Opinie o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PMT Marketing System (działalność zamknięta). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PMT Marketing System (działalność zamknięta) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PMT Marketing System (działalność zamknięta) w Poznań

Safira

Potrzebuję Waszej porady. Pracowałam dla PMT pół roku temu jako hostessa przez 3 dni i zarobiłam ok. 180 zł. Ale nigdy tych pieniędzy nie dostałam. Moja umowa nie pojawiła się na platformie PMT. Koordynator zmieniał się kilka razy od tej pory. Dodzwoniłam się dwa razy do centrali firmy. Pani, która odebrała, za pierwszym razem powiedziała, że ktoś tam, kto zajmuje się umowami, jest na szkoleniu i "proszę zadzwonić za pół godziny". Gdy zadzwoniłam ponownie, pani powiedziała, że tego samego dnia wszystkie umowy trafią na platformę. To miało miejsce 18. czerwca 2014 i oczywiście żadnej umowy nie ma. Co powinnam zrobić? Dzwonić dalej czy sobie odpuścić?

BB

Pracowałam w PMT prawie 1,5 roku.I jestem bardzo niezadowolona, że tak długo tam przepracowałam a chciałam pracować i chwalono moją pracę. Po pierwsze czytajcie umowę bardzo uważnie a nawet proście o wyjaśnienie wszystkich interesujących Was spraw. Po wtóre do każdej umowy powinniście otrzymać załącznik nr 1, który zawiera nazwy firm które będziecie obsługiwać i limity ew. stawki lub ryczałty na te firmy (kwoty są brutto)-będziecie mogli sami ob liczyć w przybliżeniu wynagrodzenie.Jeszcze jedna rzecz żądajcie od swojego koordynatora regionalnego rozliczenia za dany miesiąc nim podpiszecie rachunek i umowę na platformie. Ta druga rzecz jest bardzo ważna bo u mnie na hali NIKT po mnie nie otrzymał tego załącznika przez co nikt do końca nie wiedział ile dostanie. Po trzecie wszystkie możliwe sprawy załatwiajcie mailowo ewentualnie sms-owo będziecie mieli potwierdzenie pisemne. NIC nie załatwiajcie na tzw. "bo przecież ja Ci powiedziałam " co na papierze to na papierze. Na tym kończą się moje rady dla desperatów którzy mimo wszystko zdecydują się na pracę tam:-( Co nie podobało mi się w tej firmie -nie zgadzające się rachunki kwoty brutto, -nie odpisywanie na maile przez koordynatora , -nie możność otrzymania od koordynatora regionalnego rozliczenia za dany miesiąc, -przez nie możność otrzymania tego rozliczenia do dnia dzisiejszego nie wiem czy zapłacono mi zastępowanie koleżanki w pracy. Odradzam pracę w tej firmie mnie tak długo trzymało tylko to że pracowałam z fajnymi ludźmi. Życzę szczęścia w szukaniu NORMALNEJ pracy za konkretne pieniądze.

gorzka prawda

pmt najgorsza firma jaka jest(usunięte przez administratora) Dobrze że już mam to za sobą. Takie firmy i tych ludzi powinno się stawiać pod murem (usunięte przez administratora)Oby jak najszybciej upadł ten moloch. Nie idźcie tam pracować.

pako

Dno i 2 metry mułu, najgorsza firma zew w marketach real.

Promotor

Na rozmowę przyszła osoba nie ta, z którą byłam umówiona. Kobieta, z którą się umawiałam stwierdziła, że nie ma czasu i przyśle zastępstwo (skoro nie miała czasu to czemu się ze mną umawiała!?). Druga kobieta, która była na zastępstwie, nie miała o niczym pojęcia i nie była w stanie odpowiedzieć na część pytań i w czasie rozmowy wydzwaniała do tej pierwszej (która oczywiście nie odbierała). Skoro przyszła na zastępstwo to powinna posiadać podstawowe wiadomości. Niezbyt przyjemna sytuacja, pierwszy raz spotkałam się z takim zachowaniem na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kobietka zadała pytania, które miała wypisane na kartce, nic szczególnego (pytania jak na każdej rozmowie: doświadczenie, wykształcenie itp.).

Jaco

Chyba nikt nie lubi jak nad głową stoi koordynator i nie robi nic innego tylko pogania. Jeżeli do tego w PMT nie ma szans na umowę o pracę to ja nie wiem co w nich atrakcyjnego :)

mercz

nie wiem co mam myśleć o PMT, pracuję tu 2 miesiące i nadal nie dostałem wypłaty

hostesssa

Podobnie jak większość osób tutaj, nie polecam pracy w PMT jako hostessa/promotor etc. Może przy racy biurowej jest inaczej ale jeśli jesteś hostessą i Twoją przełożoną jest osoba praktycznie w Twoim wieku, w ogóle nie kompetentna, wręcz z niskim poziomem inteligencji, która ma swoje ulubienice a resztę traktuje dużo gorzej, to aż odechciewa się pracować.. z finansami nigdy problemu nie bylo, poza jednym, że wypłata spóźniała się czasem kilka dni. Moim zdaniem firma nieprofesjonalna, wtórej szczęście zagwarantuje Ci jedynie bycie dobrym znajomym przełożonej. Przynajmniej tak jest w Krk ;]

szalona

pracuje w tej firmie pmt jako serwisantka,i nie jestem zadowolona.mamy 5,50za godzine,ale nie placa za godziny ktore jestesmy tylko za dostawy poszczegolnych firm,i zdarza sie ze siedzimy po 7,8godz dziennie i nikt nam za to nie zaplaci.mamy miesiecznie dobre 600zl haha normalnie smieszne i wez za to utrzymaj siebie i dziecko.i jeszcze ci potracaja za wszystko co sie da.wiec nikomu nie polecam pracy w Pmt.

Wiola

PMT pracodawca ogólnie w porządkuz, stawkami faktycznie szału nie ma, za to szczerze odradzam pracę w w Krk pod kierownictwem(usunięte przez administratora)a jak jest jakkiś problem do rozwiązania to tym złym zawsze jest pracownik. Niektórzy ludzie nie powinni kierować innymi a to jest doskonały tego przykład...

obyta
@Wiola

Pani koordynator Katarzyna

ladybeard

pracuje juz 4 miesiac tam coz tak jak osoba na gorze potwieradzam to nie szkolka trzeba sie zachartowac jak dobrze sie zyje z kierowniczka to i dobrze sie zarabia mysle ze w tym miesiacy bede miec kolo 700-800 zl. Nie narzekam na ludzi z PMT wlasciwie na kierowniczke reala oni traktuja nas jak podmioty jak cos co musi byc nie mamy bonow nie placa na za nocki to fakt ale za obcinanie sa winni pracownicy reala maja dodatki za to ze nas poprawiaja

ristik

Beznadzieja

?

Straszanie żałosna firma. Odradzam wszystkim. A co do firmy - to więcej szacunku dla ludzi polecam.

Wszystkim, którzy zastanawiają się nad pracą w PMT Marketing System - stanowczo ODRADZAM!!! Pracowałam tam dość długo, i wiem co ci (usunięte przez administratora) robią z ludźmi. Koordynator tylko patrzy jak i na czym obciąć pieniądze, a gdy zbliża się czas urlopów - nagle wszystkim nie zgadza się wypłata, bo szanowny Pan (usunięte przez administratora)jedzie sobie z rodzinką na drogie wczasy za nasze ciężko zarobione pieniądze!!! SKANDAL!!! Zdarzyło się w ubiegłym roku, że zamiast 1200 zł które powinnam dostać - miałam na umowie tylko 700 zł, bo niby księgowa się pomyliła, a o kasę walczyłam do grudnia i to po telefonie do menagera, który kazał mu wszystko zwrócić. A pan koordynator nazwał mnie "kapusiem" bo przez 5 miesięcy upominałam się o własne pieniądze. Ja wiem że dla nich 500 zł to żadne pieniądze, bo zarabiają po 4-5 tys. miesięcznie, ale dla kogoś kto ma nędzne 1200 za całomiesięczną harówkę to dużo. Poza tym PMT ciągle wysyła jakieś maile, coś trzeba pozmieniać na półkach, to nowe planogramy weszły od firmy, to trzeba zrobić mega końcówkę bo firma tach chce, ale zapłacić już nie ma komu. Ciągle jakieś wymagania, rozkazy jak dla więźnia ale nic w drugą stronę. Tak samo jak z dodatkowymi godzinami na dany serwis np. na święta. Dostajesz wiadomość w mailu, że na ten serwis dodają 10 h, bo wiadomo są święta, większy obrót i więcej roboty, na dodatek w nocy. Dostajesz umowę, patrzysz a tu nie zgadza się nic. Zamiast otrzymać 60 zł więcej, to masz 80 zł mniej. I gdzie tu logika? I tak za każdym razem. Za dodatkowe godziny nigdy nie wypłacili mi pieniędzy... Można pisać i pisać w nieskończoność bo ta firma nie posiada ani jednej zalety. Traktują człowieka jak ścierwo i najtańszą siłę roboczą. Zero szacunku dla pracownika. Masz na nich harować i już bo cie zwolnią. Ja na szczęście już tam nie pracuję i chwała Bogu. Odejście z tamtąd było chyba najrozsądniejszą rzeczą jaką zrobiłam.

martusia

Zdecydowanie odradzam jakąkolwiek formę współpracy z PMT.

merch

ja pracuje jako merchendiser. i powiem tak: umowy załatwiane sa przez net co miesiąc. (umowa zlecenie). wynagrodzenie wypłacane jest nastepnego dnia po akceptacji umowy i rachunku. niestety za nadgodziny nie płacą - ale nie nażekam bo baaaardzo żadnko mam nadgodziny. limit mam 5h, a skończę co mam skończyć w godzine czy dwie i mogę iść do domu, więc jest dobrze. jedyny minus jest taki że słaby kontakt z koordynatorem. zawsze miałam tak (inne firmy) że wystarczyło napisać sms alo puścić sygnał a koordynator oddzwaniał (ma służbowy telefon). a tutaj musze dzwonić i czekać aż odbierze bo inaczej sie nie dogadam. a po za tym - brak informacji od koordynatora o tym że musiałam wypełniać raporty sprzedażowe w systemie - dowiedziałam się tego samego dnia! i tu juz po skończonej pracy! w ciagu dwóch lat pracy spotkałam sie z koordynatorem dwa albo trzy razy... jak ktoś chce najlepiej dokładnie przeczytać umowe, dopytać sie o WSZYTSKIE szczegóły.

ALA
@merch

witam:) pracowałam w firmie PMT 2 tygodnie na zastępstwo. W dniu kiedy miałam dostać wynagrodzenie okazało się ze moja wyplata poszła na jakieś inne konto i ze ja mam sama domagać się od tej osoby ,żeby mi wypłaciła pieniądze. PMT umywa ręce od wszystkiego. NIE POLECAM PMT

Verka

Konrad nie zgadzam się z Tobą chyba jesteś podstawiony żeby pisać pozytywnie o tej firmie... nie jestem osobą której nie chciało się pracować owszem mogę zgodzić się z jednym ze wyplata była na czas... jestem osobą pracowitą i wkurza mnie to jak ktoś nie docenia pracy solidnego pracownika mówiono mi na rozmowie ze można więcej zarobić w tej firmie z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej... no i wyszło jak wyszło musiałam się zwolnić na moje miejsce przyszły gorsze osoby i co chwile ktoś nowy i marnowanie czasu na szkolenia ...no cóż ich problem sami chcieli gdyby docenili pracowników było by inaczej...

Konrad
@Verka

Może jestem, wyjątkiem, ale u mnie nie było tak źle, czy podstawiony? Nikt mi za komentarz nie zapłacił ani oń nie prosił.

łap

A czy jest tu ktoś może ze Śląskiego? ( bytom, katowice itp) Jeśli tak, to proszę niech się wypowie

?

Jak to jest z tym pracownikiem biurowym? Dostalam zaproszenie do nich na czawrtek i nie wiem czy oplaca mi sie jechac...

Alchimowicz

Witaj, Czy byłaś ostatecznie u nich na rozmowie, o co pytali? czy weryfikowali Twoją znajomość excela?

Konrad

PMT Marketing System Imho trochę za mocno ciśniecie PMT, fakt stawka niska wymagania wysokie. Ja moją współprace z PMT oceniam poprawnie. Kasa zawsze była na czas i w ilości która wyrobiłem tj miałem zapłacone za wszystko, aczkolwiek 6.5 za godzinę nie jest szałem. Moje koordynatorki bo miałem dwie, były osobami kompetentnymi, naprawdę miłe kobiety mające cierpliwość. Gdybym dostał taka stawkę jak w pracy do której się przeniosłem dalej bym z nimi współpracował. Co do telefonów, denerwowało(nie przesadnie) mnie to, że w godzinach mojej pracy nie mogłem niczego załatwić (3-8), no ewentualnie pomiędzy 7 a 8. Tak to miałem telefony w ludzkich porach, ale po godzinach pracy. Czas na łyżkę dziegciu: Kasa na umowach się zgadzała z faktycznie wyrobioną, ale nie było rozpisane ile za jaki serwis dostawałem. Musiałem sam policzyć sobie czy się zgadza. Ogólnie zauważam, że ludzie niezadowoleni w większości to tacy, którzy nie chcą pracować. Ludzie zadowoleni w większości nie odzywają się.

• Jak się pracuje w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PMT Marketing System (działalność zamknięta)?

Kandydaci do pracy w PMT Marketing System (działalność zamknięta) napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PMT Marketing System (działalność zamknięta)