Opinie o Bumar w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bumar. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Bumar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bumar w Koszalin

Rysiek

Skąd wiesz o premiach skoro jesteś z poza firmy co cwaniaczku ??? nawet jak by były to żaden nowy nie dostanie idioto nie uważasz . Do czego chcesz się załapać , kto powiedział tobie o Bumarze i co ty wiesz w ogóle o firmie ??? Piszesz pierdoły i sam nie wiesz po co !!! Prawda . Osoby które są zainteresowane pracą po prostu przyjeżdżają do firmy i rozmawiają w Sekretariacie a ty myślisz ze napiszesz na tym forum i co debilu zaraz prace dostaniesz

Janek z Raduszki

Z którym, z tym, co to się przewrócił?

Kocham dyrektora

Hej słuchajcie nie wiecie czy są jakieś oferty pracy u nich? Hahaha! Dawno nie było takich wpisów!

Prawilny

Przestańcie już biadolić pierd... ol..ić jak wam źle i nie dobrze .nie pasuje to się pozwalniajcie banda pedałów i tchórzy kur.....w..a robicie w jednej firmie razem i (usunięte przez administratora) każdemu obrabiacie nie macie co robić to może byście się robotą wreszcie zainteresowali za to wam płaca i przestańcie/ przestań się pod ludzi podszywać kondonie jeb......a...n...y bo cała fabryka wie kto jest na wypowiedzeniu i nie podszywaj się bo prokuratura jest w Koszalinie i wyjdzie kto i co pisze cały czas obsmarowaliście już tyle ludzi że bania mała masa bzdur by tylko komuś doje....b..a...ć tak dla jaj . ten ostatni post był o konkretnej osobie jednej osobie nie pisze tu ale no ku....r..wa musiałem się odezwać jeszcze raz coś takiego to bd zawiadomienie do Koszalińskiej prokuratury i w końcu ktoś zdemaskuje te dziecinadę . moja rada nie wycierajcie sobie nikim mordy bo to się źle skończy .

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Bumar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Kasztelan

No to jesteś chyba zadowolony czy zadowolony co ? po drugie tylko słyszałeś i to wystarczy abyś był zadowolony.a tak konkretnie to z czego z tego ze płacą najniższa krajową , oszukują na godziny pracy, czy ze okradają swoich pracowników . Wo gule to co ty wiesz o Bumarze i z czego jesteś zadowolony skoro znasz tylko ze słyszenia pajacu jeden bo ja tam pracuje nadal i nie jestem zadowolony z tych rządów błaznów

@Kasztelan

Bumar NIE NALEŻY DO POLSKIEGO HOLDINGU OBRONNEGO po prywatyzacji zabroniono im używać logo bumarowskiego !!!!! więć Wiss który kupił w nie zgodny sposób z prawem tę firmę załozył sprawę i procesowali się o LOGO BUMAR -u i niestety wygrali ALE ZAZNACZAM BUMAR KOSZALINNIE NALEZY DO POLSKIEGO HOLDINGU OBRONNEGO !!!!!!

Kasztelan

to ja ci (usunięte przez administratora) powiem ile mam pensji a raczej zapomogi 1800zł na rękę nie całe za 176 godzin pracy miesięcznie i co ty na to to jest ta super pensja !!!! więc nie pierdziel takich głupot . A skoro tam jest tak różowa to dla czego na raz zwolniło się kilku pracowników co ????

Adres jakiej firmy

Paff

Co ty ćpiesz?

Juhas

Przepraszam Cię, moja odpowiedź miała iść na post wyżej, a kliknąłem na Twój. Mój błąd!

Wkurwiony pracownik

Popracuj tam trochę to zrozumiesz, gwarantuje ze wystarczą tobie 3 do 6 miesięcy i bedziesz tak samo pisał jak inni. Wiec pierw się zapoznaj ze środowiskiem a potem komentuj bo (usunięte przez administratora) mnie ty i tobie podobni.

Juhas

To jeśli Ci tam się nie podoba to się zwolnij. Po co tam jesteś?

Czytam te komentarze i strasznie dużo tu tych negatywnych. Naprawdę jest tam tak źle? Chyba jakaś stała kadra od której można się uczyć tam została? Nie wiecie czy można składać do nich cv? Proszę o odpowiedź zależy mi na pracy tam.

Kocham dyrektora

Nic ci nie szkodzi, chodź chodź będzie fajnie :-) dobra zabawę na pewno będziesz miał gwarantowaną a przynajmniej do pierwszej wypłaty :-)

nowy

rako nie wiem jak szukasz ale na stronie jest taka zakładka i są oferty pracy wiem bo sam szukałem i się zastanawiałem aby aplikować, ale to co tu czytałem hmm no nie wiem teraz czy się pchać w tą firmę

wóz albo przewóz

jak ktoś jest słaby to szybko zniszczy, ale jak ktoś potrafi jebnąć pięścią w stół to nic go nie zniszczy . A jak nie w stół, to komuś w mordę można powiedzieć co się myśli . I albo wóz albo przewóz .

Pacyk

No i nie dowiemy się co takiego jej zrobili... To lepsze niż horror.

Kocham dyrektora

Tak tak zaglądaj po pracę na gowork na pewno daleko zajdziesz :-D

ho ho ho

tak wiem w twoim przypadku do świętego mikołaja hehehehehehehe możesz sobie pomarzyć

Rafael el czakaron

tak nie wątpliwie masz racje, jednajk nie zmieniaj treśći mojej wypowiedzi gdyż chodzi tutaj głównie o warunki, podejscie, atmosferę i intencję pracodawcy!!! a nie pieniądze które i tak są marne w całym zakresie stanowisk tejże firmy ( mówimy tu oczywiście o F.M. Bumar Koszalin ) Wiadomo że są ludzie którzy zarabiają np 3500 ( np. nowy mistrz elektryków ) i przytym nie znają się na tej pracy , a pieniądze biorą za to ze są uszami i oczami prezesta.Tacy też są potrzebni heheheheh burki !!!

Smiech na sali

Wyglada jakby dyrektor pytal odpowiedz jest powyzej a ja tylko potwierdzam dzialania WISS jest to samo co w bielsko bialej o tyle lepiej ze nie ma dwoch zmian pracuje tu wiele osob ktore i tak zarabiaja po roku czasu nie wiecej niz 1900brutto i dalej przez agencje takie sa fakty nie robmy ludziom wody z mózgu ludzie obudzcie sie i sprawdzcie oferty w lidlu bumar sie chowa ;)

były

Zachowam tę wiedzę dla siebie , nic ona już nie zmieni a ja mam spokój odkąd odszedłem z Bumaru.

były

niestety takie czasy dziadostwo a w Bumarze zaczęło się tak robić już od kilkunastu miesięcy wstecz więc to co tu napisano jest wielce prawdopodobne

Zostaw merytoryczną opinię o Bumar - Koszalin

• Jak się pracuje w Bumar?

Zobacz opinie na temat firmy Bumar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bumar?

Bumar