Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

ogór

dla ciebie nieuku nie ma takiej szansy jazda puszki zbierać złomiarzu jeden

Gordon

Można się zatrudnić, oni teraz biorą wszystkich więc na pewno Ci się uda.

Makak

Praca w Bumarze jest ważną pracą, wymagającą doświadczenia i wiedzy, ale czytając poprzednie posty natrafiłem na pewne niepokojące informację dotyczące róźnych osób i wydziałów, na których może dziać się coś interpesonalnie złego. Chciałbym wiedzieć, których wydziałów w Bumarze warto unikać i które osoby uznawane są za toksyczne charaktery, zanim złożę tam podanie o pracę na danym wydziale.

gromki

nigdzie nie bedziesz mial tyle doswiadczenia co w lidze obrony Zdzicha. to eklitarna grupa pracownikow ktorzy pokazuja innym ze mozna procowac ze zlamana reka. brawo dla ekipy prodownika zdzislawa!!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
operator cnc

Jak tam płacą u was na CNC ? 2500 na start osiagalne?

bomba

Jak chcesz sie załapać jak to piszesz to rusz swój dupsko do siedziby firmy i zapytaj zanieś cv a nie pajacujesz ciemna maso

Z.

W szlachetna paczkę to się organizują przedszkola a jajo i gruby to wafle i złamane

GR

Dla młodych i ambitnych ludzi szkoda czasu na prace w Bumarze i na kontakt z takimi ludźmi jak "miszcz" Jądro, leniwy tucznik Delma, stara wredna Baśka czy ci wc-dyrektorzy, którzy mają pracownika głęboko w swoich jelitach. Nikt się nie liczy tam z pracownikiem. Jeżeli ktoś rzeczywiście już bardzo chce jak dziki osioł zap...ać za innych, to owszem, polecam, ale niech nie używa takich zwrotów jak awans, rozwój zawodowy czy doświadczenie - nikt tego tam nie zrozumie. Na rynku pracy jest całkiem sporo innych i o wiele ciekawszych pracodawców, którzy szanują pracownika, liczą się z nim i inwestują w niego, więc warto się rozejrzeć zanim "wdepnie" się w Bumar.

Ciul

Mają - na g....... wartego pracownika!

kolo

wszyscy z bumaru wiedza co to jest pulpiciarnia i jak dziala ale chyba nie warto takich brudow wyciagac na forum,,,,,,

bumar

A zdaniem moim i wielu mi znanych osób nie warto próbować w tej firmie rzecz jasna , mowa w dalszym ciagu o F.M. Bumar Koszalin.Marne zarobki przeciętne nie zależni od pełnionej funkcji.Stanowiska pracy bez możliwości rozwoju własnej kariery zawodowej.Pracownicy są traktowani jak pasożyty, jak byłbym dobrze opłacany to teraz zasowal bym w pocie czoła.A tak to się nudzę i pisze te oto wiadomość.

pk

na pulpiciarni zawsze pracowały pipki ktore komendant ustawial jak chcial.On lubi takie miekie bulki!Juz tylko jedna mu zostala!

lolek

Na starcie zarabia się tyle co na finiszu hehehe to się nazywa rozwojowa posadka jak i ten cały zawszony Bumar !!!! pozdro dla byłych pracowników i tych obecnych , niebawem wszyscy będziecie szukać nowej pracy.

Chlup siup

Nie smiejcie sie z komendy glównej Bumaru!Podobno to dział na ktorym trzeba miec conajmniej technikum żeby kogoś przyjeli.Po zawodówce nie ma szans!Do pracy na komendzie nie kazdy sie nadaje bo tam wazna jest precyzja i wiedza!

goro

chłopie bierz kapcie i idz do macirewicza na komende glowna pomagac mu przy zlonczach a na opalaniu kabli wyjdzeisz te 3 stuwy do przodu jak nic

Kołek

No pewnie ze tak! Na wyższych dają 2300 zł :-)

Kołek

Wy chyba w tej firmie nie pracujecie albo nie wiecie gdzie pracujecie przecież ten Bumar nie ma nic wspólnego z obronnością :-D

lolo

Tak są premie do wypłaty jako dodatek ale do zabrania ty głąbie chodź chodź do pracy to sam zobaczysz jak dostaniesz premię i dodatki heheheheheh buhahahaha

To jak z tą wypłatą bo chcę przyjść do pracy.

Kołek

Ale Cię boli że Zdzichu nie wpisuje się w Wasz klimat nierobów i ludzi z wiecznym pretensjami do całego świata :-) może weź coś na ból d.....? :-)

#pracownik#
@Kołek

POPIERAM!

kolec bolec stolec
@#pracownik#

I tak zawiązała się liga obrony Zdzicha. Ja do pana Zdzisława też nic nie mam chociaż czasem ma dziwne minki pozdrawiam Zdzichu .

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar