku i dn. 17 maja 2012 roku (sygn. akt. II Cz. 1301/12) firma uzyskała wyrok uchylający BTE. W konsekwencji naszych działań Sąd Najwyższy w kwietniu bieżącego roku uznał BTE – „bankowy tytuł egzekucyjny” jako niezgodny z prawem bankowym i Konstytucją Rzeczpospolitej Polskiej zakazując bankom stosowania tego instrumentu. W ostatnich latach firma realizowała duże kontrakty, m. in. dla zagranicznych podmiotów (WIKA Polska, IMKA, EUROKOM). Firma reguluje swoje zobowiązania tak szybko jak to jest możliwe. Stara się być w ciągłym kontakcie ze swoimi partnerami i nie ma na celu oszukiwania kogokolwiek. Zapewniam obecnych i przyszłych kontrahentów, że każda należna złotówka będzie im zapłacona. Jeżeli natomiast istnieją osoby, które dokonują wpisu czując się oszukanymi to zapraszam do naszego biura celem przedstawienia swoich roszczeń, ustalenia spłaty ewentualnego zadłużenia. W odniesieniu do sugestii co do moich przekonań - potwierdzam z dumą, że jestem katolikiem i głęboko wierzę, że dzięki Opatrzności Bożej naszej Firmie udaje się funkcjonować. W 2016 roku firma planuje rozpoczęcie działalności developerskiej. Myślę ponadto, że nie należy przywoływać w tego typu wypowiedziach osoby wielkiego Polaka jakim był św. Jana Pawła II. Pozostaję do dyspozycji, z poważaniem Piotr Skalski

kaska
@Piotr Skalski 18.12.2015 15:16

My Polacy mamy wstretna ceche zazdroscic i upodlic tych, ktorym sie udalo, znam Pana Piotra Skalskiego i nawet jezeli Firma Skalski miala problemy finansowe i zalegala komukolwiek to napewno to zaplaci, nikt jakos nie podpisal sie imieniem czy nazwiskiem, lepiej szkalowac pod nick-iem, bohaterzy jak z koziej d.... traba wstyd!!!!!

Zostaw opinię o Grupa Skalski - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Skalski